خبر خوش و عجیب از افکار مدیر+منبع

نویسنده: حاکم 26

وبلاگ من
نویسنده: حاکم 26
به ترتیب طرفدار آرسنال و رم و اس اس هستم !
کل بازدید: 67,450 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر خوش و عجیب از افکار مدیر+منبع

مثل اینکه قراره آقای پیتر هیلوود دست به جیب شه و پول بده و بازیکن بخره. الهی آمین... در ضمن از رابین محکم تر از قبل حرف هست و...
اینارو وقتی که تو سایت مشهور espn میگشتم دیدم.
(داخل پرانتز از خودمه بقیش ترجمس)Arsenal chairman Peter Hill-Wood باور دارد که RVP بسیار در لندن خوشحال است و طرفداران کاملا به او ایمان دارن و او معتقد است او با پول مثل بعضی ها لندن را ترک نمیکند (بر عکس سکسک فابرگاس) و آماده است تا پس از گذراندن بهران مالی و نیو هایبوری سرمایه گذاری در خرید تابستان را آغاز کند(وای خدا یعنی میشه؟؟؟)
پودولکی هم بعد از آزمایش روز سه شنبه قرارداد داخلی امضا میکند. وی افزود که ماریو گوتزه (به به. یکی از شاخای یورو 2012.شک نکنید!) را با مبلغ £30.000.000 به آرسنال خواهیم آورد تا یکی از نیازهای ونگر بر طرف شود.
وی دوباره افزود: ما خوشحال میشویم اگر بازیکنی از راست برای پست راست تیم پیدا کنیم. نخریدن با این بودجه احمقانست.( آره. فقط به جای حرف عمل کن آقا).
در ادامه آرشاوینم همونطور که میدونین دوست داره برگرده و گلگیشو بازی نکردن میدونه و گفته: خوانواده من لندنو دوست دارن ولی هر فوتبالیستی میخواد بازی کنه...
..........
اما رئیس گفته که ما تا با رابین قرارداد تمدید نکنیم لوکاس رو وارد تیم نمیکنیم. آرسن ونگر میگوید: لوکاس پودولسکی هیچ وقت جایگزین فن پرسی نخواهد شد و تا وقتی که RVP تمدید نکند ما قرارداد نهایی را با او نمیبندیم و در صورت تمدید کاپیتان, یا لوکاس را جایگزین میکنیم و یا تغییر سیستم میدهم (یعنی 2-4-4) و لوکاس هم این ها را میداند و در حال مذاکره با مدیر برنامه هایش است و مهم اینکه همه چیز ربط به تصمیم خود او دارد. (این دیگه ناموس خبر بود)!!!
از نگرانی های آینده از او پرسیدند و او گفت:
خوشبختانه ما بازیکنان خوبی داریم و مردم ما حرفه ای هستند (منظورش ما طرفداراشیم). ما به بازی بعدمان فکر میکنیم و هدف اول ما ادامه دادن بازی های خوبمان و تثبیت جایگاهمان است.
خوب بچه ها همین بود. اگه تکراری هم داشت معذرت میخوام. یه نموره زحمت داشت ترجمش. امیدوارم راضی باشین داداشا...
:)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حاکم 26 در 27/12/1390 | 22:52 گفت:

احسان قرارداد لوکاس داخلیه نه رسمی. یعنی فعلا آره

ایمان بهادران در 27/12/1390 | 15:28 گفت:

man ta bazikoni nayad to zamin bavar nemikonam

محسن در 27/12/1390 | 13:17 گفت:

این po کیه که داره تز می ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرتضی در 27/12/1390 | 12:02 گفت:

اگه پودولسکی نشد دنی گراهام خیلی خوبه

moeinem در 27/12/1390 | 10:48 گفت:

دمت گرم

رضاشاماخ چوک بندر در 27/12/1390 | 09:07 گفت:

بچه هاشخصی به poاومده توسایت هرچی گفت جوابشوندین (ک)میسوزه میره

JUGGLER 98 در 27/12/1390 | 04:54 گفت:

مرسی تشکر همین که زحمت کشیدی ترجمه کربرای بچه های سایت یک دنیا ارزش داره
راستی زحمت داخل پرانتز ها رو یادم رفت

sina در 27/12/1390 | 04:16 گفت:

دمت گرم !
خسته نباشی داداش !
مرسی !

reza در 27/12/1390 | 02:14 گفت:

دمت گرم . به امید روزهای خوب ارسنال

HOSSEIN در 27/12/1390 | 01:45 گفت:

بنظر من غیر از پولدی که ایشالا میاد گوتزه هم میاد بابا پول مرده رو از قبر میکشه بیرون،اینا که زندن...

محسن در 27/12/1390 | 01:11 گفت:

مرسی
برعکس دوستان ته دل من روشنه که گوتزه میاد آرسنال میگید نه نگاه کنید.

saeed در 27/12/1390 | 00:59 گفت:

مرسی

امیرعباس در 27/12/1390 | 00:26 گفت:

درباره رابین هم نگران نباشید، سال بعد هم آرسناله، مگه اتفاق خاصی بیافته.

امیرعباس در 27/12/1390 | 00:21 گفت:

بچه ها احتمال اومدن گوتزه به آرسنال در حد صفره، دلتونو الکی خوش نکنید! :D

شایان در 27/12/1390 | 00:17 گفت:

همه اینها یک طرف ماجراست!!
این وسط اگر جک ویلشیر برگرده و رو اوج باشه و توپ گیری کنه و برسونه به گوتزه!! گوتزه به ونپرسی!! وای چه شود!!! اما نه!! شک نکنید اگه گوتزه تو یورو2012 بدرخشه!! با یک پیشنهاد کتو کلفت از رئال یا بارسا مخصوصا رئال که دندون تیز وایساده که اینجور بازیکنان رو بگیره

شایان در 27/12/1390 | 00:17 گفت:

همه اینها یک طرف ماجراست!!
این وسط اگر جک ویلشیر برگرده و رو اوج باشه و توپ گیری کنه و برسونه به گوتزه!! گوتزه به ونپرسی!! وای چه شود!!! اما نه!! شک نکنید اگه گوتزه تو یورو2012 بدرخشه!! با یک پیشنهاد کتو کلفت از رئال یا بارسا مخصوصا رئال که دندون تیز وایساده که اینجور بازیکنان رو بگیره

شایان در 27/12/1390 | 00:16 گفت:

همه اینها یک طرف ماجراست!!
این وسط اگر جک ویلشیر برگرده و رو اوج باشه و توپ گیری کنه و برسونه به گوتزه!! گوتزه به ونپرسی!! وای چه شود!!! اما نه!! شک نکنید اگه گوتزه تو یورو2012 بدرخشه!! با یک پیشنهاد کتو کلفت از رئال یا بارسا مخصوصا رئال که دندون تیز وایساده که اینجور بازیکنان رو بگیره

hamed در 27/12/1390 | 00:10 گفت:

اگه گوتزه بیاد آرسنال عالی میشه ولی این یک رویاست که به حقیقت نمی پیوندد...

امیدوارم برای فصل بعد حداقل ون پرسی رو نگه داریم...

پودولسکی هم اینقدر بازی درآورده که فکر نکنم بیاد آرسنال...

در کل جالب بود دستت درد نکنه...

عشق است آرسنال و آرسنالی...

احسان در 26/12/1390 | 23:51 گفت:

مرسی خبرای جالب و البته جذابی بود

رابین که گفته پایان فصل تمدید میکنه بعد لوکاسم نوشتی سه شنبه امضا میکنه اینا که باهم جور در نمیاد؟؟؟

علی ارشدی در 26/12/1390 | 22:34 گفت:

عجب نمی دونم چی بگم...

شاهين در 26/12/1390 | 21:07 گفت:

سپاس ...

(Hooman sam (Dark metal در 26/12/1390 | 20:03 گفت:

جالب بود...
like ike

حاکم 26 در 26/12/1390 | 20:02 گفت:

ممنون از شوخیات علی جان. منظور ونگرم این بود که اگه رابین موند و ونگر دوست داشت 1-5-4 بره, اونوقت لوکاس باید با نیمکت کنار بیاد. در غیر اینصورت یا 2-4-4 که لوکاس کنار رابینه یا خدایی نکرده رابین میره و لوکاس جاشه که کاملنم منطقیه فکر ونگر...

محمد حسینی در 26/12/1390 | 18:27 گفت:

Vahid roo dastet boland shodan
Man ke be hefze tarkibam raziam kharId ke jaye khod dare
Merc
----
Ali naboodi hala umadi bacheha michan mirana ;)

vahid در 26/12/1390 | 18:16 گفت:

اگه ما بتونیم پودولسکی و گوتزه روبگیریم و هانری کبیر رو برگردونیم کافی

دانیال در 26/12/1390 | 17:54 گفت:

عالی و کامل واقعا ممنون

سید امین هاشمی در 26/12/1390 | 17:52 گفت:

مرسی حامد جان.امیدوارم با خریدهای خوب دوباره به اوج برگریم

علی آقاشاهی در 26/12/1390 | 17:34 گفت:

راستی من آخر نفهمیدم رئیس می خواد چی کار کنه؟
با لوکاس نمیبندن تا اینکه فن فن تمدید کنه بعدش که تمدید کرد یا لوکاسو جایگزینش می کنن یا تغییر سیستم میدن( یعنی به فن فن بازی نمیدن) ؟
شبیه اون یارو شده که ....پیچ شده بوده !!!! عجیباً غریبا
Good luck

توپچی جنوب در 26/12/1390 | 17:30 گفت:

عالی بود حامد جان مرسی از خبر های خوشت............

علی آقاشاهی در 26/12/1390 | 17:19 گفت:

خیلی خوب بود دستت درد نکنه فقط چندتا نکته
۱. بهران یعنی راننده به ( میوه به) یا بهتر راندن یا بهترین ران( عضو بدن احتمالا مرغ) فکر کنم اگه از کلمه بحران ( نه به معنای دو دریا بلکه به معنای شرایط ویژه نامطلوب) استفاده می کردی بهتر بود
۲. سسک بخاطر پول نرفت بلکه با رفتنش از نظر مالی ضرر کرد منظور هیلوود احتمالا آدبایور و نصری بوده
۳. پودولکی مخفف مناسبی برای پودولسکی فکر نکنم باشه بهتر بود از یک اسم مخفف دیگه استفاده می کردی
۴.شماره ۱ و ۳ کاملا شوخی بود دستت درد نکنه

Good luck

حاکم 26 در 26/12/1390 | 17:12 گفت:

ولی به نظر من سایت خیلی ردیف شده. مثل تغییر سیستم عامل اولش بد قلقه.fb هم الان داره قیافشو عوض میکنهو باحال شده ولی هنوز دستم نیومده...

حاکم 26 در 26/12/1390 | 17:09 گفت:

ولی به نظر من سایت خیلی ردیف شده. مثل تغییر سیستم عامل اولش بد قلقه.fb هم الان داره قیافشو عوض میکنهو باحال شده ولی هنوز دستم نیومده...

حاکم 26 در 26/12/1390 | 16:52 گفت:

راستی اینم منابعش:
اولیش:
http://soccernet.espn.go.com/news/story/_/id/1035269/arsenal-chairman-hopeful-over-robin-van-persie-and-ready-to-spend?cc=4716
دومیش:
http://soccernet.espn.go.com/news/story/_/id/1033372/arsene-wenger:-lukas-podolski-won%27t-replace-robin-van-persie?cc=4716