صحبت های چندتا از بازیکنان-7

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 305,173 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

صحبت های چندتا از بازیکنان-7

سلام دوستان
این مطالب رو بازیکنان در سایت twitter.com نوشته اند.
یه چند وقت بود که به خاطر فشار امتحان ها و خیلی مسائل دیگه نمیتونستم پست بذارم اما از الان تا شنبه هیچ امتحانی ندارم ....پس میریم سر اصل مطلب 
البته یه مسئله کوچیک پیش اومده : بازیکن هایی که واسه  شرکت در یورو و یا استراحت به کشور های خودشون سفر کردند ، اکثرا جوگیر شدن ( !!!! ) و داران به زبان مادریشون مطلب میذارن!
تبدیلشون به فارسی غیر ممکن نیست اما خیلی سخته .... ( روی گوگل اصلا حساب باز نکنید لطفا ، آخه هر جور دوست داره ترجمه میکنه )

یوسی بنایون : با یکی از بهترین دوستانم هستم  (مشاهده عکس)

محمد رضا : خوش بگذره...

یوسی بنایون : صبح به خیر ، چندتا قرار ملاقات مهم دارم امروز  .... همگی روز خوبی داشته باشین

محمد رضا : باز هم خوش بگذره....

باکاری سانیا : هوووم ، این تیم روسیه خیلی شگفت انگیزه ... یک ضربه آزاد خوب از آرشاوین

محمد رضا : هوووووم ( !!!! ) آره خیلی خوب بازی میکنن 

باکاری سانیا : واو ! تلاش برای صادق بودن و ارائه دادن افکار خوب ظاهرا همیشه خوب نیست ...برای کسی که من رو قسم داد ... فقط بیا و این حرفت رو رو در رو به من بگو

محمد رضا : داری با کی دعوا میکنی؟؟؟؟ چی گفته مگه؟؟؟

بیاکاری سانیا : سلام بچه ها  ، بازی خوبی برای تماشا کردن بود ، من فکر میکنم که فرانسه بازی بهتری بازی کرد و سزاوار برد بود ( بازی انگلیس و فرانسه ) 

محمد رضا : منم همین احساس رو دارم ، والبته تمام فرانسوی های سایت ، مگه نه رضا شاماخ؟؟؟؟؟

امیدوارم خوشتون اومده باشه ، ببخشید که تعدادش کم بود...

حالا توجه تون رو به چند تا ویدئو جالب جلب میکنم :

1- ببین ما با کیا مساوی میکنیم ( ایران 0  قطر 0 ) این کلیپ از بازی هفته قبل ازبکستان و قطر میباشد           (مشاهده ویدئو از سایت آپارات)

2- ضایع شدن جرارد توسط کودک 5 ساله!!!!!    (مشاهده ویدئو از آپارات)

3- یه گل به خودی زیبا ( از تیم خودمونه ولی به کسی نگید !!!!) (مشاهده ویدئو از آپارات)

وپایان ....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضاشاماخ چوک بندر در 25/3/1391 | 04:06 گفت:

آقافرانسه قهرمانه

ناصر در 24/3/1391 | 22:13 گفت:

ممنون
زیبا بید

سید محمد رضا در 24/3/1391 | 20:29 گفت:

به خاطر اشتباهی که توی توضیح ویدئو یک وجود داره منو ببخشید

parsa در 24/3/1391 | 19:47 گفت:

مرسی
این بنایون باز ذر مفت زد

مصطفی کاظمی در 24/3/1391 | 19:29 گفت:

دمت گرم داش،نیما راست میگه،در ضمن لباسای جدید قطر نایکه در حالی که این اینا رو یه جا دیگه زده.
.
For Mohamad : چرا شان لباسو پایین میاری؟!؟ ملعون فقط واسه ژوروِ

محمد حسینی در 24/3/1391 | 18:19 گفت:

چه قد قشنگ زد ملعون

علی ارشدی در 24/3/1391 | 18:12 گفت:

عجب گل به خودی زد جنکینسون

nima در 24/3/1391 | 16:44 گفت:

اون بازیکن قطر ماله بازیه هفته ی پیش نیست چون من این کلیپ رو حدود 2،3 هفته پیش دانلود کردم!
جنیکسون اون گل به خودی رو بازی با کی زد!کلن بود؟؟؟
در آخر مرسی...