شایعه بازگشت رابین..!

نویسنده: arash

وبلاگ من
نویسنده: arash
I love arsenal..!
کل بازدید: 17,134 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعه بازگشت رابین..!

امروز تو فیسبوک خبر اومد که رابین قصد داره با باشگاه قرارداد ببنده..!
منبع خبر : GiveMeFootball.com
امیدوارم این خبر راست باشه و مشکلات حل شده باشه..تو خبر اومده که گزارش شده  ونپرسی می خواد با عقد قرارداد جدید با باشگاه تنها یک هفته بعد از اینکه گفته بود قرارداد نمیبنده یک حرکت سورپرایزکننده انجام بده و بعد از بازگشت گازیدیس از تعطیلات در مورد قرارداد جدید صحبت کنن..!
البته گفته که قطعی نیس ولی خبرش خیلی خوشحالم کرد..کامنتایی ام که تو فیس بوک گذاشته شده بود حس خیلی خوبی برام داشت.. گفتم هم بعد از مدتها یه پست بذارم هم اینکه شاید شمام باور کنید و خوشحال شید..!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 21/4/1391 | 15:10 گفت:

آره بابا از این حرکتای سوپرایز کننده آرسنالیا زیاد دارن!داشتم فیفا بازی میکردم هی ب ورمیناتور پیشنهاد میدادم تمدید کنه می گف نه میخوام بمونم یهویی ب پیشنهاد 230هزارتایی من نه نگفتو موند!!!!خیلی باحالن این آرسنالیا!

سينا در 21/4/1391 | 02:21 گفت:

قربون اين حساي دوستاي ارسنالي بشم كه همه حساشون غلط از اب در مياد

هنوز خبر رسمي نيست ولي خدا كنه بمونه

حسین ملازینل در 21/4/1391 | 01:06 گفت:

سلام به همه.منم فکر نکنم تمدید کنه...

مصطفي اكرامي در 21/4/1391 | 00:52 گفت:

رابین تمدید میکنه
این خط ______________
اینم نشون @

Vishka در 20/4/1391 | 22:44 گفت:

من قبول ندارم همش شایعست

salar mohamadzadeh در 20/4/1391 | 22:14 گفت:

fadakariye rabin baraye feshar ru bashgah bude ke bazikon begire.oun ashaghe arsenale vaela mesle fabregaso nasri bedune hich harfi miraft.

nima در 20/4/1391 | 21:35 گفت:

دیگه اون ون پرسی نیست که من فصل قبل عاشقش بودم هر کی دربارش بد میگفت دعوام میشد باهاش...اصلا دیگه برام مهم نیست!!!بره بهتره...

مهدی افسرده در 20/4/1391 | 20:50 گفت:

دیگه باهاش حال نمی کنم

mohammad ali در 20/4/1391 | 20:48 گفت:

ba nazare milad movafegham
bere behtare
yeki behtar miad shak nakonin,modira dast bekar mishan age bere 100% behtaresh miad

soroosh در 20/4/1391 | 20:16 گفت:

زیاد امیدوار نیسم
یه دلیل واضح هم داره
وجود سه مهاجم چپ پا خیلی دور از انتظاره

حمید فرازی در 20/4/1391 | 19:55 گفت:

فعلا هیچ خبری نیست و هنوز مذاکرات مجدد انجام نشده بنابراین فعلا هر خبری باشه در حد شایعه هست.

farhad bj@ شایعه پراکنی نکن برادر

مصطفی کاظمی در 20/4/1391 | 18:56 گفت:

اولا که گازیدیس از تعطیلات اومده دوما اینکه اگرم بیاد دیگه مثل قبل نیستش و خیلی چیزا عوض میشه.

محمدرضا در 20/4/1391 | 18:55 گفت:

خدا کنه که بمونه !! یه حسی به من میگه که تمدید میکنه . امیدوارم حسم درست باشه چون هرکی به جاش بیاد نمیتونه که به این زودی تو لیگ انگلیس جا بیوفته و اون وقت یه ذره مشکل پیدا میکنیم تو گلزنی !

farhad bj در 20/4/1391 | 18:48 گفت:


به نقل از اسکای اسپورت (Sky Sport) کاپیتان توپچی ها از تصمیم خودش عقب نشینی کرد و راضی بر امضای قرارداد جدید با باشگاه شد

arash در 20/4/1391 | 18:37 گفت:

خودمم همینطور..!
برید منبع رو بخونید..الان که باز نیگاش میکنم میبینم خیلی شایعه س

مهران کاظمی در 20/4/1391 | 18:31 گفت:

چه جالب اگه راست باشه، ولی بعید میدونم

میلاد آرشام در 20/4/1391 | 18:27 گفت:

میخوام دیگه سر به تنش نباشه

ایکبیری