پیشنهاد ویلی سانیول به مدیران بایرن؛ هافبک دفاعی م

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
...
کل بازدید: 33,214 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیشنهاد ویلی سانیول به مدیران بایرن؛ هافبک دفاعی م


یان ام ویلا یکی از بهترین هافبکهای دفاعی فرانسه است که بازیهای بسیار خوبی را نیز در این فصل وهمچنین فصل گذشته برای رن انجام دادسایت گل- باشگاه بایرن مونیخ این روزها به دنبال یک هافبک دفاعی خوب وقابل اعتماد در مارکتینگ می گردد.از این رو ویلی سانیول مدافع سابق بایرن ویکی از بهترین مدافعان تیم مونیخی یان ام ویلا را به مسئولان بایرن پیشنهاد می نماید

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ درایران وبه نقل از شبکه کانال پلاس فرانسه ویلی سانیول در مصاحبه به این شبکه فرانسوی می گوید :"اگر مدیران بایرن واقعا دنبال یک هافبک دفاعی کامل وآینده دار می گردند ،بهتر از ام ویلا را نمی توانند پیدا نمایند.بایرن می تواند او را جذب نماید.او در اینده یکی از بهترین های فرانسه و اروپا خواهد شد

یان ام ویلا یکی از بهترین هافبکهای دفاعی فرانسه است که بازیهای بسیار خوبی را نیز در این فصل وهمچنین فصل گذشته برای رن انجام داد.او اعلام کرده است رن را بعد از مسابقات یورو 2012 ترک خواهد نمود.چلسی منچستر سیتی لیورپول وبه خصوص آرسنال از مشتریان سر سخت این بازیکن محسوب می شوند.

آرسنال مدتی قبل در چند قدمی خرید وی پیش رفت ولی ناگهان ام ویلا پیشنهاد اولیه انها را رد نمود واعلام کرد هنوز برای تیم آینده خود هیچ تصمیمی نگرفته است.از یان ام ویلا به عنوان پاتریک ویرا جدید فرانسوی ها یاد می شود.

البته بایرن مونیخ برای این پست ژاوی یا خاوی مارتینز اسپانیایی را از تیم اتلتیک بیلبائو را در نظر گرفته است و نام او را در صدر فهرست خرید تابستانیش قرار داده است.اما آخرین خبر از از سوی این بازیکن حاکی است رئیس باشگاه بیلبائو امروز اعلام کرده این بازیکن را به کمتر از 30 ملیون یورو به یک باشگاه غیر اسپانیایی واگذار نخواهد کرد.ام ویلا به مراتب ارزانتر از این هافبک باسکی خواهد بود.باید منتظر شد وعاقبت ببینیم بایرن چه کسی را برای این پست خریداری خواهد نمود.

 
   خدایی موندم ... بد جور بعد جام ملت ها عمرا بیاد آرسنال ... فصل بعد هم از این فصل بد تر
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 12/3/1391 | 12:55 گفت:

اینقد این ونگر مسخره بازی درآورد که حالا تیما یکی یکی دارن سر کلشون پیدا میشه!من که بعید میدونم بیاد آرسنال!
به خدا از دست این خونسردیا ونگر دلم میخواد سرمو بذارم زمینو همونجا بمیرم!

مصطفی کاظمی در 12/3/1391 | 01:14 گفت:

به دلتون بد راه ندید،این یه دونه حتما میاد عموم بهم گفته!

ehs در 12/3/1391 | 00:59 گفت:

نه ديگه اينجوري ها هم نيست كه هر بازيكني رو پيشنهاد بدنن حتما مي اد اون تيم!!!نمونش ارسنال حداقل 10 تا بازيكن رو تو ليست داره!

علی ارشدی در 12/3/1391 | 00:51 گفت:

،قط کافیه ونگر دست بذاره رو یه بازیکن! همه خواهان اون بازیکن میشن ولو اینکه شریفات باشه!

(Hooman sam (Dark metal در 12/3/1391 | 00:33 گفت:

ایشالا که همینجور که بچه ها میگن باشه و این فصلی یکمی امیدوارتر بازی هارو دنبال کنیم...
مرسی....

like like

mohsen در 12/3/1391 | 00:28 گفت:

واقعا درکش واسم سخته سومین تیم پولدار جهان یه بازیکن درجه دو هم نمیتونه بخره؟؟؟

M o o r I در 11/3/1391 | 23:59 گفت:

خدا کنه اینطوری که میگی باشه سروش

محمد على(اباى) در 11/3/1391 | 23:48 گفت:

اى خداااااااااااااا

آرمان الهیاری در 11/3/1391 | 22:13 گفت:

خدا کنه بیا آرسنال
ای خدا ا ا ا ا ا ا ا ؛این فصل برس به داد آرسنال

soroosh در 11/3/1391 | 22:00 گفت:

ببین خیلی از منابع نزدیک به باشگاه گفتن که کار قرارداد امویا تموم شده و بازیکن آرسناله و قراره بعد از یورو اعلام بشه

منم امیدوارم این شایعات(هر چند باورش واسه خودمم سخته) واقعیت داشته باشه و مساله انتقالش مل انتقال لوکاس بشه