چندتا خبر از نقل و انتقالات -8 ( چهارشنبه )

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 298,535 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چندتا خبر از نقل و انتقالات -8 ( چهارشنبه )

سلام خدمت دوستان عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشهکل اخبار نقل و انتقالات از مقالات چهار شنبه ( خبر های مشخص شده با رنگ قرمز ، مربوط به آرسنال می باشند و عبارت هایی که پس زمینه زرد دارن ، نظر شخصیه بنده هستن.)

شایعات امروز MIRROR :

پیشنهاد 10 م پوندی تاتنهام برای GARY HOOPER از سلتیک.

ویلفرد زاها به منچستر میپیونده اما ادامه فصل را به صورت قرضی در تیمش ،  کیریستا پالاس بازی خواهد کرد.

لیورپول دومین پیشنهادش رو با ارزش 8 م پوند برای کوتینیو آماده کرده اما اینتر 10 م پوند میخواد.

YANGA-MBIWA به نیوکاسل پیوست. ( CHEERS SON OF BITCH AH AH HEHE )

MASSADIO HAIDARA  و  YOAN GOUFFRAN هم از نانسی و بوردو به نیوکاسل پیوستن. ( نظر خاصی ندارم ولی اگه باز از من نظر بخواید همون نظری رو که در خبر قبلی داخل پرانتز گفتم رو دوباره تکرار میکنم!)

دیامه بعد از بازی امشب به آرسنال خواهد پیوست.( با مقایسه این خبر با خبر زاها میشه تفاوت آرسنال و منچستر رو دونست.)

مارکو مارین از چلسی به صورت قرضی به زسکا مسکو میره.

بقیه شایعات امروز از دیگر روزنامه و سایت ها :

آرسنال قصد داره با پیشنهادی 10 م پوندی ، داوید ویا را به خدمت بگیره. ( THE SUN )

آرسنال و منچستر هر دو به دنبال جولیو سزاز هستن. ( INDEPENDENT )

البته منچستر برای محکم کاری به دنبال رینا هم هست. ( DAILY STAR )

آرسنال به دنبال WANYAMA که مورد نظر منچستر بوده تا الان ، البته به نظر میرسه که قیمت این بازیکن بالای 10 م پوند باشه. ( INDEPENDENT )

سوارز داره کم کم برای انتقال به بایرن مونیخ آماده میشه. ( DAILY EXPRESS )

منچستر به دنبال پدیده دانمارکی تیم آژاکس ، VIKTOR FISCHER  می باشد. ( DAILY EXPRESS )

سلتیک پیشنهاد نورویچ برای GARY HOOPER که متشکل بود از 5 م پوند و البته STEVE MORISON رو رد کرده. ( DAILY MAIL )

BURSASPOR و QPR برای انتقال قرضی آنتون فردیناند به توافق رسیدند. ( DAILY MAIL )

وست بروم هم مثل ریدینگ ، ساوتهمپتون و استون ویلا به جمع تعقیب کنندگان هافبک برنتفورد ، HARRY FORRESTER پیوست. ( DAILY MAIL )

ویگان قصد داره در یک انتقال قرضی AIDEN MCGEADY  ، وینگر ایرلندی و سابق سلتیک و بازیکن کنونی اسپارتاک مسکو رو به خدمت بگیره. ( DAILY MAIL )

ساوتهمپتون قصد داره به عنوان اولین خرید ، JOAN VERDU  که بازیکن سابق بارسلونا هستش رو به خدمت بگیره. ( SUN )

اینتر قصد داره که ژکو رو در تابستان از سیتی بگیره. ( LA GAZZETTA DELLO SPORT )
امیدوارم مفید بوده باشه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدي نوروزي در 5/11/1391 | 15:23 گفت:

بهترين گزينه نقل انتقالات براي ما فقط و فقط وياست

محمد مهدي نوروزي در 5/11/1391 | 15:22 گفت:

w: حتما بازيكن مي خريم به همين خيال باشيد=((

محمد مهدي نوروزي در 5/11/1391 | 15:20 گفت:

w: حتما بازيكن مي خريم به همين خيال باشيد((=

توپچی جنوب در 5/11/1391 | 10:38 گفت:

دیامه و ویا به ارسنال خواهند پیوست در اواخر ژانویه
هولمز رو فکر کنم واسه تابستون دارن برنامه اش رو میریزن.

mohammad javad در 4/11/1391 | 23:19 گفت:

بازی شروع شد. کسی نمی خواد گزارش کنه؟؟؟

محمد مهدی در 4/11/1391 | 23:03 گفت:

چرا دیامه رو نذاشته؟؟؟
عجب اشغالیه این الردایس

mohammad javad در 4/11/1391 | 22:58 گفت:

به دلم افتاده امشب گل میزنه ، فردا هم یکه میمیره.

masoud mahmudpur در 4/11/1391 | 22:56 گفت:

ای بابا بازم این سانیا ی اسکل تو ترکیبه که!اه

Miladarsenal در 4/11/1391 | 22:44 گفت:

یکی از گزینه ها پرید،امویلا رفت روبین کازان ...

سعید غلامی در 4/11/1391 | 22:37 گفت:

اقا دیامه اخرشه دیشب داشتم امارش رو تو سایت گل می دیدم تعداد پاس هایه درستی که داده از ارتتا خیلی بیشتره و نفره سوم تو لیگ هست. من بازیش رو دیدم پا به توپ و سرعت خوبی داره.....

mohammad در 4/11/1391 | 22:35 گفت:

ترکیب بازی با وستهام

1 W. Szczęsny
4 P. Mertesacker
3 B. Sagna
5 T. Vermaelen
28 K. Gibbs
19 Cazorla
10 J. Wilshere
16 A. Ramsey
14 T. Walcott
9 L. Podolski
12 O. Giroud

Miladarsenal در 4/11/1391 | 22:35 گفت:

دیامه رو نیمکته امشب D:

Miladarsenal در 4/11/1391 | 22:32 گفت:

دیامه کیفیت درجه یک نیست اما قابلیتشو داره،در مورد بهترین گزینه،ما برای قرار گرفتن تو چهار تیم بازیهای سختی داریم،بازیکنی میخوایم که تو لیگ برتر بازی کرده باشه،از بین اینایی که میگی به نظرم وانیاما بهتر از همشونه،که فکر کنم سهم منچستر یونایتده :دی

خلاصه بگم از بین دیامه،وانیاما،اشتروتمن و امویلا هر کدوم بیان من یکی راضیم :دی

در مورد هاملس،قضیه داره جدی میشه،چند وقت پیش زمزمه هایی بود اما این چند روزه بیشتر شده،امیدوارم این بار دیگه شایعه نباشه...

محمد مهدی در 4/11/1391 | 22:17 گفت:

sepehr najafian: سپهر جان وستهم هم دیگه شد تیم؟؟ بابا این درست نیست ونگر قول داد بازیکن درجه یک بخره. خودش گفت بحث کمیت نیست خریدا صرفا واسه کیفیت هستن. اما دیامه...

میلاد مجیدی: میلاد بهترین گزینه موجود دیامه؟؟ پس امویلا و اشتروتمن و وانیاما چین؟؟؟ تازه ما که این فصل رو دیگه از دست دادیم پس اگه میخوایم خرید کنیم باید با کیفیت باشه. دیگه بازیکن درجه دو نمیخوایم. نگو درجه یکه. مثه دیابی درجه دو.

masoud: مسعود جان حالت خوبه؟؟ هوملز و ارسنال؟؟؟ تنها در صورتب میاد که دستمزدش دوبرابر بشه. که اونم عمرااااااااا

امیدوارم دیامه امشب شبه رویاییش نباشه و معمولی بازی کنه تا ما هم روش نظر بدیم.
خدا رو شکر ادرین لوپز هم گفت نمیاد. اخه این چی به تیم اضافه میکرد؟؟

masoud mahmudpur در 4/11/1391 | 22:03 گفت:

دمت گرم سپهر
هوملسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس!یعنی ونگر میتونه خودش رو ثابت کنه

Miladarsenal در 4/11/1391 | 21:46 گفت:

در مورد دیامه بگم که بهترین گزینه موجوده...هرکدوم از این اسامی تا بخوان بیان تو لیگ برتر وفق پیدا کنن،کلی زمان میبره،ما بازیکنی میخوایم که تو ادامه فصل به دردمون بخوره...در مورد کیفیت،چیزی ازین اسامی کم نداره،در ضمن ازون بازیکناست که به سبک آرسنالم میخوره...

sepehr najafian در 4/11/1391 | 21:43 گفت:

25 سالشه مسعود.
محمد مهدي ديامه بهترين بازيکن وستهمه

Miladarsenal در 4/11/1391 | 21:40 گفت:

به گزارش دیلی اکسپرس که اونم از سایت اسپانیایی Fichajes نقل کرده،آرسنال در حال مذاکره با دورتموند برای جدب مدافع این تیم MATS HUMMELS


بارسا هم دنبالشه و قیمتش 17.6 میلیون پوند براورد شده...

محمد مهدی در 4/11/1391 | 21:09 گفت:

اعصابم خورد شده از دست ونگر. بخدا اگه اینجا بود گردنشو میشکوندم.
اعصابم خوردهههههههههههههههههههههههههههههه. اخه اینا که همش میگفتن خرید درجه یک داریم همش میگفتن کیفیت. همش میگوفتن بازیکن لوکس. لعنتی الان از کلافگی گریه میکنم.

چرا این دیامه اینقدر نزدیک شده؟؟ دیگه دارم دیوونه میشم. امویلا هست. اشتروتمن هست. وانیاما هست. امبیا هست. دژاکوف هست. اخه دیامه کدوم خریه؟؟؟؟ بابا ما اشغال تو تیم زیاد داریم دوباره نههههههههههه

masoud mahmudpur در 4/11/1391 | 21:05 گفت:

خدا رو شکر.فقط یه سوال.دیامه چند سالشه؟

میثم محمودی در 4/11/1391 | 21:01 گفت:

همش هفت روز دیگه بیشتر نمونده از پایان نقل وانتقالات

sepehr najafian در 4/11/1391 | 20:58 گفت:

ديامه بيشتر به عنوان هافبک دفاعي يا مياني بازي ميکنه.بهترين بازيکن وستهم تا به اينجا بوده.
ويا هم قيمتش کم شده.و احتمال حضورش بيشتر.البته اگه خودش بخواد

آرمان الهیاری در 4/11/1391 | 20:56 گفت:

منچستر دست بردار؛بذار راحت باشیم؛ستاره مون رو ک دزدیدی؛حالا نمیذاری خرید کنیم؛

hosein-gunner در 4/11/1391 | 20:37 گفت:

حدس می زنم بین گورکوف و دیامه و امویلا یکیش حتمیه
در مورد داوید ویا هم فکر می کنم میشه جذبش کرد

Morteza Bauer در 4/11/1391 | 20:32 گفت:

سید این دیامه دقیقا پستش چیه؟
بازیش خوبه؟
سر این ویا گدا بازی در نیارن بخرنش حتما.میگم یوونتوس خواهانش شده.
امیدوارم ویا روبگیریم دیگه

سید محمد رضا در 4/11/1391 | 19:56 گفت:

دیامه خرید نیست؟؟؟؟؟؟؟

البته همین رو هم مدیون رمزی هستیم که با اون دریبل مسخره ای که توی بازی رفت خورد شد زمینه ساز گل دیامه...

محمد مهدی در 4/11/1391 | 19:54 گفت:

و بازهم ارسنال خرید نکرد.

سید محمد رضا در 4/11/1391 | 19:39 گفت:

حمید منظورم نحوه پیوستن این دو بازیکن به تیم های آرسنال و منچستر بود و اصلا قصد مقایسه این دو بازیکن رو از نظر کیفیت و سنشون رو نداشتم.

حمید پیرنیا در 4/11/1391 | 19:35 گفت:

درباره yanga mbiwa : خداروشکر که نخریدیمش بازیکنی که به منچستر ابراز علاقه کنه بدرد ما نمیخوره.

درباره دیامه و زاها : هیچ ربطی نداره به تفاوت دو تیم . منم زاها رو دوس دارم ولی الان به اندازه کافی بازیکن جوون داریم تو ترکیب و به نظرم کار درستی بود که ونگر یه جوون دیگه رو نخرید در ضمن ما به بازیکنی نیاز داریم که از الان بیاد تو تیم و تاثیر زود هنگام بذاره نه یه بازیکن 20 ساله ( هر چند با استعداد احتیاج به زمان داره ) که البته قرار در پایان فصل به منچستر بره. ولی دیامه بازیکن خوبیه ازش خوشم میاد.


درباره وانیاما: سرمربی سلتیک گفته اگه پیشنهاد 25 ملیون پوندی برسه میذاره بره که برای یه هافبک دفاعی خیلی زیاده و عملا نشدنیه.

سید محمد رضا در 4/11/1391 | 19:29 گفت:

امروز اولین روز هستش از آخرین 7 روز باقی مونده از ماه ژانویه....

ونگر ببینم چیکار میکنی...

آخرین فرصتته

Arian در 4/11/1391 | 19:16 گفت:

WANYAMA