مانند قرارداد قرضی کوتاه مدت! (حاکم26)

نویسنده: حاکم 26

وبلاگ من
نویسنده: حاکم 26
به ترتیب طرفدار آرسنال و رم و اس اس هستم !
کل بازدید: 69,569 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

مانند قرارداد قرضی کوتاه مدت! (حاکم26)

سلام و درود بر اولین و بزرگترین خانواده مجازی زندگیم، توپچی های همیشه برقرار و باغیرت دامنه ir. برادران گل و خواهران محترم!
بازگشت من توپچی کوچک در کنار شما بزرگان کاملاً به یک قرارداد قرضی کوتاه مدت شباهت داره. مثل قرارداد کینگ تی تی در دو سال پیش!
توضیحات در ادامه........مقدمه: (فکر کنم باید از دو نفر از ته دل معذرت خواهی کنم)

با عرض معذرت فراوان ، عذر همراه با عرق شرم به دو تن از باتعصب ترین توپچی های آریایی... 
ویشکای عزیز و علی ارشدی زحمت کش!

ویشی

ویشکایی که من در حالت کاملاً عصبانی و غیر معقولانه و تحت تاثیر جو ویروسی و بد دیوار با حرفام رنجوندمش و بهش تهمت زدم و بعد از رفتنم فقط تونستم کسی رو واسطه بفرستم از دلش در بیاره...

علی

و علی ارشدی که متاسفانه به تواناییش شک داشتم و کنایه های زهردارم اونو رنجوند اما بعد از اینکه یه مدت با خودم تنها شدم ایمان آوردم بهترین ادمینی که تا به حال دیدم پلنگ صورتی :دی خودمون بوده است و خواهد بود...

امیدوارم همیشه در زندگیتان خوشوقت و خوشبخت باشید :)

دلیل بازگشت و چگونگی آن

خادم

من فقط و فقط تا فینال جام حذفی و ان شاءالله بعد از جشن و پایکوبی قهرمانی تو این سایت خواهم بود... اگرم خواهم بود چون...
موری (R3nal) و حامد توپچی دو تا بهترین دوستای زندگیم  ازم چند بار خواستن که برگردم ولی هر دفعه اتفاقاتی میافتاد که من از برگشتن منصرف میشدم. اما صاحب عکس بالا پدر خوانده سایت با اون بزرگیش من حقیر رو در یادش نگه داشته بود و برای من دعوت نامه فرستاد. دیگه نمیخوام تا پایان روز شنبه به چیز دیگه ای فکر کنم و بدون هیچ حاشیه در روز فینال تو مهمونی شرکت خواهم کرد...

ولی...
هنوز دو تا حرف هست که باید زده بشه و به این دو تا حرف عمل بشه که صورت عمل به آن تمام تلاشم رو خواهم کرد تا جو رویایی و طوفانی و فوق العاده صمیمی سال 90 رو به سایت خصوصاً دیوار برگردونم:
1. آرمان امیر احمدی مدیریت کل و صاحب دومین ir. که باید شخصاً به صفحه من بیاد و از من معذرت خواهی کنه که به کاربر ساده ای مثل من بی محلی و بی احترامی بزرگی کرد!
2. تمامی کسانی که وجودشون تو سایت مثل یک آتیش گرم به ما دلگرمی میداد و در سایت نیستند ولی در هایبوری دارند فعالیت میکنند و به نام دامنه این سایت دارن بی احترامی می کنند برگردند با حداقل یک بلاگ در هفته و ده کامنت در ماه...

به امید قهرمانی در جام حذفی و پایان ناکامی های باشگاه عزیزمون آرسنال 
وعده ما شنبه ساعت 20:30 در بلاگی که قراره کنار هم بازی رو ببینیم و جشن قهرمانی رو جشن بگیریم و سایت رو بذاریم رو سرمون ایشالا همه اونایی که نبودن دوباره اون روز کنار هم جمع شن و خاطره های شیرین گذشته رو زنده کنند :)
دوستون دارم  :*
Good Luck
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حاکم 26 در 26/2/1393 | 14:39 گفت:

@Saeed Milani:
داداش من عاشق قلمتم خیلی شیرین میحرفی با اومدن. کامنت گذاشتنت خوشحالم کردی... همیشه سالم و خوشحال باشی

حاکم 26 در 26/2/1393 | 14:34 گفت:

@سجاد کریمی :
بوها دارن میان همینجوری

حاکم 26 در 26/2/1393 | 14:32 گفت:

@مهرزاد:
(کسی که گفتم رو کسی می شناسه؟ الان اینجا هست؟)
------------------
دادا اون شخص زحمتکش خود من بودم
حاکم یعنی حا مد ک شاورز م حمدیان

سجاد کریمی در 26/2/1393 | 00:49 گفت:

سایت بوی قدیم هارو میده

مهرزاد در 25/2/1393 | 22:54 گفت:

دوست عزیز منظور از حاکم همون حاکم بازی حکم هست؟
------

مهرزاد در 25/2/1393 | 22:51 گفت:

دوستان! حالا که این همه نظر واسه یه پست گذاشته شده واقعا لذت بخشه. چند سال پیش هم دقیقا همین جوری بود.
من تازه فهمیدم اونقدرها هم تازه وارد نیستم اسم کسایی که نیستن رو که دوستان می گن قبلا پست هاشون و نظرهاشون رو یادمه! فقط عضو سایت نبودم!!!(دوبار خواستم ثبت نام کنم نتونستم! )
-----------------

یادمه یه بار یکی از بچه ها یه پست فنی گذاشت با عکس تجزیه تحلیل گفت 6 ساعت واسش زمان برده. گلایه هم داشت که چرا پست ها دیگه کیفیت سابق رو نداره(کسی که گفتم رو کسی می شناسه؟ الان اینجا هست؟)
----------------------
پست ها به این راحتی به هیستوری نمی رفت که. واسه خوندن هر پست با کامنتاش باید حداقل یه ربع زمان می زاشتی.
=============
یه روز خوب میاد...

Saeed Milani در 25/2/1393 | 22:13 گفت:

خیلی وقت ها سر نزدن نشان از فراموشی نیست. باور کنین بعضی وقت ها آدم ها دچار مشکلات نا خواسته ای میشن که ناخودآگاه و نا خواسته اون ها رو از عشقشون ، روند عادی و مورد علاقه در زندگیشون دور می کنه. من به شخصه خیلی وقته نتونستم بیام به هزار و یک دلیل ، اما ، اما ابدا ، هرگز دوستان خوبم رو فراموش نکردم. امیدوارم تمامی کدورت ها هم به بهانه ی این قهرمانی رفع بشه و همگی دور هم جمع قدرتمند گذشته رو قدرتمندتر و منسجم تر در کنار هم تجربه کنیم.

mehdi در 25/2/1393 | 20:10 گفت:

حاکم جان دقیقا دمت گرم بابت پست خوبت

mehdi در 25/2/1393 | 20:09 گفت:

حامد جان دقیقا دمت گرم بابت پست خوبت

حاکم 26 در 25/2/1393 | 20:04 گفت:

@mehdi:
نظر منم همینه متاسفانه برای بعضی ها خیلی کارای ساده ای که ما انجامش میدیم سخته

حاکم 26 در 25/2/1393 | 20:02 گفت:

@حمید فرازی :
همین که شما لطف کردی یه کامنت برای ما نوشتی دلگرمی بزرگی بود و بسی نظرمون نسبت به رفتن تغییر کرد. چون شماها شخصیت های مهمی هستید برای ماهایی که بین سال های 89 تا 91 (خودم 90) عضو سایت شدیم...

حاکم 26 در 25/2/1393 | 20:00 گفت:

@♥Arsenal♥:
منم امیدوارم همینطور شه حمید جون

HAMED toopchi در 25/2/1393 | 17:01 گفت:

ویشکا:
این فشار ماری رو کم میکنه
=
منظورم فشار کاری بودش
-----------
اشکال نداره. زیر فشار آدم فشارش میفته اشتباه مینویسه. ناراحت نباش

HAMED toopchi در 25/2/1393 | 17:01 گفت:

ویشکا:
این فشار ماری رو کم میکنه
=
منظورم فشار کاری بودش
-----------
اشکال نداره. زیر فشار آدم فشارش میفته اشتباه مینویسه. ناراحت نباش

HAMED toopchi در 25/2/1393 | 17:00 گفت:

mehdi:
كلا بنظرم بعضي از افراد اينجاعشق قدرتن،از بعضي ادماي اين روم واقعا دلگيرم
----------------------
آ قربون دلت. شما خودتو ناراحت نکن عزیزم. حیفه

mehdi در 25/2/1393 | 16:48 گفت:

كلا بنظرم بعضي از افراد اينجاعشق قدرتن،از بعضي ادماي اين روم واقعا دلگيرم

HAMED toopchi در 25/2/1393 | 15:10 گفت:

نانمردا منم قهر کردما. اصلا هیچکدومتون گفتین برگرد؟؟؟ ای تف

حمید فرازی در 25/2/1393 | 14:50 گفت:

اول از همه باید بگم که در جریان اتفاقات اخیر نبودم پس نمی تونم در این مورد اظهار نظر کنم ولی به هرحال امیدوارم هرچی که بوده باشه رفع بشه و توی قرارداد قرضیت بند دائمی کردن هم باشه

اما درمورد اینکه چرا بعضیا کم تر سر میزنن خب قطعاً هرکس دلیل خودش رو داره، من خودم وقت آزادم خیلی کمه و همون وقت کم رو هم باید صرف ترجمه اخبار و کارهای حاشیه ای سایت بکنم.

واقعاً اینطور نیست که بی خیال اینجا شده باشیم و بهتون اطمینان میدم که تمام تلاشمون رو برای پیشرفت نه تنها کانون بلکه کل مجموعه آرسنال آی آر داریم انجام می دیم ولی نیاز به وقت و همکاری کاربرای هر مجموعه داریم.

و علی درمورد هایبوری و کانون و ... توضیحات لازم رو داد و اگه خداد بخواد در آینده نزدیک شاهد اتفاقات خوبی برای کل مجموعه خواهیم بود.

منم حداقل یک ماهی وضعیتم همینطوره و شرمنده بقیه بچه های تحریریه و مدیرا هم شدم ولی قول میدم که بعد از اون تا جایی که برسم و حرفی داشته باشم اینجا هم بیشتر پست یا کامنت بذارم.

♥Arsenal♥ در 25/2/1393 | 14:34 گفت:

امیدوارم قهرمانی تو جام حذفی باعث بشه که اونایی که نبودن برگردن و همه چیز خوب بشه .جو صمیمانه تر و قلب ها نزدیک تر.

قطعا قهرمانی آرسنال گرمای بیشتری رو به هوادارای اینجا منتقل میکنه که باعث میشه فعالیت ها بیشتر و بهتر بشه.

با قهرمانی آرسنال انشالا اگه کدورتی وجود داره بندازید دور و راحت زندگی کنید.

امیدوارم آرسنال قهرمان بشه بلکه قطره ابی بشه بر پیکر خشکیده هوادارا و سرآغاز درو کردن جام ها باشه

Vishka در 25/2/1393 | 12:39 گفت:

این فشار ماری رو کم میکنه
=
منظورم فشار کاری بودش

Vishka در 25/2/1393 | 12:33 گفت:

هر چی میخواستم بگم علی ارشدی گفت .

میخواستم بگم که امکانات هایبوری مثل همین پیام خصوصی ها و امکانات یادداشتش

گزارش شکایات در مورد ارسالها

اینا حواشی محیط سایتو کم کرده .برخورد ها بین کاربرا تو محیط خود سایت خیلی کم دیده میشه.


و اینکه خیلی خوبه اونطرف هر کسی مسئولیتی داره . من حق ندارم تو مسائل مدیریتی دخالت کنم و واگذارش میکنم به مدیر و تمرکزمو مذارم فقط رو اخبار و این فشار ماری رو کم میکنه .اینطرف هم باید خبر بزنی . هم مدیر کاربرا باشی . هم تک تک ارسالا رو چک کنی هم بلاگها و خب وقتی نمیشه هم به هایبوری رسید هم به آی آر مسلما اشکلاتی تو کارت هم پیش میاد.

اینطرف مدیرا مشخص نیستن . کاربر جدید که به سایت پا میذاره نمیدونه مشکلش رو با کی مطرح کنه . به نظرم این یک نکته ی مهمه که انشالله آرمان باید برا ورژن جدید سایت برا حلش اقدام کنه . وقتی کاربران تو هایبوری میدونن مدیری هست که به پستها نظارت داره و میدونن همزمان آنلاینه روی رفتارش کنترل بیشتری داره .


و بقیه موارد که

علی ارشدی در 25/2/1393 | 12:01 گفت:

آره منم قبول دارم که نسبت به اینجا رسیدگی نمیشه به اندازه کافی آرمان هر سال زحمت زیادی برای قالب سایت میکشه اما کافی نیست ما یه لیست بلند بالا بهش دادیم برای تغییرات بعضیاشون انجام شدن بعضیاش هم قراره که انجام بشه فقط متاسفانه روندش خیلی خیلی کنده

در مورد هایبوری بازم میگم جدا از این سایت نیست هایبوری رد کافه و آرسنال.آی آر هر سه اعضای یک مجموعه واحد هستن به نام کانون هواداری آرسنال در ایران اینجا سایت خبریه هایبوری فروم سایت و ردکافه هم محلی برای بحث و گفتگوی آزاد غیر از آرسنال و فوتبال کلا (موزیک سینما ادبیات و ...)

البته یه مسئله ی دیگه هم اینکه بعضی بچه هایی که اینجا نیستن الان تو هایبوری هم فعالیتشون خیلی زیاد نیست(مثل حمید فرازی یا مصطفی کاظمی و ...) این طور تصور نکنین که هر روز اونجا هستن و اینجا نمیان

حاکم 26 در 25/2/1393 | 11:57 گفت:

امسال= امثال

حاکم 26 در 25/2/1393 | 11:55 گفت:

@علی ارشدی:
آخه مشکل اصلی اینجاست که هایبوری جزوی از سایت رسمی نیست، فقط فرقش با جی تی اینه که ازش تو صفحه اصلی این سایت اسمی برده شده... سایتی با دومین جدا و متاسفانه بچه های جدا
در مورد باقی حرفهات هم کاملا موافقم و مشکل منم با موندن در این سایت همینه ولی مسئله همینه که دوستان نمیخوان مشکلات رو حل کنند و تا مشکلات حل نشه جو اینجا بد خواهد ماند، آرمانی نیست که برعکس هایبوری به نظم اینجا رسیدگی کنه و بچه ها هم هیچ شوقی ندارند که اینجا درست شه چون دلشون به هایبوری گرمه و اینجا براشون بی اهمیته...
برای همین دارم میگم شده یه بلاگ در ماه بذارن تا امسال رضا شاماخ و سروش و امثالهم به خاطر بار فنی ضعیف .آی آر نذارن برن...

علی ارشدی در 25/2/1393 | 11:46 گفت:

حمید سعدی@ منو شرمنده میکنی

حامد26@ اشتباهت در مورد هایبوری همینه نه شلوغه نه اضافی و بچه ها به خاطر چند تا رتبه و اعتباری که خیلی هم سخت نیست به دست آوردنش نرفتن هایبوری

علت اصلی این که هر کسی میره هایبوری اونجا موندگار میشه نظم مخصوصیه که وجود داره یعنی هر چیزی سر جای خودشه
و امنکانات خوبی هم داره برای مدیریت کردنش در حالی که اینجا ما هنوز یه سری امکانات ابتدایی مثل گزارش به مدیریت یا امکان ویرایش پست های بلاگ رو نداریم

متاسفانه بلاگ ها همون موقع راه اندازی هدایت نشدن و خود به خود راهشون رو ادامه دادن بچه های بلاگ نویس و بعد از مدت ها که دیگه دیر شده بود و یه مقدار فضای بلاگ شلوغ شد تازه برای هدایت و جهت دهی به بلاگ ها اقدام شد که تا حدودی موثر بود اما اگر از همون اول این کارا صورت می گرفت سریع تر و بهتر نتیجه میداد

اما در مورد هایبوری، بر خلاف گانرز تراست هایبوری مجموعه ای جدا از اینجا نیست در حقیقت فروم همین سایته در حقیقت Arsenal.ir سایت خبری آرسنال در ایرانه و هایبوری محلی برای بحث و تبادل نظر

قسمت بلاگ اما برای اهدافی مثل دلنوشته ها، تحلیل فنی و ... ایجاد شده بود اما خب همون طور که توضیح دادم در این مسیر حرکت نکرد و یه جورایی از جهاتی با هایبوری موازی شد

راه حل هم تعطیل کردن هایبوری یا بلاگ نیست بلکه استفاده درست از هر کدومه که هنوز محقق نشده

مهناز پرتوی در 25/2/1393 | 11:06 گفت:

نقل قول : @مهناز پرتوی:
والا ی فضای شلوغ که بودنش مثل گانرزتراست اضافس و چون اونجا به بچه ها امتیاز میدن و رتبه میدن همونجا کلی آدم جذب کرد، درضمن اونجا فرومه و تو همه چی حتی اخبار رسمی نظر میذارن...
امیدوارم حرمت نام آرسنال و رسمی بودنشو دیگه نشکنن


پاسخ شما : بازم خوب نفهميدم ولي هنين جا بهتر به نظرم...مرسي...

farshad khadem در 25/2/1393 | 11:05 گفت:

درود به حامد عزیز
خیلی خوش اومدی دوست من حس خوبی دادی به یارانت با برگشتنت واقعا دمت گرم .امید دارم بقیه دوستان هم که حالا به هر دلیلی اینجا رو ترک کردند حداقل برای خشنودی همگی با یک کامنت دوکلمه ای ابراز وجود کنن وبدونن که چقدر عزیزن وارزشمند وبودنشان توسایت تا چه حد اهمیت داره پس حالا که پست من تحت عنوان دعوت نامه به هیستوری رفت اجازه میخوام از مدیران محترم سایت وبقیه دوستان وبلاگ نویس حداقل برای یک دوروز این پست را در صفحه اصلی سایت خفظ کنند . تا فرصتی باشه برای دیدن رفقای مهاجر ما .ومنهم دوباره ازحضورشون درخواست میکنم .تاکید میکنم درخواست نه دعوت چون انها خودشان صاحب خانه وصاحب مجلس هستند .پیشکسوتانی که با قلمشون وحضورو شخصیتشون توپچی بودن رو به معنی واقعی یاد ما دادند . تا روز شنبه با ما باشند تو جمع ومحفلی که محور اصلیش ارسناله .وحاصلش جش وشادی وقهرمانی ومرور کردن خاطره ها .حامد جان از ابراز لطفت نسبت به خودم ممنونم و در مورد ادامه حضورت حرف دارم که تو کامنت بعدی حتما میگم .لازمه از شهرام دوست عزیزم بینهایت تشکر کنم که با رفتن رو دیوار رفقای سایت ودعوت از انها مهر تایید زد به گردهمایی روز شنبه تا از یک طرف فقدان پست نابود شده من احساس نشه واز طرف دیگه نشون بده پشکسوت واقعی خودشه تا با وجود همه مشکلات کاری که داره یک دم از سایت غافل نیست .

حاکم 26 در 25/2/1393 | 11:02 گفت:

@ویشکا :
خوشحالم که خوشحالی

حاکم 26 در 25/2/1393 | 10:53 گفت:

@مهناز پرتوی:
والا ی فضای شلوغ که بودنش مثل گانرزتراست اضافس و چون اونجا به بچه ها امتیاز میدن و رتبه میدن همونجا کلی آدم جذب کرد، درضمن اونجا فرومه و تو همه چی حتی اخبار رسمی نظر میذارن...
امیدوارم حرمت نام آرسنال و رسمی بودنشو دیگه نشکنن

Vishka در 25/2/1393 | 10:52 گفت:

نقل قول : من با اين همه سابقه عضويت هنوز نميدونم هايبريي كه ميگيد چيه!!!عجيبه...

پاسخ شما : http://highbury.ir/index.php

اینجاست عزیزم

Vishka در 25/2/1393 | 10:49 گفت:

مررررررررررررررررررررررسی حامد مرررررررررررررررسی

من نمیخوام بحث دعوای اونشب رو پیش بکشم . ولی یه سری حرفا در مورد اون اتفاقی که باعث جدایی حامد از سایت شد که تو دلم مونده اینجا بزنم.

من یک اشتباهی توی ترجمه داشتم که دلیلش تازه کار بودنم بود و اینکه متاسفانه چون با کارهای پروپزالم همزمان شده بود اون اوایل کارم اون بی دقتی رو داشتم . به شدت تحت فشار بودم . وقتی دیدم بعد از 30 خبری که زدم اونجوری چند نفری بهم انتقاد کردید برای یک جمله ی کوتاه خیلی عصبی شدم . ولی دلیل نمی شد که قهر کنم . اونم با چند تا دوست قدیمی آرسنالی

راستیاتش احساس کردم چون دخترم میخواین برام حاشیه درست کنید که برم . ولی ته دلم مطمئن بودم که این کارا از روی عصبانیت آنی و زودگذر هست.

و بعدش که دلیل اصلی ناراحتی حامد رو فهمیدم یه کم بهش حق دادم که اون لحظه عصبی بشه .


با این حال حامد باید بگم که همه خوشحالیم از برگشتت . از پستت ممنونم .

یه لحظه تو پستت اسم ویشکا رو که دیدم و زیرش عکس دختر جکی فکر کردم میگی این بچگی ها ویشکاس


از آقای مهندس خادم هم کمال تشکر رو دارم که همیشه بزرگیشون باعث جمع شدن و ایجاد صمیمیت دوستای عزیزمون میشه

مهناز پرتوی در 25/2/1393 | 10:43 گفت:

من با اين همه سابقه عضويت هنوز نميدونم هايبريي كه ميگيد چيه!!!عجيبه...

حاکم 26 در 25/2/1393 | 10:42 گفت:

@farshad khadem:
آقا فرشاد بذار فقط میثم محمودی پشت شما پست پیش بازی رو بذاره، باقی همگی باید بیخیال پست گذاشتن شن و شما یک بار دیگه پست دعوت نامه رو بذارین تا به قول خودتون شاید دوستانی که ول کردند رفتن بشنون صدارو...
پست مهمانی هم شما بذار شما فقط لیاقت صاحب مهمانی شدن رو دارید، هم بزرگ سایتی و همم همه بچه ها همین نظرو دارن
منتظریم

farshad khadem در 25/2/1393 | 10:17 گفت:

درود به حامد عزیز
خیلی خوش اومدی دوست من حس خوبی دادی به یارانت با برگشتنت واقعا دمت گرم .امید دارم بقیه دوستان هم که حالا به هر دلیلی اینجا رو ترک کردند حداقل برای خشنودی همگی با یک کامنت دوکلمه ای ابراز وجود کنن وبدونن که چقدر عزیزن وارزشمند وبودنشان توسایت تا چه حد اهمیت داره پس حالا که پست من تحت عنوان دعوت نامه به هیستوری رفت اجازه میخوام از مدیران محترم سایت وبقیه دوستان وبلاگ نویس حداقل برای یک دوروز این پست را در صفحه اصلی سایت خفظ کنند . تا فرصتی باشه برای دیدن رفقای مهاجر ما .ومنهم دوباره ازحضورشون درخواست میکنم .تاکید میکنم درخواست نه دعوت چون انها خودشان صاحب خانه وصاحب مجلس هستند .پیشکسوتانی که با قلمشون وحضورو شخصیتشون توپچی بودن رو به معنی واقعی یاد ما دادند . تا روز شنبه با ما باشند تو جمع ومحفلی که محور اصلیش ارسناله .وحاصلش جش وشادی وقهرمانی ومرور کردن خاطره ها .حامد جان از ابراز لطفت نسبت به خودم ممنونم و در مورد ادامه حضورت حرف دارم که تو کامنت بعدی حتما میگم .لازمه از شهرام دوست عزیزم بینهایت تشکر کنم که با رفتن رو دیوار رفقای سایت ودعوت از انها مهر تایید زد به گردهمایی روز شنبه تا از یک طرف فقدان پست نابود شده من احساس نشه واز طرف دیگه نشون بده پشکسوت واقعی خودشه تا با وجود همه مشکلات کاری که داره یک دم از سایت غافل نیست .

حاکم 26 در 25/2/1393 | 10:16 گفت:

@توپچی جنوب :
اینجا وقتی خوبه ک چهار تا پست درست گذاشته بشه و چهارتا نظر درست حسابی نه همینجوری هرکی ول کرده رفته انگار ن انگار ک مثلا اینجا زیر نظر سایت رسمی باشگاه است.
واقعا جای تاسف داره رفتار بچه ها....
--------------------------
احسنتتتت شهرام جون، زدی وسط خال. کاش این حرفا به گوششون برسه

siamak در 25/2/1393 | 09:01 گفت:

نقل قول : @siamak :
شما لطف داری عزیزم میشناسمت... اگه سیامک ویچت باشی که خیلی میشناسمت ))


پاسخ شما : اره داداش همونم

masoud mahmudpur در 25/2/1393 | 06:05 گفت:

من با حمید سعدیم موافقم!خدا وکیل این علی ارشدی من نمیدونم چه گناهی کرده انقدر بهش گیر میدن؟!یعنی اینقدر بهش گیر الکی دادن اونم دیگه اصلا کامنت نمیزاره پستم نمیده

masoud mahmudpur در 25/2/1393 | 06:03 گفت:

حامد مگه توهم قهر کرده بودی؟؟
این دیگه چه مسخره بازی ایه همه ی قهر میکنن یا میرن هایبری!!اصلا این هایبری رو باید تعطیل کنن
ایشالا قهرمان جام حذفی میشیم اونایی که قهر کردنم بر میگردن

توپچی جنوب در 25/2/1393 | 00:33 گفت:

با این گذینه آخری یا همون دو شدید موافقم حامد جون.....
هر کدوم از بچه ها ک پست های فنی و قابل بحث میزاشان نیستن!!!
فرهاد رهبری ک پست نمیده!!!
سعید میلانی و مصطفی کاضمی و حمید فرازی و .....
خیلی های دیگه ک اصلا نمیان کامنت هم بزارن...
اصلا تو همین الان این پست هایی ک هست رو ببین همشون اسپمه!!!!!!
اصلا نمیشه توشون بحث فنی کرد ک چیزی ب اطلاعاتت اضاف بشه نه چیزی همش حاشیه....
اینجا وقتی خوبه ک چهار تا پست درست گذاشته بشه و چهارتا نظر درست حسابی نه همینجوری هرکی ول کرده رفته انگار ن انگار ک مثلا اینجا زیر نظر سایت رسمی باشگاه است.
واقعا جای تاسف داره رفتار بچه ها....
آقا فرشاد خادم هم کارش 20ته 20ته مرد بزرگواریه.
آقا خوش برگشتی پسر .

حاکم 26 در 24/2/1393 | 23:14 گفت:

سلام حمید جون احتمالا سخت در اشتباهی من خوب میشناسمت عزیزی...
نوکرم داش شما لطف داری، یادش بخیر چه پستایی میذاشتیم
میخوام بچه ها رمق اون موقع رو دوباره داشته باشن، ولی وقتی حمید فرازی و امثالهم نیستن که یه نصفه کامنت برا پستت بذارن دیگه حس خیلی چیزا نمیشه

hamid saadi در 24/2/1393 | 22:51 گفت:

سلام حامد جان.
احتمالا منو نشناسی.چون خیلی کم حرف میزدیم به خاطر اینکه من زیاد اهل حرف زدن نیستم و بیشتر میخونم.
ولی خوب با این حال باهم حرف زدیم.
منم خوشحالم از بازگشتت.
همیشه از پستتهات خوشم میومد.
حیفه دوستانی مثل تو بیرون از گود هستن.
ولی درباره علی ارشدی.
من تو اوج انتقادها و حملات به علی ارشدی گفتم بهترینه علی و انتقادها منصفانه نیستن.
علی ارشدی من به شخصه خیلی میخامت..کارت حرف نداره.

حاکم 26 در 24/2/1393 | 22:03 گفت:

@علی ارشدی
1. منم خوشحالم که خوشحالی
2. خوشحالم میدونی که همش اغراقه
3. قضیه آرمان رو خودش باید بفهمه
4. همینی که هست گذاشتن رفتن جونشون بالا میاد یه پستم اینجا بذارن؟؟؟
میخــــــند؟

علی ارشدی در 24/2/1393 | 21:48 گفت:

1. خوشحالیم از برگشتنت

2. خیلی ممنون بابت تعاریفت از من که حسابی اغراق کردی در موردم

3. من قضیه آرمان رو نفهمیدم اگر قبلا میدونستم هم الان یادم نیست از بس ذهنم درگیره، چیه داستان؟

4. فعالیت که زورکی نمیشه برادر مگه کسایی که تو هایبوری فعالن رو به زور بردیم که حالا بخوایم به زور برگردونیمشون

Hamed.Sh در 24/2/1393 | 20:26 گفت:

نقل قول : @ Hamed.Sh:
سلام همنام . اصن حامدی و حرفم نزنی میفهمیم کجای کاری خیلی با ادب و احترامت حال کردم امیدوارم بعد از عمل کردن به اون ولی ها و موندن من بتونی دست راستم بهم کمک کنی جو سایت رو به حالت اولش برگردونیم ...


پاسخ شما : نظر لطف شماست،ایشاا...که هستی.
اگه بتونم ، دریغ نمیکنم.

حاکم 26 در 24/2/1393 | 20:26 گفت:

@siamak :
شما لطف داری عزیزم میشناسمت... اگه سیامک ویچت باشی که خیلی میشناسمت ))

siamak در 24/2/1393 | 20:23 گفت:

سلام داش حاکم.خوش اومدی ب خونه خودت
شاید تو مارو نشناسی ولی من کامل میشناسمت
خوش اومدی

HAMED toopchi در 24/2/1393 | 20:22 گفت:

به به. چه حامد بازاری . هوووووووووووووووووووم

حاکم 26 در 24/2/1393 | 20:15 گفت:

@ Hamed.Sh:
سلام همنام . اصن حامدی و حرفم نزنی میفهمیم کجای کاری خیلی با ادب و احترامت حال کردم امیدوارم بعد از عمل کردن به اون ولی ها و موندن من بتونی دست راستم بهم کمک کنی جو سایت رو به حالت اولش برگردونیم ...

حاکم 26 در 24/2/1393 | 20:13 گفت:

@ mehdi:
YWC

حاکم 26 در 24/2/1393 | 20:12 گفت:

@ HAMED toopchi:

Hamed.Sh در 24/2/1393 | 19:54 گفت:

من دیگه حرفی ندارم

Hamed.Sh در 24/2/1393 | 19:53 گفت:

آبروم رفتQ:


فکر کنم اینه:خدایا خودت رحم کن!
C:

Hamed.Sh در 24/2/1393 | 19:51 گفت:

اه،چرا این دست نمیزنه!!!!!
اشتباه شد.
اینه>>>>>c:

Hamed.Sh در 24/2/1393 | 19:49 گفت:

به امید قهرمانی..........
بزنید دست قشنگه را)))))))))))))))

Hamed.Sh در 24/2/1393 | 19:46 گفت:

سلام!
من اونموقعا که شما بیشتر اینجا بودید و رو دیوار حرف میزدید،افتخار اینو نداشتم که باهاتون آشنا بشم.حالا چرا میگم افتخار؟
به دو دلیل:اولیش اینکه من این کلمۀ احترام آمیز رو به همۀ مخاطبام میگم(تازه شما که آرسنالی هم هستی).
دومیش اینکه بعد از رفتنتون من دیدم که بچه ها(نه همشون)،در مورد شما صحبت میکنن و به خوبی ازتون میگن.
در مورد قسمت"""ولی...""":
خب این مسئله شخصیه و من به خودم اجازه نمیدم دخالت کنم.
ولی این جمله هم به واسطۀ این آشنایی میگم:به خاطر کسانی که دوستت دارند و به خاطر کسانی که دوستشان داری،چشمانت را به روی هر که "غیر" است ببند و قشنگترین تصمیم را بگیر.
از آشنایی با شما خوشحالم.

mehdi در 24/2/1393 | 19:44 گفت:

welcome back!

HAMED toopchi در 24/2/1393 | 19:36 گفت:


ویشکایی که من در حالت کاملاً عصبانی و غیر معقولانه و تحت تاثیر جو ویروسی و بد دیوار با حرفام رنجوندمش و بهش تهمت زدم و بعد از رفتنم فقط تونستم کسی رو واسطه بفرستم از دلش در بیاره...
------------
خوب کاری کردی عزیزم. فدا سرت. اصلا این ویشو رو ساختن که کا بزنیم تو سرش دیگه
خیلی خوب کردی حامد. خوشحالم که به حرف آقا فرشاد گوش دادی.
بازم از ته ته ته اعماقم بازگشتت رو تبریک میگم. ایشالا همراه بشه با جشن قهرمانی. من کلی تف نگه داشتم واسه اون شب