صحبت های چند تا از بازیکن ها -5

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 304,399 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

صحبت های چند تا از بازیکن ها -5

این مطالب رو بازیکنان در سایت twitter.com نوشته اند
توی این پست سعی کردم عکس هایی هم که بازیکن ها قرار میدن رو براتون آپلود کنم
البته چون دفعه اوله که چنین کاری میکنم ، شاید یه سری مشکلات وجود داشته باشه که با کمک شما ، دوست دارم برطرفش کنم!و اما اصله مطلب : 

آندره سانتوس : من شگفت زده شدم ، من انتظار این آب و هوای خوب و شگفت انگیز رو نداشتم ، من فقط احساس میکنم که میخوام برگردم به برزیل ، راه حل برگشتنه ، دلم برات تنگ شده londres

محمدرضا : خیلی شگفت زده شدی ؟؟؟؟؟ فقط برای آب و هوای دبی؟؟ اگه ایران می اومدی چی میگفتی؟؟

رابین ون پرسی : رفتم ماهیگیری !!       (مشاهده عکس);

محمد رضا : پس خودت کجایی؟؟

جک ویلشر : احسنت ، آفوبه برای 3 شیر ها گل زد ! اولین گل درحالی که کارت رو درست انجام دادی!!

محمدرضا : مبارکه صاحبش باشه : دی !!!!

یوسی بنایون : صبح بخیر ، ما دیروز بازی رو در آخرین دقایق باختیم اما ما میتونیم کلی چیزه مثبت به دست بیاریم!!

محمدرضا : درباره تیم ملیت حرف بزنم؟؟؟؟ نچ ، نچ  ، نچ

یوسی بنایون : میبینم که درخواست های جالبی در مورد آینده م دارید ، اما در حال حاضر من نمیتونم چیز زیادی بگم ... شاید در دو هفته آینده ، نظر و عقیده بهتری داشته باشم!!

محمدرضا : خوشحال میشم اگه به این همه درخواستی که داری جواب مثبت بدی و در آرسنال بمونی


از بد شانسی فقط یه کامنت ، عکس دار داشتیم امروز!!!

راستی نظرتون درباره بنایون چیه ؟؟
من که دوست دارم تمدید کنه ، شما چی ؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 9/3/1391 | 11:07 گفت:

به قول خودت نچ نچ نچ
بنایون بره برکت به ارسنال بر میگرده

سید محمد رضا در 9/3/1391 | 00:11 گفت:

چه خبره اینجا؟؟؟؟؟؟

Vishka در 8/3/1391 | 23:52 گفت:

منم میخوام تمدید کنه

شایان در 8/3/1391 | 23:36 گفت:

راستی درباره ماهیگیری رابین بگم که رابین هلو برو تو گلو دیگه آره؟؟؟؟ ماهی ها دارند جلوت بال بال میزنند که بیگیریشون!! میدونن چقدر ارزش داری!!

شایان در 8/3/1391 | 23:34 گفت:

بچه ها هدیه مسابقه بزرگ به دستم رسید ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بالاخره یه چیز از تو این بلاگ نویسی در اومد!!

هی مینیویسیم همه میگن آمار بازدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محمدرضا دمت گرم دادا ولی من دوست داشتم یه چیزی باشه ماندگار باشه!! کارت پستالی... تی شرتی چیزی!! اما بازهم دمت گرم!!!!


بچه ها یک خبر جالب برانگیز!!
برنامه های زیادی برای تابستون و بلاگ نویسی دارم!!

اونایی که میگن بالا بردن آمار بازدید باید بهتون بگم الان 60 هزارو خورده ایی هست! اما با برنامه های تابستونم به 120000هزار تا خواهد رسید!!!

واقعا برنامه های جالبی دارم ..... پس منتظر باشید!!!(یک چیز شبیه اون ماجراDEAD LINE DAY) که زمستون راه انداخته بودم!!!

پس منتظر باشید!!!

سید سجاد حسینی در 8/3/1391 | 23:16 گفت:

مرسی . ما اینجا بال بال میزنیم رابین تمدید کنه بعد اون میره عشق و حال! تف به این زندگی

مصطفی کاظمی در 8/3/1391 | 22:43 گفت:

اشتباه نکن شبیه سد طالقانه!!
از توام مرسی محمد.

علی ارشدی در 8/3/1391 | 22:33 گفت:

رابین کجا رفته ماهی گیری؟ چقدر شبیه سد طرق خودمونه!!!!!

ehs در 8/3/1391 | 22:06 گفت:

اقا من همين الان صحبت رابين رو خوندم كه گفته در صورتي در ارسنال مي مونه كه فصل بعد قهرمان بشه
به نظرم بهتري تصميم ممكن رو گرفت!!بايد با مسئولين اين جوري صحبت كرد!!با زبان تحديد
تا كي مي خوايم خودمون رو گول بزنيم سال بعد همه مي مونن ، بازيكنها باتجربه مي شن،يكي دو نفر هم مي ان تو تيم!!بايد يه سري بازيكن اينجوري جلوي باشگاه در بيان تا بفهمم همه مثل خودشون.....!!
ايكاش سياست ونگر هم همينجوري بود! اون وقت يكي مثل هازارد دو فصل پيش اومده بود ارسنال!!

ehs در 8/3/1391 | 21:58 گفت:

بنايون خوب بود به نظرم واسه نيمكت خوبه!
مرسي محمد رضا رابين هم انگار تو حوض خونشون رفته ماهي گيري!!!!

توپچی جنوب در 8/3/1391 | 21:57 گفت:

احسنت اگه بمونه بد نیست واسه جام اتحادیه و حذفی خوبه بدرد میخوره!!!!!

دستت درد نکنه محمد رضا عالی بود..........

احسان در 8/3/1391 | 21:32 گفت:

مرسی

سید محمد رضا در 8/3/1391 | 21:28 گفت:

دوستان من رفتم ، بای
امید وارم که لذت ببرید!!