Our Jack..our future..Our Captain <3

نویسنده: arash

وبلاگ من
نویسنده: arash
I love arsenal..!
کل بازدید: 16,717 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Our Jack..our future..Our Captain <3

good Job for jack, man of the matchکارت خوب بود جک..بهترین بازیکن میدان!
یه نکته ی مثبت در مورد جک جدیت و غیرتش تو زمینه..تو این چنتا بازی که
انجام داده خیلی دیدم با اون قد کوچیکش وقتی میبینه بازیکنای حریف هم
تیمیاشش رو میزنن میره باهاشون دعوا میکنه....الان فقط یکی دو تاش رو پیدا
کردم که اینجا میذارم..یادمه بازی با شالکه هم با یکی دعواش شد..به علاوه
چنتا عکس دیگه هم ازش گذاشتم..امیدوارم هیچوقت رفتنش رو نبینیم!!!!!
خودش که گفته هیچکاه رفتن من از آرسنال رو نخواهید دید..تازه میگه باید
پسرم آسنالی باشه و خون آرسنال تو رگهاشه!!
198 268
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mostafa forooghi در 20/9/1391 | 22:36 گفت:

الحق که روحم تو روحش...!!! شیر مادرش حلالش. یاد برگکمپ افتادم...آه ه ه ه ه ه ه

mostafa forooghi در 20/9/1391 | 22:36 گفت:

الحق که روحم تو روحش...!!! شیر مادرش حلالش. یاد برگکمپ افتادم...آه ه ه ه ه ه ه

omid در 20/9/1391 | 03:14 گفت:

یکی پیدا شد به بعضیا بعضی چیزارو یاد بده
i like that

Setare در 20/9/1391 | 00:23 گفت:

تکنیکی،ریزنقش و بی نظیره

ناصر در 19/9/1391 | 23:21 گفت:

غیرتش تو حلقم.
مرسی پسر

masoud mahmudpur در 19/9/1391 | 15:58 گفت:

ای کاش با ولکاتم یه کلاس خصوصی بگیره بهش یاد بده

امیرحسین عبدی در 19/9/1391 | 15:50 گفت:

عاشقشم

محمدرضا در 19/9/1391 | 14:39 گفت:

عشق منی جک !! واقعا دوسش دارم

sepehr najafian در 19/9/1391 | 14:29 گفت:

اميدوارم اين اخلاق تندش کار دستش نده

حمید پیرنیا در 19/9/1391 | 12:02 گفت:

حال میکنم با این بشر اگه دقت کرده باشین تو زمین حرف نمیزنه اصلا. به نظر من باید به آکادمی بها داد بازیکنایی که از آکادمی میان اینجور غیرت دارن رو تیم. تو همه دنیا اینجوریه. تونی آدامز و گیگز و توتی و جرارد و . . . همه بازیکنای با تعصب از آکادمی میان.

علی قاسمی در 19/9/1391 | 10:49 گفت:

خیلی بازیکن خوبیه و از جمله بازیکن هاییه که میتونه مثه توتی یا جرارد یااسکولز باشه و من خیلی بهش افتخار میکنم و میدونم بعد آرتتا و ورمائلن این بازیکن کاپیتان میشه حالا 3 سال دیگه اگه شرایطش باشه

در مورد اون صحنه تاتنهام باید بگم که بیل به سینه خودش اشاره میکرد و میگفتن تا سینه من بیشتر قد نداری و جک خیلی باحاله و بدجور میپره به بازیکن های حریف
تو ساق های پاش میتونیم این رو ببینیم

توپچی جنوب در 19/9/1391 | 08:46 گفت:

بخدا مررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررد این پسر دمش گرم کلا با همه چیزش حال میکنم هم فوتبالش هم غیرتش و هم تعصبش

تونی آدامز جون شده باز ...............

محمد يزداني در 19/9/1391 | 08:03 گفت:

متعصب و دوست داشتنی.انشاله قرارداد دائمی ببنده.من پیش بینی کرده بودم آرسنال بازی رو میبازه و ازینکه پیش بینیم اشتباه در اومد خوشحالم.خداکنه امشب بازی سیتی و منچستر با برد سیتی همراه بشه تا فاصله ما از صدر کمتر بشه.

arash در 19/9/1391 | 03:46 گفت:

مرسی کیوان جان..خوب اومدی ;)
اضافه کردم..

Keivan در 19/9/1391 | 02:25 گفت:

اینم از طرف من اضافه کن...

http://axgig.com/images/96436972043924730148.jpg

ehsan zoola در 19/9/1391 | 02:00 گفت:

قربووووووووووونش برم این جکی رو خیلی دوسش دارم به مولااااااا:

*

hamidarsenal در 19/9/1391 | 01:57 گفت:

باید یه قرارداد بلند مدت امضا کنه

محمد مهدی در 19/9/1391 | 01:46 گفت:

آرتتا با دو گلی که امشب زد بالاتر از سسک فابرگاس بهترین هافبک گلزن اسپانیایی تاریخ لیگ برتر شد. وی پیش از این 34 گل به ثمر رسانده بود و با دو گل خود در بازی امشب توانست از رکورد 35 گل زده سسک فابرگاس که وی نیز بازیکن همین تیم آرسنال بوده است گذشته و عنوان بهترین هافبک گلزن اسپانیایی لیگ برتر را از آن خود کند.
ایول باباااااااااا

arash در 19/9/1391 | 01:45 گفت:

منم همینطور

محمد مهدی در 19/9/1391 | 01:40 گفت:

دمت جیزززززززززز، عاشقشم.