ویچت

نویسنده: حاکم 26

وبلاگ من
نویسنده: حاکم 26
به ترتیب طرفدار آرسنال و رم و اس اس هستم !
کل بازدید: 67,654 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ویچت

سلام به توپچی های عزیز


اونهایی که ویچت ندارن و سیستم عاملی غیر از جاوا در گوشیشون دارن یک سرچی بکنن و این نرم افزار رو دانلود کنند: WeChat البته برای جاوا هم هست ولی کاملا باید لایسنسش مچ باشه و معتبر باشه!!!

این آیدی منه : hakem26
بعد از نصب منو اد کنید، حالا چرا؟
۱. میتونیم گروه بسازیم و هنگام دیدن بازی یا با هم گزارش کنیم یا دور هم در مورد بازی حرف بزنیم، بله حرف!!! میتونیم برای هم با نگه داشتن ی آیکون پیام صوتی کوتاه بذاریم که با سرعت کم GPRS هم به راحتی و با سرعت میشه فرستاد
ولی بهترینش همون گروه ساختن و چت کردنه، این حرف رو در تایید پستی که راجع به چت روم بود گذاشتم
۲. میتونیم همیشه در یک شبکه اجتماعی مثل دوست کنار هم باشیم، دیوار این سایت که شده جایی برای خالی کردن عقده ها و ربطی به آرسنال نداره و فقط مدیرا رو اذیت میکنه
البته اینم بگم که دوستای زیادی از همینجا رو در اونجا دارم و باهاشون در ارتباطم
در کل خوشحال میشم اونجا ببینمتون
این رو هم دوستان در هایبوری به اشتراک بذارن، خصوصا آیدی منو
ممنون...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 24/9/1392 | 18:23 گفت:

نقل قول : نقل قول : من 1100 دارم وگرنه میومدم

پاسخ شما : حیف شد قدیمی سایت


پاسخ شما : خواهش ميكنم حاكم 26،شما خيلي لطف داريد.
اينقدر بهم گفتن قديمي احساس پير بودن ميكنم

حاکم 26 در 24/9/1392 | 14:21 گفت:

نقل قول : من 1100 دارم وگرنه میومدم

پاسخ شما : حیف شد قدیمی سایت

ناصر در 24/9/1392 | 14:13 گفت:

من 1100 دارم وگرنه میومدم

حاکم 26 در 24/9/1392 | 13:13 گفت:

نقل قول : من دنبال چنین گروهی بودم اما متوجه شدم وجود نداره ایول

پاسخ شما : من که هنو ندیدمت، بفرست ادت کنم بعد خودم میارمت تو گروه
نمیدونی چه گروهی شده...

Reza در 24/9/1392 | 12:43 گفت:

من دنبال چنین گروهی بودم اما متوجه شدم وجود نداره ایول

حمید پیرنیا در 24/9/1392 | 11:07 گفت:

HAMED KM? درسته؟

Amin در 24/9/1392 | 11:01 گفت:

AminFiro
ایده ی خوبی زدی

حمید پیرنیا در 24/9/1392 | 10:39 گفت:

شدیدا موافق گروه ویچت هستم ایده عالیه خودم میخاستم یه ماه پیش بگم اینو. میشه تو گروه گزارش بازی و اخبار تیم و . . . خیلی چیزارو گذاشت.

حاکم 26 در 23/9/1392 | 23:23 گفت:

دوستان عالیه، همینطوری بفرستین

حسین در 23/9/1392 | 22:39 گفت:

به فکرتیم باشین

حاکم 26 در 23/9/1392 | 22:17 گفت:

دوستان هر کی تو گروه نیست بهم اس بده، من ساختم، انقدر برو بچ زیادن که

حاکم 26 در 23/9/1392 | 22:05 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : نقل قول : به به چه استقبالی، بازم بیاین

پاسخ شما : اوسا از من نصبه log in sign up کدومشو بزنم


پاسخ شما : معلومه ایمان جون، اگه قبلا ساخته بودی که لوگ این و الا ساین آپ


پاسخ شما : log in میزنم ایمیل پسورد میخواد یادم رفته حذفش میکنم دوباره نصب میکنم دوباره همینو میگه چیکار کنم


پاسخ شما : بفرست به گوشیت بزنگه کد بده

iman در 23/9/1392 | 21:59 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : به به چه استقبالی، بازم بیاین

پاسخ شما : اوسا از من نصبه log in sign up کدومشو بزنم


پاسخ شما : معلومه ایمان جون، اگه قبلا ساخته بودی که لوگ این و الا ساین آپ


پاسخ شما : log in میزنم ایمیل پسورد میخواد یادم رفته حذفش میکنم دوباره نصب میکنم دوباره همینو میگه چیکار کنم

مهدی افسرده در 23/9/1392 | 21:57 گفت:

MahdiArs7012

حاکم 26 در 23/9/1392 | 21:56 گفت:

نقل قول : نقل قول : به به چه استقبالی، بازم بیاین

پاسخ شما : اوسا از من نصبه log in sign up کدومشو بزنم


پاسخ شما : معلومه ایمان جون، اگه قبلا ساخته بودی که لوگ این و الا ساین آپ

iman در 23/9/1392 | 21:54 گفت:

نقل قول : به به چه استقبالی، بازم بیاین

پاسخ شما : اوسا از من نصبه log in sign up کدومشو بزنم

حاکم 26 در 23/9/1392 | 21:52 گفت:

به به چه استقبالی، بازم بیاین

Mohammadhadi در 23/9/1392 | 21:45 گفت:

man alan ferestadam

حاکم 26 در 23/9/1392 | 21:36 گفت:

نقل قول : masoud761

پاسخ شما : فرستادم

masoud mahmudpur در 23/9/1392 | 21:33 گفت:

masoud761