خبرشایعه:میلان میخواد مکسس رو با بندتنر معاوضه کنه

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 77,146 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبرشایعه:میلان میخواد مکسس رو با بندتنر معاوضه کنهممکن است باشگاه ميلان مدافع فرانسوي خود را با مهاجم آرسنال معاوضه کند.

امیدوارم پست پاک نشه تا بچه ها نظر بدن درباره این خبر
 به
نقل از سايت فوتبال ايتاليا، فيليپ مکسز در طول فصل گذشته همواره با آسيب
ديدگي‌هاي زيادي روبه‌رو بود و بازي‌هاي درخشاني نيز در ترکيب روسونري
انجام نداد. به نظر نمي‌رسد او پس از خروج الساندرو نستا و تياگو سيلوا از
ميلان، مدافع مورد اعتماد سرمربي اين تيم باشد.

ديديه
دشان سرمربي تيم‌ ملي فرانسه نيز چندي پيش گفته‌ بود: فيليپه را مي‌شناسم.
او جزيي از تيم فوتبال فرانسه در سال‌هاي پيش رو خواهد بود. شايد او ميلان
را ترک کند زيرا نتوانسته نمايش خوبي در اين تيم داشته باشد.


مکسز
از اردوي ميلان که در آمريکا برگزار مي‌شد جدا و به ايتاليا بازگشت تا
هنگام تولد دخترش در کنار همسرش باشد. او از آن پس به تنهايي در کمپ ميلان
تمرين مي‌کند.


با
توجه به اينکه ميلان به بازيکن تهاجمي نياز دارد، به دنبال جذب نيکلاس
بندتنر مهاجم آرسنال رفته است. بر اساس اعلام نشريه کوريره دلو اسپورت ممکن
است براي جذب اين مهاجم دانمارکي، سران ميلان مکسز را به آرسنال پيشنهاد
کنند.


اگر اين اتفاق
نيز نيفتد، با توجه به مشکلات مالي ميلان ممکن است سران اين تيم قرارداد
مکسز را فسخ کنند زيرا او ساليانه 4.5 ميليون يورو دستمزد مي‌گيرد.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد در 23/5/1391 | 14:36 گفت:

کلا با معاوضه اونم مکسس مخالفم
راحت میشه بنتنر رو با 10 تا فروخت

parsa در 22/5/1391 | 22:05 گفت:

مکسس کیلویی چند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید بجا مکسس ازشون آباته رو بگیریم

hamid saadi در 22/5/1391 | 21:11 گفت:

به نظر من مهاجم باید جاه طلب و خودخواه باشه.که بندتنر تو این زمینه عالیه و من میدونم اون یکی از بهترینهای جهان میشه.
اما از بازیکنهایی نیست که به تیم خاصی تعهد نشون بده پس بره بهتره. واز طرف دیگه فلیپ مکسس یکی از مدافعهای خوبه و حداقل تجربش به درد کوسیلنی که هم وطنشه میخوره. در ضمن فکر کنم توی دفاع به رقابت بیشتری توی تیم نیاز داریم تا کوسیلنی زودتر پیشرفت کنه.

توپچی جنوب در 22/5/1391 | 19:56 گفت:

مکسس رو اصلا قبول ندارم دفاع زیاد جالبی نیست فکر نکنم به کار لیگ برتر بیاد و سوتی زیاد بده!!!!!!!!
ولی پسر خوشتیپیه.......
اگه با بنتنر عوض کنیم سود کردیم..........

Morteza Bauer در 22/5/1391 | 19:09 گفت:

السیتی 3بر2 و قهرمان شد.

Morteza Bauer در 22/5/1391 | 18:30 گفت:

السیتی 3بر1 جلو افتاد
تا دقیقه 67

Morteza Bauer در 22/5/1391 | 18:26 گفت:

السیتی فعلا 2بر1 برده
ایوانویچ اخراج شده

حامد نوری در 22/5/1391 | 18:18 گفت:

انتقال خوبی اگه انجام بشه

اميرحسين اباذري در 22/5/1391 | 17:23 گفت:

بنتنرو نمیدیم قراردادشو فسخ می کنن ازاد می خریمش

Morteza Bauer در 22/5/1391 | 17:15 گفت:

بات مواقفم جعفر.مکسز دفاع زیاد خوبی نیست.باید بفرومشیمش یه دفاع راست بگیریم.

مهدی افسرده در 22/5/1391 | 17:01 گفت:

خوبه
مکسس مدافع خوبیه

jafar در 22/5/1391 | 16:57 گفت:

ممنون.من کاملا مخالفم که بندتنر و مکسز را معاوضه کنیم چون مکسز در حد و اندازه ی باشگاه آرسنال نیست بنظرم باید بندتنر رو بفروشیم و یک مدافع راست یا چپ بگیریم

حسین در 22/5/1391 | 16:56 گفت:

فرقی نداره.یه مهاجم معمولی با یه مدافع معمولی حالا یا معاوضه میشه یا نمیشه.چه فرقی داره؟

soroosh در 22/5/1391 | 16:55 گفت:

سالی 4.5 میلیون یورو !!!
اون وقت فک می کنی آرسنال حاضره انقد بهش قوق بده؟؟؟

masoud mahmudpur در 22/5/1391 | 16:32 گفت:

مرسی
به نظر من بندنر مهاجم خوبیه اما با وجود این همهه مهاجم خوب دیگه بهش نیازی نداریم