ساندرلند-آرسنال جام حذفی

نویسنده: فرزاد م

وبلاگ من
نویسنده: فرزاد م
سلام ب همگی.من لیسانس عمرانم و الانم فوق زبانم.ازسال 2000 عاشق ارسنال شدم. من مدتها ب سایت ارسنال و سایتای خارجی رجوع میکردم این جمع دوسداشتنیو 2 سال پیش پیدا کردم اما وقت نشد عضو بشم
کل بازدید: 7,598 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ساندرلند-آرسنال جام حذفی

توپچی ها بدنبال کسب پیروزی مقابل ساندرلند و فراموش کردن ناامیدی لیگ قهرمانان اند.
ساندرلند مصدومی از بازی مقابل آرسنال نداره و به احتمال زیاد با همون ترکیب هفته قبل مقابل آرسنال قرار میگیره.
اما ارسنال باید بعد ازشکست میلان خوب فکرکنه تاببینه کیو تو ترکیب قراربده.کاسیلنی هم که دچارمصدومیت زانو شده و غایبه.
چمبرلین هم ک در برابرمیلان از نیمکت به بازی در نیمه دوم اضافه شد ب احتمال زیاد در ترکیب اصلی قرارمیگیره.
ارسنال امسال فقط دوتا کلین شیت داشته ک یکیش تو همین جام حذفی بوده.
بهترین گلزن این فصل آرسنال فان پرسی با 28 گل بوده و بعدش والکات با 6 گله.

پیش بینی گل:
آرسنال 0-ساندرلند1

منبع:
http://www.goal.com/en-gb/match/76592/sunderland-vs-arsenal-fc/preview

نظرمترجم:بچهامن شدید نگرانم ارسنال همیشه تو این قبیل بازیاحذف شده.نمونش شکست جام حذفی مقابل بلکبرن و ازدست دادن 3 جام در 1 هفته در2007 و حذف و شکست در جام حذفی مقابل منچستروبدنبال اون حذف دربرابرچلسی در لیگ قهرمانان2004 یا اصلا چرا راه دوربریم سال قبل شکست ازبیرمنگام در فینال اتحادیه حذف ازبارسلون وبعد حذف دربرابر منچستردرحذفی در زمانی کوتاه اتفاق افتاد.کلا ونگزاستاد نابود کردن یه شیه ارسنال در سالهای اخیربوده.اونم درحساسترین برهه.ساندرلندم واقعابااونیل خوبشده.منم فکرمیکنم....حذفه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حامد مبينى در 28/11/1390 | 20:39 گفت:

ايشالا ميبريم....كاش بنايون را بذاره....مشكل رءيس باهاش چيه؟؟؟

توپچی جنوب در 28/11/1390 | 20:04 گفت:

بع از استون ویلا نوبت ساندرلند هستش.....

حمید فرازی در 28/11/1390 | 19:01 گفت:

بازی سختیه و تیم از هم از نظر روحی و هم از نظر فیزیکی در شرایط خوبی نیست و احتمال حذف هم زیاده چون اونبرم ساندرلند هم چمنی بدتر از سن سیرو دره و هم استراحت کرده و یه تیم کاملا دفاعیه که ما مقابل همچین تیمایی خوب ضد حمله میخوریم.

در ضمن نمیدونم آمار کلین شیت آرسنالو کی گفته. آرسنال امسال مقابل تیمایی مثل نیوکاسل سوانسی بولتون وست بروم اورتون کوئنز پارک دو بار مقابل مارسی و همچنین مقابل لیدز کلین شیت کرده که شاید هنوزم ازاین بیشتر باشه و نمیدونم چطور گفتن دو بار