نگاهی به مطبوعات انگلستان؛ 14 می 2013

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 81,771 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نگاهی به مطبوعات انگلستان؛ 14 می 2013- سران منچسترسیتی دیشب روبرتو مانچینی را از سمت سرمربی گری تیم خود اخراج کردند.


- وین رونی دیشب در هنگام رژه قهرمانی منچستریونایتد از طرف طرفداران هو شد.


- آلن پاردو سرمربی نیوکاسل که تیمش در این فصل بسیار ضعیف کار کرده است تاکید کرد که از بابت شغلش دغدغه ای ندارد.


 - روبرتو مانچینی دیشب از سمت سرمربی گری منچسترسیتی اخراج شد. به نظر می‌رسد وی فصل آینده در تیم موناکو سرمربیگری کند.


- دیوید مویس سرمربی جدید منچستریونایتد سه بازیکن از تیم سابق خود
(اورتون) را در لیست خرید خود جای داده است. فیل جاگیلکا، لیتون بینز و
مروان فلینی سه بازیکن مد نظر مویس هستند.


- روبرتو سولدادو مهاجم والنسا زیر نظر سران اورتون قرار گرفته است.


 - مانوئل پلگرینی سرمربی مالاگا گزینه اول سران منچسترسیتی برای هدایت این تیم در فصل آینده است.


- دیوید مویس هفته آینده برای مشخص شدن آینده وین رونی با وی جلسه ای برگزار خواهد کرد.


  


- منچسترسیتی در حال تدارک پیشنهادی 12 میلیون پوندی برای به خدمت گیری آرین روبن از بایرن مونیخ است.


- کریستین بنتکه هدف شماره یک دورتموند برای جانشینی روبرت لواندوسکی است.


- استفان یووتیچ در صدر لیست خرید آرسنال برای فصل آینده است.


 یه خبر دیگه ونگر گفته درباره رونی تا آخرفصل صبرکنید:

اینم مصاحبش:

من در حال حاضر در شرایطی
نیستم که در مورد اهداف باشگاه در بازار نقل و انتقالات صحبت کن. چیزی که
من روی آن تمرکز دارم، بازی های پیش روست و بعد از دیدار مقابل نیوکاسل،
پاسخ این سوال ها را خواهم داد."

بعد از این پاسخ، خبرنگار
دیگری از ونگر پرسید آیا می توانید تصور کنید که یکی از ستاره های
الدترافورد به امیریتس بیاید؛ و ونگر در پاسخ گفت:" فکر می کنم پاسخ شما را
دادم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 25/2/1392 | 11:28 گفت:

مرسی داداشی

Mohammad hadi در 25/2/1392 | 11:12 گفت:

ممنون.

محمد مهدی در 25/2/1392 | 10:59 گفت:

مرسی.

علی قاسمی در 25/2/1392 | 09:44 گفت:

رونی نمیاد اما اگه بیاد عالیه و نیاز به هیچ مهاجم نوک دیگه ای نداریم

علی در 24/2/1392 | 22:00 گفت:

لایک
.
.
رونی حقشه

Morteza Bauer در 24/2/1392 | 21:41 گفت:

نوکرم سید محمد

سید محمد رضا در 24/2/1392 | 21:10 گفت:

این چه پست مسخره ایه که گذاشتی؟؟؟؟؟؟
ستاد حال گیری از دوستان خیلی صمیمی ، شوخی کردم ، دمت گرم