گل و خلاصه بازی امشب

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 81,766 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گل و خلاصه بازی امشب

تبریک به همه توپچی های عزیز.بالاخره این فصل هم با غم وشادیاش تموم شد.امیدوارم دیگه ونگر واقعا به فکر بیفته وبازیکن بخره که دیگه برای قهرمانی بجنگیم نه سهمیه.اینم فعلا اخرین پستم بودفردا میرم کاشان برای امتحانای دانشگاه تا11خرداد برام دعاکنیددوستان.موفق باشین.
گل  بازی


کوشیلنی


 نیوکاسل 0-1 آرسنال: سلام دوباره به چمپیونزلیگ
 


خلاصه بازی


نیمه اول


نیمه دوم
یه شایعه آرسنال میخواد ارائه پیشنهادی 12 میلیون پوندی، استفان لیخشتاینر بازیکن تیم یوونتوس را جذب کنه.

به گزارش TMW، آرسنال قصد دارد استفان لیخشتاینر را جانشین باکاری سانیا کند. 


این بازیکن 29 ساله یکی از بازیکن هایی
است که باشگاه یوونتوس قصد دارد برای تامین پول خریدهای جدید از جمله
کارلوس ته وز، به فروش رساند.

به نظرم بازیکن خوبیه.ولی سنش یکم بالاس.نظر شما چیه دوستان؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 30/2/1392 | 13:08 گفت:

ممنون-بعید بدونم بخریمش.
انشاله تو امتحاناتت موفق باشی

masoud mahmudpur در 30/2/1392 | 02:12 گفت:

دمت گرم.امسال امتحانات دانشگاهم زود تموم میشه سریغ تر برمیگردی پیشمون

masoud mahmudpur در 30/2/1392 | 02:11 گفت:

لیخشتاینر خیلی گاوه

ehsan zoola در 30/2/1392 | 00:42 گفت:

اشکالی نداره چون خوشحالم میبخشم :دی

نوکریم دادا فدا سرت

Morteza Bauer در 30/2/1392 | 00:41 گفت:

شرمنده داداش.احسان زولا.این او یه ال چسبیده بود نصف شبی چشام ندید dخوندم.شرمنده داداش

ehsan zoola در 30/2/1392 | 00:35 گفت:

مرتضیییییییییییییییی

احسان زولا نه زودا :دی

مجید در 30/2/1392 | 00:25 گفت:

درود بر لوراننننننننننننننننننننننننننن

Morteza Bauer در 30/2/1392 | 00:10 گفت:

تنها خوبیه که توسایت تاتی دیدم پوستر ها و والپیپر های باحال وباکیفیت خوب داشت.که سایت خودمون نداره.خوبه که یه تقلیدبکنه پوسترهایی ازتیم بزاره که ادم بتونه بگیره بعدچاپش کنه.

Morteza Bauer در 29/2/1392 | 23:58 گفت:

مرسی احسان جان شمام موفق باشی

Morteza Bauer در 29/2/1392 | 23:57 گفت:

قربانتون شاهین و علی جان.اره12تازیادشه.

ehsan zoola در 29/2/1392 | 23:56 گفت:

مرتضی جون مرسی

ایشالا امتحاناتتم بخوبی و خوشی پشت سر بگذاری

استفان لیخشتاینر همه برای یکی دوسال خوبه شاید تا اون موقع جنک اوج گرفته باشه و بیاد تو ترکیب

علی در 29/2/1392 | 23:54 گفت:

ممنون از پست خوبت
فک نکنم ب دردمون بخوره هر چن مطمئنم بازم شایعه میمونه
لایک

javad در 29/2/1392 | 23:54 گفت:

سایت تاتی چرا اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟ میگه شما بیش از حد از سی پی یو استفاده نموده اید؟؟؟؟؟ آخه کم اوردین این چیز شعرا چیه؟؟

شاهين در 29/2/1392 | 23:52 گفت:

مرسی از پستت ...
12 میلیون پوند !!! ، نه ، سنش بالاست ... تازه گزینه های بهتر از این هست ....

فرهاد در 29/2/1392 | 23:48 گفت:

بازی که کلاً بار فنی نداشت .. حساسیت بازی باعث شده بود فقط دنبال نتیجه باشیم و به هیچ چیز دیگه ای فکر نکنیم

به جز کوشلنی که یه نفره داشت دفاع رو جمع میکرد (مرتساکر هم یکی از بدترین بازیاش برای آرسنال رو داشت انجام میداد) از بقیه راضی نیستم

البته چمبرلین هم بعد از اومدن به زمین تلاش خوبی کرد

به هر حال خیلی نباید به این بازی از نظر فنی گیر داد .. فقط به خاطر اینکه بالاخره تونستیم چهارم بشیم باید خدا رو شکر کرد!

از اول فصل توان این تیم توی لیگ رو در همین حد میدونستم و انتظار چیز بیشتری ازشون نداشتم

شاید اونجوری خوشحالی کردن بازیکنا آخر بازی واسه ما هوادارا یه جوری دردناک بود ولی وقتی یه لحظه خودمونو جای اون بازیکنا بذاریم میشه درکشون کرد .. یه فصل زیر فشار جون کندن تا بتونن این رتبه رو کسب کنن .. حالا هی ما میگیم و میخندیم و این حرف ونگر رو مسخره میکنیم که بودن توی تاپ فور یه قهرمانیه ولی واقعاً چهارم شدن توی انگلیس هم کار خیلی دشواریه و هر سال هم داره دشوار تر میشه

از همین الان بهتون قول میدم فصل بعد لیورپول هم مدعی خیلی خیلی جدی کسب سهمیه خواهد بود

خلاصه .. خطاب به مدیران، کادر فنی و بازیکنان .. امشب رو جشن بگیرید .. ولی از فردا به دنبال تقویت تیم و آماده کردن خودتون برای کسب قهرمانی تو فصل آینده باشید

تکرار این فیلم تکراری تو فصل بعد با هیچ دلیل و منطق و برهانی قابل قبول نیست

----

تا اینجا اومدیم یه ذره هم دسته جمعی به اسپرز بخندیم...............................

Morteza Bauer در 29/2/1392 | 23:47 گفت:

مرسی داش سید.باید دوباره بیام توهوای گرم.

حمید pires در 29/2/1392 | 23:46 گفت:

انشا... همینطور باشه .
مرسی بابت ویدئو ها . این لیختشتاینر بازیکن فوق العاده ای نیست تازه با این سن وسال از لیگ در پیت ایتالیا بیاد انگلیس هیچی نمیشه .
موفق باشی.

سید محمد رضا در 29/2/1392 | 23:43 گفت:

سانیا که داغونه ولی فکر کنم تا ژانویه بهش فرصت بده ونگر ، لخشتاینر هم که مشکل سن داره دیگه!
ممنون بابت پست خوبت!
پیشاپیش خوش اومدی به کاشان

Rezvan Geran در 29/2/1392 | 23:35 گفت:

خیلی خوبه،ولی شاید به درد 2 سال بخوره،بعدش باید بفروشیمش