آمار و نمرات بازیکنان ( شالکه - آرسنال )

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 298,379 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آمار و نمرات بازیکنان ( شالکه - آرسنال )

سلام دوستان
از این که برای دیدن این پست وقت گذاشتید ، ممنونم!
دلیل دیر آماده شدن این پست ، آماده نبودن نمرات سایت sky و البته مشکل فنی سایت پرشین گیگ می باشد! ابتدا سایت whoscored

تصویر یک : آمار کلی بازی 


تصویر دو : اتفاقات مهم بازی به تفکیک زمانتصویر سه : نمرات این سایتسایت sky
تصویر چهار : آمار کلی بازی


تصویر پنج : نمرات این سایت


تصویر شش : وضعیت جدول گروه Bدر صورتی که قادر به مشاهده هر یک از تصاویر نیستید ، فقط روی شماره عکس کلیک کنید!

شماره عکس ها : یک ///// دو ///// سه ///// چهار ///// پنج ///// شش
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حامد نوری در 18/8/1391 | 15:21 گفت:

آمار تيم تو اين چند هفته بسيار نا اميد كننده بوده ، سانتي ديگه رو فرم نيست !!!! 

سید محمد رضا در 18/8/1391 | 00:13 گفت:

محمد مهدی: فکر کنم عکسا مشکل داشته باشن. اخه من تا حالا نشده بود بیام تو این سایت و عکس رو بالا نیاره
--------------------------------------------
فکر نکنم مشکلی وجود داشته باشه!!
@@@@@@@@@@
sepehr najafian:
آرتتا بهترين بازيکن آرسنال در whoscored . بدترين در sky.
از اين مسخره تر ميشه
-------------------------------------------
نمیدئنم چرا اینجوری میشه ، ولی sky معتبر تره
@@@@@@@@@@
masoud : ولی واقعا اینا چه گزارشگرایی هستن که برای بازی های ارسنال میزارن.الان دیگه یه بچه ی دو ساله هم ونگر رو میشناسه اما این گزارشگره میگفت ونجر.به سانیا هم که میگفت سانگ کلا دیشب خیلی دلم واسه ی خیابانی تنگ شده بود
-------------------------------------------
آره باهات موافقم ، تازه کوشینلی رو هم بد تلفظ میکرد ، تا قبل از گل اول کازورلا رو با ژیرو اشتباه گرفته بود
و البته روی گل دوم چون توپ در مسیر دروازه بود و به فرمایلن بر خورد کرد گل به خودی محسوب نمیشخ اما اصرار داشت که بگه گل به خودیه و به اشتباه میگفت به مرته برخورد کرده

masoud mahmudpur در 17/8/1391 | 20:53 گفت:

مرسی
ولی واقعا اینا چه گزارشگرایی هستن که برای بازی های ارسنال میزارن.الان دیگه یه بچه ی دو ساله هم ونگر رو میشناسه اما این گزارشگره میگفت ونجر.به سانیا هم که میگفت سانگ کلا دیشب خیلی دلم واسه ی خیابانی تنگ شده بود

Vishka در 17/8/1391 | 19:37 گفت:


خیلی این پستات جال و مفیدن محمدرضا

sepehr najafian در 17/8/1391 | 18:32 گفت:

آرتتا بهترين بازيکن آرسنال در whoscored . بدترين در sky.
از اين مسخره تر ميشه

محمد مهدی در 17/8/1391 | 17:40 گفت:

فکر کنم عکسا مشکل داشته باشن. اخه من تا حالا نشده بود بیام تو این سایت و عکس رو بالا نیاره