مصاحبه ونگر+اخبار + چند نکته

نویسنده: فرزاد م

وبلاگ من
نویسنده: فرزاد م
سلام ب همگی.من لیسانس عمرانم و الانم فوق زبانم.ازسال 2000 عاشق ارسنال شدم. من مدتها ب سایت ارسنال و سایتای خارجی رجوع میکردم این جمع دوسداشتنیو 2 سال پیش پیدا کردم اما وقت نشد عضو بشم
کل بازدید: 7,517 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مصاحبه ونگر+اخبار + چند نکته

سلام به همه دوستان.ببخشید کم خدمتتون میرسم اما همیشه خبرا دنبال میکنم.

اول چند تا خبر:

ونگر در گفتگو با شبکه TF1 اعلام کرد که ما " بازیکن جانشین رابین رو جذب کردیم".این شاید به این معناست که دنبال بازیکن دیگه نمیره.

ونگر در ادامه گفت که : البته از دست دادن بازیکن بااین کیفیت ناراحت
کنندس. او یه سال از قرار دادش باقی مونده بود و ما چاره ای نداشتیم.

بچه ها من خودم منتقد ونگر هستم اما باور کنید 1.رابین برای پول رفت 2.بیست
نه سالشه و انقد شکنندس.سابقه مصدومیتاشو ببینید 3.ما حمله مشکل نداریم
آرسنال هیچ وقت مشکل خط حمله نداشته 3.واقعا تجارت خوبیه یه بازیکن که اصلا
معلوم نیس فصل دیگه سالمه انداختیم رفت. و احتمالا بر خلاف حرفا ونگر ما
یه بازیکن جاش میگیریم. 4.نگران سانگ نباشید بابا ونگر شما خیلی احمق فرض
کردین نمیذاره بهترین و تنها هافبک دفاعیش بره.ما الان نسبت بسال قبل وضعیت
با ثباتی داریم.انقد احساسی نشین.ونگر سال قبل تو بدترین شرایط مارو سوم
کرد مطمن باشین میتونیم برای قهرمانی بجنگیم.5.رابین از اول رفتنی بود بهتر
که تکلیف تیم روشن شد.به نقل از مترو آرسنال مطمنه که میتونه سانگ حفظ کنه با وجود علاقه بارسلون
و سفر رییس بارسلون به لندن. قیمت 25 میلیون پوند قیمتی که ارسنال روش
گذاشته و مطمنه که بارسا به این قیمت رضایت نمیده. ارسنال بحث براتمدید
قرارداد با الکس شروع کرده و امیدواره که افزایش دستمزد و جایگاه ثابت سانگ
اونو مجبور به ماندن بکنه. خود سانگ هم گفته " من در آسنال خوشحالم".

3-ممکنه کاسیلنی ، والکات و الکس چمبرلن به بازی با ساندرلند نرسن

4-کازورلا دیشب گل زد یعنی ما یه هافبک خلاق و گل زن داریم.دیابی هم
برگشته.کواکلین هم نشون داده میتونه خوب باشه.ماترافیکم داریم تو
هافبکامون.شاهینم بیاد معرکس.تنها ناراحتی من دفاعه.پس آرام باشین و
امیدوار.امسال ما خیلی بهتر از پارسالیم.

موفق پیروز باشین.مرسی وقت گذاشتین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 26/5/1391 | 22:22 گفت:

با حرفات موافقم اما واسه من طرفدار تجارت خوب وقتیه که در عوض فروش بازیکنهای خوبمون بازیکنهای بهتر بخریم نه اینکه پولش خورده بشه و مدیران از ثبات مالی حرف بزنن!!
بعد از قضیه تیم ملی فرانسه تو یورو ارسنال دست از سر ام ویا برداشته مگه اینکه واقعا مفت بدن بره که تا وقتی تاتی هست ...!
مرسی فرزاد جان

میلاد آرشام در 26/5/1391 | 20:10 گفت:

داداش اون همه کتاب توو عکس رو خوندی؟

jafar در 26/5/1391 | 19:56 گفت:

چرا الکی دلتون رو به ام ویلا خوش میکنید در حالی که باشگاه اصلا نمیخوادش . ژسنی هم یک سال دیگه ببینید چه دروازبانی بشه خیلی آینده داره و در کل هم نمیدونم شما چرا عشق جام دارید من فقط بخاطر طرز بازی آرسنال طرفدارشم اگه قرار بود که جام بگیریم طرفدار رئال مادرید میشدم چون بعد از ونگر از مورینیو خیلی خوشم میاد

عرفان در 26/5/1391 | 18:04 گفت:

دفاع...اونم دفاع کناری.دفاع وسط با اومدن ام ویلا تضمینه.خیلی قلدره.ژسنی هم خیلی سوتی میده،لوریس رو میخوایم تا ژسنی باهاش رقابت کنه.

حسین ملازینل در 26/5/1391 | 15:53 گفت:

دفاعمون یکمی تقویت بشه امسال قهرمانیم...

محمد على(اباى) در 26/5/1391 | 15:40 گفت:

سانگ بمونه حله

soroosh در 26/5/1391 | 15:17 گفت:

سانگ رفتنیه شک ندارم

یه آرسنالی در 26/5/1391 | 14:32 گفت:

دمت گرم واقعا روحيه دادي من دوست دارم بخشي از قرارداد رابين به چيچاريتو اختصاص داده بشه.

و دو دفاع خوب مثه مكسس و زوج په په در تيم ملي اسمش يادم نمياد.

بهزاد کاویانی در 26/5/1391 | 14:15 گفت:

فقط دفاع لازمه

اميرحسين اباذري در 26/5/1391 | 14:06 گفت:

فصل شروع شد مصدومیت های ما هم شروع شد!!!!

vahid در 26/5/1391 | 14:05 گفت:

شاهین هم امروز میره لیورپول

vahid در 26/5/1391 | 14:04 گفت:

سلام عزیز حالا این رو داشته باشید که سانگ هم میره بارسا بشینید و تماشا کنید اما اگه جاش امویلا بیاد خوب زیاد ضرر نکردیم

علی رشیدایی در 26/5/1391 | 14:00 گفت:

بشخصه امسال تنها سالیه که امید دارم ارسنال جام بگیره!

sepehr najafian در 26/5/1391 | 13:56 گفت:

واقعا نيازي به خريد مهاجم جديد نيس.
يه مدافع لازمه

ArSeNaL در 26/5/1391 | 13:54 گفت:

ممنون از پستت
با نظرت کاملا موافقم {ما هیچ وقت تو حمله مشکل نداشتیم}
دیگه اسمه اون خائنو نیارید
و مدیر محترم سایت لطفا هرچی در مورد خائن هست رو پاک کنید