تحول در حد المپیک!!!

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 304,363 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تحول در حد المپیک!!!

سلام
شاید 8 بازی قبل آرزوی رتبه ی چهار م رو داشتیم اما...خبر خو ش
سیتی از پس استوک بر نیامد و فاصله ما با اونا به 12 امتیاز کاهش یافت
3 امتیاز بازی با خودشون رو که بگیریم میشه 9 امتیاز
یعنی میتونیم توی بازی های آینده 10 امتیاز بیشتر از اونا کسب کنیم؟
فقط یه بحران میتونه سبب بشه که سیتی این همه امتیاز از دست بده
شاید این تساوی شروع این بحران باشه
باتوجه به رسیدن مصدوم ها به بازی های آینده حتی میشه انتظار بهتر شدن آرسنال رو هم داشت
نظر شما چیه؟
من که به دومی امیدوارم .....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 6/1/1391 | 12:32 گفت:

اگر چه خیلی رویایی ولی کاملا باهات مواقفم.

سید محمد رضا در 6/1/1391 | 11:41 گفت:

دوستان بازی های منچستر السیتی به این ترتیب خواه بود:

منچسترسیتی - ساندرلند 12/3/31
آرسنال - منچسترسیتی 12/4/8
منچسترسیتی - وست‌بروم 12/4/11
Norwich City - منچسترسیتی 12/4/14
ولوز - منچسترسیتی 12/4/22
منچسترسیتی - منچستریونایتد 12/4/30
نیوکاسل - منچسترسیتی 12/5/5
منچسترسیتی - کویینزپارک‌رنجرز 12/5/13

ما اگه روند خودمون روحفظ کنیم و بتونیم در بازی باQPR پیروز باشیم و السیتی از پس ساندرلند بر نیاد میتونیم با یه برتری خاصی نسبت به اونا وارد زمین بشیم.

از سوی دیگه من السیتی تونست در الدترافورد 6 بار دروازه شانچستر رو باز کنه و حسابی اون ها رو تحقیر کنه
پس منچستر با انگیزه ی جبران اون تحقیر وارد زمین خواهد شد و به نظر من شانس بالایی برای برد داره حتی با وجود این که بازی در چمن اتحاد برگذار میشه

از طرفی به عقیده من بازی با تیم هایی مثل ساندرلند و نیوکاسل و وست بروم اصلا برای السیتی راحت نخواهد بود و احتمال کسب نکردن امتیازات به صورت کامل بسیار زیاد است

و فقط میمونه کسب تمتم امتیازات خودمون برای رتبه دومی

من که میگم هنوز هم ما شانس بالایی حتی برای قهرمانی دارم

علیرضا فراهانی در 6/1/1391 | 08:57 گفت:

منچستر عمرا 10 امتیاز از دست بده! خدایی تیم بسیار با ثباتیه

حمید فرازی در 6/1/1391 | 03:05 گفت:

امیدوارم تیم بیشتر از اینکه به قهرمانی فکر کنه به این فکر کنه که فقط باید ببره چون پیش از این هیچ فشاری روشون نبود و به راحتی اومدن جزو چهار تیم اما اگه باز ازشون انتظار قهرانی داشت یه فشار و استرس روحی بهشون وارد میشه که به نظر من جنبه منفیش بیشتره.شانسمون واسه قهرمانی کم تر از یک درصده و بهتره فعلا به این فکر باشیم که سومی رو از دست ندیم

HOSSEIN در 6/1/1391 | 01:20 گفت:

تازه از منچستر هم میبازن اونوقت میشه 6 امتیاز،البته مغرور بشیم پدرمون در میاد.باید مواظب باشند.
راستی امکان قهرمانی هم هست.مثل همون سالهایی که ما 12امتیاز از شانچستر جلو بودیم اما آخر فصل ....

(Hooman sam (Dark metal در 6/1/1391 | 00:44 گفت:

خوش اومدی توپچی....
واقعا اینکه از 3ومی بالاتر بریم خیلی بعیده دادا....
like like

javad sbo در 6/1/1391 | 00:41 گفت:

من که اول فصل به همه قول دادم که قهرمانیم.هنوزم روحرفم هستم

ehs در 6/1/1391 | 00:36 گفت:

اقا واقعا فرقي بين دومي و اولي نيست اگه سيتي 10 امتياز از دست بده منچستر هم ميتونه!!تو فصل هاي مختلف شاهد بوديم كه هر چيزي تو اين ليگ ممكنه!!

علی ارشدی در 6/1/1391 | 00:24 گفت:

از نظر ریاضی می تونیم قهرمان بشیم حتی اما منطق میگه این فصل از سوم بالاتر نمیاییم مگر به قول تو تیمای منچستر دچرا بحران بشن که خب بعیده