مذاکره دل پيرو با آرسنال تکذيب شد.

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 77,291 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مذاکره دل پيرو با آرسنال تکذيب شد.

 در
حالی که گمانه زنی هایی درباره احتمال حضور الساندرو دل پیرو در لیگ برتر
انگلیس به گوش می رسد، استفانو دل پیرو مدیر برنامه های این بازیکن 37 ساله
با رد انجام هر گونه مذاکره با آرسنال یا کوئینز پارک رنجرز عنوان کرد که
هیچ تصمیمی درباره آینده دل پیرو گرفته نشده است.


 


 جدایی احتمالی دل پیرو از جمع سفید و مشکی پوشان در حالی صورت می گیرد که
به عقیده بسیاری از کارشناسان برخورد باشگاه یوونتوس با این اسطوره به هیچ
وجه مناسب نبوده و شان و شخصیت دل پیرو پایمال شده است. باشگاه یوونتوس
چندی پیش اعلام کرد که دل پبرو آخرین سال حضورش را در این تیم می گذارند.
اظهارنظری که می شد از آن نوعی اخراج محترمانه را برداشت کرد.


 


 مدیر برنامه های دل پیرو در پاسخ به سوالی درباره آینده موکلش گفت: اصلا
موضوعیت ندارد که بخواهیم در حال حاضر درباره این مساله صحبت کنیم. هنوز
راه بسیار زیادی تا پایان فصل مانده و یوونتوس بازی های حساس و مهمی پیش رو
دارد. شاید باشگاه های آرسنال یا کوئینزپارک علاقه داشته باشند که دل پیرو
را به خدمت بگیرند اما ما از این مساله اطلاعی نداریم. کار ما در حال حاضر
این است که به هر پیشنهادی از سوی هر باشگاهی گوش دهیم، اما به هیچ وجه
اجازه نخواهیم داد که این پیشنهادها روی عملکرد دل پیرو در یوونتوس تاثیر
بگذارد.


 


 مدیر برنامه های این بازیکن ایتالیایی احتمال حضور او در یک باشگاه
ایتالیایی را منتفی ندانست، اما اظهار کرد: بسیار سخت است که بخواهیم دل
پیرو را در لباسی غیر از یوونتوس در ایتالیا ببینیم.

 
.

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 2/1/1391 | 00:47 گفت:

بازیکن جوون و خوبیه.تازه37 سالشه.

احسان در 1/1/1391 | 23:15 گفت:

روح الله جون جک میگیا :)) بیارمیش برا ضربات ایستگاهی وقتی خطا گیرمون اومد بیاریمش تو زمین بزنه و بره بیرون :)) ؟؟

بابا اون الان 38 سالشه دیگه جون دویدن نداره

Roohollah Nazari در 1/1/1391 | 22:09 گفت:

بیاریمش واسه ضربه ایسگاهی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 1/1/1391 | 16:16 گفت:

برو بابا معلوم بود چرت بوده!!! مهاجم تو این بازه سنی بخوایم مگه کینگ خودمون کمتر از الکسه؟

احسان در 1/1/1391 | 16:11 گفت:

دیوانه ایم اگه بازیکن مازاد یووه رو بخریم!!

حمید فرازی در 1/1/1391 | 15:49 گفت:

از اول هم خبرش غیر قابل باور بود

(Hooman sam (Dark metal در 1/1/1391 | 15:34 گفت:

نمیدونم چی بگم...
هم بازیکن خوبیه هم سنش خیلی بالاست هم ... هم... و هم....!!!!!!!!!!!!!!
like like