دعوت به جشن قهرمانی

نویسنده: farshad khadem

وبلاگ من
نویسنده: farshad khadem
کل بازدید: 10,859 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دعوت به جشن قهرمانی

بعنوان یک هوادار از همه توپچیان
سایت در خواست میکنم از یکی دوساعت مونده به زمان پخش فینال جام حذفی با یک
برنامه ریزی قبلی برای برپایی جشن قهرمانی اینجا حضور بهم رسانند 


 نگاه
من به این فینال صرف نظر از یک مسابقه ورزشی ست که از یک طرف ارسنال تیم
محبوبم واز طرف دیگه هال سیتی قرار داره .اصلا این پست خیال نداره به رفقا
راجع به این فینال و  اهمیت ان اطلاعاتی ارائه کنه این پست یک گردهمایی ست
از دوستان هواداری که از یکطرف پای ثابت اینجا هستند که دم همشون گرم واز
طرفی ان دوستی که حتی برای یک روز اینجا یک کامنت گذاشته ورفته واز همه
مهمتر درخواست صمیمانه از دوستانیست که به هر دلیل اینجا رو نمیگم با
دلخوری من میگم بخاطر گرفتاری ترک کردند هست


از پاییز 90 که
دقیقا یادمه با این جمله دوستان سلام منم قرشاد خادم شما عضو کانون شدم تا
الان دوستان وعزیزانی میشناسم که بعدا اسم میرم ولی صادقانه دلتنگشون هستم
وازشون خبری ندارم  حتم دارم عصر روز فینال فرصت خوبیه که از حضور این رفقا
سوپراز شیم  وجشن قهرمانی با بیشترین حصور از تمامی هواداران از شخص ارمان
خان (رییس کل )بگیر تا من کمترین اینجا باشیم


سعید میلانی - شهرام کاظمی -حمید خان فرازی -هومن-حامد - معین -علی اقا شاهی


مصطفی
کاظمی -محمد حسین عبادی -نیما از همدان حامد از امل حامد از کرج
(حاکم.....) وخیلی ها که الان یادم نیست این دوستان قدیمی من هستن که مدت
زیادیه خبری ازشون ندارم واز دوستان گل خودم مثل علی از ارومیه وفرشاد
انریکه ومرتضی از مشهد (موری)  فرهاد سرباز وطن سیمونه عزیز وخیلی از
دوستان که الان حضور ذهن ندارم که شما دوستان تو کامنتهاتون حتما بمن کمک
میکنید  .لازمه تاکید کنم این در خواست یک هوادارارسنال برای برپایی یک گرد
همایی برای پیدا کردن خودمونه برای مرورکردن خاطرات خوب در سایت ارسنال
.بامید قهرمانی ارسنال در شب رویایی وشکست طلسم وانتظار 9ساله


از
همین جا از میثم عزیز ویا دوستانی که زحمت پستهای پیش بازی را با کلی
اطلاعات وامار دراختیار ما قرار میدن درخواست میکنم برای فینال یک پست
سفارشی در نظر بگیره


ممنون از وفتی که میزارید وتشکر از اطلاع رسانی به کاربرانی که ارتباط خارج از سایت با هم دارن 


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/2/1393 | 20:50 گفت:

به تمامی دوستان و دست اندر کاران این قهرمانی نفسگیر رو تبریک عرض میکنم!!!

زیاد هم شادی نکنید، فردا طرفدارای تیمای دیگه بگن این جام ندیده ها رو نگاه
شوخی کردم تا میتونید پایکوبی و رویا پردازی کنید

Saeed Milani در 27/2/1393 | 22:37 گفت:

زنده باد آرسنال ، مبارک باشه این قهرمانی برای همه ی توپچی های گل ایرانی

mmmmmmmmm در 27/2/1393 | 18:53 گفت:

فکرش رو بکن اگه ببازیم چی مییییییییشه
ایشالله 3تا به بالا بهشون میزنیم

Enrique در 27/2/1393 | 09:44 گفت:

ما هم رسیدیم ؛ حاضر !!!!!

آقا فرشاد امر کردین که امروز و امشبو باشم ، منم بهتون گفتم :

از تو یه 1 اشاره ؛ از ما به سر دویدن...

ایشالا امشب اینجا رو منفجر کنیم !!!!!

امیدوارم امشب سیل هجوم طرفدارها به سایت انقد زیاد باشه که مث کلا سایت برای ساعاتی از رو

صفحه گوگل محو شه...

نتیجه امشب :

1_4 میزنیم ایشالااااااااااااااا......

علی محمد میرزایی در 26/2/1393 | 13:48 گفت:

من نوکرآرسنال و هواداراش هستم.به امید پیروزی

علی محمد میرزایی در 26/2/1393 | 13:43 گفت:

نوکرآرسنال و هواداراش هستیم.به امید پیروزی

مهرزاد در 26/2/1393 | 13:36 گفت:

نقل قول : ای بابا سوزه میکنید ادمو منظورم میتینگ جدی بود !

پاسخ شما : امیدوارم میتینگ بعد از ترم دانشگاه باشه

farshad khadem در 26/2/1393 | 12:23 گفت:

خسته نباشی میثم عزیز
پست پیش بازی را بزار شما من دومین باره که پستم رو بروز کردم اطلاع رسانی هم بقدر کافی شده دوستان هم کمک زیادی کردند .پس نگران نباش اکثر رفقا مطلع شدند.حالا اگر صلاح میدونی در همین پستی که میزاری در یک جمله برنامه فردا رو از طرف خودت اطلاع رسانی کن ممنونت هستم

میثم محمودی در 26/2/1393 | 11:43 گفت:

مهندس جان قبل از بازی یه پست اماده کن که بیایین تو اون پست جشن بگیریم اینجوری فکر کنم بهتر باشه شما بهتر از هر کسی میتونید اون پست رو طراحی کنید
مرسی من الان تا بعد از ظهر پست پیش بازی رو درست میکنم

Alireza در 26/2/1393 | 11:02 گفت:

من نفهمیدم باید تو پست مهندس جشن بگیریم یا رو دیوار؟

آرمان امیراحمدی در 26/2/1393 | 11:01 گفت:

ای بابا سوزه میکنید ادمو منظورم میتینگ جدی بود !

farshad khadem در 26/2/1393 | 08:41 گفت:

چقدر لذت بخشه . همه چی خوبه .ما (هواداران )جقدر باحالیم .همینه .یک جو درست ودرمون واساسی .خدا شاهده که احساس خوبی دارم .یه نگا به نظرات دوستام که میدازم .واسامی انها ببین ارمان عزیز -سعید جونم -حمید فرازی گل -به به به علی ارشدی نازنین و.......اهان باید از ویشکا عزیزم بگم و..........همه شما رفقای گل که با ما یار بودیدی ونشون دادید وقتی نیت خیر است وراه کار درست .جایی حضور دارید که باید باشید .دست همگی درد نکنه وزن سایت با حضور شما بالاست جا داره که از این هم بالاتر بره اطمینان دارم خود ارمان عزیز کسی که خالق این محفل وکانون شده جایی که هزاران هوادار ارسنال پاطقی دارن برای داشتن اوقاتی که باهم ودر کنار هم حول محور تیم محبوبشون گفتگو کنن وبخندند و....... از امروز ببعد نگاهش نسبت به سایت تغیر کرده نمی دونم شاید حداقل وقت بیشتری برای هر چه پربار شدن کانون بزاره این سایت پتانسیل این داره که هرروزش بهتر از دیروز بشه ما کاربران هم کمک میکنیم .این نیست که همه بار رودوش مدیران ارشد ومسئولین باشه مثلا تو همین گرد همایی که هدفش جلب وحضور بروبچه های قدیمی واندسته از رفقا که به دلیلی اینجا نبودن. بصورت خود جوش خیلی ازدوستان به من کمک کردن بدون اینکه ازشون بخوام حامد توپچی وشهرام (توپچی جنوب) ویشکا وحاکم و.....میدیدم که استین بالا زدن وهمراه شدند برای حضور هرچه بیشتر ما میتوانیم تو بقیه امور شرکت کنیم تا سایتی داشته باشیم مثل تیممون نمونه ما میتنیم چون کارمون دزسته .از همه رفقا ممنونم بازم درخواستمو از یارانی که میدونم این پست دیدند ولی اثر وردی ازشون نیست تکرار میکنم بیایید فرصت خوبیست که در شادیهامون در کنار هم باشیم علی (ارومیه) برو دیوارتو ببین مرد .مرتضی بچه باحال مشهداخه تو چرا قیافه گرفتی بیا بابا رضا شاماخ فرشاد و......... اهای همه اونایی که یه جورایی با خودتون رودربایسی دارید که اگه برم ال میشه وبل میشه بخیال شید فقط بخاطر ارسنال فردا با ماباشید .ارسنال فراتر وبزرگتر از این حرفاست اگر دوستارش هستی باید هزینه کنی باید مایه بزاری .اصلا یکی از هدفهای این پست برگشت رفقای دلخور ماست .ببین حاکم اومد حرفشوزد یکی گفت یکی شنید ولی امد .اهر چی بذهنم رسید نوشتم ببخشد اگه جمله ها ردیف نیست ولی شما بزارید بحساب دلنوشته .چاکر ودستبوس همه هواداران هستم

محسن عاشوری در 26/2/1393 | 00:35 گفت:

سایتو به جهنم میکشیم ...

چیزه ؛.. منظورم اینه که سنگ تموم میزاریم ..

محمد حسین عبادی در 26/2/1393 | 00:20 گفت:

ايشالله...ممنون آقاي خادم

آرین در 25/2/1393 | 23:50 گفت:

امیدوارم فقط این حس از پیش قهرمان بودن و دست کم گرفتن تیم حریفو بازیکنامون نداشته باشن! چون تو فوتبال هرچیزی ممکنه.سلتاویگو با تیمی که شاید قیمت کل بازیکناش معادل 2 تا بازیکن رئال بشه 2-0 رئال کهکشانی رو میبره.هیچ تیمی رو نباید دست کم گرفت.
به امید قهرمانی و بعد هم جشنش....

Saeed Milani در 25/2/1393 | 22:09 گفت:

جای تشکر داره از مهندس خادم عزیز که وقت گذاشتن و این ایده رو ارائه کردن ، انشاا... که قهرمان بشیم بعد از 9 سال ناکامی. این تنها دلخوشی مون می تونه باشه بعد از مدت ها. فکر می کنم آرمان هم در تدارک یک میتینگ درست و درمون هست بالاخره تا همگی دور هم جمع بشیم این برج میلادی ها که نخواستن و نذاشتن!

Vishka در 25/2/1393 | 19:55 گفت:

نقل قول : در صورت قهرمانی جشن قهرمانی بزرگی را در نظر داریم ;)

لطفا برنامه متفرقه ست نکنید .... مرسی ...


پاسخ شما : جشن اینجاست ها آرمان

تو خونه ی خودت . یعنی آی آر . برنامه متفرقه هم نیستش

masoud mahmudpur در 25/2/1393 | 19:52 گفت:

آرمان میخواد از راه دور کیک ساندیس پخش کنه!

Vishka در 25/2/1393 | 19:44 گفت:

و باز هم من هستم .

با تشکر از پدر معنوی سایتمون

علی ارشدی در 25/2/1393 | 19:27 گفت:

به به جناب آرمان خان

برنامه متفرقه چیه؟ ست چیه؟ قراره تو سایت دور هم جمع بشیم شما نمیای؟

آرمان امیراحمدی در 25/2/1393 | 19:24 گفت:

در صورت قهرمانی جشن قهرمانی بزرگی را در نظر داریم ;)

لطفا برنامه متفرقه ست نکنید .... مرسی ...

حاکم 26 در 25/2/1393 | 18:05 گفت:

سربازتیم...

علیرضا در 25/2/1393 | 17:15 گفت:

میبریم بعدشم میترکونیم

HAMED toopchi در 25/2/1393 | 16:58 گفت:

غیر این باشه مشکل داره اگه دقت کرده باشی جایی ازت اسم نیاوردم داش حامد چون توخودت پای ثابتی توپایه ایی توستونی واساس بازم بگم ؟
----------
لهم کردی. بغض شوق تو چشام حلقه بست. غلامتم. میترکوووووووووووووونیم

mehdi در 25/2/1393 | 16:52 گفت:

ماهستيم

masoud mahmudpur در 25/2/1393 | 16:47 گفت:

نقل قول : خیلی برام جالبه فکر نمیکردم کسی گوردن بینز رو بشناسه

گلری که یه چشمم کور بود دیگه؟ حتی خودمم درست نمیشناسمش توی توضیحات اکانتت خوندم اینو


پاسخ شما : به!هنوز زنده ای؟کجایی مرد مومن؟؟!

♥Arsenal♥ در 25/2/1393 | 15:42 گفت:

نقل قول : نقل قول : خیلی برام جالبه فکر نمیکردم کسی گوردن بینز رو بشناسه

گلری که یه چشمم کور بود دیگه؟ حتی خودمم درست نمیشناسمش توی توضیحات اکانتت خوندم اینو


پاسخ شما : سلام رفیق عزیز
اگر درست یادم باشه حمید هستی نه؟توهم ازاون توپچی های گلی بودی که هروقت سرمیزدیی اینجا کیف میکردم خوبی حمید جان؟ کجایی ؟ فینال جام حذفی با ماباش اگه وقت داشتی .راجب گوردون بنگس یا بنگز برات بگم روزهای جمعه پخش مسابقات فونبال خارجی اقای عطا بهمنش گزارش میکرد دروازه بان انگلیس درجام جهانی ۱۹۷۰ مکزیک وسالهای دهه هفتاد استوک سیتی بود درست میگی از یک چشم کلا نابینا شد وبه همین خاطر دوره ورزشی اون زود به اخر رسید.


پاسخ شما : ایول خیلی خوشم اومد.
فوتبال رو ادم باید مث شما ببینه.

من دانشگاه رشته دریانوردی جزیره خارگ هستم و خونمون بوشهره و اینترنت درست حسابی ندارم تو جزیره.
فعلا بخاطر یه مشکل کوچیک بوشهرم تا یه خفته دیگه سعی میکنم حضور داشته باشم موقع پخش فینال باعث افتخاره.

farshad khadem در 25/2/1393 | 15:18 گفت:

نقل قول : پایه تم اساس

پاسخ شما : غیر این باشه مشکل داره اگه دقت کرده باشی جایی ازت اسم نیاوردم داش حامد چون توخودت پای ثابتی توپایه ایی توستونی واساس بازم بگم ؟

farshad khadem در 25/2/1393 | 15:10 گفت:

نقل قول : جناب خادم عزیز از اینکه توی پستشون از بنده هم اسم بردین واقعاً ممنونم.

ایده جالبیه و امیدوارم هرکس که بتونه سر بزنه، من خودم قبل از بازی فکر نمی کنم برسم بیام چون اون ساعت خونه نیستم ولی بعد از بازی ایشالا اگه قهرمان شدیم منم سعی می کنم توی شادیتون سهمی داشته باشم.


پاسخ شما : سلام حمید جون روازی اولی اومدم اینجا جز دوستایی بودی که خیلی بمن محبت داشتی هیچ وقت یادم نمیره لطف شما رو الان حس بسیار خوبی دارم داره جواب میده این

farshad khadem در 25/2/1393 | 15:05 گفت:

نقل قول : خیلی برام جالبه فکر نمیکردم کسی گوردن بینز رو بشناسه

گلری که یه چشمم کور بود دیگه؟ حتی خودمم درست نمیشناسمش توی توضیحات اکانتت خوندم اینو


پاسخ شما : سلام رفیق عزیز
اگر درست یادم باشه حمید هستی نه؟توهم ازاون توپچی های گلی بودی که هروقت سرمیزدیی اینجا کیف میکردم خوبی حمید جان؟ کجایی ؟ فینال جام حذفی با ماباش اگه وقت داشتی .راجب گوردون بنگس یا بنگز برات بگم روزهای جمعه پخش مسابقات فونبال خارجی اقای عطا بهمنش گزارش میکرد دروازه بان انگلیس درجام جهانی ۱۹۷۰ مکزیک وسالهای دهه هفتاد استوک سیتی بود درست میگی از یک چشم کلا نابینا شد وبه همین خاطر دوره ورزشی اون زود به اخر رسید.

HAMED toopchi در 25/2/1393 | 15:04 گفت:

پایه تم اساس

علی افرایی در 25/2/1393 | 15:02 گفت:

خیلیم عالی منم سعی میکنم بعد بازی بیام.فعلا باس فکر یه ستاب باکس باشم

حمید فرازی در 25/2/1393 | 14:53 گفت:

جناب خادم عزیز از اینکه توی پستشون از بنده هم اسم بردین واقعاً ممنونم.

ایده جالبیه و امیدوارم هرکس که بتونه سر بزنه، من خودم قبل از بازی فکر نمی کنم برسم بیام چون اون ساعت خونه نیستم ولی بعد از بازی ایشالا اگه قهرمان شدیم منم سعی می کنم توی شادیتون سهمی داشته باشم.

♥Arsenal♥ در 25/2/1393 | 14:22 گفت:

خیلی برام جالبه فکر نمیکردم کسی گوردن بینز رو بشناسه

گلری که یه چشمم کور بود دیگه؟ حتی خودمم درست نمیشناسمش توی توضیحات اکانتت خوندم اینو

farshad khadem در 25/2/1393 | 14:13 گفت:

سلام دوباره
ممنون از دوستانی که با کامنتهاشو مهر تایید زدن به این پست از حامد (حاکم ۲۶)ومیلاد رضایی خیلی ممنوم که تا این لحظه با اومدنش چراغ راه شد وپیش قراول .ته دلم امیدوارم بقیه رفقا این پست روببین وحرکتی کنن برای اعتلای بیشتر سایت به همین خاطر از من خواسته شد این پست را دوباره تکرار کنم تا بلکه ان دسته از دوستانی که ندیدن همتی کنن برای خشنودی همه وبا امدنشون شادی قهرمانی ارسنال را صد چندان کنن انشالله . از رفقای وبلاگ نویس قبلا تشکر میکنم حداقل اجازه بدن تا قبل بازی این پست باقی بمنونه تا دوستانی که تصادفا به اینجا سری میزند ببیند شاید این فینال بهانه باشه برای حضور انها .
مطالب بالا کپی شده از پست تحت عنوان دعوتنامه برای جشن قهرمانی برای دیدن نظرات دوستان وکامنتها به این لینک یرویدhttp://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=271&PostID=8336
بازم حرف دارم تا بعد.......بامید یک شب بیاد ماندنی