حمايت بيرهوف از حضور پودولسکي در آرسنال

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 81,865 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

حمايت بيرهوف از حضور پودولسکي در آرسنالاوليور بيرهوف معتقد است که آرسنال مي تواند مقصد ايده آلي براي لوکاس پودولسکي باشد.

 

این درحالی است که این روزها گزارشهای منتشره حکایت از انتقال این ستاره آلمانی به امیریتس می دهد و شنیده می شود که پودولسکی در بازار نقل و انتقالات تابستانی روانه انگلیس خواهد شد.

پودولسکی در رقابتهای این فصل بوندس لیگا در 18 بازی در ترکیب تیمش قرار گرفته و توانسته 15 گل برای کلن بزند و البته در بازار نقل و انتقالات زمستانی هم نظر مثبت سران ارسنال را به خود جلب کرده بود.

اکنون استاله سولباکن، سرمربی کلن در صحبتهایی اعلام کرده که این ستاره 26 ساله ممکن است در بازار تابستانی به لیگ برتر برود و یادآوری کرده که تیمش مانع از انجام انتقال بازیکنانش نمی شود.

دراین میان اولیور بیرهوف مهاجم سابق تیم ملی آلمان معتقد است که الان زمان مناسبی است تا پودولسکی زیر نظر ونگر فوتبالش را دنبال کند.

بیرهوف درصحبتهایی به اکسپرس گفت:« قلب پودولسکی به کلن تعلق دارد. ولی الان و دراین سن، او باید به فکر آینده اش باشد. آرسنال می تواند مقصد خوبی برای پودولسکی باشد. چون ارسن ونگر مربی فوق العاده ای است که لوکاس را به مرحله بعدی از فوتبالش می برد.»

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 12/12/1390 | 14:36 گفت:

آخ ساله دیگه سوارز و اریکسون به تیم اضاف بشن چی میشه!

Ali361 در 12/12/1390 | 01:20 گفت:

ایشالا گوتزه رو هم با خودش بیاره. هازارد هم بیاد سال دیگه برا جام باشگاهها رقابت میکنیم/

پويان در 12/12/1390 | 00:55 گفت:

امروز چقدر به اقا مرتضى گير دادن همه.مرتضى جان خسته نباشيد.خدا صبرت بده.

javad sbo در 11/12/1390 | 23:38 گفت:

اقا مرتضی خواهشا عکس جک باور پاک کن. مگه ندیدین چه توهینایی به اسلام ومسلمونا کردن

Farhad Rahbari در 11/12/1390 | 22:37 گفت:


واسه ورزش3 یه قربونی بکنید

Morteza Bauer در 11/12/1390 | 21:40 گفت:

Eyval Jack Bauer

علیرضا در 11/12/1390 | 21:32 گفت:

دمش گرم..............مشخصه که کارش خیلی درسته.............

علی ارشدی در 11/12/1390 | 21:19 گفت:

ایول جک بائر

توپچی جنوب در 11/12/1390 | 20:17 گفت:

خوشم میاد آلمانیه دیگه.
فوتبال رو میفهمه میدونه به کی میگن مربی و یه بازیکن اگه بخواد پیشرفت کنه باید زیر نظر کی باشه.

دمت گرم بیر هوف ای ول داری..........