مقایسه 2

نویسنده: masoud mahmudpur

وبلاگ من
نویسنده: masoud mahmudpur
کلا دو تا ارزو دارم.یکی اینکه بییام ورزشگاه ارسنال و بازی ارسنال رو ببینم ودیگری اینکه لباس اصل ارسنال رو بخرم
کل بازدید: 28,902 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مقایسه 2

یه مقایسه بین ارسنال امسال و سال های قبل فقط توی لیگ تا هفته ی بیستم


1-ارسنال این فصل
تعداد بازی:20              تعداد برد:9                   تعداد باخت:4              تعداد مساوی:7
امتیاز:34                     گل زده:40                     گل خورده:22            جایگاه در جدول:7


2-ارسنال فصل پیش
تعداد بازی:20                  تعداد یرد:11               تعداد باخت:6            تعداد مساوی:3
امتیاز:36                         گل زده:36                   گل خورده:28          جایگاه در جدول:5

3-ارسنال فصل2011-2010
تعداد بازی:20                  تعداد برد:12                تعداد باخت:5          تعداد مساوی:3
امتیاز:39                          گل زده:42                  گل خورده:22         جایگاه در جدول:3 

4-ارسنال فصل 2003-2004
تعداد بازی:20                   تعداد برد:13               تعداد باخت:0          تعداد مساوی:7
امتیاز:46                           گل زده:36                  گل خورده:13         جایگاه در جدول:2

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

هادی در 19/10/1391 | 16:23 گفت:

لامسب روند نزولی کاملا مشهود هست برای تحلیل نتایج آرسنال تو 4 سال اخیر هیچ کار کارشناسی لازم نیست یه بچه 12 ساله هم ببینه می فهمه چه خبره،
وضعیت ارسنال مثل یه قطاری هست که ما هوادرا مسافراشیم وبا تمام سرعت داره می ره سمت دره، فقط یه واکن مخصوص سران باشگاه که نزدیک دره از قطار جدا می شه وبه پرواز درمی یاد، ..................

ایمان بهادران در 19/10/1391 | 15:44 گفت:

داغو دلم تازه شد!

ehsan zoola در 19/10/1391 | 15:11 گفت:

اون مساوی های اول فصل خیلی تو جدول اوردتمون پایین

Vishka در 19/10/1391 | 15:10 گفت:

هی خدا

چی بگم کاش برگردن اون روزای قشنگ

محمد مهدی در 19/10/1391 | 14:21 گفت:

منم همینو گفتم

masoud mahmudpur در 19/10/1391 | 13:15 گفت:

نه محمد مهدی.دقیقا منظور من گند زدن تیم تو این سال ها بود

محمد مهدی در 19/10/1391 | 12:36 گفت:

بابا مسعود میخواست بگه که زیاد اوضامون داغون نیستو با یکم تلاش بیشتر میتونیم به 4بیگ برگردیم.
شما چرا اینجور برداشت کردین. من میگم بجز فصل 2004 کمترین باخ رو داشتیم که این خودش یه خبر خوبه. یعنی استیوبولد یه کارایی کرده و اگه مهاجم بخریم میشه امیدوار بود.

reza در 19/10/1391 | 11:35 گفت:

نسبت به 2004 خط حمله بهتر شده ولی خط دفاع به شدت ضعیف شده
این امار هم عجب چیز عجیب قریبی ها

nima در 19/10/1391 | 11:33 گفت:

هر سال ضعیف و ضعیف تر آمار ناامید کننده ایه!!!!

توپچی جنوب در 19/10/1391 | 11:25 گفت:

سال به سال کمتر امتیاز گرفتیم.واقعا نا اومید کننده است
حالا جدای سال 2003-2004 سال 2010 -2011 تیم خوبی داشتیم اگر بازیکنامون رو میتونستیم حفظ کنیم الان جزو سه تیم بالای جدول بودیم حیف.
ولی کاریه که شده و الان راهی برای بازگشت نیست فقط بعد از تمدید ولکات باید منتظر خرید یه هافبک دفاعی قلدر و یه مهاجم خوب و یه دفاع مستحکم و با تمرکز باشیم اومید وارم ونگر به حرف هاش عمل کنه.

نیما در 19/10/1391 | 09:30 گفت:

چی میشه گفت,امیدواریم اوضاع درست شه