حقیقت محض

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
...
کل بازدید: 33,393 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حقیقت محض

از مسئولین سایت خواهشمندم این پست را حذف نکنند


سایت گل- اگر جمله معروف مارکس در مورد تکرار شدن یک تراژدی تاریخی، به صورت کمدی را قبول کنیم، ماجرای خریدن نکردن آرسنال/ ونگر، برای هواداران توپچی ها از مرحله تراژدی عبور کرده و جنبه کمدی پیدا کرده است. شبکه های اجتماعی و سایت های هواداری آرسنال پر شده از کاریکاتورها و عکس نوشته هایی که ماجرای خرید نکردن آرسنال را دستمایه قرار داده و به سرمربی فرانسوی نیش زده اند؛ در یکی از آخرین عکس ها، زیر تصویر دو کودک خردسال که در یک فروشگاه مشغول خرید خوراکی هستند، نوشته شده بود:" حتی آنها هم از ونگر بیشتر خرج می کنند!"

وقتی در فوریه گذشته، زمانی که آرسنال در لیگ برتر شرایط خوبی نداشت و حضور تیم در رقابت های فصل بعد چمپیونزلیگ در هاله از ابهام قرار گرفته بود، مدیران باشگاه اعلام کردند که برای بازار نقل و انتقالات 70 میلیون پوند (82 میلیون یورو) کنار گذاشته اند، این امیدواری در بین هواداران به وجود آمد که تابستان متفاوتی را پشت سر خواهند گذاشت. این بودجه ای است که می توان با آن حداقل 3 خرید خوب داشت اما این بودجه و حتی جدایی 17 بازیکن تیم های مختلف آرسنال هم نتوانست آرسنال/ ونگر را به خرید ستاره ای جدید ترغیب کند؛ همین شد که تا امروز تنها یک نام در فهرست های خریدهای تابستانی توپچی ها دیده می شود: یحیی سانوگ، بازیکن 20 ساله فرانسوی!

 البته هواداران آرسنال می توانند خوشحال باشند که در این تابستان هیچ یک از ستاره های شان را از دست ندادند اما اینکه چرا باشگاه نمی تواند در بازار نقل و انتقالات حتی با باشگاه هایی مانند ناپولی و وولفسبورگ رقابت کند، سوالی نیست که به راحتی از ذهن هواداران خارج شود. اگر در تابستان های گذشته، ونگر باید ستاره هایش (فابرگاس، فن پرسی و نصری) را متقاعد می کرد که در مقابل وسوسه پول و افتخار بیشتر به بارسا، منچستریونایتد و منچسترسیتی، پاسخ منفی بدهند و در امیریتس بمانند، این بار باید گزینه هایش در بازار تابستانی (ایگواین، لوئیز گوستاوو و لوئیس سوارس)  را از چنگ ناپولی، وولفسبورگ و لیورپول، خارج می کرد اما باز هم موفق نشد؛ اتفاقی که می توان آن را حاصل دوران ناکامی 8 ساله توپچی ها و سیاست نقل و انتقالات سوال برانگیز باشگاه دانست.

بعد از 8 سال بدون جام، دیگر آرسنال به عنوان یک تیم درجه یک شناخته نمی شود که حضور در آن، برای هر ستاره ای وسوسه انگیز باشد. تنها دلخوشی چند فصل اخیر تیم ونگر، چند نتیجه خوب در پایان فصل و رسیدن به چمپیونزلیگ است که البته برای خیلی ها نمی تواند تلخی حذف از FA Cup و جام اتحادیه مقابل تیم های کوچک را از بین ببرد؛ که البته این هم خود حاصل انفعال باشگاه در بازار نقل و انتقالات است.

اگر تا چند فصل پیش بهانه باشگاه/ ونگر برای خرید نکردن، بدهی های حاصل از ساخت "امیریتس" بود، حالا با بودجه 70 میلیون پوندی هم آرسنال خریدهایش را به یک هفته آخر بازار نقل و انتقالات موکول می کند. ونگر حالا به پیرمردهایی شبیه شده که خریدهای شان را به عهده فرزندان شان می گذارند اما وقتی یک روز به اجبار خود برای خرید می روند، از تغییر قیمت ها حسابی تعجب می کنند و نمی توانند با آن کنار بیایند؛ همین می شود که قیمت های پیشنهادی او برای هر بازیکن، چند میلیون یورویی با قیمت واقعی فاصله دارد؛ مثلا در حالی که تاتنهامی ها برای سولدادو 30 میلیون یورو می دهند، ونگر به فکر خرید ایگواین با 23 میلیون یورو است.

همین دو بازی ابتدایی فصل جدید (مقابل استون ویلا و فنرباغچه)، آینه تمام نمایی از آرسنال چند فصل اخیر بود؛ تیمی پر فراز و نشیب با روندی سینوسی که در روز خوبش می تواند هر حریفی را شکست دهد (پیروزی 2-0 فصل گذشته مقابل بایرن در آلیانس آره نا را به یاد بیاورید) اما نداشتن بازیکن سرنوشت ساز و باتجربه، باعث می شود در بزنگاه های حساس فصل، قافیه را ببازد.

تنها چند روز به پایان بازار نقل و انتقالات باقی مانده و آرسنال/ ونگر باز هم به همان شیوه آشنای چند فصل اخیر روی آورده اند؛ تلاش برای خریدن بازیکنانی که از همان اول هم می توان پیش بینی کرد آبی از آنها برای آرسنال گرم نشود. بازیکنانی که تا بخواهند در ترکیب تیم جا بیفتند، یک نیم فصل گذشته و باز هم مشخص شده که آرسنال نه مدعی قهرمانی، که تنها باید برای رسیدن به چمپیونزلیگ تلاش کند. طرفداران آرسنال تنها باید دعا کنند که تابستان 2014 داستان دیگری داشته با

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد کاوه در 3/6/1392 | 07:12 گفت:

به این میگن پست(هرچند کپی باشه) بار فنی_اطلاعاتی داشت

محسن عاشوری در 2/6/1392 | 20:44 گفت:

کسایی که بازی با فولام رو ندیدن برن سایت طرفداری خلاصه ی بازی رو که حدود 22 دقیقه هست دانلود کنند ..
( نیمه اول و دوم هرکدوم 11 دقیقه )

mohsen در 2/6/1392 | 09:36 گفت:

@ حاکم 26 :
شاید باورت نشه ولی پیرهن دلوکیو اولین پیرهن فوتبالی بود که خریدم . عاشقشم

حاکم 26 در 2/6/1392 | 00:03 گفت:

اینا رو وللش . آواتارو عشقه ...
مارکو دلوکیو
کلاً همه رمی ها خصوصاً توتی کبیر

محسن عاشوری در 1/6/1392 | 23:40 گفت:

شایدم 80 میلیون ..
خاوی مارتینز 30 میلیون
جروم بواتنگ 25 میلیون
آنخل دیماریا 25 میلیون

محسن عاشوری در 1/6/1392 | 23:39 گفت:

اگه دیماریا بیاد میتونه چپ بازی کنه .. یعنی ونگر اونو میبره سمت چپ
حتی قابلیت بازی در میانه میدان هم داره ، دلیلش هم اینه که تو آرژانتین هافبک هجومیه


مسئولین آرسنال باید برن دنبال خاوی مارتینز که گواردیولا بهش اعتقاد نداره و فعلا نیمکت نشینه
یه هافبک دفاعی بی نظیره که قابلیت بازی در دفاع وسط رو هم داره (پارسال چه زوجی بودن مارتینز و شواینی) یادتونه ..

یه دفاع وسط خوب هم میخوایم مثل جروم بواتنگ که بایرن فعلا قراردادش رو تمدید نکرده
واقعا عالیه .. هم سرزنی داره هم قدرتی هست و هم قابلیت دفاع بالایی داره .. یادمه یه مقطع دفاع راست هم بازی میکرد

پس شد : جروم بواتنگ - خاوی مارتینز - آنخل دیماریا ،، که روی هم رفته 70 میلیون آب میخورن برامون

mohsen در 1/6/1392 | 23:06 گفت:

حمید جان این اتفاقات غیر منتظره خیلی وقت سراغ ما نیومده

سالار لاری در 1/6/1392 | 22:03 گفت:

صدر دیشب تو برنامه آنسوی نیمکت طرف ونگر رو گرفت و گفت مقصر مدیران اند مخصوصا کرونکه که بیشترین سهام رو داره
دلیل مدیریتی هم آورد

سید حسین در 1/6/1392 | 21:10 گفت:

|با عرض پوزش یکی ترجمه کنه اینو
http://m.goal.com/x/en/news/4207462

masoud mahmudpur در 1/6/1392 | 20:49 گفت:

ونگر اگه دو تا خرید کنه میشه گفت که باشگاه به قول خودش عمل کرده

حمید فرازی در 1/6/1392 | 20:46 گفت:

گذاشتن مقاله با ذکر منبع مشکلی نداره و لطفاً تو این پست کسی در این مورد بحث نکنه.

-----

درمورد مقاله هم میشه بحث کرد اما خب نوشتن همچین مقاله ای وقتی هنوز پنجره نقل و انتقالات بازه و اتفاقات غیر قابل پیشبینی در فوتبال همیشه وجود داره عجیبه برای من!

بهتر بود بعد از اون و در صورت تغییر نکردن شرایط نوشته بشه هرچند که حتی همین الان هم نمیشه گفت مطلب نسبتاً کاملی با حرفهای جدید هست و میشه قسمت هاییش رو نقد کرد.

پسر20میلیونی در 1/6/1392 | 20:23 گفت:

عالی بود ایول.

mohsen در 1/6/1392 | 19:32 گفت:

@ مجید : خسته نباشی . همون اولش نوشته : سایت گل

مجید در 1/6/1392 | 19:04 گفت:

کپی از گل