نگاه به مطبوعات انگلستان15 می+گلهاخلاصه بازی دیشب

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 81,768 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نگاه به مطبوعات انگلستان15 می+گلهاخلاصه بازی دیشب

اول از همه برد شیرین روبه همه توپچی ها تبریک میگم انشالله نیوکاسل روهم ببریم.


- چلسی در حال آماده کردن پیشنهادی برای به خدمت گیری ادینسون کاوانی از ناپولی است. کاوانی زیر نظر منچسترسیتی نیز هست.


- آرسنالی ها خواهان به خدمت گیری گونزالو هیگواین با رقمی حدود 22 میلیون پوند هستند.- کارلو آنجلوتی گزینه اول منچستریونایتد برای جانشینی فرگوسن بود ولی در نهایت این پست به مویس رسید.


- به نظر می‌رسد درن بنت مهاجم استون ویلا در پایان این فصل از این تیم جدا خواهد شد.- رایان گیگز آماده است تا در فصل آینده به عنوان دستیار دیوید مویس در کادر مربیگری این باشگاه فعالیت کند.


- آرسن ونگر خواهان به خدمت گیری گونزالو هیگواین از مادرید است.


- چلسی در صورت شکست در انتقال فالکائو برای به خدمت گیری کاوانی اقدام خواهد کرد.


- لیورپول به بارسلونا پیشنهاد معاوضه په‌په رینا با کریستین تیلو را داده است.


- پاپیس سیسه مهاجم نیوکاسل یکی از اهداف دورتموند برای جایگزینی روبرت لواندوسکی است.- اولین هدف پلگرینی در منچسترستی تمدید قرارداد سرجیو آگرو خواهد بود.


- لئون عثمان این هفته قرارداد جدیدی با باشگاه لیورپول امضا خواهد کرد.


- وین رونی دوباره به صدر اهداف تابستانی بایرن مونیخ رفته است.

البته بایرن مونیخ درباره رونی تکذیب کرد.


اینم گل ها وخلاصه بازی دیشب:
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 26/2/1392 | 00:38 گفت:

اصلا از هیگواین خوشم نمیاد .. اههههههههههههههههههههههه اهههههههههههههههههههههههههه

ولی اگه راضیه با 10 میلیون بیاد من حرفی ندارم

ehsan zoola در 25/2/1392 | 23:26 گفت:

سید من ک دیشب گلها رو گذاشتم !!!

ehsan zoola در 25/2/1392 | 23:26 گفت:

گواردیولا

سید حسین در 25/2/1392 | 20:45 گفت:

مرسی مرتضی جان بالاخره یکی پیدا شد نکه گلها رو بزاره

سید حسین در 25/2/1392 | 20:44 گفت:

مرسی مرتضی جان بالاخره یکی پیدا شد نکه گلها رو بزاره

شاهين در 25/2/1392 | 20:12 گفت:

مرسی مرتضی جان
هیگواین و 22 میلیون پوند !!!!
شدیدا باهاش مخالفم ...

مهران در 25/2/1392 | 20:12 گفت:

man ronio dost daram ba roni hale vpr mighirim

M o o r I در 25/2/1392 | 18:59 گفت:

مرسی دادا
زیبا بود

ادلمه بده و همینطور محمد مهدی نوروزی عزیز ک پست شایعاتو میزارن دستتون درد نکنه جوونا

محمد مهدي نوروزي در 25/2/1392 | 18:51 گفت:

بچه چرا به گواردیولا فهش می دید خودش گفت ارسنال رو دوس داره یادم سالی که هفت گانه رو گرفت گفت من این تیم را به لطف ونگر به هفت گانه رسوندم چرا به طرفدار ارسنال توهین می کنید از نظر من مربی خوب و کارامدیه ویلشر هم همه ارزوی داشتنسو دارن بعدشم ونگر دهنشو سرویس کرده

محسن عاشوری در 25/2/1392 | 18:45 گفت:

اگه یه بار دیگه ببینم این گواردیولای کثیف درباره ویلشر (عزیزم) و کوشیلنی و ژیرود این حرفا رو بزنه میزارمش رو تیپا و لگد .. عجب آدم کثیفیه این جناب . عوضی آشغال ..

Morteza Bauer در 25/2/1392 | 18:42 گفت:

تا دوباره کاشان نرفتم سعی میکنم ادامه بدم سید.مسعود خیالت راحت باشه ویلشر نمیره.شایعه ای بیش نیس

سید محمد رضا در 25/2/1392 | 18:29 گفت:

دمت گرم ،کارت عالیه ، ادامه ش بده!

masoud mahmudpur در 25/2/1392 | 18:11 گفت:

دهن گواردیولا سرویس.بدبختمون کرده.گلب-فابرگاس-سانگ حالا هم ویلشر

Morteza Bauer در 25/2/1392 | 17:13 گفت:

سامر: رونی در بایرن؟ اصلا چنین برنامه ای نداریم
سامر در گفتگو با خبرنگاران گفت:" نمی دانم رونی چه چیزی می تواند به بوندس لیگا اضافه کند. ما احترام زیادی برای رونی قائل هستیم اما قراردادی با او امضا نکردیم.

هیچ تماسی با او نداشتیم و برنامه ای هم برای این انتقال نداریم؛ کُل این شایعه نادرست است."
....................................................................................
ادعای نشریات انگلیسی؛ جک ویلشر در راه بایرن
در همین حال واکنش آرسن ونگر نسبت به درج این خیر یا شایعه بسیار جالب بود. ونگر در مصاحبه با شبکه sky sport انگلیس در حالیکه که لبخند میزد درباره این موضوع عنوان نمود:"بسیار خوب !! اشکالی ندارد، پپ ویلشر را میخواهد پس من نیز شواین اشتایگر را میخواهم. زیاد به این خبرها توجه نکنید."

ونگر در عین حال نبز احتمال پیوستنش را به باشگاه پی اس جی فرانسه را نیز به کلی رد نمود.

Morteza Bauer در 25/2/1392 | 17:04 گفت:

جک ویلشر هیچ جا نمیره.

davood در 25/2/1392 | 16:30 گفت:

goal farsi neveshte pep wilshere ro mikhad !!!

masoud mahmudpur در 25/2/1392 | 16:18 گفت:

مرسی
امیدوارم حداقل هیگواین بیاد

Morteza Bauer در 25/2/1392 | 14:49 گفت:

قربانت آریان جان

Morteza Bauer در 25/2/1392 | 14:47 گفت:

اره داش مهدی.درسته.حالاسوهه تفاهم نشه.من فقط تیتر روزنامه های انگلستان روزدم.برا شماکامل تربود.

آریان در 25/2/1392 | 14:46 گفت:

مرسی داداش.......

محمد مهدي نوروزي در 25/2/1392 | 14:43 گفت:

مرسی ولی این شایعات رو اکثرا گذاشته بودم