نامه ونگر به طرفداران

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 297,945 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نامه ونگر به طرفداران

 از آقای فرهاد رهبری که متن این خبر رو در اختیارم گذاشتن ممنونم


ونگر : این یک شوک به سیستم بود!

حامیان عزیز آرسنال
ما در مقابل نوریچ یک عملکرد نا امید کننده ارائه دادیم!
من احساس کردم که در طول بازی فاقد هوشیاری بودیم ، تلاش کردیم که بعد از دقیقه 20 به ریتم خودمان برسیم اما تمرکز کامل را که سبب می شود در سطح بالا موفق باشید را از دست داده بودیم!

قطعا ما بیشتر توپ را در اختیار داشتیم اما در نهایت نتوانستیم فرصت های زیادی رو خلق کنیم این سلطه وهم بود

نگرش بازیکنان من در این فصبل بسیار عالی بوده است اما بازی شنبه در سطح بازی هایی که ما در این فصل ارائه داده بودیم نبود و این اولین بار در این فصل بود که ما در سطح پایین بودیم!

نوریچ در دفاع قوی بود ، آنها متمرکز تر ، متحد تر و خطرناک تر از ما بودند. حالا ما مجبوریم نمایش بدمان را پشت سر بذاریم ، درک می کنیم که این به اندازه کافی خوب نیست و پاسخ اصلی در روز چهارشنبه در برابر شالکه خواهد بود. 

امیدوارم که نتیجه شنبه تاثیر مثبتی رو تیم داشته باشد. این یک شوک به تیم ما بود اما شما باید برای نوریچ اعتبار خوبی قائل شوید چرا که آنها خوب بازی کردند ، به طور کامل متحد بودند و سزاوار برد بودند!

لیگ برتر ، لیگ برتر است ،اگر برای مبارزه آماده نباشید همیشه نتایج بدی خواهید داشت!

جک ویلشر برای شنبه آماده بود اما من تصمیم گرفتم از او استفاده نکنم ، ما باید هوشیار باشیم او 14 ماه فوتبال بازی نکرده است  ، من میخواستم در صورتی که بازی اجازه دهد از او استفاده کنم اما بازی بسیار شدید و سخت دنبال می شد . او دوشنبه برای تیم زیر 21 سال بازی خواهد کرد و پس از آن ما خواهیم فهمید که باید در چه مسابقه ای از آن استفاده کنیم!

چمبرلین برای بازی با نوریچ آماده بود اما تقریبا خیلی زود یک ضربه بد دریافت کرد ، او در بازی با شالکه بیرون خواهد بود اما فکر نمیکنم که مشکل طولانی مدتی داشته باشد و من فکر نمی کنم که تئو والکات و گیبس برای رو به رو شدن با شالکه ، آماده شوند!

از شما به خاطر حمایتتان متشکرم!

Arsene Wenger's signature
Arsène Wenger تا اونجا که تونستم قشنگ ترجمه کردم ، امیدوارم مفید باشه!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مریم تجدد در 5/8/1391 | 20:33 گفت:

دمتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت گررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررم

ehs در 4/8/1391 | 12:09 گفت:

عجب!!!

Vishka در 3/8/1391 | 22:24 گفت:

خیلی خوب ترجمه شده
ممنون

vahid در 2/8/1391 | 19:58 گفت:

ممنون دادا ولی ونگر جون اون مادرت یک شوک به خط حمله بده

hafez در 2/8/1391 | 19:36 گفت:

مر30.خوب بود

علی قاسمی در 2/8/1391 | 19:05 گفت:

مرسی داداش اول فک میکردم سر کاریه اما خوشم امد و کارت عالی بود
به نظر من تیم ما خیلی ترسو هست و این رو از همون ابتدا نشون دادیم وقتی تونقل و انتقالات میتونستیم بازیکن بخریم و نخریدیدم

محمد مهدی در 2/8/1391 | 17:56 گفت:

با این حرفایه حامد به فکره روزی رفتم که ونگر بره. وااااااااااای.
خدا نیاره اون روزو

حامد نوری در 2/8/1391 | 14:30 گفت:

لعنت به بازيهاي ملي كه هميشه آرسنال بعد اين بازيها به مشكل خورده ، فقط آدم ميتونه اميدوار باشه كه ديگه چنين نتيجه افتضاحي تكرار نشه اينقدر نا اميد كننده بود كه كل هواداران آرسنال تو جهان چند روز تو شك بودن و فقط درهم كوبيدن شالكه مي تونه جبران مافاد كنه .

من نمي دونم چرا ونگر به فكر خودش نيست بابا مگه آدم چقدر زنده مي مونه يكي نيست بهش بگه برو چند تا ستاره بگير ، به خدا تو بهترين مربي هستي كه تا حال ديدم مربي وفادار به اصول اخلاقي و فوتبالي ، بسيار متواضع و با شخصيت ، فوق العاده باهوش ، زيبايي منحصر به فرد فوتبالي ، سرعت بي نظير بازي كه هيچ تيمي نداره ، وفاداري به اصل فوتبال . آرسنال با تو زيباست ، تويي كه بلد نيستي لابيگري كني ويا كسي تو اتحاديه داشته باشي كه وقتي تيمت بد بازي كنه هر جور شده تو رو پيروز كنه همچنين رابطه خوبي با هاوارد وب نداري كه در مواقع لزوم براي تيمت پنالتي بگبره . خدا وكيلي داره ٦٢ سالش ميشه ، كم كم آب داره سر بالايي ميره و وقت براش تنگ تر وتنگ تر ميشه!!!!!!!!!!!!

reza در 2/8/1391 | 14:26 گفت:

مرسی دستت طلا

توپچی جنوب در 2/8/1391 | 13:44 گفت:

تنکس ا لات کارت 20 ته 20 سید...

قطعا ما بیشتر توپ را در اختیار داشتیم اما در نهایت نتوانستیم فرصت های زیادی رو خلق کنیم این سلطه وهم بود

واقعا این سلطه بیهوده بود.

سید محمد رضا در 2/8/1391 | 12:17 گفت:

اگه از شالکه ببریم 95 % راه صعود به عنوان تیم اول رو طی کردیم
و شاید این باعث بشه تمرکز روی لیگ بیشتر بشه
البته یکی از ویژگی های تیم ما داشتن بازیکن از کشور های مختلفه ، حتی کشور هایی که تیم های ملی قوی ای ندارند اما چون خودشون ستاره بودن به آرسنال اومدن !
این که تیم ما گلچین هست و ستاره های جوان از کشور های گمنام جذب میکنه نه تنها بد نیست بلکه خیلی خوبه اما مشکل اصلی اینه که با توجه به ضعیف بودن رقابت در تیم ملی این بازیکنان ، پس از شرکت در تمرینات تیم آرسنال بدل به بازیکن فیکس تیم ملیشون میشن
و تنیجه هم این میشه که ما 15 تا ملی پوش از کشور های مختلف داریم و این بالاترین آمار در لیگ جزیره هستش
شاید نیاز ما به امثال آرتتا بیشتر باشه تا به کسایی مثل والکات یا ژورو یا رمسی ، چرا که آرتتا سطح بازی بسیار خوبی ارائه میده اما به سبب ترافیک بازیکن به تیم ملی نمیرسه اما 3 بازیکنی که در بالا نام برده شدند جمع دقایق بازیشون در این فصل به نصف دقایق بازی کرده آرتتا نمیرسه ولی فیکس تیم ملی شون هستن

نمیگم دعوت شدن به تیم ملی خوب نیست اما خودتون بهتر میدونید که در برخی مسابقه ها چون حریف زیاد حرفه ای نیست ، مصدومیت های زیادی نصیبمون میشه و حتی اگه مصدوم هم ندید باز خستگی حاصل از بازی هست

به هر حال تیم خسته ما با 15 ملی پوش جلوی نوریچی قرار گرفت که 2 ملی پوش رو نیمکت ذخیره تیم ملی شون داشته
و خب نتیجه این کار رو هم دیدیم!
شاید بهتر باشه از برزیل ، آرژانتین ، اسپانیا ، آلمان و هلند بازیکن بگیریم تا فنلاند ، بلژیک و ....

البته تمام این ها نظر شخصی من هستش!!!!!!

...* Ayda *... در 2/8/1391 | 09:33 گفت:

مرسی. عالی بود

::Mostafa:: در 2/8/1391 | 08:59 گفت:

Thank you Arsene Wenger

محمد يزداني در 2/8/1391 | 08:26 گفت:

تشکر از زحمات شما برای ترجمه.
ما سالهاست بخاطر اینکه در مقابل تیمهای ضعیف امتیاز از دست میدیم.برای قهرمانی این تیمهارو باید ببریم تا اگه مقابل بزرگا باختیم فاصلمون نجومی نشه.منچستر به ندرت از این تیمها میبازه و هرسال هم مدعی اول قهرمانیه.ما تو تیممون یه مهرهخ گمشده داریم که انشااله پیدا بشه.امیدوارم این شکست درس خوبی به تیم داده باشه.به امید پیروزی و قهرمانی.

Novin در 2/8/1391 | 01:24 گفت:

ولکات و چمبو رو نداریم.پس راستمون کیه؟

محمد مهدی در 2/8/1391 | 01:08 گفت:

بچه ها چرا اینقد این توپچیایه سایت کم نظر میدن

محمد مهدی در 2/8/1391 | 01:07 گفت:

like.

از تصمیمش واسه ویلشر خوشم امد. اگه منه جوگیر مربی بودم الان دو هفته بود ترکیب اصلی بوود.
البته اگه به این هفته میرسید

Farhad Rahbari در 1/8/1391 | 23:33 گفت:

همه کارارو تو کردی دادا

Farhad Rahbari در 1/8/1391 | 23:28 گفت:

خوب بود

مصطفی کاظمی در 1/8/1391 | 23:21 گفت:

کارت عالی بود

علی ارشدی در 1/8/1391 | 22:29 گفت:

برین تو سایت رسمی عضو بشین یه گزینه هست تحت عنوان نامه ی سر مربی براتون این ای میل ها رو می فرسته با امضای ونگر

اینم نامه ی امروزه رئیسه

masoud mahmudpur در 1/8/1391 | 22:20 گفت:

مرسی.خدا کنه ویلشر سریع تر بازی کنه

محمد حسین عبادی در 1/8/1391 | 21:03 گفت:

خوب ترجمش كردي
آفرين

abolfazl در 1/8/1391 | 20:57 گفت:

ممنون.ارسن نوکرتم