پشت پرده انتقال سانگ(حتما بخونید)

نویسنده: فرزاد م

وبلاگ من
نویسنده: فرزاد م
سلام ب همگی.من لیسانس عمرانم و الانم فوق زبانم.ازسال 2000 عاشق ارسنال شدم. من مدتها ب سایت ارسنال و سایتای خارجی رجوع میکردم این جمع دوسداشتنیو 2 سال پیش پیدا کردم اما وقت نشد عضو بشم
کل بازدید: 7,580 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

پشت پرده انتقال سانگ(حتما بخونید)

سلام بچها.همه میدونیم که از دست دادن سانگ چقدر دردناک بود من که خبرها رو دنبال میکردم به یه مقاله جالب ازدیلی تلگراف برخوردم که ابعاد این مسئله روشنتر میکنه.

سانگ که قرار داد خودشو با بارسا دوشنبه تکمیل کرد شماره 25 گرفت وبه خیل بازیکنای بی شماری پیوست که آرسنالو در اوج رها کردن.مبلغ این قرار داد هم 15 میلیون پوند بود که برای آرسنال که اونو با 2 میلیون پوند از باستیا گرفته بود معامله خوبی بود.
خروج سانگ با انتشار اخباری مینی بر اینکه او اخیرا دیر در تمرینات حاضرمیشد و بی نظم و تنبل شده بود مقارن شد.اما این اخبار با عصبانیت سونگ و رد آن توسط یه فرد نزدیک به اون روبرو شد.بنقل از روزنامه دیلی تلگراف این فرد نزدیک به تلگراف گفت :
"سانگ کاملا به آرسنال متعهد بود ، او باشگاه رو دوست داشت و برا قرار داد جدید با باشگاه بیتابی میکرد. ما شش بار سعی کردیم با باشگاه برا تمدید قرار داد مذاکره کنیم اما اونا مداوم میگفتن سه سال از قرار دادش باقی مونده. اونا مثلا میگفتن ما سپتامبر یا اکتبر میشنیم و مذاکره میکنیم. بعد بارسلون قدم گذاشت و باز سانگ خواهان تمدید قراردادشد ولی وقتی اونا گفتن ما یک سپتامبر مذاکره خواهیم کرد دیگه این اخرین فرصت بود."
این منجرشد تا سانگ ادعا کنه چون مورد بی مهری باشگاه بوده باشگاه ناگهانی ترک کرده.این فرد در ادامه گفته "(اعضا باشگاه) رو این سرپوش گذاشتن چون میترسن طرفدارا اونا به صلابه بکشن!آرسنال یکی از بدترین باشگاها توپرداخته پوله! اون اخیرا هفته ای 55000هزار پوند میگرفته اما بخاطر عملکردش انتظارافزایش دستمزد داشته.او ازاین امر ناامید و ناراحت شده!
سانگ قراردادی پنج ساله بابارسا امضاکرده که اونو قادر میکنه هفته ای 70000پوند دریافت کنه. امابا یذره کنکاش متوجه نکات مهمی میشیم:
1.بااینکه سانگ بازیکن خوبی بود اما باورکنید پولی که آرسنال به اون میداد اصلا کم نیس! او در سال 3 میلیون ودر پایان 3 سال 9 میلیون پوند بجیب میزنه که برا یه هافبک دفاعی کم نیست! تازه بازیکنی که همیشه سوالات زیادی درباره قابلیت دفاعیش وجود داره!
2.تنها این 55000 پوند نیس بلکه او ازقبل باشگاه درامد هادیگه مثل حق تبلیغات وعملکرد خوب ...کسب میکنه که تقریبا همین 70000 میشه!
3.دلیل باشگاه قانع کننده بوده چون سه سال هنوز ازقرارداد ش مونده وباید باشگاه به امسال تئو و رابین میرسیده!
4.معلومه این از طرف نزدیکان سانگ ساخته پرداخته شده تا خودشونو توجیه کنن.مخصوصا اینکه" 6 بارخواستن با باشگاه مذاکره کنن".
5.مطمنا آرسن بفکر ارائه یه قرارداد بهتر بوده اما زمانش خیلی زود بود!
6. و میرسیم به این نتیجه که همه بازیکنا آرسنالو به عنوان سکو پرتاب خودشون میبینن و بلافاصله با دریافت پیشنهاد بهتر آرسنالو ترک میکنن و نمیبینن که قبل اینکه به آرسنال بیان هیچکس اونا نمیشناخت و فقط ونگر بود که با مهارت خاص خودش اونا به بازیکن درجه یک تبدیل کرد......
7.من خودم به شخصه بعید میدونم در سیستم تیکی تاکا مزخرف و خسته کننده بارسا جابیفته و انقد ترافیک بازیکن در خط هافبک هست تا اون به یه بازیکن نیمکت نشین افسرده تبدیل بشه!
مرسی وقت گذاشتین.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 1/6/1391 | 21:45 گفت:

نه به نظر من تو پست دفاع ازش بازی بگیرن

مهران کاظمی در 1/6/1391 | 19:49 گفت:

مرسی، آفرین، به نظر من این منطقی ترین تحلیلیه که میشه از رفتن سانگ داشت، مرسی واقعاً

مریم تجدد در 1/6/1391 | 13:04 گفت:

وای من مصاحبشو وقتی رفت بارسا خوندم .خیلی بد بود انگار نه انگار همون سانگه .صد رحمت به فابی

توپچی جنوب در 1/6/1391 | 12:22 گفت:

خوب به نظر من فروش سانگ خوب بود کسی که دلش با تیم نباشه باید فروختش مخصوصا که بازیکنانی داریم که میتونن به راحتی جاش رو پر کنن.........
من برای سانگ آرزوی موفقیت میکنم بازیکن کله شق خوبی بود.

علی رشیدایی در 1/6/1391 | 12:11 گفت:

چرا این پست 100 تا انلایک خورده؟!!!حرفاش که درست بود،نبود؟!

♥Arsenal♥ در 1/6/1391 | 07:36 گفت:

منکه خیلی عاشقش بودم و هستم ولی بعد از مصاحبه ی پروفسور دیگه ناراحت نیستم که رفته.........!!

aYaD در 1/6/1391 | 01:56 گفت:

دفاع راست باگ تیمه!! سانیا که تو این دو فصل خیلی مصدوم بود!! 30 سالشم شده!! جنکینسونه هم اولین بازیکن سفارشی تاریخ آرسناله فکنم!!!!!!
یه دفاع راست خوب میخوایم!! آرسن جووون یه پدیده جور کن شرافتا

aYaD در 1/6/1391 | 01:54 گفت:

@ امین: تو ارنج شما یه بازیکن قاچاقیه
ژروین و چمبو هم اضافه کن بیشتر جیگرت حال بیاد!


فقط یاد جنکینسون و مصدومیت سانیا میوفتم افسرده میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خدایی این تو تیم چی میخواااااد

ehs در 1/6/1391 | 00:13 گفت:

من هم به شخصه ارسنال رو مقصر رفتن سانگ می دونم
اول از همه چرا نباید دستمد زیاد بگیره وقتی نفر دوم بهترین بازیکن سال ارسنال شده و در ضمن اون می خواست تو ارسنال بمنونه ولی این ارسنال بود که دنبال فروشش بود
ولی همیشه این درن دین تو کار ارسنالیها فضولی کرده باید به بازیکنهایی که علی اشاره کرد ادبایور و نصری رو هم اضافه کنم!!
و اینکه در اولین مصاحبش برای بارسا گفته برای کسب جام ارسنال رو ترک کرده!! دیگه فقط ژورو مونده ارسنال رو به خاطر نگرفتن جام تحقیر کنه!!!
ولی حق با توئه اون تو بارسا هیچ جایی نداره!!

امین در 31/5/1391 | 23:19 گفت:

واییی بچه ها فکرشو کنید:


ژسني

گيبز کوشينلي ورمائلي سانیا

ام ويلا

ويلشر نوري شاهين

کاسورلا

پودولسکي
ژيرو

منچستر کجایییییییییییییییی کی هفته دهم برسه

Keivan در 31/5/1391 | 23:07 گفت:

من به شخصه خیلی دوسش داشتم حتی بیشتر از ولکات و آرتتا...حالا هم که رفته براش آرزوی موفقیت میکنم...
کسی از تمدید قرارداد ولکات خبری نداره؟
فرزاد اینو خودت خوندی؟/ترجمه کردی؟؟؟

soroosh در 31/5/1391 | 23:03 گفت:

از دست دادن سانگ واسه من درد که نداشت هیچ از هزار تا خبر هم خوشحال کننده تر بود

sepehr najafian در 31/5/1391 | 22:46 گفت:

اگه بد بود که بارسا نميخواستش خيلي خوب بود.ولي فروشش زيرکانه بود.

علی ارشدی در 31/5/1391 | 22:14 گفت:

از دست دادن سانگ دردناک بود؟

داستان رفتن این آقا از این قراره که هوس کرده تمدید کنه و افزایش حقوق داشته باشه اما بهش گفتن سه سال قرارداد داری و باهاش تمدید نکردن از اون طرف یه بابایی به اسم درن دین(پسر دیوید دین) که کارش دلالیه هم تو اینم اجرا وارد میشه (ایشون تو جدایی رابین آنری کلیشی و... دست داره) و از طرفی هم ضعف های فنی سانگ باعث شد بفروشیمش من به شخصه خیلی خوشحالم چون اصلا هافبک دفاعی خوبی نبود و بارها به خاطر سوتیاش به باد رفتیم

امین در 31/5/1391 | 22:10 گفت:

با قسمت آخر حرفت موافقم...بارسا بازیش سرعتیه و سانگ که دیگه خودتون بهتر میدونید...