چندتا خبر از نقل و انتقالات -11 ( شنبه )

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 297,921 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چندتا خبر از نقل و انتقالات -11 ( شنبه )

سلام خدمت دوستان عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشهکل اخبار نقل و انتقالات از مقالات شنبه ( خبر های مشخص شده با رنگ قرمز ، مربوط به آرسنال می باشند و عبارت هایی که پس زمینه زرد دارن ، نظر شخصیه بنده هستن.)

شایعات امروز MIRROR :

ونگر آخر هفته ، پیشنهاد نهایی خود را برای محمد دیامه ارائه خواهد کرد.

وستهم به قبول کردن انتقال 2/5 م پوندی CARLTON COLE به KASIMPASA ترکیه نزدیک شده.

استوک سیتی برای جیکینسون پیشنهاد انتقال قرضی ارائه کرده.

نیوکاسل به خدمت گرفتن یک بازیکن فرانسوی دیگر را هم تایید کرد ، MOUSSA SISSOKO از TOULOUSE 

وست بروم اجازه خروج PETER ODEMWIGIE را صادر نکرد.

مانچینی اذعان کرده که بالوتلی در این ماه از این تیم جدا نخواهد شد.

بقیه شایعات امروز از دیگر روزنامه و سایت ها :

لیورپول سومین پیشنهادش را برای PHILIPPE COUTINHO ارائه کرده. ( GUARDIAN )

فریمپونگ تا آخر فصل به صورت قرضی به فولهام پیوست. ( SUN )

پیشنهاد 1/75 م پوندی وستهم برای مدافع کامرونی مونپلیه ، HENRY BEDIMO رد شد. ( DAILY MAIL )

ALAN HUTTON ، مدافع استون ویلا در مذاکره هستش برای پیوستن به مایورکا. ( DAILY MAIL )

وستهم به دنبال دفاع چپ سلتیک ، EMILIO IZAGUIRRE هستش. ( DAILY EXPREXX )

تاتنهام بسیار به مهاجم سلتیک ، GARY HOOPER نزدیک شده. ( TALK SPORT )

یوونتوس قصد داره برای 6 ماه ، نیکلاس آنلکا را در اختیار بگیره. ( GOAL.COM )

ویگان قصد داره ALDO DE NIGRIS  ، مهاجم مکزیکی رو به صورت قرضی در اختار بگیره. ( TALK SPORT )امیدوارم مفید بوده باشه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 8/11/1391 | 14:39 گفت:

دوستان عزیز و بزرگوار بنده...من از چهارشنبه شب در خدمتم با گزارش لحظه به لحظه واپسین لحظات نقل و انتقالات؛پست بلاگ تحت نام transfer dead line dayپس از شما خواهشمندم پستی با این موضوع نذارید تا گزارش هرچه مطلوب ترانجام بشه...ممنونم

milad در 8/11/1391 | 14:23 گفت:

لطفا در نظرسنجی:بهترین بازیکن آرسنال درسال2012 انتخاب کنید شرکت کنید فقط40 نفر رای دادن
http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?BlogId=536&PostID=6023

ehsan zoola در 8/11/1391 | 13:44 گفت:

گورکف هم داره میره اتلتیکو مادرید

ehsan zoola در 8/11/1391 | 13:02 گفت:

بچه ها قرعه کشی دور بعدی جام حذفی انجام نشده؟؟

سید حسین در 7/11/1391 | 18:42 گفت:

پست گزارش بازی رو گذاشتم میتونید برید گزارش کنید

مهدی افسرده در 7/11/1391 | 18:32 گفت:

بازی شروع شده کسی پست نمی ذاره

سید حسین در 7/11/1391 | 18:28 گفت:

Arsenal XI: Szczesny, Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Santos, Diaby, Ramsey, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Podolski, Giroud
Subs: Mannone, Sagna, Gibbs, Wilshere, Cazorla, Arshavin, Walcott

masoud mahmudpur در 7/11/1391 | 18:20 گفت:

مرسی.ونگر بخاطر حفظ اعتبار خودشم که باشه بازیکن میخره

هادی در 7/11/1391 | 18:05 گفت:

هادی چقدر املات ضعیفه چلغوز نه چلغوض

هادی در 7/11/1391 | 17:58 گفت:

ونگر دیگه محبوبیتش روبه نزوله و تقریبا همه دارن فراموشش میکنن مگر اینکه اتفاقات خاصی رخ بده و آخر ژانویه چند تا خرید خوب انجام بده ویا بتونه جام حذفی بگیره وگرنه دیگه کارش تمومه تنها کسایی که از ونگر الان حمایت میکنن مالکان باشگاه که اونم تا زمانی هست که واسشون سود داشته باشه. و بتونه هوادارارو با حرفای زیرکانش فریب بده.
گروه دیگه بازیکنای چلغوض تیم هستند که حمایتش می کنند چون می دونن اگه ونگر بره دیگه تو خواب بتونن واسه آرسنال تو تیم اصلی بازی کنن کدام مربی به این بازیکنای 2 ریالی بازی می ده 10 تا بازی خراب کنن که یه بازی خوب باشن

هادی در 7/11/1391 | 17:41 گفت:

محمد مهدی:
WENGER OUT! New banner from traveling fans for today’s game

واااااااااای خارجیا هم میگن ونگر باید بره. یعنی نمیخواد بازیکن بخره این بشر؟؟
...................................................................................................
خوب معلومه میگن، فکر کردی اونا هم مثل بعضی از بچه های سایت که هنوز سرد وگرم زندگی نچشیدن هی میان قربون صدقش میرن هستند؟ اونجا انگلیسه منطق حرف اول میزنه تا الان منطق حکم می کرد پست ونگر بایستند 8 سال صبر کردن. ولی وقتی با دلایل عقلانی و اقتصادی محکم به این نتیجه برسن که ونگر بره مطمئن باش 10 روزه اخراجش میکنن کافی است 2 تا بازی ورزشگاه خالی بمونه ببینم ونگر از جیب عمش می خواد خرج تیمو بده؟؟ هوادار داره هزینه تیم می ده دوست داره لذت ببره و حق تصمیم گیری داره نه اینگه میلیون ها هوادار خودشونو الاف یه نفر کنن که دیگه سیاستاش جواب نمی ده

توپچی جنوب در 7/11/1391 | 17:37 گفت:

خرید هامون آخر ژانویه است
گزینه های خرید هم معلومه فقط به خاطر قیمت طول میكشه انتقالشون.
همیشه انتقال های بزرگ آخر ژانویه اتفاق میوفته

محمد مهدی در 7/11/1391 | 17:16 گفت:

WENGER OUT! New banner from traveling fans for today’s game

واااااااااای خارجیا هم میگن ونگر باید بره. یعنی نمیخواد بازیکن بخره این بشر؟؟

محمد مهدی در 7/11/1391 | 17:00 گفت:

و باز هم از ارسنال خبری نیست

الان از خوشحالی بال در میارم

farzam در 7/11/1391 | 15:56 گفت:

روز به روز شایعات مربوط به ما داره کمتر میشه
اصلا خود یارو داره داد میزنه ما تو ژانویه خرید درست حسابی نداریم بعدا ما به چی امید داریم?همه ما رو سر کار گذاشته این مردک
کاش اون احساسی که نسبت به رمسی داره یه خورده به ما هوادارا هم داشت!

ناصر در 7/11/1391 | 15:30 گفت:

طبق گفته ی جناب ونگر بعد از رفتن قرضی شاماخ به وستهم گفت تا کسی رو نگیریم نمیذاریم کسی از تیم جدا بشه-که باز دوباره زد زیر حرفش!!!!!!!

Morteza Bauer در 7/11/1391 | 15:24 گفت:

مرسی همشهری.
هنوزم هیچکس رو تو ژانویه نمیخریم.
......................................................
http://www.arsenalnews.co.uk/wenger-to-make-three-changes-this-afternoon-villa-and-diame-still-targets/

ehsan zoola در 7/11/1391 | 15:19 گفت:

خبری از ویا نیست؟؟؟؟؟؟؟