عکس+آپدیت

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 81,251 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس+آپدیت

یه چند وقتی نبودم گفتم با یه پست بیام.امیدوارم ازپستم خوشتون بیاد.چاکرهمه توپچیها


آزارد با پیراهن چلسی عکس گرفت:


آزارد: برای فتح جام، به چلسی آمده ام؛ بعد از حرفهای جوکول،حس کردم چلسی تیم ایده آلم است.


ستاره بلژیکی اعلام کرد که توصیه های جو کول، هم تیمی سابقش در باشگاه لیل، به او در تصمیم گیری برای پیوستن به چلسی کمک کرد.Eden Hazard posando con la camiseta del Chelsea
ادن آزارد، بازیکن جدید چلسی در صحبتهایی اعلام کرد که دلیل انتخاب چلسی به عنوان تیم آتی اش، فتح بیشترین جام های ممکن بوده.


این باشگاه غرب لندنی روز دوشنبه اعلام کرد که با این ستاره بلژیکی و سران باشگاه لیل، برای جذب او به توافق رسیده است.


گزارش تصویری: ورود تیم ملی آلمان به لهستان


یکی از مدعیان اصلی رقابت ها خود را به لهستان رساند.Germany boarding the plane to Gdansk
شورله رو مهاجم جوان آلمانی و بایرلورکوزن رو مشاهده میکنید.من خیلی بش اعتقاددارم.بازیکن خوب واینده داریه.خیلی دوست داشتم تو آرسنال ببینمش.نظرشماچیه دوستان؟

واین هم مرته ساکر مدافع بلند قد آلمانی و آرسنال.بچه ها به نظر شما بتشو ور و هوملز دفاعان آلمانن یا هوملز و مرته ساکر؟من شخصا دوست دارم هوماز و مرته ساکر توترکیب اصلی باشن.


واین هم مهاجم جدید آرسنال لوکاس پدولوسکی.امیدوارم تو یورو بدرخشه.


واین هم تغییرقیافه راموس در آستانه یورو


Sergio Ramos luce nuevo peinado con España

واین هم خوشحالی خلعتبری و ازپا دراومدن ازبک هامحمدرضا خلعتبری تیم ملی ایران

http://u.goal.com/189900/189988hp2.jpg

کاریکاتور : جدایی کوئیت، اولین تغییر راجرز در آنفیلد

وخبرهای کوچک:البته ربطی به آرسنال ندارن و فقط مخصوص آلمانه.البته تویه خبرا که آرسنال دنبال هلیوت بازیکن بلکبرن هست.رقیب پیدا کرده وشایعه شده درآستانه امضای قرارداده:


متس هوملس مدافع ملی پوش بروسیا دورتموند قرارداد خود را تا سال 2017 با طلایی پوشان تمدید کرد.


 


از حوالی ولتینز آره نا خبر می رسد مسئولین باشگاه شالکه آماده ارائه پیشنهاد 31 ملیونی برای جذب فن در فارت هستند!


 


باشگاه ولفسبورگ رسما از باس دوست آقای گل هلند و خرید جدید خود رونمایی کرد


 


باشگاه رئال مادرید رقیب جدید بایرنی های برای جذب خاوی مارتینز ستاره بیلبائو است


 


رافائل ولسکی پدیده جدید و 19 ساله فوتبال اروپا و تیم ملی لهستان در آستانه پیوستن به دورتموند قرار دارد


 


بایرنی ها هرگونه ارائه پیشنهاد رسمی برای جذب جرمی متیو مدافع والنسیا را رد کردند


 


باشگاه گلادباخ در آستانه جذب دیوید هلیوت ستاره 9 ملیون یورویی بلکبرن انگلیس قراردارد


 تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 16/3/1391 | 18:04 گفت:

خواهش میکنم توپچی ها

یه آرسنالی در 16/3/1391 | 14:26 گفت:

AZWRADDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

parsa در 16/3/1391 | 13:10 گفت:

عالی بود
مرسسسسسسسسسسسسسی

reza در 16/3/1391 | 12:01 گفت:

تنکیو

reza در 16/3/1391 | 12:01 گفت:

تنکیو

مصطفی کاظمی در 16/3/1391 | 11:13 گفت:

شبیه تورس شده مخصوصا عکس دومی!

(Hooman sam (Dark metal در 16/3/1391 | 07:25 گفت:

مرسی...
عالی..
like like

سید محمد رضا در 16/3/1391 | 02:07 گفت:

سلام داش مرتضی !!!!!
چه پسته کاملی ممنون

حمیدرضا در 15/3/1391 | 23:06 گفت:

عشقم راموسه اگه آرسنال بگیرش به شرفم قهرمانیم

حمیدرضا در 15/3/1391 | 23:05 گفت:

عشقم راموسه اگه آرسنال بگیرش به شرفم قهرمانیم

علی ارشدی در 15/3/1391 | 23:02 گفت:

راموس خوشتیپ شده

آرمان الهیاری در 15/3/1391 | 22:39 گفت:

شورله خیلی خفنه؛خیلی؛اگه بگیریمیش عالی میشه

Morteza Bauer در 15/3/1391 | 22:27 گفت:

خواهش میکنم

iman sanaei در 15/3/1391 | 22:24 گفت:

مرسی

sepehr najafian در 15/3/1391 | 22:09 گفت:

قطعا شورله بعد از نيمار آينده دار ترين مهاجم دنياست.
آلمان خيلي شاخه.راموس قبلش بهتر بود.
دلم براي ازبک ها خيلي سوخت.حقشون نبود ببازين

شایان در 15/3/1391 | 22:05 گفت:

قد لباس هاب آۀمان ها چرته ترجمه سوتی من: چقد لباس های آلمان چرته

شایان در 15/3/1391 | 22:04 گفت:

چقد لباس هاب آۀمان ها چرته!! تو تن مرتساکر داره گریه میکنه!!

راموس حالا یه ضره خوش قیافه شده ایول

ههههه راجرزو ببین!! ولی خدایی دمش گرم.. عشقه منه... با کلاس صاحب سبک

Morteza Bauer در 15/3/1391 | 21:53 گفت:

خواهش میکنم.

nima در 15/3/1391 | 21:51 گفت:

مرسی...
راموس بهتر از قبلش شده!