تفاوت مجیدی با هانری...

نویسنده: غلامحسین ایمانی

وبلاگ من
نویسنده: غلامحسین ایمانی
من دانشجوی سال 5 پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراکم.منم مثل خیلی از شما ها از اون موقعی که یادم میاد عاشق آرسنال بودم.
کل بازدید: 11,958 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تفاوت مجیدی با هانری...


فصل پیش وقتی آرسنال سختی زیادی داشت تحمل میکرد و 7م جدول بود در نیمفصل، در ماه ژانویه که بیشترین تعداد بازی های لیگ انگلیس و جام حذفی برگزار میشه(بطور متوسط هفته ای 3 بازی) تیری آنری ستاره سابق و کاپیتان سابق و پر افتخار ترین بازیکن تاریخ باشگاه آرسنال به این تیم با قرارداد قرضی 5 هفته ای به این تیم بازگشت... آنری بازگشت ولی رابین ون پرسی کاپیتان آرسنال بود. شماره 14 بر تن والکات جوون بود! نه خبری از بازوبند آنری بود، نه خبری از شماره ی پیراهنش! او به عشق آرسنال بازگشت و تا پایان قراردادش، آرسنال در هیچ تورنمنتی حذف نشده بود و به رتبه 4م لیگ رسیده بود!
 اولین بازی آنری جلوی لیدز یونایتد در ورزشگاه امارات بود! اکثرا برای دیدن آنری آمدند تا دیدن آرسنال! آنری روی نیمکت بود تا تابلوی تعویض بالا رفت!حدود دقیقه 68 آنری وارد شد و 8 دقیقه بعد گل پیروزی را زد!! در آن لحظه نه شماره 14 تنش بود، نه بازوبند آرسنال بر بازویش بود! او بخاطر خود آرسنال آمد. و دیروز در تاریخ 4 مرداد ماه، به آرسن ونگر پیام فرستاده که میخواهم به آرسنال برگردم لطفا شرایط بازگشتم را بگو، میخواهم در آرسنال به فوتبالم ادامه بدهم.
و امروز آنری را در آرسنال Historical Legend مینامند. ارزش یک بازوبند بالا تر است یا یک شماره پیراهن؟! بعضی ها به طور معنوی همیشه یک لیدر و یک رهبر باقی میمانند، و بدون کوچک ترین منتی خدمت میکنند!!!
حضور آنری با شماره 12، در روزی که ون پرسی( که بخاطر پول داره آرسنال رو ترک میکنه) کاپیتان بود نه توهینی به تاریخ آرسنال کرد، نه تیری آنری را تحقیر کرد! او بر عزتش افزود و امروز قهرمان شمال لندن کسی نیست جز او.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سينا در 5/5/1391 | 17:33 گفت:

ببين داداش مقايست اصلا درست نيست اولا اونجا غرب اينجا ايران بعدشم ارسن با كمال ميل از تيري استقبال كرد ودوسش داشت و ميدونست اسطوره تيمش هست ولي امير فرهاد و نميخواست و ميخواست دكش كنه واز همه مهمتر ترسيد محبوبيت مجيدي كار دست خودش بده واصلا بحث بازوبندو اين حرفا نبود در كل من حق و رو به مجيدي ميدم

مهرداد در 5/5/1391 | 15:17 گفت:

ببین داداش قلعه نویی داشت بهانه تراشی میکرد که مجیدی رو نیاره بعد اومد تو 90 دروغ گفت که
مجیدی شرط کاپیتانی گذاشته در صورتی که خودش این بحث رو پیش کشید
ولی فکر نمیکرد قلعه نویی که مجیدی بیاد رو خط و قضیه رو بگه
آخه بازیکنی که یه عمری کاپیتانه که دیگه این چیزا براش مهم نیست مگه یادت رفته برا شوخی
و اینکه روحییه ی شریفات بره بالا بازوبندو میداد بهش
مجیدی ار این ناراحت شد که بازوبندو میخوان بدن به نکونامی که سابقش 2 جلسه تمرین با استقلاله
و واقعآ هم یه توهین به باشگاه استقلال هست
در ضمن اگه این قلعه نویی آدم بود دشمن حجازی نمیشد
و در آخر هم بگم که قضیه ی کاپیتانی تو هر تیمی فرق داره حالا چه برسه به تفاوت فرهنگ و ملیت

sepehr najafian در 5/5/1391 | 00:35 گفت:

مجيدي به خاطر جدايي از خانمش رفت

حسین در 4/5/1391 | 23:26 گفت:

من خودم پرسپولیسیم و از استقلال بدم میاد ولی به شدت مقایست اشتباه و نا منصفانه هست.

من تو این قضیه حق رو به مجیدی میدم.مطمئن باش آنری هم اگر اون روزی که به آرسنال برگشت می دید میخوان کاپیتانی رو به یه بازیکنی که هنوز یه بازی هم برای ارسنال انجام نداده بدن بهش بر می خورد و اعتراض میکرد.

پس از این مقایسه ها نکن لطفا.قلعه نوعی مجیدی رو نمی خواست و از موضوع بازوبند برای دک کردن مجیدی استفاده(سوئ استفاده)کرد.

90 درصد طرفدارای استقلال به شدت مجیدی رو دوست دارن و خدایی هم بازیکن متعصبی هست و استقلال رو دوست داره.