حرف آخر...

نویسنده: حاکم 26

وبلاگ من
نویسنده: حاکم 26
به ترتیب طرفدار آرسنال و رم و اس اس هستم !
کل بازدید: 69,568 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

حرف آخر...

سلام به همه توپچی های باغیرت ، فهیم ، صبور و وفادار!!!!!! :)


همه میدونن که سایت کانون هواداری آرسنال در ایران داره بدترین روز های خودش رو سپری میکنه . بچه ها دارن یکی یکی میرن ، خاطرات خوب داره از بین میره ، دوری و دوستی شده و دوری و دشمنی (بدتر) و بدتر از همه هیچ کس هم جلودار این وضعیت آشفته نیست... چرا ؟

اول از همه بابت این اسپم از همگی عذر میخوام و به عنوان آخرین بلاگ من در این سایت از مدیران تقاضا دارم که این پست رو پاک نکنن. خواهش میکنم :|
دوم ، من در این سایت به جز این بلاگ ، هیچ اسپمی ننوشتم و در این مورد به خودم افتخار میکنم . بلاگ هایی که گذاشتم مشخصاً در حد سواد سطحی من نسبت به دنیای فوتبال بود ، اما در اکثر موارد ( خصوصاً چند تای آخر ) نهایت سعی و تلاشم رو کردم تا مفیدترین مطالب رو به این سایت تزریق کنم . اصلاً هدف آقای آرمان خان از بلاگ نویسی افزایش دانش و بار سایت بوده است . من هم کمرم بابت نشستن زیاد پشت میز کامپیوتر و انگشتام و چشام بابت تایپ رسماً ... بگذریم !
من نمیخوام خود نمایی کنم. اما همه بلاگ های منو خوندن و همه هم تحسینم کردن . همه هم میدونن من چقدر به آرسنال و این سایت وابسته ام . اما من هم میخوام همینجا از همه معذرت بخوام و حلالیت بطلبم و خداحافظی کنم:
1. از ویشکا خانم عزیز بابت اولین و آخرین برخوردم متاسفم و معذرت میخوام. من خیلی بابت نا عدالتی که در حق فرشاد شده بود ناراحت بودم و فقط میخواستم از بررسی بلاگ های غیر فوتبالی انتقاد کنم که زیاده روی کردم
2. از علی ارشدی عزیز و دوست داشتنی که اعلارقم اینکه در ادامه شدیداً از مدیریتش انتقاد خواهم کرد ، بابت حرفایی تند و نادرستی که زدم هم معذرت میخوام...
3. از باقی دوستان هم اگر حرفی و بدی دیدن حلالمون کنن :*

و اما برویم سر اصل مطلب :
رفتنی های سایت به این 3 بخش تقسیم میشن=

دسته اول:

1. فرشاد انریکو
2. هادی
3. خودم
4. آریان
5. میلاد رضایی
6. سید محمدرضا
7. حامد توپچی
و... ( از قدیم )
این هفت نفر بالا در این ماه با سایت خداحافظی کرده ( البته بازم بودن من یادم نیست) و اکثراً هم به دلیل رفتار بد در این سایت و جوی که خودمون رو دیوار راه انداخته بودیم...

دسته دوم :

1.حمید خان فرازی
2. مصطفی کاظمی
3. سروش
4. آقای مجیدی نویسنده
5. و...
این ها که خیلی خفن توپچی اند اصلاً اینجا براشون غریبست و ترجیح میدن در هایبوری زندگی کنن

دسته سوم:

رضا شاماخ
رضا شرافتیان
سروش نجفیان
مرتضی آر3نال
و...
این افراد هم صلاح دونستن که دیگه نیان به دنیای مجازی آرسنال و یا خیلی کم سر بزنن به سایت. این افراد قبلاً خونه اجاره کرده بودن اینجا :دییییی

کاری با دسته 3 نداریم. در مورد 2 ها این رو بگم که 2 نفر اول ناسلامتی مدیر این سایت هستن. جالبه نه پستی میبینیم ازشون و نه نظری و نه دیواری . باز دم علی ارشدی گرم...

و اما دسته اول:

- شاید هادی جان بابت شغل و خانواده خداحافظی کرده باشه ، اما برخورد بد شخص تازه وارد "ک****" با ایشون به هیچ وقت قابل چشم چوشی نیست.

- فرشاد به خاطر شوخی بدی که باهاش رو دیوار شد و اون شوخی قابل گذشت نبود و بلاگی که گذاشت و پاکش کردن رفت برای همیشه . اون بلاگ ، اولین و آخرین بلاگ یکی از ثابت ترین عضو های این سایت بود که باید هم میموند . چون به بررسی وضع بد دیوار و سایت به زبان کاملاً محترمانه و ادبی پرداخته بود . اون برنمیگرده و دلیلی هم نداره برگرده و ما از خدامونه که دوبار برگرده. ولی برنمیگرده مگر اوضاع عوض شه .

- داش حامد هم واقعاً حرفی نزد. البته همینجا رک بگم شوخی های دوستانی که خودشون هم میدونن از حد گذشته بود و شاید همین شوخی ها علی رو کلافه کرده بود. اما در مورد بن شدن حامد ، کاملاً یک عمل دیکتاتوری از طرف مدیریت بود. ضمن اینکه اوضاع طوری شده بود که یک بچه کوچولو جای ادب با حامد که ازش بزرگتره شوخی میکنه  نادیده گرفته میشه

- خود من هم میرم چون نمیتونم تو این وضعیت سکوت کنم. اگر سکوت کنم ، نشون میدم که اشکال نداره اگر به کسی ظلم بشه. من میرم تا با رفتنم بتونم اعتراض خودم رو نشون بدم. بلکه اوضاع یک شک رو بپذیره...

قوانین جدید:

حال برای درست کردن اوضاع من نظرم اینه که یک قانون وضع کنیم. ما همه با هم. من میخوام به عنوان آخرین بلاگ نه قانون و دستور ، بلکه یک پیشنهاد با بند های کامل و مفید بدم و اگر شما موافقین در کامنت بنویسین بله و اگر مخالفیم علت مخالفت و خیر را بنویسین. به لایک ها در نظر سنجی به هیچ وجه اهمیت داده نمیشه...

شوخی ها:

 کاملاً مشخصه که هیچ قانونی برای شوخی های بی مورد وجود نداره مگر اینکه همینجا تموم بشه. نه اینکه جو خشک و ارتشی بشه ، بلکه صمیمانه و علاوه بر اوم مؤدبانه دنبال شه. کل کلای دخترا و پسرا توم شه . و کوچکتر حد و حدود بزرگترش رو بشناسه...
 

بلاگ نویسی و بار و متن پست ها ( لطفاً با دقت بخونین ) :

دو حالت داریم . یا انتقادات ، نظرات ، پیشنهادات ، پست های غیر فوتبالی ، احساسی ، تبریک مناسبت ها ، میتینگ در بلاگ و... داریم یا نداریم . اگر نداریم :
 جناب آقای آرمان امیراحمدی ، احتراماً در این سایت بالای 5000 نفر کاربر وجود دارد. لطفاً یا بلاگ نویسی رو بردارین و یک جامعه مجازی در دیوار مانند فیس بوک که هم بشه پست گذاشت و همم بشه نظر داد قرار بدین و دیوار رو محدود به یک پیامک کوتاه نکنین  یا بلاگ ها رو به دو بخش تقسیم کنین و بخش دل نوشته رو به دیوار انتقال بدین .
 اما اگر بلاگ نویسی داریم ، باید فیلترینگ دقیق و مشخص که همه بدونن صورت بگیره تا مشکل پیش نیاد و طرف بیاد بگه چرا بلاگ من پاک شد. اگر همینجوری مدیریت با صلاح خودش بیاد و بگه بلاگ پاک شده چون فلان و اون یکی پاک نشده چون چلان که میشه این وضعیت :
پست گذاشته میشه که به هیچ وجه ربطی از فوتبال توش نیست و از قومیت ها و اوضاع بد زندگی و درگیری با همسر بر سر دیدن بازی های آرسنال و تبریک روز فلان و شب بهمان و... پاک نمیشه. اما پستی که بیاد و اوضاع سایت رو عوض کنه یا پستی که اعلارقم اینکه کلمه ای از فوتبال نیست اما درونش کاملا به آرسنال ربط داره و یا پستی که فوتبالی و کامله اما چون یکم لحنش نویسندگی نیست ، پاک میشه. برای این کار بهتره که به قوانین زیر عمل بشه:

1. مدیریت برای فیلترینگ بلاگ ها ، مستثنی و تبعیض قائل نشود و بلاگ غیر فوتبالی را پاک کند . بلاگ های زیر از فیلتر عبور میکنند:
الف) بار فنی داشته باشد
ب) اخبار فوتبالی مانند شایعات و مصدومان و...
پ) بیوگرافی و تاریخچه و یا یادآوری روزی خاص مانند تولد ولی همه مربوط به فوتبال و فوتبالی
ت) آمار و ارقام
ث) باخبر کردن از شبکه های پخش بازی و یا گزارش زنده فوتبال
ج) طنز ، یا نوشته ادبی و یا متن فسلفی که به فوتبال ربط داشته باشد
چ) معرفی عکس ، فیلم ، کلیپ و... کاملاً فوتبالی
ح) انتقاد ، پیشنهاد و تذکر درباره این سایت از طرف مدیریت یا کاربر
علت: چون رو دیوار نمیشه یک بحث رو ثابت رو صفحه اصلی قرار داد تا همه ببینند ، نمیشه نظرات رو یک جا جمع کرد ، انتقاد به گوش همه نمیرسه و... اصلاً بد نیست یک مهمان بیاد و ببینه داریم مشکلاتمون رو در غالب بلاگ حل میکنیم. اگر بده پس تا ورژن جدید اجازه بدین این بلاگ ها باشند...
خ) ایده های جالب فقط فوتبالی
د) و... هر چی که به فوتبال ، آرسنال و این سایت ربط داشته باشد
(دوستان با نظراتشون حتماً این قوانین رو کامل کنند.)
2. مدیریت با مدرک قاطع اقدام به بن کردن کاربران کند.
3. کاربران در صورت وجود مشکل در بلاگشان با توجه به قوانین اعتراض و توهین نکنند.
4. بلاگ هایی که بخشی فوتبالی و بخشی غیر فوتبالی هستند هم پاک نشوند. بلکه اصلاح شوند.
5. بازم کمک نظرات شما و تکمیل کل قوانین!
باز هم میگم. این قوانین رو من نذاشتم و نمیخوام بذارم. اینها مشکلات سایته. لطفاً تا بلاگ به آرشیو نرفته همگی با نظراتتون قوانین رو کامل کنین. لطفاً :|
پس بعد از رفتن پست به آرشیو ، قوانین در بلاگی جداگانه اضافه خواهند شد..

امیدوارم من و بقیه رفتنی ها با اوضاع جدید برگردیم و کنار هم باشیم. فعلاً خداحافظ همگی :(

[ منتظر نظرات شما برای تکمیل قوانین هستم. اول بله-خیر و بعد تکمیل قوانین...]
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شاهين در 5/8/1392 | 00:08 گفت:

و این داستان ادامه دارد ........

علی ارشدی در 4/8/1392 | 23:11 گفت:

نذار بگم چی گفتی آقای هادی

هادی در 4/8/1392 | 22:27 گفت:

از تمام دوستان گلی که مرا مورد لطف خودشون قرار دادن بی نهایت سپاسگزارم
از تک تک شما عذر میخوام که دیگه اینجا نمی یام
میتونید با ایمیل با من در ارتباط باشید. همین ایمیلی که اینجاست.

هادی در 4/8/1392 | 22:23 گفت:

علی ارشدی:
هادی: ایشون یه بار یه حرف خیلی .............................................................................
........................................................................


جناب ارشدی با آبرو مردم بازی کردن خیلی راحته به خدا واگذارت میکنم. 10 درصد حرفایی که زدی مربوط به من نیست زائده فکر خراب تو و دوستانته و کلا تهمت زدی ................
حیف که شخصیتم اجازه نمیده وگرنه........
انشالاا.......... خدا بهت عوضشو میده...........
متاسفم برات خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

به من تهمت زدید، کاربر جدیدتون بهم تو هین کرد، تهمت زد من شرمم میشه بگم کی هستم از اینکه وارد این محیط شدم پشیمونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من از تو و این سایت شکایت میکنم کلا اکانت منو پاک کنید نابود کنید خواهشا اسمی از من تو این سایت نیارید وگرنه عواقب بدی خواهید دید.
15 سال هوادار آرسنالم اما چند ماه گذشته هیچ لذتی از هواداری تیمم نبوردم.

Enrique در 4/8/1392 | 19:22 گفت:

دوستان منظوری بدی ندارم بخدا ، و اصلا و ابدا دوس ندارم که کسی حرف منو جور دیگه ای برداشت کنه ! این حرفو به این خاطر گفتم که هیچ احد الناسی نتونه واسه خودشیرینی های الکی حرف منو جور دیگه ای برداشت کنه.... ولی ولی ولی حتما شمام تا حالا تو سایت دیدین که :
- حامد (توپچی) : صورتی (علی ارشدی) ! بالاخره یه روزی سرنگونت میکنیم دیکتاتور !
- ویشکا : حامد چرا به علی ارشدی حرف میزنی؟؟
- شهرام : صورتی چرا انقد هوای دخترا رو داری ؟؟؟
- ویشکا : شهرام ! علی خیلی هم پسر خوبیه !!! چرا انقد اذیتش می کنید ؟؟؟
- حامد : صورتی ! چرا انقد سست عنصر و دختر پرستی ؟؟؟
- ویشکا : حامد ! علی خیلی هم مرده و کارشم درسته !
- شهرام : صورتی ! کارت اصلا درست نبود اون روز !
- ویشکا : نخیرم ، کار علی خیلی هم درست بود !
- انریکه : جو سایت چرا انقد بد شده؟؟؟ چرا بچه ها دیگه مث قبل با هم صمیمی نیستن؟ حرمتا از بین رفته ! محبتا کم شده و ...
- حامد : آره انریکه ، اینا همش بخاطر تبعیضای صورتیه !!!
- ویشکا : واقعا دیگه خجالت بکشید ! علی از خونواده و کار و بار و درس و دانشگاش میزنه ، بدون هیچ چشم داشتی و بدون اینکه حقوقی بگیره ، بعد شما هی به علی حرف میزنید و الکی ازش انتقاد میکنید !!!! علی بهترین مدیر روی کره زمینه !!!
- شهرام : صورتی ! بالا چشمت ابرو ....
- ویشکا : شهرام؟؟؟ چیکارش داری؟
- حامد : سلام صورتی ...
- ویشکا : حامد ؟ چرا میخوای علی رو اذیتش کنی ؟؟؟
- شهرام : دوستان تبریک بابت برد آرسنال و صعود آلمان به جام جهانی!
- ویشکا : شهرام نمیدونی علی از آلمان بدش میاد؟ چرا میخوای اذیتش کنی؟
- حامد : گشنمه !
ویشکا : یعنی میخوای علی رو بخوری ؟؟؟
شهرام : حالم بده !
ویشکا : علی که حالتو نگرفته ؟؟؟؟
.
.
.
.
.

Enrique در 4/8/1392 | 18:19 گفت:

عرض ادب و اردات خدمت آقا مسلم بیگ زاده عزیز ....
بنده تا الان افتخار آشنایی با شما رو نداشتم ولی تعریفتو از حسن_ویلشر خیییییلی شنیدم !!!
جدای از این بنده لرم ولی به زبون لکی (که 90 درصد مث زبون شماس) حرف میزنم.
خلاصه اینجوری که شنیدم معلومه که خییییییییییلی گلی آقا مسلم !!!
بنده یکی که خییییییییییییلی ارادت دارم خدمتتون

مسلم بیگ‌زاده در 4/8/1392 | 15:31 گفت:

راستي تا يادم نرفته، من جز قديمي‌هاي سايت هستم، موقعي که هنوز خبري از ديوار و اينجور جوها نبود. فکر کنم سال 85 يا 86 بود که اولين بار آقا آرمان ازم خواست باهاشون همکاري کنم. اما به دلايل شخصي و البته تحصيلي بعد از چند هفته بي‌خيال شدم و الان دوباره برگشتم.
يه مدت تو سايت گانرز تراست بودم.
اونجا برخوردي خوبي باهام نداشتن
يه روز يه ايميل خصوصي به مديرش فرستادم که به اسم سايت هر اظهار نظري رو نکنه؛ وجهه خوبي نداره و غالباً بايد بي‌طرف باشي و کلي پيشنهاد بهش دادم؛ ايشون هم که از اينکارم ناراحت شده بود؛ سر يه بحث کلاً اکانتم رو مسدود کرد
البته به دل نگرفتم، چون واقعاً سنش و البته سن کاربراش خيلي پايينتر از اين حرفا بود که من بخوام درموردشون فکر کنم.

اينا رو گفتم که بدونيد من که هيچ‌وقت بي احترامي به کسي نداشتم هم باهام برخورد ميشه. چه برسه به اون کسي که شوخي‌ها يا حرفاي خارج از عرف داشته.

ما آدميم و بايد ياد بگيريم چطور مي‌تونيم اين هنر رو داشته باشيم چه خوب و چه بد باهم کنار بياييم.
راستي معذرت مي‌خوام اگه فکر مي‌کنيد نظرم بوي نصيحت داره، چون واقعاً همچين چيزي نيست و من هنوز دارم چيزاي جديد از شماها ياد مي‌گيرم

قربون تک تکتون برم. چون توپچي هستين مثل خودم

مسلم بیگ‌زاده در 4/8/1392 | 15:21 گفت:

مطالب و پست‌هاي اخير (گذشته) رو خوندم و البته همراه با نظرات پرمغز!
از اينکه هر کسي واسه خودش شخصيتي داره و طبيعتاً روش مصر هم هست؛ يک جورايي بحث کردن رو از حالت منطقي در‌مياره، پس سعي کنيم تو اينجور موارد حواسمون رو جمع کنيم.
همه يه جورايي مقصرن، حتا (حتي) من که سکوت مي‌کنم!

مسلم بیگ‌زاده در 4/8/1392 | 15:21 گفت:

چند سالي ميشه که دوباره برگشتم تو سايت؛ اما به خاطر نداشتن کم امکانات و رفتار بعضي از اعضاي محترم سايت؛ دوباره دلسرد شدم.
الان خيلي وقته تحقيقاً روزي چندبار به سايت سر مي‌زنم اما کم پيش مياد اظهار نظر بکنم.
کلاً هم با قهر کردن و اينجور واکنش‌ها مخالفم.

محمد يزداني در 4/8/1392 | 10:35 گفت:

به نظر من این قهر کردنا بی معنی و غیر قابل درکه!!چرا باید تو یه سایت کاملا تخصصی حرفی گفته شه که باعث دلخوری بشه؟
این دعواها و به جون هم افتادنها مخصوص سایتهای خبری که از همه جای اروپا خبر میزارن و طرفدارای مختلف تیمها با رقیبان کل کل میندازن هستش و اینجا که فقط عاشقای آرسنال میان باید تعامل و دوستی باشه نه چیز دیگه.
به نظر من بخش دیوار با توجه به تمام جنبه های مثبتش(البته من اصلا توش حضور پیدا نمیکنم) نتیجشو گرفت و باید حذف بشه.
من حدود سه یا چهار سالی میشه که عضو این سایتم (حضورم بیشتر تو بخش کامنت هستش) و تا الان مشکل آنچنانی ندیدم ولی برام جالبه الان که آرسنال داره نتایج خوب و امیدوار کننده میگیره و سیاستهاش به نظر عوض شده فعالیت سایت دچار رکود شده و طرفدارا انگار ارضاء شدن و دیگه فعالیت خوبی نمیکنن.
سایت یه جورایی سوت و کور شده و خیلی از اون دوستای قدیمی رو نمیبینم.امیدوارم این اتفاقات هرچه زودتر تموم بشه و دوباره این سایت بهترین سایت فعال طرفداری داخل کشور بشه.

محمد يزداني در 4/8/1392 | 10:29 گفت:

به نظر من این قهر کردنا بی معنی و غیر قابل درکه!!چرا باید تو یه سایت کاملا تخصصی حرفی گفته شه که باعث دلخوری بشه؟
این دعواها و به جون هم افتادنها مخصوص سایتهای خبری که از همه جای اروپا خبر میزارن و طرفدارای مختلف تیمها با رقیبان کل کل میندازن هستش و اینجا که فقط عاشقای آرسنال میان باید تعامل و دوستی باشه نه چیز دیگه.
به نظر من بخش دیوار با توجه به تمام جنبه های مثبتش(البته من اصلا توش حضور پیدا نمیکنم) نتیجشو گرفت و باید حذف بشه.
من حدود سه یا چهار سالی میشه که عضو این سایتم (حضورم بیشتر تو بخش کامنت هستش) و تا الان مشکل آنچنانی ندیدم ولی برام جالبه الان که آرسنال داره نتایج خوب و امیدوار کننده میگیره و سیاستهاش به نظر عوض شده فعالیت سایت دچار رکود شده و طرفدارا انگار ارضاء شدن و دیگه فعالیت خوبی نمیکنن.
سایت یه جورایی سوت و کور شده و خیلی از اون دوستای قدیمی رو نمیبینم.امیدوارم این اتفاقات هرچه زودتر تموم بشه و دوباره این سایت بهترین سایت فعال طرفداری داخل کشور بشه.

Enrique در 4/8/1392 | 10:17 گفت:

NOT TO DICTATORSHIP


NOT TO DICTATOR

Enrique در 4/8/1392 | 10:17 گفت:

NOT TO DICTATORSHIP


NOT TO DICTATOR

محمد يزداني در 4/8/1392 | 10:03 گفت:

به نظر من این قهر کردنا بی معنی و غیر قابل درکه!!چرا باید تو یه سایت کاملا تخصصی حرفی گفته شه که باعث دلخوری بشه؟
این دعواها و به جون هم افتادنها مخصوص سایتهای خبری که از همه جای اروپا خبر میزارن و طرفدارای مختلف تیمها با رقیبان کل کل میندازن هستش و اینجا که فقط عاشقای آرسنال میان باید تعامل و دوستی باشه نه چیز دیگه.
به نظر من بخش دیوار با توجه به تمام جنبه های مثبتش(البته من اصلا توش حضور پیدا نمیکنم) نتیجشو گرفت و باید حذف بشه.
من حدود سه یا چهار سالی میشه که عضو این سایتم (حضورم بیشتر تو بخش کامنت هستش) و تا الان مشکل آنچنانی ندیدم ولی برام جالبه الان که آرسنال داره نتایج خوب و امیدوار کننده میگیره و سیاستهاش به نظر عوض شده فعالیت سایت دچار رکود شده و طرفدارا انگار ارضاء شدن و دیگه فعالیت خوبی نمیکنن.
سایت یه جورایی سوت و کور شده و خیلی از اون دوستای قدیمی رو نمیبینم.امیدوارم این اتفاقات هرچه زودتر تموم بشه و دوباره این سایت بهترین سایت فعال طرفداری داخل کشور بشه.

ناصر در 4/8/1392 | 01:42 گفت:

این حقیر کوچیکتر از اونی هستم که به بخوام نظر بدم،ولی چندتا مطلب که به ذهن ناقصم رسیده و شاید هم تکراری باشه رو میگم:
1-از اعضای فعال و جوانتر که مقداری وقت آزاد بیش تری دارن برای انجام برخی از امور سایت اعم از نظارت،ترجمه و .... استفاده بشه خیلی خوبه.

2-دیوار رو یا باید جمعش کنیم یا خودمون مراقب حرفایی که میزنیم باشیم.

3-امکان تائید پست ها و نظرات توسط ناظرین سایت قبل از درج آنها در سایت

4-من خودم به شخصه از پست های فوتبالی و غیرفوتبالی استقبال میکنم.به هر حال نمیشه همیشه مطالب تکراری درج کرد که باعث موازی کاری بشه.اگه دقت کنید بعضی از دوستان زحمت گذاشتن پست اخبار نقل و انتقالات،نمره بازیکن ها بعد هر بازی،پیش نمایش بازی،تاریچه ی رقابت بین دو تیم،عکس های آرسنالی،اخبار مصدومین و .....رو برای هر بازی به صورت مداوم و هفتگی میکشند پس این وسط با داشتن پست های غیرفوتبالی( دقت کنید نه هر پست-اسپمی) میشه یه روند متفاوت ایجاد کرد.

5-هر آرسنالی که وارد این سایت میشه باید خودش رو مدیر این سایت بدونه و از درج مطالب حاشیه ایی جدا خودداری کنه.

6- اگه سایت یه مقدار کاربر پسند تر باشه و کاربر بتونه ارتباط با سایت برقرار کنه هم میتونه عامل رفع بسیاری از ناهنجاری ها توی سایت بشه و هم محیط دوستانه تری ایجاد بشه.

TNX

شاهين در 3/8/1392 | 22:43 گفت:

آقا اینجا چه خبر شده ، یه مدت نبودیما ...
یه پیشنهاد : بهتره بلاگ ها قبل از نمایان شدن در سایت ، ابتدا توسط مدیران یا ناظرین محترم بررسی و سپس در صورت تائید بر روی سایت قرار گیرد ... ( علی ارشدی عزیز ممکنه یه کم کار شماها بیشتر بشه ولی به نظر من ارزشش رو داره ) .
من متاسفانه زیاد با بقیه دوستان آشنایی ندارم ولی در مورد حامد توبچی ، خود من در چند مورد شاهد شوخی های بی مورد و نا مناسب ایشون بودم ... درسته شوخ طبع بودن خوبه ولی شوخی هم حدی داره ...
حمید فرازی عزیز هم که بعلت ناسزا گفتن های برخی دوستان کمتر به اینجا سر می زنند ، من بشخصه تحلیل هاش رو خیلی دوست داشتم و امیدوارم دوباره به اینجا برگرده ...

و در آخر ، دوستان عزیز اینکار شما فقط باعث تفرقه بیشتر در کانون هواداری خواهد شد ...

reza در 3/8/1392 | 20:49 گفت:

اصلا ارسنال یعنی شکیبا بودن
هشت سال باید صبر کنی یه استادیوم ساخته بشهو یه بازیکن خوب خریده بشه
حالا شما چرا اینقدر زود رنجید نمیدونم

خلت (تف دیگه خز شد (

mehdi در 3/8/1392 | 20:02 گفت:

رفتن یا نرفتن بچه ها مهم نیست مهم ارسناله که تو قلبشون باشه...

علی رشیدایی در 3/8/1392 | 19:11 گفت:

دوستان من خیلی وقته تو این سایت عضوم و هر روز هم چن بار ب سایت سر میزنم و خب خبری هم از وال و این چیزا ندارم واس همین خیلی درگیر این مسایل نبودم.اما انصافا بلاگ ها ک خوب بوده،این که یه سری دوستان قدیمی دارن میرنو بهشون توهین شده حالا از طریق وال یا غیره برام عجیبه،چون خدایی هیچ وقت ندیدم "دو آرسنالی" با هم مشکل داشته باشن

Enrique در 3/8/1392 | 18:57 گفت:

خخخخخخخخخخخخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
تففففففففففففففففففف


(به یاد داش حامد)

میثم محمودی در 3/8/1392 | 18:56 گفت:

من تا اخر عمر هستم بچه ها

محمد حسین عبادی در 3/8/1392 | 18:14 گفت:

آقا اگه تمام اين بحثا بخاطر اينه كه حامد نره...خيالتون راحت كه نميره،بكشيش جاي اول و آخرش همين جاس...

ارادت داريم سالار

نظراتتون رو درباره قوانين بگين بد نيستا

Enrique در 3/8/1392 | 18:02 گفت:

حامد دیشب به من اس داده که من و شهرام سایتو تحریم کردیم و گفتیم تا این فرشاد گلابی برنگرده به سایت مام برنمیگردم!!!

من برگشتم تا حامد و شهرام برگردن ....

لطف کنید و برید رو دیوارشون و ازشون بخواید که برگردن !!!

حاااااااااااااااااااااامد !!! برگرد ...

شهراااااااااااااااااام !!! برگرد ...

Enrique در 3/8/1392 | 17:53 گفت:

100000000000000000000 تا لایک
لایک
لایک
لایک
لایک
لایک

Enrique در 3/8/1392 | 17:16 گفت:

و اما داش حامد عزیز ....
شاید باورتون نشه ولی از 4_5 روز بعد از دعوایی که با همدیگه داشتیم تا همین دیشب ، من و حامد هرشب به هم اس دادیم و حتی احوال همو پرسیدیم ، خخخخخخ (یادته حامد اون شب؟) و اون دعوا رو به کل فراموش کردیم هردوتامون . حتی تو این مدتم حامد 3_4 بار ازم خواست که برگردم به سایت که منم بهش گفتم : من اینجوری راحت ترم، نباشم بهتره. "دوری و دوستی" . ولی خدایی دیگه فکرشو نمیکردم که بیاد بگه : تا فرشاد برنگرده منم دیگه سایت نمیام !!!!!!
یه چیزی رو همینجا میخوام راجع به حامد بگم ولی باور کنید اینو به خاطر این حرفی که زده نمیگم :
تو این مدتی که بعد از دعوامون با هم ارتباط داشتیم ، تازه فهمیدم که حامد هیچی تو دلش نیس و اگرم چیزی میگه منظوری نداره...
خداییش پسر خیلی گلیه و بسیاااار با معرفته....
منم همه جوره کوچیکشم ...

Enrique در 3/8/1392 | 17:06 گفت:

خدا رو 100 هزار مرتبه شکر میکنم بخاطر دوستای با معرفت و با مرامی که دارم . دوستایی مث داش شهرام گلم که تو تمام این مدتی که من تو سایت نبودم ، شبی نبوده که باهام حرف نزده باشه و ازم نخواسته باشه که از تصمیمم منصرف بشم، داش علی (تارکان) که با کامنتاش رو دیوارم منو حسابی شرمنده خودش کرد ، شخصیت بزرگوار سایت "آقا فرشاد خادم" عزیز که راهنمایی هاش واسه من همیشه یه نعمت بوده و امروز مفصل با هم تلفنی حرف زدیم و ازم خواستن که برگردم به سایت ، میلاد رضایی عزیز که تو این مدت مث یه داداش بزرگتر خیلی سعی کرد که منو به علی ارشدی و حامد نزدیک تر کنه و منو متقاعد کنه که برگردم به سایت و بارها ازم خواست که از تصمیمم منصرف بشم ، حامد K.M (حاکم 26) که اونم خیلی نگران من بود و خیلی سعی میکرد که منو دلداری بده ، داش مرتضای عزیز که اونم بارها و بارها چه تلفنی و چه اس ام اسی و یا تو یاهو ازم خواست که برگردم ......
از همه شون ممنونم و دست تک تکشونو می بوسم.
(من خاک پای همشونم)
جدای از اینایی که اسم بردم از تک تک دوستانی که رو دیوارم کامنت گذاشتن و منو تو این مدت تنها نذاشتن ممنونم. چاکر همتون ...
بنده به خودم بابت داشتن شماها افتخار میکنم .....
فقط من اینجا باید از 1 نفر به صورت خاص و ویژه تشکر کنم، چون تو این مدت برادری و رفاقت و مرام و معرفت رو در حقم تمام کرد و اونم کسی نیس جز :
(( داش شهرام گل !!! ))

شهرام ! من همه جوره مخلصتم ....

siamak در 3/8/1392 | 17:03 گفت:

خیلی بزرگ شده الکی
ماشالله همه از من بزرگ تر و عاقل ترن ولی بنظر من انقد خاله زنک بازی نباشه اینجا خوب میمونه
و این دوستای که رفتن برگردن
مدیریتم یکم باید تغییرات ایجاد کنه خدایی

تورج در 3/8/1392 | 16:20 گفت:

چی بگم والا.......

Vishka در 3/8/1392 | 16:16 گفت:

یه چیزی بگم

زنها به مردی تکیه میکنن که هیچ وقت میدون رو خالی نکنه و با منطق سعی کنه مشکلات رو حل کنه

الان واقعا از کامنتای مریم و سیمونه میشه فهمید که ما دخترا انگار بیشتر با سیاست جلو میریم

یه کم به خودتون بیاین

اگه بعضی برخوردایی که تو این سایت با ما دخترا شده بود به شماها میشد فکر کنم یه نصفه روزم اینجا دووم نمیوردید

شوخی کردم . همه تون واسم عزیزید . فقط مشکلات زندگی آستانه صبر و تحمل رو آورده پاییینVishka در 3/8/1392 | 16:09 گفت:

حامد ممنون بابت پستت . اسپم هم نبود . من مثل تو نیستم اسم اسپم رو این پستها بگذارم

حالا چون عذرخواهی کردی من قبول میکنم مثل پسرا هم غرور ندارم هی بگن

در مورد پستها که میدونم یکی از منتقدین پست بلاگای من هستی . این حرف خودت رو بخون

ج) طنز ، یا نوشته ادبی و یا متن فسلفی که به فوتبال ربط داشته باشد
د) و... هر چی که به فوتبال ، آرسنال و این سایت ربط داشته باشد
(دوستان با نظراتشون حتماً این قوانین رو کامل کنند.)


خب بگو کدوم پست من به آرسنال و آرسنالی ها ربط نداشته ؟


خب اینا به کنار

در مورد دوستانی که رفتن دسته ی اول . اینجا واقعا علی در مورد فرشاد نمیگم بی تقصیر ولی مقصر اصلی نیست.
من شاهد دعوا بودم . شاهد دعوایی که بین حامد و فرشاد بود که اینجا حامد یه شیطنتی کرد . بعدشم میدونم متوجه شد ولی خب بازم بحث غرور مردونه و این حرفا


ولی علی هم باید بیشتر با فرشاد حرف میزد که دلیل آورده کمبود وقت باعث شده یه سری سوتفاهمات پیش بیاد

من دیگه بیشتر از این دخالت نمیکنم ولی چون شاهد بودم نتونستم ساکت بشینم


یه پیشنهادی هم دارم اینه که به محض این که آرمان رو پیدا کردیم باهاش در مورد این صحبت کنیم که اگه واقعا ناظرا وقت رسیدگی به امور سایت رو ندارن اجازه بده ما خودمون واسه سایت ناظر انتخاب کنیم .( با رای گیری)

mohsen abbasi در 3/8/1392 | 16:05 گفت:

قصه ی بعضی از این بچه ها که تا تو مدرسه با یه بچه گنده تر از خودشون بحثشون می شد فردا صبش خودشونو می زدن به مریضیو از زیر پتو بیرون نمیومدن
امیدوارم تیم دوباره نتیجه نگیره چون اون موقع ها خیلی بهتر بود.
دیوارو تعطیلش کنین هر چی اتیشه از اونجا پا میشه اونایی که می خوان خیلی خصوصی صحبت کنن برن تو فیس
لزومی نداره همه پستا فوتبالی باشه وبلاگایه اجتماعی یا طنز برا تغییر جو خوبه اخبار سایت تو صفحه اصلی میاد دیگه چه لزومی داره وبلاگا همش خبری باشه
کپی پیست از سایتایه خارجیم ایرادی نداره چون همه که سواد انگلیسی ندارن

غلامحسین ایمانی در 3/8/1392 | 16:02 گفت:

سلام میکنم خدمت همه دوستان.اول از همه میخوام بگم تو این ایام عزیز همه با هم اشتی کنن.منم از اون اعضای نسبتا قدیمیه وبسایتم.با توجه به مشغله و رشته ای که دارم کمتر بلاگ مینویسم اما همیشه سعی کردم یه سری به اینجا بزنم اما خب متاسفانه نمیدونم چرا بچه ها امسالو که خدا رو شکر وضعیت تیم خوبه دترن تو وبسایت این کارا رو انجام میدن.من کاری به مقصر و باعث و بانی ندارم فقط میخوام بگم بچه ها اینجا نباید این تنشا ایجاد بشه ما همون هواداری هستیم که با بی جامی ها ساختیم نباید این جو اینجا ادامه پیدا کنه.به عنوان برادر کوچیکترتون تقاضا دارم همه چی به روال قبل برگرد.در مورد قانونم به نظر من بهتر قبل اینکه بلاگی نوشته بشه ابتدا نظر مثبتو بگیره بعد رو دیوار بیاد در صورتیکه جواب منفی بود با دلیل به وبلاگ نویس مربوطه گغته بشه.به نظر من باید نویسنده ها ساماندهی بشن و تقسیم وظایف صورت بگیره تا این مشکلات پیش نیاد.همچنین در مورد الفاظ رکیکی هم که استفتده میشه باید سفت وسخت برخورد بشه هیچکی خونوادشو از سر راه نیورده که بخواد فحش بخوره.فعلا والسلام

علی ارشدی در 3/8/1392 | 14:30 گفت:

نظراتتونو راجع به قوانین بگین

HOSSEIN در 3/8/1392 | 14:28 گفت:

منم از قدیمی های سایتم البته فک کنم کسیس که دوسال و خورده ای هست اینجا عضوه میشه بهش گفت قدیمی...از زمانی که فابرگاس و نصری رفتن من اینجا عضوم.....اوایل خیلی خیلی اینجا صفا و صمیمیت داشت...اصــــــــــن آرسنال دات آی آر یه جورایی واسه ما خدا بود....سعید میلانی بود...حمید فرازی بود....خود آرمان بود....سپهر نجفیان بود....وحید بود(پست های نقل و انتقالی خیلی میذاشت که همیشه لذت بخش بودن)....من بودم....خیلی دیگه از بچه های گل بودن که الآن اسمشون رو بخاطر ندارم چون از اون زمان خیلی گذشته.....اصــــن صفا و صمیمیتی که اون زمان بود رو من تا حالا تو هیچ جایی از این نت ندیدم.....صب تا شب من دین و دنیام شده بود اینجا....به شدت از هایبوری متنفر بودم و علتش رو هم نمیدونستم....تک و توکی هم بلاگ میزدم و بیشتر پست میدادم تو بلاگهای بچه ها....البته همون روزها هم مشکل اسپم بودن بلاگ ها رو داشتیم....این مشکل در همه انجمن ها هست و چلا اجتناب ناپذیره....ولی دوستی ها خیلی عمیق بود....اصــــــن دیگه حس آرسنال دات آی آر دیگه نیست.....این نبودن رو از اعماق وجودم دارم میگم.....کلا بی میل شدم....دیوار به شکل عجیبی بی مزه و لوس شده....من هیچ وقت به دیوار علاقه ای نداشتم....ولی هروقت سر میزدم بخصوص این اواخر بحث های پسندیده ای توش نمیشد....بی احترامی ها سر یه سری مسائل پوچ و بیهوده زیاد شده و کلا برای منی که بیش از دو سال هست اینجا عضوم خیلی زجر اوره....من فقط صرفا برای خبرهای سایت به اینجا سر میزنم و اگه پست واقعا خوبی دیدم یه نظری هم تفننی میدم براش....وگرنه به هایبوری کوچ کردم....واقعا صفایی که من دوسال پیش تو همین سایت می دیدم رو دارم اونجا میبینم...به شدت حضور تو هایبوری لذت بخشه....بخصوص که خیلی از بچه های قدیمی که اینجا نمیان هم اونجا هستن....از تمام بچه های قدیمی که دارن پست من رو میخونن دعوت میکنم بیان اونجا تا در خدمتشون باشیم.....
همشون به جا هستند بجز؛
اونی که میگی همه پست ها فقط و فقط باید فوتبالی باشه...نمیشه یعنی واقعا نمیشه همه چیز در مورد فوتبال باشه....برخی پست ها برای ایجاد صمیمیت خیلی خیلی لازمه.....اصـــــــن پست تبریک عید نوروز صفایی داره برا خودش....نباشه خیلی عجیبه....

باشد که رستگار شوید.....

majid r در 3/8/1392 | 14:11 گفت:

امیدوارم این اخرین پست از این نوع باشه!!!

هیچ کس از سایت نمیره فقط فعالیتش رو دیوار متوقف میشه و یا دیگه پست نمیده ولی مطمئنا اخبارو دنبال میکنه که به نظرم میتونه واسه سایتم کمک کننده باشه تا از این حالت خارج بشه!! اینقدم شولوغش نکنین

یکم از ویشکا یاد بگیرین فعالترین عضو سایته البته رو دیوار و در عین حال کم حاشیترین

حاکم 26 در 3/8/1392 | 13:48 گفت:

@ آواتارم :
به قول داش حامد : از اونجايي كه آدم با لباس سفيد مياد و با لباس سفيد هم دنيا رو وداع ميگه. منم همونجور كه اومدم همونجوري ميرم.
امیدوارم اوضاع عوض شه و من نرم. ولی چون وضعیت قرمزه ، منم کفنم رو آماده کردم

حاکم 26 در 3/8/1392 | 13:40 گفت:

@ ناصر :
خخخخخخخخخخخخخخ

ناصر در 3/8/1392 | 13:33 گفت:

آقا ولش کن-حاکم 26 الان مثل این شکلکی داره غلت میزنه و میخنده شدم
خیلی با حال بود.ایول ایول

ناصر در 3/8/1392 | 13:32 گفت:

=(( چرا اینقدر سخته این شکلکه؟

ناصر در 3/8/1392 | 13:31 گفت:

حاکم 26 : @ ناصر میرغلامی :
چرا در گنجه بازه؟ کو تخم مرغ تازه؟ چرا سانوگو درازه؟؟؟؟ ((=
===========================================

ناصر در 3/8/1392 | 13:29 گفت:

حاکم 26:شما خودت از قدیمی های سایتی. خعلی قدیمی. پس خودت میدونی تا به حال همچین اوضاعی نبوده. پس باید همه رو دور میز جمع کرد. چه آرمان و چه مدیران و چه کاربران اعم از قدیمی و جدید.
حرف شما متین. همه به عشق آرسنال اومدن و زحمات نه حقوقی داره نه سودی. ولی همه وقت میدارن برای آرسنال و باید همه مشکلات برطرف شه. اگه اینطور نبود ، منم دیوار رو به فحش میکشیدم و بابای میکردم
===========================================================
شما لطف داری.کاملا با نظرت موافقم حاکم 26 . باید نظارت و اجرای قوانین برپایه یک اصول مدون باشه که همه بهش اجترام بذارن و ازش تبعیت کنند. بخشی از قوانینی که دوستان در موردش صحبت میکنن کاملا غیرقابل تغییر و انکارناپذیره چون از طرف سازمان های نظارت بر داده های اینترنتی ذیربط کشور هستش که ثبت و ضبط شده. همکاری ها باید دوستانه و از سمت هر دو طرف باشه(هم کاربران و هم مدیران سایت). این حقیر مذاکره پشت درهای بسته با فضایی نسبتا شاد رو پیشنهاد میکنم

حاکم 26 در 3/8/1392 | 13:28 گفت:

@reza :
حرف شما کاملاً درسته. اما من که نگفتم همین الان بای بای. گفتم اگه جو درست نشه تا ابد بای بای. درستشم همینه. با این وضع خراب بمونی که چی؟ خسته شدیم از بس پسره به دختره و دختره به پسره تیکه میندازه. بلاگه که پاک میشه و آدمه که بن میشه. من که از سال 90 عضو اینجام هیچوقت مث این یکی دو ماهه جو سایت رو بد و متشنج ندیده بودم. باید درست شه و اگه نشد باید رفت...

حاکم 26 در 3/8/1392 | 13:23 گفت:

@ ناصر میرغلامی :
چرا در گنجه بازه؟ کو تخم مرغ تازه؟ چرا سانوگو درازه؟؟؟؟

میلاد در 3/8/1392 | 13:23 گفت:

حرف آخر حرف ما قبل آخر دیگه چیه؟؟ ی چیز یاد گرفتید و هی میاد اینجا میگید!!! دوستان ما 8 سال با بدبختیای تیم سوختیم و ساختیم حالا که داریم دوباره اوج میگیریم چرا اینقدر با هم بد شدیم؟ اگه ی منچستری یا تاتنهامی بیاد و این حرفای مارو بخونه جز خوشحالی براش چیز دیگه ای داره؟؟؟ دشمنان خودمون رو شاد نکنیم!! تو هر خانواده ای اختلاف سلیقه هست و باید باهاش کنار اومد اگه زمانی هم دیدید توهین به مقدساتتون داره میشه(قومیت و محل تولد و دین و مذهب و ...)سکوت کنید!خدا بهترین قاضیه و خودش میدونه چکار کنه.
من خداحافظی نکرده بودم و گفتم میرم و 4 ماه دیگه میام،چون ی همچین روزایی رو پیش بینی میکردم.ولی خیلی از دوستان اومدن و منو مورد لطف قرار دادن که زودتر بیام و شاید بتونم جو رو عوض کنم.
من بلد نیستم با کسی کل کل کنم.ببینم بحث داره به چرت و پرت گویی کشیده میشه فورا عذرخواهی میکنم و بحث رو تموم میکنم.(شاید بعضی بچه ها بفهمن دارم راجب چی حرف میزنم!!)
الانم با یکی از بچه ها که خیلی شاکی بود و نمیخواست دیگه بیاد سایت،صحبت کردم و راضی شد بیاد؛هادی رو هم من برمیگردونم ولی باید قوانینی که حامد جان تو این پست گذاشته توسط مدیران سایت مد نظر قرار بگیره و هرچه سریعتر تغیرات اعمال بشه،
و اینکه دوستان عزیز اینجا فیس بوک و چت روم نیس که بخواید رفیق پیدا کنید!!!
برید جاهای دیگه برا اینجور کارا!!
و من الله توفیق
میلاد رضایی 1392/8/3

reza در 3/8/1392 | 13:21 گفت:

عجب شیر تو شیری شده
کلا مشکل اصلی عدم وجود نظارت بر دیوار و برخورد قطعانه با تخلفات صورت گرفت است
از روزی که این بخش دیوار راه افتاد من این چیزا رو پیش بینی میکردم . کلا ما ها جنبه این چیزا رو نداریم که تو یه محیط ازاد بدونه اینکه کسی هویت اصلیمونو بدونه با هم دیگه بحث و گفته گو داشته باشیم

به هر حال فکر کنم باید یه کم از خودمون گذشت نشون بدیم و این خورده دلخوردگی ها رو فراموش کنیم . حیف نیست بعد از هشت نه سال تیممون داره به این خوبی بازی میکنیم و به یک مدعی واقعی تبدیل شده و تو تابستون خرید فوقعاده میکنه و هدفش از جزو 4 تیم بودن به قهرمانی تغیر کرده و یه روند سعودی درپیش گرفته ما بیایم یکی یکی خدافظی کنیم و بریم . من خودم بارها بهم توهین شده و کلا با بی محی از کنارش رد شدم و اون ادم (انتی بارسا بود اگه درست گفته باشم ) از بس به ملت توهین کرد بن شد و شوتش کردن بیرون .
اینم بگم من خودم از هایبوری تو این سایت عضو بودم و تو این چند سالی که علی ارشدی تو این سایت شناختم ازش نه بی ادبی دیدم نه بیمنطقی . بنده خدا شده سپر بلا این قدر بهش گیر ندین که از ماست که بر ماست

ناصر در 3/8/1392 | 13:19 گفت:

واقعا دلیل این قهر کردن ها و خداحافظی ها چیه؟
واقعا علت این دوستی ها چیه؟
چرا ما الان صدر جدولیم؟
به نظر شما اگه اوزیل با ژیرود قهر کنه و بگه چون بهت پاس میدم گل نمیزنی،پس دیگه بهت پاس نمیدم.تیم الان وضعیتش این بود؟
چرا بنتنر که تقریبا با حالت قهرآمیز رفته بود،رئیس بن نکردش و دوباره راهش داد؟
چرا و چراهای دیگر؟

HAMED toopchi در 3/8/1392 | 13:18 گفت:

اصلا من تا اين صورتي رو جلو سگ نندازم اروم نميشم!! خعععععععععلي رو داره .

خودش توطئه ميكنه بعد جلو مردم ميگه اينجا دختر داره فلانه و بهمان.
اي منافق
تفففف

maryam در 3/8/1392 | 13:13 گفت:

علی جان اولا مرسی که تنها مدیری هستی که میشه پیداش کرد و باهاش حرف زد .به نظر من باید این سیستم نظرسنجی رو درست کرد طوری که بشه بهش اعتماد کرد. یعنی من نتونم برم 100 بار رای

بدم!! قبول دارم زمانبره یه کم ولی زیاد کار سختی نیست. حداقل ای پی ها رو کنترل کنید یه کم بهتر میشه.

بعد بیاید این قوانین سایتو دونه بدونه به رای بذارید ببینید کی چی میخواد و اگه دیدید اکثر بچه ها با یه چیزی مخالفن یه

اصلاحی چیزی روش بزنیم بره پی کارش. اینیم که میگی قوانین رو ارمان باید عوض کنه و اینا نباید اینجوری باشه.

اگه سایت رو به یه کشور تشبیه کنیم بچه های سایت میشن مردم و جامعه اون کشور .تو و بقه مدیرا میشید نماینده های

مجلس و ارمان مثلا میشه رییس جمهوری چیزی. حالا این که سایت مال ارمانه درست ولی اگه بخواد هر جور دلش میخواد

قانون واسش تعیین کنه و گوشش به هیچ پیشنهاد و انتقادی بدهکار نباشه اخرش میشه همین وضعی که میبینیم و بعد

یه مدت دیگه ارمانه و خودش و کسی تو این سایت نمیاد!

اگه هم قراره به جای رییس جمهور نقش شاه و دیکتاتور و اون یارو رو بازی کنه که بگید هممون بریزیم بیرون قیام کنیم بر

علیهش!!!!! واللا ...!

بالاخره باید ما از طریق شما مدیرا یه فیدبکی به ارمان بدیم یه دستی رو سرو روی سایت و قوانین بکشیم.

به نظر من قوانین خیلی سخت گیرانه اند! به قول بچه ها بحث سیاسی و توهین توش نباشه بقیه هرچی دلشون میخواد

بگن بگن . تو هر جامعه ای هم یه تعداد برخورد و مشکل پیش میاد.

اصلا جان من به این ارمان بگو بیاد یه کم احساس مسولیت کنه باهم دو کلمه حرف حساب بزنیم...!

حاکم 26 در 3/8/1392 | 13:13 گفت:

@ناصر میرغلامی :
Please think a little bit more
---------
شما خودت از قدیمی های سایتی. خعلی قدیمی. پس خودت میدونی تا به حال همچین اوضاعی نبوده. پس باید همه رو دور میز جمع کرد. چه آرمان و چه مدیران و چه کاربران اعم از قدیمی و جدید.
حرف شما متین. همه به عشق آرسنال اومدن و زحمات نه حقوقی داره نه سودی. ولی همه وقت میدارن برای آرسنال و باید همه مشکلات برطرف شه. اگه اینطور نبود ، منم دیوار رو به فحش میکشیدم و بابای میکردم

حاکم 26 در 3/8/1392 | 13:09 گفت:

@maryam :
بیاید بشینید مثل مرد عقلامونو بریزیم رو هم
------------
خخخخخخخخ مثل مرد عقلاموننننننووووووووو؟ بریزییییییییییییممممممممم؟ برو خانمی جای تو اینجا نیست
شوخی کردم. ولی از شوخی گذشته قهر؟؟؟ بام؟ قهر چیه. هر رفتنی که قهر نیست. در ضمن من نه تا به حال بلاگم پاک شده و نه کسی بهم حرفی زده. خودم خواستم برم برای اعتراض. همین

علی ارشدی در 3/8/1392 | 13:06 گفت:

حامد@ اون یه مورد خاص بود که گفتم
حرفی هم که بهت گفتم خصوصی بود نگفتم برو عمومیش کن

حاکم 26 در 3/8/1392 | 13:05 گفت:

@ علی ارشدی :
حالا ممکنه اشتباه کرده باشم که در این صورت عذرخواهی میکنم ولی بدون دلیل این کارو نکردم
---------
همین که میگی ممکنه اشتباه کردم برای همه کافیه. کسی نمیتونه قاضی شه بگه تو مقصری یا فرشاد. به خاطر به هم ریختگی سایت این مشکلات پیش اومد.

سر حامد :
منم موافقم و با حرفام گفم که داش حامد هم اشتباه کرده. خودش از طریق اس بهم گفت که زیاده روی کرده و اون حامد سابق نبوده. به هرحال رفتارها و اخلاقها متفاوته و همه سخت میشه اشتباهی رو که پذیرفته اند رو عنوان کنند...

و اما در مورد مدیریت :
حمید و مصطفی اگر وقت نمیکنند این مسئولیت رو به شخص دیگه ای بدن. در ضمن من حرفت رو قبول ندارم. قبل از قبولیشونم همش ول هایبوری بودن

HAMED toopchi در 3/8/1392 | 13:02 گفت:

خيلي پليدي علي. يعني نامردي تو وجودته. تو خودت به من نگفتي من خودم از اين دختره خوشم نمياد. ادامه بده ديگه نياد؟؟؟
تو خودت نگفتي به شهرام بگو حواسش باشه كه .........!!!!
اين تف اخرم وسط فرق سرت
تتتتتتتتتتتتفففففففففففففففففففففففففففففففففففف

ناصر در 3/8/1392 | 13:01 گفت:

واقعا علت اصلی این همه درگیری مشکلات خود ماها نیستیم؟(البته من خود نوعی ایم رو عرض میکنم.دوستان همه گل هستن)
چرا با رعایت نکردن قوانین و ضوابط سعی در طفره رفتن ازشون رو داریم؟
چرا نمیخواهیم یاد بگیریم هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد؟
فرهنگ ایرانی جزو غنی ترین فرهنگ های دنیا نیستش؟
این واقعا انصافه که این دوستان(مدیران تمام بخش های سایت) زحمت میکشن و از عمر جوانی شان میذارن برای چیزی که بهش عشق میورزن و این همه با ناشایستی باهاشون برخورد میشه،واقعا انصافه؟
Please think a little bit more

علی ارشدی در 3/8/1392 | 12:59 گفت:

مریم خانم ای میلتو چک کن

maryam در 3/8/1392 | 12:55 گفت:

مرسی از پستت پیشنهادات جای تامل و بررسی دارن منم معتقدم باید یه کاری کرد

ولی دیگه شورشو دراوردید !! عین بچه کودکستانی تا کسی یه چیزی بهتون گفت قهر کنید برید خونه باباتون باشه؟؟!!

ناسلامتی امسال قراره سال ما باشه چه وضعیه را انداختید تو سایت.

حق با داووده باید یه فکری کرد ولی قهر کردن کار بچه هاست.

به هر 3 تا دسته ای که قهر کردن رفتن میگم:

اگه خیلی ادعاتون میشه کاردرستید(که فک میکنم هستید!) با یه لاگ پاک شدن و 4 تا حرف حق و ناحق از رو نرید!!

بیاید بشینید مثل مرد عقلامونو بریزیم رو هم اینقد پیشنهاد و انتقاد و ... رو کنیم تا اوضاع سایت رو قدم به قدم درست کنیم.

من که پایه ام اساسی! حالا هر کی مرد مبارزه کردن برای بهتر شدنه اعلام وجود کنه!!!

علی ارشدی در 3/8/1392 | 12:32 گفت:

اول در مورد قوانین یه توضیح کوتاه بدم بعدا مفصل تر صحبت میکنم

اختیار تنظیم قوانین با من نیست، قوانین مجموعه Arsenal.ir (شامل خود سایت هایبوری و ردکافه) رو تیم مدیریت تعیین کردن (آرمان یوسف بذرکار و ...)

الان هم هر گونه تغییری در قوانین باید زیر نظر آرمان به عنوان مدیر کل سایت انجام بشه ولی منم موافقم خود بچه ها نظر بدن در مورد قوانین البته این نکته رو هم باید بگم که ممکنه بعضی از قوانین تصویب نشه

حالا در این مورد بعدا صحبت میکنیم
____________________________________________________________


اما بریم سراغ بخش اول پستت یعنی کسایی که رفتن

دسته اول: خدا خیرت بده که منصفانه میگی جوی که خودمون راه انداخته بودیم

فرشاد: فرشاد با حامد بحثش شد سر یه موضوع تاریخی و حامد بهش توهین کرد، فرشاد عصبانی شد و الفاظ رکیک رو به سایت و من نسبت داد
بعد که آروم تر شد یه پست گذاشت و خیلی محترمانه بحث کرد من اما پستشو پاک کردم
دلیل این کارم یکی این بود که درست ندیدم رو صفحه اصلی سایت همچین بحثی صورت بگیره و دلیل دوم اینکه من همون موقع باید میرفتم دانشگاه و تا شب نبودم و ترسیدم ادامه دعوا به اون پست کشیده بشه پس تصمیم گرفتم پاکش کنم
حالا ممکنه اشتباه کرده باشم که در این صورت عذرخواهی میکنم ولی بدون دلیل این کارو نکردم


حامد توپچی: عزیزم معنی حرفی نزدن رو هم فهمیدیم همین آقا حامد بارها به این و اون تیکه انداخته با بچه ها بد حرف زده و خیلیا از خود همین آقا حامد شاکین و میگن چرا با همه برخورد میشه جز ایشون در حالی که من بارها بهش تذکر دادم
هر چیزی یه حدی داره
به دختر مردم میگه من از پیشگیری خوشم نمیاد سوسول بازیه این حرف یعنی چی؟ از این نمونه ها زیاده من با توجه به سابقه حامد و تذکرایی که بهش داده بودم این کارو کردم
خودتونم میدونید لحن حرف زدن حامد چطوریه پس لطفا متعصبانه یا برای انتقاد به من دفاع نکنید ازش

هادی: ایشون یه بار یه حرف خیلی ناپسند زد که هر کس میخواد بدونه به طور خصوصی بهش میگم حرفی که جاش اصلا روی دیوار نبود
من به ایشون تذکر دادم و ارسالش رو پاک کردم اما ایشون عصبانی شدن و شروع کردن به ناسزا گفتن و من رو به کم ظرفیت بودن متهم کردن
بعد از یه مدت هم متوجه شدم که یه یوزر جدید ساختن و البته همزمان با یکی از کاربرای تازه وارد درگیر شدن بارها گفتم هر کسی براتون مشکلی ایجاد میکنه شخصا برخورد نکنید اما هیچ کس چیزی به من نگفت که اون کاربر تازه وارد با من بد حرف زده یا هر چی منم که دائما آن لاین نیستم
وقتی رسیدم که بحث بالا گرفته بود اون کاربر تازه وارد بود سابقه ای نداشت برای همین بهش تذکر دادم اما هادی قبلا تذکر گرفته بود و من متوجه شدم یوزر جدید ساخته که خلاف قوانینه برای همین موقتا بنش کردم و قهر کرد


در مرود حمید فرازی و مصطفی کاظمی هم باید بگم که اگرچه اینجا پست نمیدادن ولی وظایف نظارتیشون رو انجام میدادن اما الان هر دو دانشگاه قبول شدن در شهری غیر از شهر خودشون و وقت ندارن حتی به هایبوری سر بزنن
دلیل نبودنشون اینه وگرنه کم لطفی نمی کنن

این از این! برای قوانین هم بعدا نظرمو میگم

arsenal در 3/8/1392 | 12:19 گفت:

نظر من اینه که فقط اگه مطلبی توهین آمیز بود پاک بشه
هر کسی هر چی دوست داره بذاره

arsenal در 3/8/1392 | 12:17 گفت:

رفتن =پاک کردن صورت مساله
امیدوارم قدیمی های دوست داشتنی بمونن
همه ی ما یه وجه مشترک داریم و اون تیمه

حاکم 26 در 3/8/1392 | 12:11 گفت:

دوستان خواهشن در این اوضاع بد به کمک شما نیاز داریم

حاکم 26 در 3/8/1392 | 12:09 گفت:

نمونه :
بله
ذ) اینم اضافه شود
6. این هم اضافه کن