آمار و نمرات / تماشای این پست رایگان نیست!

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 297,888 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آمار و نمرات / تماشای این پست رایگان نیست!

سلام به همه دوستان عزیز
از این که برای دیدن این پست وقت گذاشتید ، ممنونم!ابتدا سایت whoscored

تصویر یک : آمار کلی بازی 


تصویر دو : اتفاقات مهم بازی به تفکیک زمان


تصویر شماره سه: نمرات بازیکنان دو تیم


سایت sky
تصویر چهار : آمار کلی بازی


تصویر پنج : نمرات این سایت 
در صورت باز نشدن هر یک از تصاویر ، فقط روی شماره آن کلیک کنید!

شماره تصاویر : 

یک ------> دو ------> سه <------- چهار <------- پنج


امیدوارم مثل فصل قبل برد در مقابل تاتنهام شروع برد های متوالی ما تو لیگ برتر باشه!

چند کلمه حرف دوستانه : اول از همه بگم که من اینجا از همه کوچیک ترم و فقط و فقط یه کاربر عادی هستم ، تازه از نوع تازه واردش ، هنوز دو سال نگذشته از زمانی که این سایت رو پیدا کردم!

خب خودتون الان میدونید که سایت یه مدتی هست که رفته تو شرایط کما ، چرا که نبودن کاربر ها یا شاید حرف نزدنشون ، حال آدم رو بدجور میگیره!

ازتون خواهش میکنم که هم تعداد کامنت ها رو بیشتر کنید و هم حضورتون رو تو قسمت دیوار سایت پر رنگ تر کنید!

پس بهای این پست میشه شلوغ کردن سایت!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 30/8/1391 | 16:35 گفت:

سلام سید محمد رضا جان.
خیلی ممنون از پست های با ارزش و مفیدت،فکر کنم چون اکثر بچه ها دانشجو یا دانش آموز هستن خیلی فرصت نمیکنن.
ولی خودمونیم خیلی شبیه Alexis Sanchez هستی!!!

سید محمد رضا در 29/8/1391 | 01:33 گفت:

مجتبی عابدی ( Wake of death ):
امشب همه مرغ می خوریم . شکم پر ... سرخ کرده ... سوخاری ... شده بال مرغ ... بریون ... اکبر جوجه ... ویلاس جوجه ... به سگ هاتون هم پای مرغ و کله مرغ بدین . امشب مرغ خوردن بر هر ارسنالی واجب است !!!‌ ( ونگر ع ) .
----------------------------------------------------------
پسر خیلی باحالی ، اصن با حرفات حال میکنم!!
جالب اینه که تاریخ تولدمون هم یکیه ، فقط تو از 66 هستی و من از 74!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بهزاد کاویانی در 28/8/1391 | 13:54 گفت:

دمت گرم منم موافقم خیلی کم کاریم

توپچی جنوب در 28/8/1391 | 13:29 گفت:

مرسی پسر تازه کار دمت گرم....
ویلشر نمره بیشتری باید میگرفت....

علی قاسمی در 28/8/1391 | 09:51 گفت:

خود من هم از اینکه بازدید ها کم شده و بهتره بگم نظرتن تحلیلی کم شده خیلی ناراحتم و با این روند سایت میشه فقط مکانی برای سرگرمی

مرسی داداش

محمد در 28/8/1391 | 01:33 گفت:

عجب روزی بود امروز تمام نتایج به جز برد سیتی به نفعمون بود
ایشالا تا آخر فصل هم تداوم داشته باشه

سید محمد رضا در 28/8/1391 | 00:05 گفت:

عجب گلي زد الشراوي
دمش جيز

m0rteza در 27/8/1391 | 23:54 گفت:

ما بازی رو با نتیجه ی خوبی بردیم.ولی خوب بازی نمیکردیم.اگه تاتنهام 11 نفره بود شرایط خیلی سخت میشد.هنوز تیم کاملا هماهنگ نشده خصوصا در کارهای دفاعی متزلزل هستیم.قصد ندارم پیروزی بزرگمون رو زیر سوال ببرم.ولی باید واقع بینانه نگاه کنیم که فاصله ی ما با تاتنهام 3 گل نبود اگر آدبایور اخراج نمیشد.با گذشت زمان تیم شرایط بهتری پیدا میکنه و هماهنگ تر میشه.بعد از چند هفته ی سخت لازمه چند روز بابت این برد بزرگ شاد باشیم.تبریک به همه ی توپچی ها...

سید محمد رضا در 27/8/1391 | 23:53 گفت:

عجب نتايج توپي
اي كاش سيتي هم ميباخت ، اون وقت ميشد هفته آرسنال

حمید pires در 27/8/1391 | 23:52 گفت:

صحنه خوشحالیه آدبایور همه آه کشیدن و همین گریبانگیرش شد. خدا خودش جای حق نشسته.مرسی سید جان.

سید محمد رضا در 27/8/1391 | 23:44 گفت:

اما خط هافبك
آرتتا مثل هميشه عالي حتي بازي قبل هم خوب بود به نظر من
ويلشر داره وبلشر ميشه
سانتي همون كازورلاي اول فصل شده بود
رمزي خيلي بهتر بازي كرد و من نتونستم فشش بدم
سانتوس جالب بود كاراش و زياد فش نخورد
چمبو عالي ولي ميخواست گل بزنه و اي كاش پاس گل ششم رو.هم ميداد

سید محمد رضا در 27/8/1391 | 23:35 گفت:

من مخلص همتون.هستم
اولا كه شرمنده خودم نيستم چون امشب حالم خيلي بده
دوما ممنون.به.خاطر كامنتاتون

mahdi rajaei در 27/8/1391 | 23:21 گفت:

واقعا خط هافبک خوبی داریم.جک کم کم داره را می افته.اگه خدا کمک کنه با این خط هافبک هر تیمی رو می شه شکست داد.عجب بازی می کنه این ارتتا!!!

مجتبی عابدی در 27/8/1391 | 23:17 گفت:

امشب همه مرغ می خوریم . شکم پر ... سرخ کرده ... سوخاری ... شده بال مرغ ... بریون ... اکبر جوجه ... ویلاس جوجه ... به سگ هاتون هم پای مرغ و کله مرغ بدین . امشب مرغ خوردن بر هر ارسنالی واجب است !!!‌ ( ونگر ع ) .

ehsan zoola در 27/8/1391 | 23:17 گفت:

ممنون از پست مجانیت چشم کامنت میزاریم حالشو ببری

مجتبی عابدی در 27/8/1391 | 22:59 گفت:

مرغ شکم پر (: .

رضاشاماخ چوک بندر در 27/8/1391 | 21:06 گفت:

بچه هاامشب شام چی دارین؟

masoud mahmudpur در 27/8/1391 | 20:33 گفت:

مرسی.دمشون گرم

مهدی افسرده در 27/8/1391 | 20:15 گفت:

آرتتا-ویلشر-سانتی عجب خط هافبکیه

محمود در 27/8/1391 | 20:14 گفت:

متشکر از پست خوبت

سپهر سرشوقی در 27/8/1391 | 19:57 گفت:

چرا انقدر کم به ویلشر نمره دادن ؟

امیر صفای نیکو در 27/8/1391 | 19:29 گفت:


eyval .faghat arsen wenger joooooooon.omid ha ro zende negah dasht...

امیر صفای نیکو در 27/8/1391 | 19:27 گفت:

eyval .faghat arsen wenger joooooooon.omid ha ro zende negah dasht...

محمد مهدی در 27/8/1391 | 19:21 گفت:

مرسییییییییییییییییییییییی
همتونو بوس میکنم

ArSeNaL در 27/8/1391 | 19:12 گفت:

مرسی از پستت
با حرفات کاملا موافقم

aghil در 27/8/1391 | 19:08 گفت:

ویلشر 6.6
بعد به ارتتا 7