دنی کرباسیون - حرف آخر

نویسنده: مصطفی کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مصطفی کاظمی
دانشجوی هوافضای امیرکبیر (پلی تکنیک) :-"
کل بازدید: 30,817 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دنی کرباسیون - حرف آخر

پیرامون مصاحبه ی اختصاصی با دنی کرباسیون ...
مصاحبه اختصاصی کانون با دنی کرباسیون - بخش اول (فوتبال اروپا و آرسنال)


مصاحبه اختصاصی کانون با دنی کرباسیون - بخش دوم (فوتبال ایران)

مصاحبه اختصاصی با دنی کرباسیون - بخش آخر (زندگی شخصی)اولا که باید از دوستانی که تو پست گذشته که حذف شد ابراز عواطف کرده بودن

:S_24: تشکر ویژه بکنم.یه سری توضیحات هم فک کنم که واجب بود که بگم :

همونجوری که دیدید دنی ساکن آمریکا هستش و یکی از اعضای تیم آرسنالِ و برقراری ارتباط باهاش واقعا سخت بود و چندین هفته درگیر این بودیم تا یه جوری بهمون اعتماد کنه و اینکه لینک کانون خودمون رو داخل وبسایت رسمی آرسنال دید خیلی تاثیر داشت.

واقعا بنده بسیار بابت انجام شدن این کار به عنوان یک ایرانی آرسنالی افتخار میکنم،چون که من هرچی گشتم تو هیچ کانونی مصاحبه ای با یکی از اعضای تیم اصلی رو پیدا نکردم.

سوای این احساس افتخار یک سری نکات خوب هم برامون داشت اینکه متوجه شدیم  همه ی جوون هایی که به آکادمی میان مستقیما زیر نظر آرسن ونگر نیستن و ونگر صرفا مسئول ورودشون به تیم اصلی هستش،هرچند این سیستم استعدادیابی بزرگ زیر نظر خود رئیس مهیا شده و اینکه تاثیر دیوید کُورت و لیام بریدی بسیار بیشتر هستش.

مسئله ی دیگه ای که باید بهش اشاره کنم اینه که ما سوالای بسیار بسیار بیشتری کردیم مثل :
کمتر شدن حضور جوان ها در سال های اخیر ...
آینده استعدادیابی  با حضور پی اس جی و چلسی و امثالهم ...
پوشش استعدادیابی در ایران ...
یا اینکه بازیکنی از ایران زیر نظرشون بوده یا نه ...
و سوال هایی در مورد تیم اصلی و ترکیب تیم و بازیکنای ورودی و خروجی و ...
و همچنین سوال هایی در مورد سایر تیم های اروپایی و انگلیسی ...
و سوال های دیگه که دنی به طور کلی برای اکثرشون این جواب رو داشت که در حیطه ی کاریش نیست و دوست نداره صحبت کنه،سوال های مربوط به استعدادیابی رو هم این طور جواب داد که "اجازه ندارم صحبت کنم و می خوام به ریم خصوصی باشگاه احترام بگذارم "

حرف دیگه ای پیرامون این موضوع فعلا ندارم و اگه پیشنهاد،انتقاد و یا هر حرفی دارید که به ما کمک می کنه تو اقدامات بعدی بهتر عمل کنیم دریغ نکنید.

به عنوان سخن آخرم هم از حمید فرازی،علی ارشدی،پیام مشایخ نسب و سعید میلانی و تمامی اعضای تحریریه و مدیریت هایبری تشکر ویژه دارم.

تشکر شده توسط : مصطفی کاظمی ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفی کاظمی در 17/6/1392 | 13:25 گفت:

محمدامین:

نه،دکتر صدر در گذشته طرفدار چلسی بوده اما از زمانی که آبراموویچ میاد حمایت از چلسی رو میزاره کنار الان هم به خاطر سیاست های باشگاه آرسنال همیشه حامی تیم بوده و بازیاش رو دنبال می کنه اما آرسنالی نیست.

محمدامین در 17/6/1392 | 13:16 گفت:

شرمنده یه سوال دیگه دکتر صدرآرسنالیه؟؟

مصطفی کاظمی در 17/6/1392 | 12:05 گفت:

محمدامین:

چه جوریش که بسیار مفصله و بنده هم در بتن کار نبودم.
اگه به آرشیو سایت و هایبری مراجعه کنید عکس ها و اخبار میتینگ سال گذشته رو می تونید ببینید.

محمدامین در 17/6/1392 | 11:38 گفت:

خب چجوری دعوتش کردین؟؟عکسای میتینگ کجاست؟الان تو سایت حضور نداره؟؟

مصطفی کاظمی در 17/6/1392 | 09:40 گفت:

محمدامین:

خبر آخرین میتینگمون رو میده که دکتر صدر هم حضور داشتند.

محمدامین در 17/6/1392 | 06:51 گفت:

سلام بچه ها اون قسمتی که تو سایت باشگاه در باره مانوشته یه تیکه اش درباره دکتر صدربود؟؟؟یعنی دکتر صدر تو سایت ما عضوه؟؟؟

علی قاسمی در 16/6/1392 | 17:24 گفت:

خب مصطفی جون اگه بخوایم میتونیم
مثلا اگر بتونیم رضایت صدا و سیما رو جلب کنیم و از طریق پیامک دادن ارسنالی های ایران شماره های هر کس که بازی های ارسنال رو نگاه میکنه به دست بیاریم میتونیم همه رو یکپارچه کنیم و این تنها یک راه هست

مثلا زمان بازی ارسنال بتونیم زیر نویس بشه در صورتی که طرفدار ارسنال هستید به این شماره پیامک بزنید و بدون شک نیمی از بینندگان این کار روخواهند کرد و شبکه ورزش حتما با پی گیری از طرف افرادی که تو تهران هستن میتونه این کار رو بکنه و شبکه 3 شاید سخت تر باشه و اخبار باشگاه و کار های باشگاه رو به اطلاع همه برسونیم و حتی میتونه از نظر مالی یکم سرمایه بخواد برای زیر نویس کردن ولی در عوض قدم اول با برنامه ریزی درست برداشته میشه ...

خب این فقط یک راه هست که آنی به ذهنم رسید و شاید فکر کنیم عملی نیست ولی هست ...

مصطفی کاظمی در 16/6/1392 | 12:45 گفت:

علی قاسمی:

حرف شما فقط در حد یه پیشنهاد قشنگه و اصلا عملی نیست،باشگاه هایی که داخل ایران هستن هنوز نمیدونن چقدر طرفدار دارن اونوقت مایی که امکاناتمون محدود به یه سایته چجوری این کار رو بکنیم؟ چه تریبونی در اختیارمونه که کل ایران رو پوشش بده؟

علی قاسمی در 16/6/1392 | 11:29 گفت:

و این در حالی هست که ما شاید 100 یا 200 نفر هستیم که به طور مداوم به سایت سر میزنیم و پیگیرم میشیم و سایر نفرات یا نمیتونن یا شرایطش رو ندارن به هر دلیلی و از این بابت پیشنهاد میکنم در مورد اینکه ارسنالی های بیشتری رو تو گروهمون داشته باشیم اقدامی کنیم چون این نفرات دوستان ما شاید یک هزارم ارسنالی های ایران هم نباشن و بدون شک هر یک از ما حداقل 10 ارسنالی رو میشناسیم که تو سایت نیستن

اگر ما بتونیم تعداد ارسنالی های ایران رو شناسایی کنیم و بدونیم در صورت حضور ارسنال در ایران چه تعداد ارسنالی به ورزشگاه میان بدون شک جدا از مسائل سیاسی بتونیم شرایط رو برای حضور اسنال در ایران مهیا کنیم طی 3 سال آینده ...

حتی اگر جوانان ارسنال به ایران بیاد

علی قاسمی در 16/6/1392 | 11:24 گفت:

سلام به همه توپچی ها
من 3 روز مسافرت بودم و خیلی خوشحال و شکفت زده شدم از این ارتباط و خیلی خوبه که این فرد رو که ایرانی هست در ارسنال داریم و این بسیار و بسیار دلگرم کننده هست برای ایران که همه این استعداد یاب و شاید مشیری که مشاور دومین سهامدار باشگاست از ایران هست و این میتونه در اینده درصدی به کار بیاد

توصیه من به مسئولین این سایت اینه که بتونیم تعداد دقیق تری از طرفدار های ارسنال رو که مانند ما وقت زیادی رو پای تیم میذارن رو معرفی کنیم و تعداد طرفدار های ارسنال رو که خیلی زیادن رو بدست بیاریم و به باشگاه معرفی کنیم و از این نیروی زیاد استفاده کنیم

من تو این سفر تو 1 اتاق بودم و وقتی دیدم تو 1 اتاق 12 نفر بودیم و 4 یا 5 ارسنالی بودیم واقعا جا خوردم

شاید ما بالای 500 هزار ارسنالی تو ایران داریم که اصلا در گروه ما نیستن و تو همین وب خیلی ارسنالی زیاده که در سایت های مختلف دیده میشن و نظر های خیلی خوبی میذارن ولی در جمع ما نیستن و این در حالی هست که ما شاید

reza در 16/6/1392 | 10:35 گفت:

واقعا شایسته تقدیر و تشکر هستید

HAMED toopchi در 16/6/1392 | 06:37 گفت:

با همه به درد نخوریت یه کار بسیااااار بسیاااااااااااار مفید انجام دادی. آفرین بر تو

هادی در 16/6/1392 | 02:14 گفت:

مرسی بابت زحمتی که کشیدی

محسن عاشوری در 16/6/1392 | 01:00 گفت:

آره توفیق ..
پیام واقعا همشونو لوله کرده بود .. دوسش داریم ..

( نباید یه دربی مزخرف رو اینقد بزرگ جلوه بدن )

tofigh در 15/6/1392 | 23:09 گفت:

محسن عاشوری:
.........................
واقعا دوتا مربی ترسو هستن ...
مسخرمون کردن انصافا دوتاشون هیچی حالیشون نیست فقط مدیریتشون خوبه..

...فقط پیام و رضا حقیقی..

tofigh در 15/6/1392 | 23:07 گفت:

گل کاشتید واقعا....

علی در 15/6/1392 | 22:51 گفت:

ممنون
بازم مث همیشه
لایک

sepehr najafian در 15/6/1392 | 22:25 گفت:

راستی رمزی برای ولز گل زده.

♥Arsenal♥ در 15/6/1392 | 22:23 گفت:

اگه میشه با برخی از اعضای تیم با کمک دنی آقا رابطه بر قرار کنید و مصاحبه بگیرید...

مثلا با کاپتان تیم و بهترین بازیکن فصل در پایان فصل براشون همون فرورهره هم بفرستین فقط نفروشن بازیکنو

محسن عاشوری در 15/6/1392 | 22:20 گفت:

متاسفم برای خبرگذاریها و رسانه ها و روزنامه ها که اینقد تو این سالها دربی رو بزرگش کردن که دوتیم رقیب فقط و فقط برای نباختن به میدان میان ..

دریغ از کمی هیجان ، دریغ از کمی زیبایی در بازی

اینقد دربی رو بزرگش کردن که دوتیم حاضر نیستن حتی چند دقیقه هجومی بازی کنن .. همش شده ترس و ترس ، ترس از باختن

simone در 15/6/1392 | 19:56 گفت:

خیلی کار خوبی هست تشکر

توپچی جنوب در 15/6/1392 | 17:30 گفت:

اوكي مرسي مصطفي جان كه اين همه زحمت كشيدي واقعا كار تاپ و عالي كردي به اين ميگن يه كار متفاوت.
يه خسته نباشيد مشتي بهت ميگم ،خيلي كارت درسته رفيق دمت گرم.
فقط سري بعد كاري كن بيشتر بهت اعتماد كنه و جواب سوال هات مخصوصا استعداد يابي تو ايران رو بده

Vishka در 15/6/1392 | 17:29 گفت:

خیلی خیلی کار بزرگی کردید . کاش میشد سایت رو بهشون نشون داد تا بیشتر با فعالیت های شما آشنا بشن . قدر هوادارای ایرانی رو بدونن

maryam در 15/6/1392 | 16:44 گفت:

آقا دستتون درست عالی بود ایول

nima در 15/6/1392 | 15:48 گفت:

خیلی ممنون به خاطر این کار قشنگ
کاش میشد بگه تو ایران هم استعداد یابی کنن
یه سوال که شاید خیلی مربوط نباشه به این بخش
میتینگ بعدی کیه؟

محسن عاشوری در 15/6/1392 | 15:29 گفت:

بازیکن آینده داری بوده .. اما مصدومیت مانع از ادامه فوتبالش شد.

کسی چه میدونه ؛؛ شاید اگه مصدوم نمیشد الان داشت تو تیم فیکس بازی میکرد ..

سید محمد رضا در 15/6/1392 | 15:03 گفت:

انتقاد و پیشنهاد که نه ولی خب تشکر به خاطر این کار زیباتون