پادشاه هانری به رای شما نیاز دارد....

نویسنده: arash

وبلاگ من
نویسنده: arash
I love arsenal..!
کل بازدید: 16,710 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پادشاه هانری به رای شما نیاز دارد....

بچه ها عجله کنید..نذارید دنیا فکر کنن که جرارد از کینگ بهتر بوده..!!!
به آدرس زیر برید و به هانری رای بدید..
http://www1.skysports.com/pfa/28802/8549987/Thierry-Henryسایت اسکای اسپورت به مناسبت 40مین سال اهدای جایزه ی PFA یا همون بهترین بازیکن فصل ، داره یه نظرسنجی انجام میده که بهترینشون رو انتخاب کنه و تا الان هانری (40.8%)بعد از جرارد (41.2) دومه..خداییش خیلی نامردیه کمک کنیم نذاریم کسی که باعث شد بهترین افتخار باشگاه یعنی قهرمانی بدون شکست از جرارد عقب بمونه...


http://axgig.com/images/43771893119547799797.jpg

تیری هانری مهاجم اسطوره ای آرسنال اولین کسی بود که این جایزه رو پشت سر هم از آن خودش کرد..کینگ در فصل به یاد ماندنی 2002/03 با 32 گل زده و 23 پاس گل نقش مهمی در قهرمانی تیم شکست ناپذیر داشت و در آن سال جایزه ی PFA را به خود اختصاص داد..
به آدرس زیر برید و به بهترین رای بدید:
http://www1.skysports.com/pfa/28802/8549987/Thierry-Henry

-  هر دو در یک روز متولد شدن، برای یک باشگاه ، یک تیم ملی و در یک پست مشترک بازی کردن....
http://axgig.com/images/16030274359922984477.jpg

تولدتون مبارک ژسنی (23 ساله) و فابیانسکی (28 ساله) ..من به جفتشون ایمان دارم و به نظرم اگه خریدی میخوایم انجام بدیم مدافع و مهاجم نوک واجبتره!!

- میگن که سانگ دوس داره برگرده ولی فکر نمیکنم اتفاق بیافته!!
-درضمن هیچ جریمه ای واسه دعوای ویلشر و میرالس درنظر گرفته نشده...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amin در 31/1/1392 | 00:06 گفت:

وقتی من دادم آنری با 49 درصد اول بوئ.چرا یهو اینقد اختلاف زیاد شد؟

parsa در 30/1/1392 | 17:26 گفت:

جرار 70
آنری 23
رای ما الان چه فایده ای داره

arash در 30/1/1392 | 12:36 گفت:

آقا فک کنم خبر به ایرانیای طرفدار لیورپولم رسیده، الان جرارد با 70 درصد اول شده!!!!

Saeed Milani در 30/1/1392 | 00:31 گفت:

آقا برگ کمپ فراموش نشه لطفا

مهدی 111 در 29/1/1392 | 23:43 گفت:

بابا آنری خیلی عقبه.جرارد 58/1 درصد و آنری 33/7 درصد
-----------------------------------------------------------

بعد از اینکه اسم و فامیل و ایمیلمو زدم و بعد ارسنال رو انتخاب کردم مگه نباید سوبمیتو میزدم؟
**********************
چرا.باید submit رو بزنی.اما من چند بار زدم تا ok شد.v:

محمد مهدی در 29/1/1392 | 23:15 گفت:

رای دادیم

ehsan zoola در 29/1/1392 | 22:46 گفت:

چقد ژسنی و فابینسکی جالب بودن و ما نمیدوستیم !!!

ehsan zoola در 29/1/1392 | 22:45 گفت:

من نتونستم رای بدم چرا ؟؟

بعد از اینکه اسم و فامیل و ایمیلمو زدم و بعد ارسنال رو انتخاب کردم مگه نباید سوبمیتو میزدم؟

masoud mahmudpur در 29/1/1392 | 21:49 گفت:

ولی حیف برگکمپ

سالار لاری در 29/1/1392 | 21:48 گفت:

هانری اوله با 51%

HOSSEIN در 29/1/1392 | 21:36 گفت:

ایول.ایرانیا همه جا تاثیر گذارن.الان میریم اول میکنیمش
=====================

HOSSEIN در 29/1/1392 | 21:36 گفت:

با 51.2 درصد اوله.ماشالا به این کینگ

سید محمد رضا در 29/1/1392 | 21:17 گفت:

masoud :
ایول.ایرانیا همه جا تاثیر گذارن.الان میریم اول میکنیمش
-----------
ملت همیشه در صحنه

امیر صفای نیکو در 29/1/1392 | 21:06 گفت:

خیلی ممنون.عالی بود آرش خان.من رفتم رای بدم...

masoud mahmudpur در 29/1/1392 | 20:52 گفت:

ای برکمپ چی پس؟

masoud mahmudpur در 29/1/1392 | 20:51 گفت:

هانری الان اوله

masoud mahmudpur در 29/1/1392 | 20:50 گفت:

ایول.ایرانیا همه جا تاثیر گذارن.الان میریم اول میکنیمش