صحبت های بازیکن ها -4

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 298,542 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

صحبت های بازیکن ها -4

1-این مطالب رو بازیکنانمون در اکانت خود در سایت twitter.com نوشته اند
2- یه مطلب طنز آمیز هم براتون آماده کردم! ( گفتن با شرع مغایرت داره پاکش کردم : دی )
3 - رفع ابهام در مورد مسابقه ای که برگزار شد!آندره سانتوس : سلام بچه ها ، سریع رد میشم از اینجا و فقط اومدم بگم " سلام " و به اشتراک بذارم  وقت خارق العاده ام را که در تعطیلات دارم!!!!
محمد رضا : اون از بقیه حرفات که همه رو برزیلی میزنی ، اینم از انگلیسیت که یه ربعه که دارم فکر میکنم این جمله ت رو چجوری معنی کنم!!!! به هر حال دبی خوش بگذره!!
جک ویلشر : به خاطر تبریک روز تولدم ازت ممنونم تویتر! من دارم میفهمم که 21 سالگی هم خیلی مخصوص نیست!!
محمدرضا : تولدت مبارک جکی جون!!! واقعا فکر میکردی 21 سالگی چه شکلیه؟؟
یوسی بنایون : بعد از یه شام با تیم ملی ، فردا مسابقه ، همگی بعد از ظهر خوبی داشته باشید!
محمدرضا : همیشه دوستان میگن بهت گیر ندم ولی خداییش خودت قضاوت کن ، اول میگی بعد از شام هستش الان ، آخر هم میگی بعد از ظهر خوبی داشته باشید !خب میتونی بگی چجوری میشه اول شام خورد و بعد هم آرزوی یه بعد از ظهر خوب رو داشت واسه بقیه؟؟؟؟؟؟
باکاری سانیا : سلام بچه ها ، همه ی چیز های خوب رو براتون میخوام. فقط میخوام در مورد ام ویلا بگم هرگز  با کسانی که من فکر میکنم امضا نکرده است ، من گفتم که او خوب  است و تیم ما باید به سرعت با وی قرارداد ببندد اگر تا الان این کار را نکرده!
محمدرضا : به آندره امیدوار شدم ، این چیه که نوشتی ؟؟؟؟؟ - ما هم همگی در مورد ام ویلا باهات موافقیم!

دوستان 2 روز پیش یه اکانت رابین در این سایت رفتم و ازش خواهش کردم که تو تیم بمونه -- این رو گفتم که اگه موند ، بدونید واسه خاطر چه کسی مونده  !!!
البته اگه بره نشون میده که نرسیده پیام من رو بخونه!!!!ودر آخر باید عرض کنم که به دلیل مشکلی که برای یکی از داوران پیش اومده ، نتایج رو کمی دیر تر اعلام خواهم کرد!!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید محمد رضا در 7/3/1391 | 16:44 گفت:

خواهش میشود ، دوست گرامی

توپچی جنوب در 7/3/1391 | 15:29 گفت:

کارت 20 بخدا محمد رضا قبولت دارم اساسی این آخریش هم خوب اومدی رابین رو میگم......

بابا بیخیال داور کیلو چند اعلام کن تا بره بچه ها منتظرن.....


سید محمد رضا در 7/3/1391 | 13:54 گفت:

-37
خیلی جالبه!!!!!!!
یکی بگه اینجا چه خبره؟؟!!!!!!

سید محمد رضا در 7/3/1391 | 11:21 گفت:

-33
عجب آمار لایکی دارم من !!!!!!!
چرا اینطوری شده؟؟
مطمئنم اینقدر dislike نداشتم!!!!

ehs در 6/3/1391 | 23:53 گفت:

lمرسي محمد جان عالي بود!

سید محمد رضا در 6/3/1391 | 23:38 گفت:

خداییش این لباسی که تنه رابین هست خیلی قشنگه!

اون هم از شرت ماماندوزه فردیناند!!!

(Hooman sam (Dark metal در 6/3/1391 | 22:19 گفت:

مرسی... اطلاع رسانی خوبی بید...
like like

reza در 6/3/1391 | 17:15 گفت:

like

مصطفی کاظمی در 6/3/1391 | 16:53 گفت:

مرسی محمد جان،جالب بود...

علی ارشدی در 6/3/1391 | 16:50 گفت:

دوستان 2 روز پیش یه اکانت رابین در این سایت رفتم و ازش خواهش کردم که تو تیم بمونه -- این رو گفتم که اگه موند ، بدونید واسه خاطر چه کسی مونده !!!
البته اگه بره نشون میده که نرسیده پیام من رو بخونه!!!!

احسنت بر این اعتماد به نفس

شایان در 6/3/1391 | 16:10 گفت:

بعد از ظهر خوبی داشته باشید !خب میتونی بگی چجوری میشه اول شام خورد و بعد هم آرزوی یه بعد از ظهر خوب رو داشت واسه بقیه؟؟؟؟؟؟
*********************************************
خارجی ها عادت دارند تقریبا حدودا ساعت 7 بعد از ظهر شام میخورن!! هوا روشنه اونجا!

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

من اثری از کپی کردن نمیبینم آقا جویبار!!

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

محمدرضا چی شد مسابقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
داستان من حرف نداشت هدیه رو رد کن بیاد

سید محمد رضا در 6/3/1391 | 16:03 گفت:

آقا میلاد منظورم از یکی از داوران حمید فرازی بود

سید محمد رضا در 6/3/1391 | 16:00 گفت:

از نظر من که این مسخره کردن نیست هر چند همانطور که شما گفتید به مبحث تحدی اشاره داره
این هم یه جور شوخی با چینی هاست دیگه ،
البته به خاطر احترامی که برای شما قائلم پاکش میکنم عزیزم!

محمد جویبار در 6/3/1391 | 15:51 گفت:

*如果真實的話,我們說 把它一首詩*
*اگر راست می‌گوئی برو یک آیه عین اینهائی که ما گفتیمبیاور*
**
*或的套鞋我們的話使*
*یا یک آفتابه عین اینهائی که ما می‌سازیم بساز*

اقا آرش میدونم این مطلبو خودت ننوشتی واز یه جای دیگه آوردی میدونی این قسمت از مطلبت مصداق بارز مسخره کردن آیات قرآن هست و همه مامسلمونیم وبرای کتابمون احترام خاصی قائلیم لطفا این تکه از مطلب طنز رو حذف کن.آیه رومینویسم تامطمئن بشی.

وَ إِنْ كُنْتُمْ فِی رَیْبٍ مِمَّا نَزَّلْنا عَلی عَبْدِنا فَأْتُوا بِسُورَهٍ مِنْ مِثْلِهِ وَ ادْعُوا شُهَداءَكُمْ مِنْ دُونِ اللَّهِ إِنْ كُنْتُمْ صادِقِینَ فَإِنْ لَمْ تَفْعَلُوا وَ لَنْ تَفْعَلُوا فَاتَّقُوا النَّارَ الَّتِی وَقُودُهَا النَّاسُ وَ الْحِجارَهُ أُعِدَّتْ لِلْكافِرِینَ
و اگر درباره آن چه بر بنده خود (پیامبر) نازل كرده‎ایم شك و تردید دارید، (دست كم) یك سوره همانند آن بیاورید، و گواهان خود را ـ غیر خدا ـ فرا خوانید اگر راست می‎گویید. پس اگر چنین نكردید ـ كه نخواهید كرد ـ از آتشی بترسید كه هیزم آن، (بدن‎های مردم (گنهكار) و سنگها (بتها) است، و برای كافران آماده شده است!

milad foadiyan در 6/3/1391 | 15:48 گفت:

Ghazie bayad shafaf sazi she.
Yeki az davaran kie??