بررسی بازی با ویگان ، از دید آمار

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 297,837 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بررسی بازی با ویگان ، از دید آمار

سلام  به همه دوستان عزیز
بازی چند ساعت دیگه شروع میشه اما هنوز آمار تو سایت نیست ، پس من میذارم 
بازی امروز نوزدهمین بازی این دو تیم هست که در بازی های گذشته آمار زیر به دست اومده:

13 برد برای آرسنال ، 2 تساوی و 3 برد برای ویگان
آرسنال تاکنون 40 بار دروازه ویگان رو باز کرده ، این در شرایطی است که ویگان تنها 15 بار موفق به انجام این کار شده است.
در 8بازی قبلی که ویگان میزبان بوده ، سهم آرسنال 4 برد ، ویگان 2 برد و 2 بازی هم مساوی شده است.
آمار گلزنی آرسنال در ورزشگاه ویگان نیز بهتر از حریفش هست  و توانسته 10 گل به ثمر برساند و در مقابل یک گل کمتر دریافت کند.

پرگل ترین ها :
پرگل ترین بازی : برد 4 بر دو آرسنال در فصل 2005/06
پرگل ترین برد آرسنال : ( بهترین برد ) 4 بر صفر در فصل 2009/10
پرگل ترین برد ویگان : 3 بر 2 در فصل 2009/10


نکات جالب: 
1- آمار گلزنی خیره کننده فرمایلن در مقابل ویگان - 3 بازی و 4 گل!!
2- در 4 دیدار قبلی این دو تیم در این ورزشگاه ، در هر بازی حداقل 4 گل به ثمر رسیده است!
3- ویگان از 7 بازی گذشته ، تنها 4 امتیاز کسب کرده است ( یک برد و یک تساوی )
4- ویگان در این فصل تنها 2 کلین شیت داشته است!

لیست آرسنال برای این بازی :
ژسنی - گیبز - فرمایلن - مرته ساکر - سانیا - پولدی - کازورلا - ویلشر - چمبرلین - آرتتا - والکات - مانونه - رمزی - ژروینیو - روسیچکی - کوشینلی - کوکلن - جیکینسون - آرشاوین

مصدومین دو تیم :
آرسنال : دیابی - سانتوس - فابیانسکی
ویگان : واتسون - رامیرز - اوپر - کراست - مک کارتی ، البته کالدول و آلکارز هم شاید نرسند به بازیممنون از وقتی که برای مطالعه گذاشتید
امیدوارم مفید باشه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین در 2/10/1391 | 16:38 گفت:

هیچ کی گزارش نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

آرمان الهیاری در 2/10/1391 | 15:58 گفت:

ولی فکر کنم امروز ورما به خوردمون گل میزنه

farzam در 2/10/1391 | 15:46 گفت:

پس ژیرود کو?

sepehr najafian در 2/10/1391 | 15:01 گفت:

چقدر مصدوم داره ويگان.مک کارتي و واتسون از خوباشونن

::Mostafa:: در 2/10/1391 | 13:45 گفت:

اميرحسين جان فكركنم سايتش مشكل پيدا كرده

امیرحسین در 2/10/1391 | 13:29 گفت:

مرسی اقا مصطفی.خبری از سایتhahasportنداری.چرا ایجوری شده؟

محمد مهدی در 2/10/1391 | 13:25 گفت:

tebghe mamool mofid bood. tanx.
faghad inja ham gozaresh konidaaaaaaaaaaaa

::Mostafa:: در 2/10/1391 | 13:11 گفت:

لينك هاي زير هم واسه مشاهده بازي به صورت آنلاين ميباشد:
http://www.allsport-live.ru/eng
http://www.thefirstrow.eu
http://www.stopstream.tv
http://www.vipbox.tv/sports/football.html

امیرحسین در 2/10/1391 | 13:06 گفت:

دمت گرم سید.خاک پاتم به مولا

توپچی جنوب در 2/10/1391 | 13:06 گفت:

مرسی محمد رضا اومید وارم بازم امروز ورمالن گل بزنه واسه روحیه اش هم خیلی خوبه همچنین چمبرلین

سید محمد رضا در 2/10/1391 | 13:01 گفت:

امیر حسین 10 دقیقه قبل بازی بیا دنبالش

امیرحسین در 2/10/1391 | 12:52 گفت:

سلام طرفدارای گلمون.یه لینک بازی برام میزارین از بازی امروز ویگان؟