پاسخ و درخواست

نویسنده: مصطفی کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مصطفی کاظمی
دانشجوی هوافضای امیرکبیر (پلی تکنیک) :-"
کل بازدید: 32,527 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

پاسخ و درخواست

این پست صرفا برای پاسخ دادن به توهین یکی از کاربرای عزیزه! و همچنین یه خواهشه کوچیک برای بازی امشب...

امروز حتما دیدید که یکی از کاربران با نام حسین پستی در مورد کاسیاس قرار داد و ما هم طبق قوانین به علت اینکه اینپست صرفا کپی/پیست بود تصمیم به حذفش گرفتیم و مراتب رو به ایشون اطلاع دادیم که بعدش این آقا مدعی شدند که ما هم این کار رو انجام میدیم و بنده از ایشون خواستم مصداق بیارن که این جواب رو به من دادند :

 " اون تیترایی که از روزنامه های انگلیس می زنی رو خودت می نویسی اگه این طور چرا همون تیترا با همون جزئیات و ترجمه تو سایتای دیگه مثل طرفداری نکنه اونا از شما کپی می کنن ...؟ "

این خبر برای شخص من بسیار مهم بوده و هست.نشون به اون نشون که خودم داوطلبانه این پست رو تو تاپیک صحبت های داخلی تحریریه دادم که نشون دهنده ی میزان ذوق و شوقم برای ترجمه ی این خبره :

اون قضیه ی تیتر روزنامه ها هم از 1 ژولای مثل پارسال شروع میکنم،هوامو داشته باشین دیگه :-"این خبر برای بچه ها هم بسیار مهم بوده با این دلیل میگم که هر روز بالای 1200 تا بازدید داشته که از خبرای دیگه بسیار بیشتر هست.

اما جواب شما :

فک کنم مطرح کردن این مسئله نشون دهنده ی میزان سواد شما از محیط اینترنته،مهمترین قسمتش اینه که همه ی منابع سایت های فارسی یکیه،ما صرفا خبرای سایت رسمی باشگاه و اسکای رو میزاریم و البته مصاحبه های بلند یا مقاله ها از سایت های دیگه،اینکه فرضا فلان سایت هم فلان خبرو زده دلیل بر کپی کردن نیستش،توسط هیچکدوم از طرفین.بالاخره از یه خبر نمیشه دو تا ترجمه درآورد که،میشه؟

اما در مورد این خبر،به جرئت میگم که تنها سایتی تو ایران هستیم که پیپرتاک مربوط به سایت اسکای رو به این شکل پوشش میدیم،پارسال هم اشکان و حمید زحمتش رو کشیدن با وجود اینکه هر دو بسیار درگیر بودن،یکی سربازی و یکی هم کار تو جنوب،به هر حال امسال من این مسئولیت رو قبول کردم که بقیه بچه های تحریریه هم کمکم می کردند همیشه،خدا رو شکر نتیجه اش رو هم که راضی بودن هوادارا و کاربرا از این خبر هستش رو داریم می بینیم.باز هم میگم کاملا ادعا می کنم که تنها سایتی هستیم که اخبار انگلیس رو با این شدت و کاملی پوشش میدیم،سایر سایت ها صرفا خبر های مربوط به تیم خودشون یا خبرهای تیم های مطرح رو میزارن در حالی که شما میتونید خبرهای بارنزلی و نوریچ و
بورنموث رو هم تو خبرهای دیروز و امروز ببینید،که خوندن خبرهای نه چندان مهم این تیم های کوچیک برای من و اکثر هوادارن واقعی لیگ جزیره و فوتبال انگلیس جذابه.


گفتی که ما از سایت طرفداری کپی می کنیم :

سایت طرفداری اصن امروز که 21 آگوست باشه این خبر رو نزده،چطوره که ما داریم،بعدش اونایی که ازشون کپی میکنیم ندارن؟؟اما خبر های روز های گذشته بسیار جالبه :

 
این خبر برای 20 آگوست مربوط به طرفداریه : عناوین مهم روزنامه های ورزشی انگلیس: 20 آگوست
 و این خبر هم برای سایت ماست : سرخط برجسته ترین خبرها - 20 آگوست

قضاوت رو میسپرم به خود شما،چه طوریه که خبری که شما میگید اصلیه و ما از روش کپی کردیم نصف خبر ما هم نمیشه؟ اونا صرفا 4 تا روزنامه رو با ترجمه های بسیار خلاصه پوشش دادن در حالی که ما 8 تا روزنامه با ترجمه ی لغت به لغت پوشش دادیم،آیا ما از اونا کپی کردیم؟

 
این خبر برای 19 آگوست مربوط به طرفداریه : عناوین مهم روزنامه های ورزشی انگلیس؛ 19 آگوست


این خبر هم برای سایت ماست : سرخط برجسته ترین خبرها - 19 آگوست

 
باز هم همون مواردی که در بالا گفتم صادقه.

 
18 آگوست هم اون سایت اصلا کار نکرده و ما این خبر رو رفتیم.

 
آیا شما باز هم سر حرفتون هستین؟باز هم میگید ما کپی می کنیم؟

 
نکته ی دیگه ای که باید بگم اینه که اولا اعضای تحریریه در یک محیط کاملا دوستانه به کار همدیگه نظارت میکنن و ثانیا شخصی به اسم پیام مشایخ نسب که عمرا اسمش رو شما ندیدید و نشنیدید به عنوان رئیس یا مسئول تحریریه (کاملا در خفا) بر روی کار ما نظارت داره به
گونه ای که حتی غلط های املایی و یا نگارشی رو به ما گوشزد میکنه،اونوقت چنین خبر مهمی کپی از جایی باشه و پیام متوجه نشه؟
اما حرف آخر اینکه بسیار بسیار توهین بزرگی به من و اعضای تحریریه بود و به هیچ وجه نمیتونستم آروم باشم و با یه جمله که "اصلا اینطور نیست" از کنارش رد بشم.امشب هم تیم بازی داره و خواهش میکنم خواهش میکنم سوای هر نتیجه ای سعی کنید خودتون رو کنترل کنید،به خدا سایر کاربرا و تیم نظارت مسبب اصلی باخت نیستن،فرضا یکی از طرفدارا حامی ونگر و سیاست های باشگاهه،اینکه بعد از هر باخت یا نتیجه ی بد بیایم به اون شخص توهین کنیم مشکل حل میشه؟؟ ما هنوز هم سر اون حرفی که چند روز پیش در پست نیما گفتم هستیم که هواداران آرسنال با هواداران سایر تیم ها متفاوتن...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 31/5/1392 | 19:18 گفت:

قبولت دارم مصطفي جان بابت زحمات تك تك بچه هاي تحريريه و مديران سايت هم تشكر ميكنم
واقعا كارتون دسته و ممنون كه اين همه وقت رو صرف ماها ميكنين.

توپچی جنوب در 31/5/1392 | 19:18 گفت:

قبولت دارم مصطفي جان بابت زحمات تك تك بچه هاي تحريريه و مديران سايت هم تشكر ميكنم
واقعا كارتون دسته و ممنون كه اين همه وقت رو صرف ماها ميكنين.

ناصر در 31/5/1392 | 19:14 گفت:

که فکر میکنن بیشتر میفهمن

ناصر در 31/5/1392 | 19:08 گفت:

بابا ما قبولت داریم داش مصطفی.متاسفانه هرزگاهی از این مدل افراد پیدا میشن که خیلی بیشتر میفهمن،شما به دل نگیر.
از شما و تمامی دوستان بابت اخبار روزانه،ترجمه های خوب و روان،به روز رسانی سریع و .... کمال تشکر رو دارم.

simone در 31/5/1392 | 16:32 گفت:

کارتون درسته دمتون گرم بهترین سایت ورزشی ایرانه

masoud mahmudpur در 31/5/1392 | 16:14 گفت:

کلا این سایت بهترین سایت تو کل سایتهای فوتبالی ایرانه.همین که نظرمون رو درجا ثبت میکنه خیلیه

هادی در 31/5/1392 | 11:44 گفت:

بی نهایت سپاسگزارم. من بررسی کردم واقعا به روز ترین مطالب تو همین سایت درج می شه.

حمید فرازی در 31/5/1392 | 11:33 گفت:

حسین@ خب برادر من ما اینجا که قوانین را از خودمون درنیاوردیم

اوایل که بلاگ ها ایجاد شد خبرهایی از سایت های فارسی زبان هم تو بلاگ ها گذاشته میشد که خب بعد از یه مدت مدیرای اون سایتها اعتراض کردن و طبیعتاً ما رو مسئول میدونستن پس در درجه اول ایجاد این قانون به خاطر عدم رضایت مدیریت سایر سایت های فارسی زبان هست.

قبلاً هم گفتیم فقط اگه مقاله یا مطلب جالبی ( به جز خبر ) وجود داشته باشه میتونید با " ذکر منبع " اون رو بذارید.

لینک سایر موارد رو میتونید روی دیوار بذارید تا بقیه هم استفاده بکنن هرچند که تا حد امکان اخبار موثق مربوط به آرسنال تو این مجموعه پوشش داده میشه.

درمورد اون ادعا هم که توضیحات لازم داده شد... و البته وقتی شما چنین ادعایی میکنید لازمه که مساله هم شفاف بشه. امیدوارم در ادامه از این قبیل مشکلات رو دیگه نداشته باشیم.

حسین در 31/5/1392 | 06:56 گفت:

توهینو من کردم یا شما که میگی فقط خودت باسوادی .خودتم تو مطلبت اعتراف کردی میشه یه خبر رو از سایت دیگه گذاشت ببین بهر حال ارزش نداشت که یه موضوع کوچک بکشونی بین همه ی بچه ها .. اگه می بینی بعضی وقتا یه پست گذاشته می شه که ممکن تو سایتای دیگه باشه بدن که نیت فقط اطلاع رسونی به بچه ها بوده که مجبور نشن واسه تو کل سایتای ورزشی بگردن شاید چند نفر اون مطالب ندیده باشن بهر حال امیدوارم قانع شده باشی که هیچ کس نه حال دعوا داره و نه وقتشو ... بازم ممنون

ali_ston69 در 31/5/1392 | 03:25 گفت:

خسته نباشید دمتون گرم

hamid saadi در 30/5/1392 | 23:45 گفت:

بنده به همه دوستایی که تو این سایت زحمت میکشن خسته نباشید میگم.
اصلا قصدم تعریف بیجا نیست.
تو خیلی از سایتهای طرفداری رفتیم ولی به جرات میتونم بگم سایت آرسنال قویترین بوده تو چند سال اخیر.
و بچه ها واقعا زحمت کشیدن

دست همتون درد نکنه.

majid در 30/5/1392 | 22:35 گفت:


شما مصطفی جان 10 تا از این بلاگا هم بزاری دوستان راضی نمیشن

shayan در 30/5/1392 | 22:18 گفت:

من نفهمیدم که شبکه 3 پخش میکنه یا نه ورزش سه و خود سایت شبکه سه زده پخش میکنه ولی وقتی زیر نویس کرد تو بازی استقلال چیزی از بازی رو ننوشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیام مشایخ نسب در 30/5/1392 | 22:15 گفت:

مصطفی جان خودتو اذیت نکن اینطوری. از روز اول کار این سایت تا امروز ما بیشمار از این حرفا شنیدیم و بیشمار هم تا حالا ثابت کردیم که کی کپی کرده.. و تازه بعد از این همه تلاش الان به اینجا رسیده که مثلا سایت گل اگه خبر از ما کپی میکنه اولش مینویسه به نقل از آرسنال دات آی آر یا به نه گزارش کانون هواداران آرسنال. همینطور ورزش 3 . سایت ورزش3 حتی گزارش بازی ما رو برای یکی از بازی های پیش فصل عینا کپی کرده بود. و حتی سابقه داره بعضی روزنامه ها مثل گل و خبر ورزشی هم از سایت ما با ذکر منبع و حتی بدون ذکر منبع کپی کردن. طرفداری هم طبق توافقی که داشتیم با هم بعضی از خبرای ما رو که کار میکنه منبع میزنه و حتی یکی از بچه های خودمون اونجا اکانت داره و اخبار ما رو گاهی میزنه تو طرفداری. و حتی یکی دو هفته پیش یکی از نویسنده های طرفداری که چندتا از خبرای ما رو بدون ذکر منبع کار کرده بود جریمه شد و اخبار اصلاح شدن. بنابراین اینکه یه سایتی معروف تره یا بازدیدش بیشتر یا دولتی و یا هرچیز دیگه ای دلیل بر این نمیشه که اگه اخبار مشابه هستند ما کپی برداری کردیم دوستان. اینجا یه سایت تخصصی هستش برای آرسنالی ها و همین باعث یک سری محدودیت های کاربری میشه اما این هیچ تضادی با کیفیت کار ما و اخباری که میذاریم نداره و سیستم تحریریه سایت همیشه سعی کرده تا حد امکان حرفه ای و طبق اصول ژورنالیستی کار کنه حتی در نوع نگارش خبر. و قاطعانه میگم تا به حال نشده تو این سایت خبری از جایی کپی بشه و منبعش ذکر نشه.. یه مدت دو فصل قبل یه بخشی داشتیم به نام دیگر رسانه ها که کاملا کپی بود با ذکر منبع. اما بقیه اخبار یا مقالات مستقیما ترجمه خود بچه ها از منابع خارجی هستش که بدون توقع و چشم داشت واقعا زحمت میکشن تا جایی که توان دارن. و این موضوع بعد از این همه سال فعالیت این سایت ، برای هر آدم عاقلی که تا حالا دوبار مطبوعات دیجیتالی یا کاغذی رو ورق زده باشه به راحتی قابل درک و مشخصه که اخبار کپی از جایی نیست. کار ما بی اشکال نبوده و نیست اما همین اشکالات خودش سندی هست بر اینکه تحریریه سایت کاملا خودکفاست و چنین وصله هایی نخواد چسبید..

شما هم سریع با حرف هر کسی که از راه رسید عصبانی نشو.. اینجوری انرژی واست نمیمونه که کار کنی. کسایی که باید قدر زحمت شما رو بدونن می دونن و تا الان هم نشون دادن.

اینکه یه نفر از عصبانیت میاد همچین ادعایی مطرح میکنه به خاطر اینکه قوانین بلاگ رو زیر پا گذاشته مشکل ما نیست. چند باری تا حالا به اینجا سر زدم و متاسفانه با احترام به برخی دوستان جو گاهی واقعا بچه گانست اینجا و آدم متاسف میشه. و این موضوع کار رو هم برای ناظم ها و ناظران بلاگ ها سخت میکنه. که البته رسیدگی به این مساله در حیطه وظایف من نیست و صرفا نظر شخصی بود این تیکه آخر..

Vishka در 30/5/1392 | 21:59 گفت:

مصطفی جان این پست بلاگها رو گذاشتن واسه دوستان که تو بحثها خودشون مشارکت کنن و رغبت بیشتری برا فعالیت داشته باشن اما انگار این واسه مدیرا شده دردسر و یک جور عامل اختلاف . نمیخوام اینو بگم اما انگار اینجوری که پیش میره تو ورژن جدید باید این اختیار و آزادی رو از کاربرا بگیرن


البته اینو رو دیوارت گفتم دلم میخواست تو پستت هم بگم

شخصا مدیون تک تک اعضای هیئت تحریریه هستم . که تمام فکر و ذهن و وقتتون صرف ما کردید تا از آخرین اخبار آرسنال با خبر باشیم و حافظ آرامش سایت هم هستید .

خسته نباشید به تک تک اعضای هیئت تحریریه

سید حسین در 30/5/1392 | 21:47 گفت:

شما کجایید پس شمارو به خدا زنگ بزنین بازی رو پخش کنن .....22021901-22021955- وشماره سامانه پیامکی شبکه مزخرف و تخس وبیخودسه 3000030 هستش جان من پیامک بدین اگه پخش نکردن حسابی حالشونو میگیریم ....بخدا من خودم شده به دبی هم برم ماهوراه آی استار میگرم بازی ها رو ببینم

سید حسین در 30/5/1392 | 21:47 گفت:

شما کجایید پس شمارو به خدا زنگ بزنین بازی رو پخش کنن .....22021901-22021955- وشماره سامانه پیامکی شبکه مزخرف و تخس وبیخودسه 3000030 هستش جان من پیامک بدین اگه پخش نکردن حسابی حالشونو میگیریم ....بخدا من خودم شده به دبی هم برم ماهوراه آی استار میگرم بازی ها رو ببینم

سید حسین در 30/5/1392 | 21:22 گفت:

شماره پیامک شبکه 3 رو کسی نداره

؟؟؟ کثافتها گوشی رو نمیگیرن

یاسر بحرینی در 30/5/1392 | 20:34 گفت:

دوستان شبکه 3 رو ول کنید شبکه ی نور یا اریترا یا از تی وی یا شبکه ی اچ دی استار تی وی رایگان بگیرید و تماشا کنید

Farhad Rahbari در 30/5/1392 | 20:32 گفت:

اسپم ناب

محمودرضا معینی در 30/5/1392 | 20:04 گفت:

توی سایت ورزش 3 زده پخش میشه!اما با توجه به زیرنویس همین الان شبکه 3 ساعت 23:50 مسابقه کلید پخش میشه!
شبکه ورزش رو نمی دونم!!!!!!!!

علی قاسمی در 30/5/1392 | 20:02 گفت:

در ضمن ما در بلاگ نویسی خیلی پیشرفت کردیم و همه اینها با مدیریت درسته

چه اشکالی داره وقتی خبری نیست خبری نداریم و فقط تحلیلی بذاریم

من خودم به شخصه خیلی وقته بنا به دلایلی خبر نمیذارم یا خیلی کم میذارم

چون چیزی نگفتن بهتر از چرت و پرت گفتنه

علی قاسمی در 30/5/1392 | 20:01 گفت:

به نظر من باید خبر ها جامع باشه و خبر های کپی شده باید همراه با تحریر و بررسی باشه و اگه خبری رو سایتی از ایران نوشته و بعد ما متوجه شدیم دلیلی نداره که نذاریم و باید خودمون این خبر رو از منبع اصلی ترجمه کنیم یا باید روش کارشناسی کنیم و همراه با اخبار های دیگه بگیم تا اطلاعات این سایت ما جامع باشه و برای جستجوی خبر های ارسنال تو سایت های دیگه نگردیم

ار طرفی دیگه پیشنهاد میکنم به مدیرای محترم سایت که برای بلاگها هم آی پی رو در میزان بازدید از صفحه به کار ببرند تا همه بتونن میزان دقیق بازدید از خبر رو متوجه بشن

از طرفی ما جدا از دیوار نیاز به چت روم برای افراد عضو داریم

همین

بازی رو هم نمیدونم امشب پخش میشه یا نه.. خبر بدید

Ares در 30/5/1392 | 19:21 گفت:

ولی خداییش قبل اینکه اصن خبری از طرفداری بشه این سایت تیتر روزنامه ها رو میذاشت واقعا چطور روش شده بگه شما از اونجا کپی میکنی؟

ahmad behrozi در 30/5/1392 | 19:07 گفت:

مگه شبکه 3 بازی امشبو پخش نمیکنه؟؟!!! توی liveonsat نوشته میده و خود صداسیما هم گفته بود میده ولی تو برنامه های امشبش هیچی ننوشت و یه برنامه ی مزخرف دیگه گذاشته!!!! بازی دیشب رو هم پخش نکرد!
...................................................................................................................................
شک نکن دبه میکنن بازی رو پخش نمیکنن بابا ناسلامتی آرسنالیم و نباید یه روز خوش ببینیم

آرین در 30/5/1392 | 19:03 گفت:

مگه شبکه 3 بازی امشبو پخش نمیکنه؟؟!!! توی liveonsat نوشته میده و خود صداسیما هم گفته بود میده ولی تو برنامه های امشبش هیچی ننوشت و یه برنامه ی مزخرف دیگه گذاشته!!!! بازی دیشب رو هم پخش نکرد!

ahmad behrozi در 30/5/1392 | 18:54 گفت:

راست میگه دیگه چرا توهین میکنید فوتبال و برد و باختش که همه زندگی نیست
البته خدایش سایت با ادب و متشخصی داریم