پرامتیازترین تیمهای لیگ قهرمانان،آرسنال رده6

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 81,773 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پرامتیازترین تیمهای لیگ قهرمانان،آرسنال رده6

یک فهرست منتشر شده مشخص می‌کند تیم منچستریونایتد موفق‌ترین تیم لیگ قهرمانان اروپا به لحاظ کسب امتیاز بوده است.

در شرایطی که از سال 1992 لیگ قهرمانان اروپا با شکل و
قالبی جدید برگزار شد و تا به امروز ادامه یافته است، تیم فوتبال انگلیسی
در 17 دوره حضور  از این پیکارها موفق به انجام 182 بازی شده است که از این
تعداد در 98 دیدار به برتری رسیده و 48 مسابقه را با تساوی به پایان برده
است. ضمن آنکه شیاطین سرخ اولدترافورد در 36 بازی نیز بازنده شده‌اند.


تیم تحت رهبری سرآلکس فرگوسن به 342 امتیاز دست یافته که از همه رقبای خود در سطح قاره سبز بیشتر است.


در رده دوم این فهرست بارسلونا اسپانیا در 16 دوره
حضور خود پس از 171 بازی به 336 امتیاز رسیده است. آبی‌ و آناری‌پوشان
در جریان این پیکارها 97 برد، 45 تساوی و 29 باخت را تجربه کرده اند.


رئال مادرید اسپانیا نیز با 16 دوره حضور با 4 امتیاز
کمتر نسبت به رقیب هموطن خود (332 امتیاز) در پله سوم حضور دارند.
کهشکانی‌ها در 175 بازی 99 مرتبه پیروز میدان شدند،‌35 بار برابر حریفان
توقف کردند و 41 بار نیز تسلیم آنها شدند.


*فهرست 10 تیم برتر این رده‌بندی که برپایه بیشترین امتیاز بوده، به شرح زیر است:


1- منچستریونایتد انگلیس ، 182 بازی ، 342 امتیاز ( 98 برد، 48 تساوی، 36 باخت)- 2 عنوان قهرمانی


2-بارسلونا اسپانیا، 171 بازی، 336 امتیاز (97 برد، 45 تساویف 29 باخت)- 3 عنوان قهرمانی


3-رئال مادرید اسپانیا، 175 بازی، 332 امتیاز (99 برد، 35 تساوی،‌41 باخت) – 3 عنوان قهرمانی


4-بایرن‌مونیخ آلمان، 162 بازی، 285 امتیاز (81 برد، 42 تساوی، 39 باخت)- یک عنوان قهرمانی


5-آ.ث‌میلان ایتالیا، 149 بازی، 248 امتیاز (69 بازی، 44 تساوی، 36 باخت)- 3 مقام قهرمانی


6-آرسنال انگلیس، 137 بازی، 225 امتیاز(63 برد، 36 تساوی، 38 باخت)- بدون مقام قهرمانی


7-چلسی انگلیس، 114 بازی، 205 امتیاز (57 برد، 34 تساوی، 23 باخت)- یک عنوان قهرمانی


8-یوونتوس ایتالیا، 120 بازی 203 امتیاز (57 برد، 32 تساوی، 31 باخت)- یک عنوان قهرمانی


9- اف.ث‌پورتو پرتغال، 132 بازی، 193 امتیاز(53 برد، 34 تساوی، 45 باخت)- یک عنوان قهرمانی


10- اینترمیلان ایتالیا، 105 بازی، 176 امتیاز (50 برد، 26 تساوی، 29 باخت)- یک مقام قهرمانی

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

morteza در 26/6/1391 | 14:09 گفت:

عنوان قهرمانی ها برای همه ی تیمها اشتباهه!میلان فکر کنم 7 قهرمانی داره و رئال 9 تا و بایرن منویخ 4 تا و منچستر هم 3 تا و بارسا هم 4 تا !

sepehr najafian در 24/6/1391 | 21:26 گفت:

جاي ما خاليه

علی رشیدایی در 24/6/1391 | 21:23 گفت:

ینی همه قهرمانی دارن جز ارسنال

Vishka در 24/6/1391 | 19:39 گفت:

ممنونم آمار عجیب و غریبی بود

masoud mahmudpur در 24/6/1391 | 16:17 گفت:

مرسی.اما فکر کنم رئال 9 تا قهرمانی داره