مقایسه

نویسنده: masoud mahmudpur

وبلاگ من
نویسنده: masoud mahmudpur
کلا دو تا ارزو دارم.یکی اینکه بییام ورزشگاه ارسنال و بازی ارسنال رو ببینم ودیگری اینکه لباس اصل ارسنال رو بخرم
کل بازدید: 28,738 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مقایسه

میخوام یه مقایسه کنم بین ارسنال امسال و سال های 2011/2011 و 2011/2012 وهمین امسالمون که ببینیمامسال هنوز شانس قهرمانی داریم یا نه؟


فصل 2010/2011:توی این فصل که ما تیم خیلی توپی داشتیم ام واقعا با بد شانسی نتونستیم جام بگیریم تا این مقطع از فصل یعنی 10 بازی اولمون تو لیگ تونسته بودیم:
6 برد                                             2مساوی                                         2باخت
کسب کنیم یعنی از 10 بازی 20 امتیاز(تو این 10 بازی با لیورپول و چلسی و منسیتی هم بازی کردیم)
مجموع گل زده:22                     مجموع گل خورده:10               تعداد کلین شیت:3
--------------------------------------------------------------------------------------------------
فصل 2011/2012:توی این فصل که شروع داغونی داشتیم اما با درخشش ونپرسی تونستیم به رقابت ها برگردیم. تا این مقطع از فصل یعنی 10 بازی اولمون تو لیگ تونسته بودیم:
5 برد                                             1مساوی                                          4باخت   
داشته باشیم.یعنی از 10 بازی16 امتیاز گرفته بودیم(تو این 10 بازی با لیورپول و منچستر یونایتد و چلسی بازی کرده بودیم)
مجموع گل زده:20                    مجموع گل خورده:21               تعداد کلین شیت:3
--------------------------------------------------------------------------------------------------
و در نهایت توی این فصل تو 10 بازی اولمون تونستیم:
4 برد                                              3مساوی                                         3باخت
داشته باشیم.یعنی از 10 بازی 15 امتیاز کسب کنیم.(تو این 10 بازی طبق معمول با لیورپول و چلسی و منسیتی و منچستر یونایتد بازی کردیم)
به نظر من تنها راه قهرمانیمون اینه که از 19 بازی دیگمون تو نیم فصل اول حداقل 7 تا رو ببریم 2 تای دیگرو هم نبازیم تا شاید ارسنال تو فصل نقل و انتقالات یه کاری کرد و نیم فصل دوم قوی ترشدیم
ممنون از اینکه وقت گذاشتید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mahdi rajaei در 18/8/1391 | 20:20 گفت:

ولی من به نقل و انتقالات زمستانی خوش بینم.ارسنال یه خرید خوبی می کنه.قول میدم.ارشاوینم امیدوارم بمونه.

mahdi rajaei در 18/8/1391 | 20:15 گفت:

این رو هم باید ذکر کرد که بازی با لیورپول و من سیتی و من یو بیرون از خونه بوده که از مجموع 9 امتیاز ممکن تونستیم 4 امتیازش رو کسب کنیم که فک می کنم خیلی خوب بوده.
و فقط با چلسی تو خونه بازی کردیم که اونم یکی از بدترین باختامون بود(واقعا حق مون نبود ببازیم)
در پایان با اینکه معتقدم تو این فصل شگفتی ساز می شیم دوباره و عملکرد خیلی خوبی نشون می دیم ولی قهرمان نمی شیم چون چلسی و من یو فوق العاده دارن نتیجه می گیرن و یه جورایی شانس این دو از بقیه خیلی بیشتره.

nima در 18/8/1391 | 17:35 گفت:

مسعود@آره اینجور اگه بشه خوبه ولی امسال مشکلمون شده 2تا!!!پارسال میگفتیم دفاع نداریم ولی مهاجم داریم حالا امسال به علاوه ی دفاع دیگه مهاجم هم نداریم که لااقل امیدمون به اون باشه!!!

nima در 18/8/1391 | 17:33 گفت:

محمدمهدی بدشانسی که نمیشه دلیل،تیمی که میخواد قهرمان بشه باید ببره!وقتی لیورپول به همین نورویچ 5 تا میزنه اونوقت ما بهش میبازیم که دیگه...
به هرحال بازی آسون نداریم،از نظر اسم تیم آره شاید بنظر آسون بیان ولی واقعا سخته!حالا ما که بده آرسنال رو نمیخوایم امیدوارم از 9تا 9تاشم ببره!!!

Farhad Rahbari در 18/8/1391 | 14:33 گفت:

فقط منتظر نیم فصل دومم

محمد حسین عبادی در 18/8/1391 | 14:11 گفت:

با اين بازي هاي پيش رو واقعا كارمون سخته مخصوصا بازي با نيوكاسل،تاتي، فولام و وست برومويچ و سوانسي كه همه اينا ميتونن از ما امتياز بگيرن در ضمن اميدي به نقل و انتقالات زمستاني نداشته باشين

محمد مهدی در 18/8/1391 | 13:12 گفت:

سلطان اشتباه چاپی هستما

محمد مهدی در 18/8/1391 | 13:11 گفت:

بابا باختمون جلو نورویچ بد شانسی بود بتزیمون نگرفت وگرنه اگه 10 بار دیگه جلوشون بازی کنیم میبریمشون.

بابا ما با لیورپول منچستر یوناید منچستر سیتی چلسی کویینز پارک بازی کردیم. مگه اینا پر ستاره ترین بازیکنایه جام هستن منهای تاتتنهام.

بازی های سخت بعدی تاتنهام فولهام و نیوکاستل که از قبلی ها اسون تره دیگه.
اسون نیست,اسونتر که هست؟

masoud mahmudpur در 18/8/1391 | 12:36 گفت:

نیما من کی گفتم بازیامون اسونه.میگم اگه مثل پارسال یه مقطع چند تا بازی سخت رو پشت سر هم بردیم عمل کنیم میشه یه امید هایی به قهرمانی داشت

nima در 18/8/1391 | 11:07 گفت:

آخه مسعود و محمد مهدی،نمیدونم چرا فک میکنین 9 بازی دیگمون راحته و فقط بازی سختمون در مقابل اون چهارتا تیم بوده!؟!
خب کی فکرشو میکرد ما به نورویچ که اون آخرای جدول بود ببازیم؟!؟تو لیگ انگلیس حتی بازی با تیم ته جدول هم سخته سخته چه برسه که از این 9تا بازی 3تاش با فولام،نیوکاسل،تاتنهام باشه...که همیشه باهاشون مشکل داشتیم به خصوص فولام!!!
امیدوار بودن به آینده خوبه ولی خیلی هم نباید رویا پردازی کنیم،با این تیم فعلا از این وعده ها به خودتون ندین که اگه یه وقت از 9 بازی 7تاشو باختیمو 2تاشو بردیم نخوره تو ذوقتون!!!

masoud mahmudpur در 18/8/1391 | 07:40 گفت:

اره اقا شهرام.منم تنها امیدم اینه که مثل پارسال که هفت هشتا بازی پشت سر هم بردیم امسال هم تا پایان نیم فصل اول همینجوری شه
واقعا مسخرس اگه ارشاوین رو رو بفروشیم.مشخصه که ما یه بازیکن خلاق تو تیممون کم داریم.اونوقت ارشاوین که خلاق ترین بازیکنمون هست رو بفروشیم.به نظر من ونگر باید تو فصل نقل و انتقالات خل بازی در بیاره و یکی مثل فابرگاس یا حد اقل کاکا رو واسه خط میانی و یکی مثل بنزما رو واسه خط حمله بگیره.اما حیف که احتمالش دو درصده

محمد مهدی در 18/8/1391 | 03:31 گفت:

اینم از اخرین اخبار تیم:
ارسنال امادگی خود را جهت فروش سانتوس اعلام کرد. قبل از این هم اجازه فروش چاماخ و ارشا صادر شده بود.
همینطور ارسنال پیشنهاد خود را برای به خدمت گرفتن هونتلار مهاجم شالکه و هالتوبی ویتگ جوان و باهوش این تیم به مسئولین شالکه داده است.

ارشاوین حیف بخدا.نمیدونم چی تو سر این ونگر چی میگذره بابا ما یه هافبک دفاعی لازم داریم

توپچی جنوب در 18/8/1391 | 02:58 گفت:

اگه بخوایم منطقی فکر کنیم و بحث کنیم تیمی با این بازیکنان(رمزی+ژروینهو+سانتوزو..) و تا هفته 10 هم 3 شکست آورده اونم تو لیگ انگلیس عملا شانسی برای قهرمانی نداره این ها رو که گفتم نیمه خالی لیوان بود

حالا نیمه پر لیوان:
چون ما اکثر بازی های خیلی سختمون رو انجام دادیم و با بازگشت چمبو و روسیچکی و دیابی و گیبز ترکیب قویتر میشه
و اگر در ژانویه تئو رو حفظ کنیم و دوتا بازیکن خوب یک گلزن و یک هافبک دفاعی برای آزاد بودن آرتتا بگیریم میشه یه امید هایی داشت
اما اینج ما روی نیمکت شخصی رو داریم که همیشه منطق رو زیر سوال برده و خیلی چیزها رو ثابت کرده و اون هم رئیس ونگر هستش تنها ستاره آرسنال من که بهش اومید دارم و میگم که امسال جام خواهیم برد.

مرسی مسعود جان بابت پستت

masoud mahmudpur در 17/8/1391 | 23:24 گفت:

مرسی از کسایی که نظر دادن
نه دیگه جعفر 10 تا بازی کردیم

محمد مهدی در 17/8/1391 | 23:11 گفت:

من نظرم با این دوستان کاملا مخالفه مسعود جون.
من میگم ما میتونیم این هفتا برد رو بیارم, ما تا این جایه فصل خدا وکیل خیلی خیلی بد شانسی اوردیم.
مطمئن باش بد شانسی ها تمام میشه. ما دیگه به جز تاتنهام از همه تیم های باقی مونده سر تریم پس اصلا غیر ممکن نیست.
تنها چیزی که لازمه اینه که مصدوم ها برگردن, ونگر هم یه جوری یه موج مثبت رو تو تیم بندازه. فراموش نکنین ما ونگر رو داریم که ستاره اصلی تیم رویه نیمکته.
به نظرم با دادن وعده برای خرید ستاره بازی کن ها انگیزه بگیرن.
خلاصه من واسه نیم فصل امیدوارم نیم فصل دوم هم با ونگر و کرونکس.

مسعود پست خوبی بود. از پست هایی که نظر توش لازم باشه خوشم میاد

nima در 17/8/1391 | 23:07 گفت:

خب دیگه اصلا از آمار مشخص که جام بی جام!حداقل تو لیگ!هر سال ضعیف و ضعیف تر

آرمان الهیاری در 17/8/1391 | 22:55 گفت:

آرسنال شخصیت قهرمانیش رو از دست داده
جاه طلبی بازیکن های آرسنال خیلی کم شده

amir در 17/8/1391 | 22:43 گفت:

گرفتن جام شانش میخواد که ما نداریم

ولی من سیتی و من یو و چلسی شانس دارن با یه جیب پرپول

ما پول که نداریم هیچ شانسم نداریم

نمونش قهرمانی السیتی در دقیقه 97 توسط داماد مارادونا و ما توفینال با بارسا یا بیرمنگام نمی تونیم :L:L:L:L

آرمان الهیاری در 17/8/1391 | 22:31 گفت:

عمرا جام بیاریم
عمرا

farzam در 17/8/1391 | 22:14 گفت:

ببخشید اینو میگم ولی با این تیم امسال دیگه باید فکر قهرمانی رو از کلمون بیرون کنیم

jafar در 17/8/1391 | 22:11 گفت:

در ضمن منظورت 9 تا بازی بود دیگه

jafar در 17/8/1391 | 22:08 گفت:

خوابشو ببینی