چندتا خبر از نقل و انتقالات -3

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 297,717 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چندتا خبر از نقل و انتقالات -3

سلام خدمت دوستان عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشهکل اخبار نقل و انتقالات از مقالات جمعه

شایعات امروز MIRROR :

لیورپول بیخیال اسنایدر شد ، علت این تصمیم هم درخواست حقوق 6 میلیون پوندی این بازیکن هستش که تقریبا میشه هفته ای 240 هزاز پوند!!

ونگر گفته که هیچ شانسی برای خرید کاوانی در ژانویه نداریم ، اما همچنان بهش علاقه داره.

منچستر یوناید از خرید juan fernando quintero نوجوان نا امید شده است ، به علت این که این بازیکن گفته که ترجیح میدم به اینتر برم.

تاتنهام در تلاش است که انتقال هولتبی را جلو بندازه.

اورتون قصد داره زودتر از QPR ، ام ویلا را به خدمت بگیره.

بقیه شایعات امروز از دیگر روزنامه و سایت ها :

مدافع لاتزیو ، MODIBO DIAKITE دوست داره که به لیورپول بیاد ، این بازیکن تابستان قراردادش تموم میشه.(DAILY EXPRESS )

سیسه در حال مذاکره با الغرافه قطر هستش ، ردنپ بعد از این که رمی رو با پیشنهادی 8 میلیون پوندی در اختیار گرفته ، اجازه رفتنش رو صادر کرده. ( DAILY MAIL )


آرسنال قصد داره هابک ناپولی ، JUAN ZUNIGA رو در همین ژانویه  در اختیار بگیره. ( DAILY EXPRESS )

DAVIN NGOG مورد علاقه نیوکاسل واقع شده ، این بازیکن از ابتدای فصل قبل در بولتون بازی میکنه و با 2 م پوند میتونه این تیم رو ترک کنه. ( DAILY MAIL )

گالاتاسرای به RIISE ، مدافع فولهام علاقه مند شده. ( DAILY MAIL )

JAVI GARCIA تبدیل به هدف جدید رئال شده. ( DAILY EXPRESS )

نیوکاسل بعد از این که نتوانست رمی رو بگیره ، الان به فکر جذب YOAN GOUFFRAN از بوردو هستش. (TIMES )

استون ویلا به دی متئو علاقه مند شده و اگر این باشگاه روند صعودی پیدا نکنه ، دی متئو به جای PAUL LAMBERT ، سرمربی این تیم خواهد شد.

ممنون از این که مطالعه کردید!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید پیرنیا در 30/10/1391 | 11:19 گفت:

مرسی پستای نقل انتقالات رو ادامه بدین عالیه به حرفای مفتم توجه نکن .

محمدخاوران در 30/10/1391 | 10:48 گفت:

س. بااین وضیعت خریدی در کار نیست

توپچی جنوب در 30/10/1391 | 10:30 گفت:

مرسی به اومید خرید هرچند خریدامون روز های اخر ژانویه است.

ناصر در 29/10/1391 | 23:06 گفت:

دمت گرم حامد
ولی بچه های دلشون به همین چیزا خوشه

milad در 29/10/1391 | 22:58 گفت:

آقای ونگر لطف کن آخر فصل دست کوشیل،رمزی،ژورو،شاماخ،مانونه،جنکینسون،دیابی،کوکلین رو بگیر برو محله خودتون یه تیم تشکیل بده همون جا هم اعتبار بده بابا به خدا ما گناه داریم اصلا میدونی چیه خر خودتی با اون رمزیت@:

mohammad در 29/10/1391 | 22:44 گفت:

ما آرسنالی ها بیچاره ایم گناه داریم

masoud mahmudpur در 29/10/1391 | 22:21 گفت:

بد بخت شدیم.مرسی

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 22:17 گفت:

زیباترین4.4.2.............شزنی.....تونی ادامز.کمپل ابويه.اشلی کول.....ویرا.ویلشر.پیرس.خوزه انتونیو ریس.......برکمپ.هانری....تا جایی که تونستم از بازیکنای بی غیرت استفاده نکردم.اما اشلی کول اصلا نشد جایگزینی براش پیدا کنم واسه خودش کسیه بعد از روبرتو کارلوس بهترین مدافعان چپ تاریخ لقب گرفتن

نیما در 29/10/1391 | 21:18 گفت:

khabare teo kheyli khub bud,merci

HAMED toopchi در 29/10/1391 | 20:55 گفت:

از خالا واي به حال كسي كه بياد در مورد ژانويه و خريد و اين چيزا پست بذاره. شيييييييييييييييييييييييييييير فهم

محمد مهدی در 29/10/1391 | 20:37 گفت:

بازم خبری از خرید نیست.....

amir در 29/10/1391 | 19:23 گفت:

lمرسی سید جان بابت پستت

مهدی افسرده در 29/10/1391 | 19:18 گفت:

http://www.arsenal.com/news/news-archive/theo-walcott-signs-new-long-term-contract

احمد ولی خلف در 29/10/1391 | 19:01 گفت:

و همچنان در آرسنال خبری از خرید نیست... .

sepehr najafian در 29/10/1391 | 18:59 گفت:

مرسي.
راستي تئو هم به طور رسمي تمديد کرد