تفاوت مجیدی با هانری...

نویسنده: غلامحسین ایمانی

وبلاگ من
نویسنده: غلامحسین ایمانی
من دانشجوی سال 5 پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراکم.منم مثل خیلی از شما ها از اون موقعی که یادم میاد عاشق آرسنال بودم.
کل بازدید: 12,010 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

تفاوت مجیدی با هانری...


فصل پیش وقتی آرسنال سختی زیادی داشت تحمل میکرد و 7م جدول بود در نیمفصل، در ماه ژانویه که بیشترین تعداد بازی های لیگ انگلیس و جام حذفی برگزار میشه(بطور متوسط هفته ای 3 بازی) تیری آنری ستاره سابق و کاپیتان سابق و پر افتخار ترین بازیکن تاریخ باشگاه آرسنال به این تیم با قرارداد قرضی 5 هفته ای به این تیم بازگشت... آنری بازگشت ولی رابین ون پرسی کاپیتان آرسنال بود. شماره 14 بر تن والکات جوون بود! نه خبری از بازوبند آنری بود، نه خبری از شماره ی پیراهنش! او به عشق آرسنال بازگشت و تا پایان قراردادش، آرسنال در هیچ تورنمنتی حذف نشده بود و به رتبه 4م لیگ رسیده بود!
 اولین بازی آنری جلوی لیدز یونایتد در ورزشگاه امارات بود! اکثرا برای دیدن آنری آمدند تا دیدن آرسنال! آنری روی نیمکت بود تا تابلوی تعویض بالا رفت!حدود دقیقه 68 آنری وارد شد و 8 دقیقه بعد گل پیروزی را زد!! در آن لحظه نه شماره 14 تنش بود، نه بازوبند آرسنال بر بازویش بود! او بخاطر خود آرسنال آمد. و دیروز در تاریخ 4 مرداد ماه، به آرسن ونگر پیام فرستاده که میخواهم به آرسنال برگردم لطفا شرایط بازگشتم را بگو، میخواهم در آرسنال به فوتبالم ادامه بدهم.
و امروز آنری را در آرسنال Historical Legend مینامند. ارزش یک بازوبند بالا تر است یا یک شماره پیراهن؟! بعضی ها به طور معنوی همیشه یک لیدر و یک رهبر باقی میمانند، و بدون کوچک ترین منتی خدمت میکنند!!!
حضور آنری با شماره 12، در روزی که ون پرسی( که بخاطر پول داره آرسنال رو ترک میکنه) کاپیتان بود نه توهینی به تاریخ آرسنال کرد، نه تیری آنری را تحقیر کرد! او بر عزتش افزود و امروز قهرمان شمال لندن کسی نیست جز او.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سينا در 5/5/1391 | 17:33 گفت:

ببين داداش مقايست اصلا درست نيست اولا اونجا غرب اينجا ايران بعدشم ارسن با كمال ميل از تيري استقبال كرد ودوسش داشت و ميدونست اسطوره تيمش هست ولي امير فرهاد و نميخواست و ميخواست دكش كنه واز همه مهمتر ترسيد محبوبيت مجيدي كار دست خودش بده واصلا بحث بازوبندو اين حرفا نبود در كل من حق و رو به مجيدي ميدم

مهرداد در 5/5/1391 | 15:17 گفت:

ببین داداش قلعه نویی داشت بهانه تراشی میکرد که مجیدی رو نیاره بعد اومد تو 90 دروغ گفت که
مجیدی شرط کاپیتانی گذاشته در صورتی که خودش این بحث رو پیش کشید
ولی فکر نمیکرد قلعه نویی که مجیدی بیاد رو خط و قضیه رو بگه
آخه بازیکنی که یه عمری کاپیتانه که دیگه این چیزا براش مهم نیست مگه یادت رفته برا شوخی
و اینکه روحییه ی شریفات بره بالا بازوبندو میداد بهش
مجیدی ار این ناراحت شد که بازوبندو میخوان بدن به نکونامی که سابقش 2 جلسه تمرین با استقلاله
و واقعآ هم یه توهین به باشگاه استقلال هست
در ضمن اگه این قلعه نویی آدم بود دشمن حجازی نمیشد
و در آخر هم بگم که قضیه ی کاپیتانی تو هر تیمی فرق داره حالا چه برسه به تفاوت فرهنگ و ملیت

sepehr najafian در 5/5/1391 | 00:35 گفت:

مجيدي به خاطر جدايي از خانمش رفت

حسین در 4/5/1391 | 23:26 گفت:

من خودم پرسپولیسیم و از استقلال بدم میاد ولی به شدت مقایست اشتباه و نا منصفانه هست.

من تو این قضیه حق رو به مجیدی میدم.مطمئن باش آنری هم اگر اون روزی که به آرسنال برگشت می دید میخوان کاپیتانی رو به یه بازیکنی که هنوز یه بازی هم برای ارسنال انجام نداده بدن بهش بر می خورد و اعتراض میکرد.

پس از این مقایسه ها نکن لطفا.قلعه نوعی مجیدی رو نمی خواست و از موضوع بازوبند برای دک کردن مجیدی استفاده(سوئ استفاده)کرد.

90 درصد طرفدارای استقلال به شدت مجیدی رو دوست دارن و خدایی هم بازیکن متعصبی هست و استقلال رو دوست داره.