یه نظر متفاوت...

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 298,472 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه نظر متفاوت...

به قول یاسر بینام ، به نام خالق من ، خدای وطنم ، ایران!!
درود به تمامی دوستان عزیزم ، یه مدت بود پست نمیدادم ، دلیل خاصی نداشت فقط سوژه مناسب نبود و اصن دوست نداشتم با اسپم گذاشتن تو سایت ، پست های خوب بقیه دوستان بره داخل هیستوری...خب امشب هم مثل بیش از 90% بازی های قبلی ، مسابقه تیمم رو دیدم و البته چند بار  هم به پست گزارش بازی سر زدم تا صحبت های دوستان رو بخونم...
نظر دوستان در مورد رمزی برام عجیب هستش... 
رمزی داره خیلی خوب بازی میکنه ، خیلی کم توپ لو داد  ، کم یعنی دو بار که هر دو بار قصد داشت از پشت محوطه به پولدی و تئو پاس بده که اولی به سبب بی دقتی و دومی به سبب حرکت نکردن والکات اوت شد.
 

برعکس کازورلا که بعد گرفتن توپ از هر طرف دوباره اونو به همون سمت برمیگردوند ، خیلی خوب بازی رو باز میکرد و 4 بار منطقه بازی رو خیلی قشنگ عوض کرد.به اضافه این که به جز یه بار که تعادلش به هم خورد ، تو نبرد های تن به تن همش موفق بود و تنها یک خطا  در سمت چپ زمین خودی خطا داشت که آمارش از آرتتا که چند بار جا موند و دوتا خطا پشت محوطه داد و باعث گل خوردنمون شد ، بی نهایت بهتر بود.


 در حمله هم که با توجه به پستش نقش مهمی نداره اما دیدیم که خیلی خوب اضافه میشد ، نمونش استارتی که زد و داشت از وسط زمین تک به تک میشد که مک دین روی روسیچکی خطا گرفت و حتی نمونه بهتر برای اثبات این ادعا ، فرار زیباش از تله آفساید و گل زیبایی که به ثمر رسوند...رمزی چندتا بازی هستش که خیلی خوب بازی میکنه و اگه دقت میکردید بعد از گلش ، تماشاگر ها بیشتر از سه گل دیگه سر و صدا کردند چون واقعا داره تلاش میکنه و تماشاگر ها هم دارن این تلاش رو  خوبی درک میکنن.


الان من 5 یا 6 بازیه که تمامی حرکاتش رو زیر نظر دارم واقعا فوق العاده داره پیشرفت میکنه فقط حیف که فصل داره تموم میشه.شاید تنها مشکلی که که باعث میشه بازیش به چشم اکثر بچه های این سایت نیاد ، دید منفی هست که نسبت بهش در این سایت وجود داره وگرنه دلیل دیگه ای وجودنداره.

به نظر من با توجه به سنش و روند رو به رشدش میتونه یکی از خوب های آرسنال باشه...و البته یه نظر در مورد گیبز هم برام واقعا عجیب بود ، یکی از دوستان از این که مونرئال بازی نمیکنه گله داشت ، گیبز فصل فوق العاده ای رو داشته اما بعد از رفع مصدومیتش یه کم افت داشته که خب طبیعیه اما نسبت به مونرئال بهتر هستش چون اولا سرعت بالاتری داره دوما تو حمله بیشتر شرکت میکنه و سوما اینکه با توجه به سابقه ای که در این لیگ داره در دقایق پایانی بدنش خالی نمیکنه...البته تمامی این حرفا نظر شخصیمه ولی رو هوا حرف نمیزنم...
<<<<<<<<<<<<< و البته میدونم که پست طولانیه ولی خیلی خوشحال میشم اگه کامل بخونیدش >>>>>>>>>>>>

ضمنا نظر فراموش نشه


و باز هم ممنون از وقتی که برای مطالعه این پست گذاشتید ، کوچیک همتون ، سید محمد رضا
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 26/2/1392 | 19:55 گفت:

کم مونده بود تعویض شه اگر زود گل و نزده بودیم...اما مثل اینکه به جز فیس یه کمم استعداد داره بجه...

ناصر در 26/2/1392 | 17:55 گفت:

به شخصه دید منفی نسبت بهش نداشتم.
درسته رمزی اواخر فصل با اوایل فصل قابل مقایسه نیست.
انتقاد مسالمت آمیز میکردیم که اون هم ظاهرا داره با بازی های خوبش جواب میده.
دمت گرم سید محمد رضا

سید محمد رضا در 26/2/1392 | 01:43 گفت:

واقعا فکر نمیکردم از این پست این همه استقبال بشه...
یه تشکر خالصانه بدهکارم به همه دوستان به خصوص آقای خادم که وجودشون برای این سایت واقعا یه نعمته

farshad khadem در 25/2/1392 | 22:30 گفت:

درود به اَقا سید بخاطر پست زیباش . بیان صادقانش . که چون ار دلش بر اَمده به دلمون نشست . نگاه ریز بینانه ات به بازی رمزی مخالفان دیروز او را به موافقین امروز تبدیل کرده .البت پیشرفت چند وقت اخیر ش که عمده دلیلش اعتماد وخون دل خوردن ونگر بود مزید علت است. کلا اینکه میگن رییس از اَجر بازیکن میسازه در مورد رمزی صدق میکنه . بعد از رهایی از مصدومیت وحشتناکش وبازیهای فاجعه امیز فصل پیش واوایل همین فصل جواب اعتماد ونگر رو بخوبی داد .پست گزارش بازی نبود که از طرف بعضی از دوستان ببار فحش ولعنت گرفته نمیشد ونمونش همین دیشب خودتو ن ملاحظه کردید .مخالفش مو می دید ولی مربیش پیچش مو .بقول اَقا سید حیف که فصل تموم شد والا خیلی بکارمون می امد .ایشالا قصل بعد.
دستت درست اَقا سید خوب مینویسی خوب .مثل ژورنالیستا.

M o o r I در 25/2/1392 | 19:41 گفت:

سید دمت گرم زدی تو خال

100 در 100 موافقم بات

محسن عاشوری در 25/2/1392 | 19:09 گفت:

اینقد بحث و جدل نکنید
رمزی واقعا خوب و بهتر شده
....... حیف ونگر آرشاوین رو بازی نمیده ، چه بازیهای بی نظیری تو یورو واسه روسیه انجام میداد ، عالی بود

سید محمد رضا در 25/2/1392 | 18:43 گفت:

رمسی واقعا دیشب خوب بود؟؟؟
خطای پنالتی که روی بازیکن حریف انجام داد،اما دین آوانتاژ داد،فکر میکنم بخاط جبران ضربه ایستگاهی که باعث گل ویگان شد.
اگه رمسی خوب بود،که ویگان اوایل نیمه دوم اون سمتو اتوبان باز نمیکرد.البته سانیا هم تو این امر نقش بسزایی داشت.
توپ لو دادنهاش که تو همه بازیها به چشم میاد.دیشب همکاری رمسی و سانیا یه تنه داشت به فنامون میداد.
دو تا شوت هم بلد نیست بزنه.شوتاش یکی از یکی مسخره تر
واقعا دیشب اگه داور خطای روسیچکی رو نمیگرفت ،رمسی تک به تک میشد؟؟؟نکنه فکر کردین بت منه؟؟؟
پاسای اشتباه زیاد که نمونش اون گل صد در صد رو توش فاتحه خوند.
قدرت بدنیش افتضاحه.یه تنه میزدن پخش زمین میشد.
دریبل خورش هم که ملسه
فقط نکته قابل ملاحظش جنگندگیشه،که همه دوستان بهش اشاره کردن
حالا به نظرتون اینقد که به رمسی میدون داده شده،اگه به آرشا،چمبرلین،پولدی،جنکینسون بازی داده میشد،اونا جزو بهترینهای لیگ نبودن؟؟؟
---------------------------
بعله واقعا خوب بود...
اون صحنه رو آواناژ نداد ، کلا خطا نگرفت چون توپ ازش جدال شده بود
داش آرتتا سمت سانیا بود ، رمزی متمایل به چپ یازی میکرد...
در کل رمزی خیلی فوق العاده بود ، من نمیدون شما باهاش چ مشکلی داری
آرشا بازی بش برسه میشه ستاره لیگ؟؟؟؟؟؟؟؟ دادا 31 سالشه هااا
چمبرلین باز یه چیزی ، پولدی هم که میتونه کامل بازی کنه و جیکینسون ، جای پیشرفت زیاد داره ، اما هنوز میتونه یه سانتر با ارتفاع بالای یک متر ارسال کنه که توپ در 5 متری بازین خودی بیاد پایین

محسن عاشوری در 25/2/1392 | 18:27 گفت:

آقا احسنت بر تو
واقعا به نکات ظریفی اشاره کردی

نمیدونم چرا بعضیا رمزی رو قبولش ندارن .. واقعا کار Box-to-Box رو به خوبی انجام میده

منظور از باکس تو باکس : به هر محوطه جریمه میگن باکس (یعنی ازاین محوطه به اون محوطه در حال حرکت و کمکه)
چه در حمله و چه در دفاع حضور به موقع داشتن

کمتر بازیکنایی هستن که این قابلیت رو دارن مثل : ویدال - خدیرا -شواین اشتایگر - رامیرس - پرینس بواتنگ

علی در 25/2/1392 | 18:13 گفت:

با سلام و احترام خدمت بهترين دوستم
من شديدا از اين پست خوشم اومده
واقع بينانه بود
اميدوارم اين رويه كماكان ادامه داشه باشه
يعني با هر بازي نظر نديم بشينيم وقت بزاريم و ي چيز قابل قبول دربياريم
.
.
.
لايك
يا علي

مهدی 111 در 25/2/1392 | 16:49 گفت:

در ضمن یادم رفت موقع گل به ضربه ای که به توپ زد دقت کنین،دقیقا توپرو کوبوند به دروازه بان و شانس آورد که توپ به بیرو ن نرفت.باید اون رو پاس میداد .

مهدی 111 در 25/2/1392 | 16:44 گفت:

رمسی واقعا دیشب خوب بود؟؟؟
خطای پنالتی که روی بازیکن حریف انجام داد،اما دین آوانتاژ داد،فکر میکنم بخاط جبران ضربه ایستگاهی که باعث گل ویگان شد.
اگه رمسی خوب بود،که ویگان اوایل نیمه دوم اون سمتو اتوبان باز نمیکرد.البته سانیا هم تو این امر نقش بسزایی داشت.
توپ لو دادنهاش که تو همه بازیها به چشم میاد.دیشب همکاری رمسی و سانیا یه تنه داشت به فنامون میداد.
دو تا شوت هم بلد نیست بزنه.شوتاش یکی از یکی مسخره تر
واقعا دیشب اگه داور خطای روسیچکی رو نمیگرفت ،رمسی تک به تک میشد؟؟؟نکنه فکر کردین بت منه؟؟؟
پاسای اشتباه زیاد که نمونش اون گل صد در صد رو توش فاتحه خوند.
قدرت بدنیش افتضاحه.یه تنه میزدن پخش زمین میشد.
دریبل خورش هم که ملسه
فقط نکته قابل ملاحظش جنگندگیشه،که همه دوستان بهش اشاره کردن
حالا به نظرتون اینقد که به رمسی میدون داده شده،اگه به آرشا،چمبرلین،پولدی،جنکینسون بازی داده میشد،اونا جزو بهترینهای لیگ نبودن؟؟؟

Ashkan در 25/2/1392 | 16:39 گفت:

Ramsey Kheili khub shode vaghean

hamid saadi در 25/2/1392 | 14:17 گفت:

من هم موافقم.
رمزی خیلی بازیکن خوبی هست.
به یاد بیارید تکل وحشاینه شوکراس رو.و البته بازیهای قبل از مصدومیتش رو.
همه اونو فوق ستاره آینده میدونستن.
همیشه مطمئن بودم به اوجش برمیگرده.
البته گه گاهی خودم بعد از بازیهای بدش برعلیهش حرف زدم اما از صمیم قلبم میدونستم که دوباره برمیگرده

آرمان الهیاری در 25/2/1392 | 13:19 گفت:

رمسی رو قبول دارم؛وقتی میبینم که 1بازیکن همه ی تلاششو میکنه؛خیلی خوشحال میشم؛
امیدوارم که رمسی برسه به اوج
خیلی ازش خوشم میاد

masoud mahmudpur در 25/2/1392 | 13:02 گفت:

آرتتا خیلی خوبه.بازیش به چشم نمیاد.ما اصلا نیاز به خرید هافبک نداریم باید مهاجم و مدافع بگیریم

سالار لاری در 25/2/1392 | 12:51 گفت:

آقا بی انصافیه رمزی 2,3 ماهه عالی کار میکنه دیگه داره آدم میشه
خدایی دو نفر از کسایی که ستون تیم اند ولی به چشم نمیان رمزی و آرتتا هستند که البته به خاطر پستشون این طوری به نظر میان
سید محمد رضا پستت عالی بود من خودم میخواستم همچین پستی آخر فصل بذارم که دیگه زحمتشو کشیدی

ehsan zoola در 25/2/1392 | 11:37 گفت:

داداش اولا مرسی ک درکشو داری و به بلاگ های دوستان احترام میزاری ثانیا بحثت خیلی بجا بود

من خودم مثل تو رمزی رو چند تا بازیه خیلی ریز تر نگاه میکنم

واقعا پیشرفت خوبی داشته و دو نکته مثبت تو حرکاتش هست 1- تعصبش به تیم 2 دوندگیه خیلی زیادش

این دو فاکتور برا یه هافبک جنگند واقعا عالیه

البته باید یکم از نظر فیزیکی و بدنسازی خودشو تقویت کنه چون تو خیلی از برخورد ها میخوره زمین و همین باعث از بین رفتن انرژیش میشه

البته دیشب بیشتر از دوتا لو دادن توپ داشت ک اشاره کردی چند تا پاس خیلی بد داد ک همینا باعث رو مخ رفتنش شد ولی میتونم بگم در کنار تئو و سانتی یکی از تاثیر گزارترین بازیکنهای بازی دیشبم بود البته کوشیل هم واقعا محشر بود

parsa در 25/2/1392 | 11:36 گفت:

بهتر شده ولی من به شخصه باهاش حال نمیکنم
استوک جکی هم نیست چه برسه اینکه بگیم بااستعداد جکی برابره

Mohammad hadi در 25/2/1392 | 11:25 گفت:

رمزی نسبت به قبل خیلی بهتر شده و محمد مهدی
راست میگه اگه کسی باید بره اون ارتتا .

Mohammad hadi در 25/2/1392 | 11:25 گفت:

رمزی نسبت به قبل خیلی بهتر شده و محمد مهدی
راست میگه اگه کسی باید بره اون ارتتا .

Mohammad hadi در 25/2/1392 | 11:23 گفت:

رمزی نسبت به قبل خیلی بهتر شده و محمد مهدی
راست میگه اگه کسی باید بره اون ارتتا .

سید محمد رضا در 25/2/1392 | 11:21 گفت:

اصلا فکر نمیکردم این همه موافق داشته باش این پست و البته 35 تا لایک
واقعا ممنون از لطفتون

محمد مهدی در 25/2/1392 | 11:18 گفت:

اول سلام.باید بگم رمزی 6 هفته پیش بازیکن مورده علاقه من شد. چون عملکردشو زیره نظر داشتم.

جای علی یزدانی هم خالیه. دوباره نظر بده توپچی.

گفتی پاس اشتباه رمزی به تئو تقصیره تئو بود ولی اگه دقت کنی تقصیره رمزی چون خودشم عذر خواهی کرد.

ترجیح میدم اگه یک بازیکن فیزیکی بخواد به تیم اضافه بشه به جای ارتتا بیاد چون رمزی جزوه هستست و پیشرفت میکنه.

masoud mahmudpur در 25/2/1392 | 10:58 گفت:

کاملا موافقم.رمزی تقریبا دو فصل ارسنال رو نابود کرد که اونم به خاطر مصدومیتش بود اما حالا چند هفته ایه که ترکونده.دیشبم یکی از بهترین بازیکنای تیم بود

rasool در 25/2/1392 | 10:52 گفت:

من هیچ وقت ... فکر میکنم استعدادش کمتر از ویلشر نیست
......................................................
......................................................
داداشم رمزی درسته خوب شده ولی اینو بدون تا اخر عمرش پیشرفت کنه به هیچ جای جکی نمی رسه درسته ۳_۴تا بازیه خوب شده که اونم باید بشه ولی بازی با تاتنهام رو خواهشا یادت نره جکی و رمزی؟؟؟؟؟؟؟؟
این کجا و ان کجا...

rasool در 25/2/1392 | 10:51 گفت:

من هیچ وقت ... فکر میکنم استعدادش کمتر از ویلشر نیست
......................................................
......................................................
داداشم رمزی درسته خوب شده ولی اینو بدون تا اخر عمرش پیشرفت کنه به هیچ جای جکی نمی رسه درسته ۳_۴تا بازیه خوب شده که اونم باید بشه ولی بازی با تاتنهام رو خواهشا یادت نره جکی و رمزی؟؟؟؟؟؟؟؟
این کجا و ان کجا...

علی قاسمی در 25/2/1392 | 09:42 گفت:

به تمام بچه هایی که یه روزی میگفتن رمزی خوب نیست و به حرف من میخندیدن باید بگم


سلام علیکم


دیدید رمزی بازیکن قابلی داره میشه ؟؟

ahmad behrozi در 25/2/1392 | 09:37 گفت:

من هیچ وقت به رمسی نظر بدی نداشتم و فکر میکنم استعدادش کمتر از ویلشر نیست فصل بعد هم می ترکونه حالا میبینید

farhad bj در 25/2/1392 | 09:36 گفت:

رمزی dishab kam top lo nadada nime 2vo0m

Morteza Bauer در 25/2/1392 | 09:35 گفت:

رمزی عالی شده.فقط یکم بایدتوپاسهای آخرش بیشتر دقت کنه و براپیشرفتش خیلی تلاش کنه.

amin در 25/2/1392 | 08:58 گفت:

منم کاملا موافقم.رمزی و کوشیلنی خیلی عالی بازی میکنن.هردوتاشون جنگنده وپرتلاشن.رمزی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته

آریان در 25/2/1392 | 08:31 گفت:

سلام داش...یعنی میگی من الان رمزی رو چکار کنم.....

محمد يزداني در 25/2/1392 | 08:16 گفت:

سلام سید بزرگ.راستش چندماه میشه که فقط میام پستهارو میخونم و میرم چون واقعا از این شرایطی که تو تیم حاکمه خسته شدم.الان که اومدم نظر بدم فقط و فقط بخاطر این هستش که با نظرت در مورد رمزی کاملا موافقم و در تائید نظرت باید بگم فکر کنم رمزی با کوشینلی بهترین بازیکن ماه آرسنال هم انتخاب شدن و یه جورایی داره در حقش کم لطفی میشه ولی باز ته دلم نا امیدم به بازیکنان مربی و هیأت مدیره.نگاه کن تو این فصل هواداران چقدر از این رمزی بازی بد دیدن چقدر بازی فاجعه بار ازش دیدن و تحملش کردن تا شده اینی که هست مطمئن باش همین که یه باشگاه پولدار و اسم و رسم دار بهش پیشنهاد بده با کله میره.تیم ما بازیکن با تعصب و جنگنده و با کلاس جهانی نیاز داره تا از این شرایطی که توش گرفتار شدیم بیاد بیرون.چندسال باید با جون کندن بریم جام باشگاهها؟این رفتن به جام باشگاهها شده افتخار برامون درصورتی که منچستر هرسال یا یه سال در میون قهرمانی میاره توقعات اومده پائین سطح تیم اومده پائین اعتبار تیم زیر سئواله.
عذرخواهی میکنم که بعد از برد شیرین فاز منفی دادم ولی با جانو دل آرسنالو دوست دارم و با لحظه لحظش زندگی میکنم.خیلی خیلی دوست دارم سال بعد با خریدهای هوشمندانه و زیرکانه و نه احساسی تیمی قدرتمند ، برنده ، با صلابت و مدعی تو تمام تورنومنتها داشته باشیم که با شنیدن اسمش تمام وجود حریفا بلرزه.آمین

محمدرضاجاشي در 25/2/1392 | 06:07 گفت:

خدا از وقتی ویرا از ارسنال رفت دیگه جام نگرفتیم

محمدرضاجاشي در 25/2/1392 | 06:05 گفت:

داداش ه نظر من که بد نیس اما ما تو تیم یه ضعف بزرگ داریم که بازیکن فیزیکی و توپگسر نداریم حتی دفاعا و دروازبانامونم قدرت بدنیشون پایینه و این تو لیگ برتر ضعف بزرگیه ما تو پست رمسی بازیکن فیزیکی نیاز داریم
یه زمانی ویرا کمپل توره و... داشتیم دفامون عالی بود 4تا دفاعا انگلیس از ارسنال بود

سید محمد رضا در 25/2/1392 | 05:36 گفت:

از ساعت 3 تا الان هیچ کس واسه این پست نظر نداده