دانلود آهنگهاي مسابقات يورو2012 +سوتی شبکه 3

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 81,224 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دانلود آهنگهاي مسابقات يورو2012 +سوتی شبکه 3


فرمت : mp3 / حجم: 3.05 mb - دانلود آهنگ Oceana-Endless Summer - آهنگ اصلي مسابقات

دانلود آهنگهاي ويژه مسابقات فوتبال يورو2012 با كيفيت اصلي
فرمت : mp3 / حجم: 4.16 mb - دانلود آهنگ تيتراژ برنامه جام چهاردهم شبكه 3
دانلود آهنگهاي ويژه مسابقات فوتبال يورو2012 با كيفيت اصلي
فرمت : mp3 / حجم: 5.41 mb - دانلود آهنگA-Bor aka DJ.Boolya-Euro 2012 Original Mix

 دانلود آهنگهاي ويژه مسابقات فوتبال يورو2012 با كيفيت اصلي
فرمت : mp3 / حجم: 3.56 mb - دانلود آهنگ AtmAsfera-Viva-Song For Euro 2012

دانلود آهنگهاي ويژه مسابقات فوتبال يورو2012 با كيفيت اصلي
فرمت : mp3 / حجم: 3.47 mb - دانلود آهنگ David Bisbal-Cali-El Dandee-No Hay 2 Sin 3


دانلود آهنگهاي ويژه مسابقات فوتبال يورو2012 با كيفيت اصلي
فرمت : mp3 / حجم: 2.64 mb - دانلود آهنگ Gogol Bordello-Lets Go Crazy-Coca Cola UEFA Euro 2012


دانلود آهنگهاي ويژه مسابقات فوتبال يورو2012 با كيفيت اصلي

فرمت : mp3 / حجم: 2.72 mb - دانلود آهنگ Jarzebina Koko-Euro Spoko

 دانلود آهنگهاي ويژه مسابقات فوتبال يورو2012 با كيفيت اصليفرمت : mp3 / حجم: 4.47 mb - دانلود آهنگ SKAY-i-Budka-Suflera-Teraz-i-Tu Hymn-Euro2012


دانلود آهنگهاي ويژه مسابقات فوتبال يورو2012 با كيفيت اصلي 

سوتی شبکه3:


[تصویر:  9bhq2e0t7rnpdgw1mlp.jpg]

[تصویر:  6rxn6kbe6wts4i2uinv.jpg]

[تصویر:  23o2m8lc0rfmrp8j93ug.jpg]

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 11/4/1391 | 04:45 گفت:

خيلي عالي بود
فقط ايكاش اهنگهاي يوروهاي قبل و جتم جهاني رو هم ميگذاشتي!

Vishka در 9/4/1391 | 22:34 گفت:

ممنون خعلی خوب بود مررررررررررررررررررررررررررسی

nima در 9/4/1391 | 15:20 گفت:

مرسی مرتضی!عالی بود!
قضیه ی این سوتیه چیه؟شبکه 3 اینو بخش کرده!؟؟؟

nima در 9/4/1391 | 15:20 گفت:

مرسی مرتضی!عالی بود!
قضیه ی این سوتیه چیه؟شبکه 3 اینو بخش کرده!؟؟؟

Gatsbi در 9/4/1391 | 14:17 گفت:

ممنون از موزیک ها

Farhad Rahbari در 9/4/1391 | 14:03 گفت:

مرسی خوب بود
http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=232&PostID=4383

Keivan در 9/4/1391 | 13:42 گفت:

عالی بود پسر...نثل همیشه

محمدرضا در 9/4/1391 | 13:40 گفت:

دمت گرم !!