تماشای رایگان بازی های آرسنال

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 297,797 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تماشای رایگان بازی های آرسنال

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
تقریبا یه ماه و نیم از آخرین بلاگم میگذره تنها دلیلی که باعث شده بود این مدت بلاگ ندم این بود که مطلب مفیدی  پیدا نکرده بودم و البته دوست نداشتم با اسپم نویسی مطالب مفیدی که دوستان مینویسم رو راهی هیستوری سایت کنم این مطلب برای جمع کثیری از کاربران هیچ کارایی نداره ولی میتونه به یه جمع کوچیکی ، یه کمک بزرگ بکنه ، پس به نظر من اسپم نیست...

 

دوستانی که ماهواره ترکست دارن و  بازی های لیگ انگلیس و لیگ قهرمانان رو از شبکه های این ماهواره مثل idman و az tv تماشا میکنن تا الان حتما مطلع شدن که این دو شبکه یاد شده برای ارتقا سطح کیفیت تصاویر ارسالی شون از این ماهواره به ماهواره جدید azer space  کوچ کردند.

 

میرم سراغ اصل مطلب البته یه تذکر: این آموزش مخصوص دوسستانی هست که ماهواره ترکست رو دارند و میخوان تبدیلش کنن به  azer space و البته LNB ترکست رو در مرکز دیش دارند.

نکته خیلی خیلی مهم : اگر LNB ترکستتون در مرکز دیش نیست ، از این آموزش استفاده نکنید و البته طبیعی هست به دلیل چرخ جهت دیش در این آموزش ، اگه روی دیشی که باهاش ترکست رو میگیرید با قیچی ماهواره دیگری هم دریافت میکنید ، سیگنال اون ماهواره را از دست خواهید داد.

 

برای مرتب شدن پست ،مراحل رو به دو دسته الف و ب تقسیم میکنم

به این صورت که مجموعه اقداماتی که در قسمت الف ذکر می شود به تنظیمات ریسیور مربوط میشود و مجموعه مراحل ب مربوط به تغییر جهت دیش...

 

قسمت الف :

1-در حالی که یکی از شبکه های ترکست را پخش میکنید وارد تنظیمات دستگاه شوید.

2-به تنضیمات LNB بروید و LNB  که مربوط به پخش ماهواره ترکست هست را بهazer space  تبدیل کنید.

نکته : به دلیل جدید بودن این ماهواره اکثر ریسور ها این نام رو توی لیست خودشون ندارن ، اما نگران نباشید ، شما یکی از ماهواره هایی رو که با عبارتKu  شروع میشن رو انتخاب کنید ، البته توجه داشته باشید که از قبلا این ماهواره رو نصب نکرده باشید.

3-حال تنظیمات را ذخیره کنید و وارد صفحه ای که فرکانس به صورت دستی وارد میکنید شوید.

4- فرکانس نمونه زیر را وارد کنید.

10975 – 28500 – 6/5 – Hor

قسمت ب  :

1-به قسمت عقبی دیش بروید. (قسمتی که LNB وجود دارد نه ، طرف دیگر )

2-دست راست را روی پایه راست دیش و دست چپ را روی پایه چپ دیش قرار دهید.

3-با ثابت نگه داشتن پایه راست ، پایه چپ را 5 سانت به طرف خودتون بکشید. ( مطابق عکس )

4-حال به سراغ ریسیور و فرکانس نمونه بروید ، اگر شبکه مورد نظر تصویر داد که هیچ اگر نداشت اینقدر به چرخش دیش در فضای 5 سانتی یاد شده ادامه بدهید تا شبکه تصویر بدهد. ( زود از کوره در نرید ، شاید یه کم طول بکشه )

5-با فرض این که موفق شدید تصویر بگیرید راهی این مرحله میشم ، فرکانس زیر که مربوط به شبکه های idman و az tv هست را وارد کنید!

11169 – 20400 – 6/5 – Hor

6- خب همینطور که میدونید این شبکه ها موقع پخش فوتبال قفل میشن و برای تماشای اون ها باید کدبیس رو داشته باشید.

کد بیس idman  :

3453450034534500

Sid : B or 000B

 

خب در آخر باز هم چند تا نکته را یاد آور میشم :
من تمام این اطلاعات را از مطالعه در صفحه های فارسی و انگلیسی به دست آوردم .

خودم با استفاده از این روش تونستم شبکه رو بگیرم.

هر سوالی هم که بپرسید رو در حد یه شخص که کلا اطلاعات عمومی بالایی داره جواب میدم نه یه نصاب ماهواره...
 
 
ممنون از وقتی که برای مطالعه گذاشتید

امیدوارم مفید باشه...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید محمد رضا در 9/5/1392 | 16:43 گفت:

merc seyed

--------------
خواهش

هلموت در 9/5/1392 | 16:01 گفت:

merc seyed

سید محمد رضا در 9/5/1392 | 12:42 گفت:

seyed migam mishe man rooye 1 dish ham lnb turksato dashte basham ham lnb azerspace
-----------------------
باید بشه ، اما چون هر دو نزدیک هم دیگه هستن ( ترکست 42 درجه و اون یکی 46 درجه ) شاید نزدیک بودن LNB ها یه کم تو نصب اذیت کنه.

هلموت در 9/5/1392 | 06:09 گفت:


seyed migam mishe man rooye 1 dish ham lnb turksato dashte basham ham lnb azerspace

Farhad Rahbari در 8/5/1392 | 16:55 گفت:

http://www.lenzor.com/farhadgunner/11078

http://www.aparat.com/v/vJKdY

برید و لایکم کنید توپچیا

تو فیلم.سمت راستیه منم

خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

سید محمد رضا در 8/5/1392 | 16:19 گفت:

سلام ، با همین روش که گفتی فرکانس 10974 رو با 80% کیفیت گرفتم ولی 11169 رو نمیگیره ! 0% ! چه کار کنم ؟
راستی بابت آموزش هم ممنون
--------------------------
سلام ، انگار این فرکانس تو جنوب غرب مشکل داره
یاسر هم مشکل شما رو داره آخه
متاسفانه من اطلاعاتم در حدی نیست که تونم مشکلتون رو بر طرف کنم ، یه سرچی تو گوگل بنید تا شاید یه چیزی پیدا بشه

حسین در 8/5/1392 | 14:06 گفت:

سلام ، با همین روش که گفتی فرکانس 10974 رو با 80% کیفیت گرفتم ولی 11169 رو نمیگیره ! 0% ! چه کار کنم ؟
راستی بابت آموزش هم ممنون

سید محمد رضا در 8/5/1392 | 11:59 گفت:

سید جان به راحتی گرفتمش
دستت درد نکنه
-----------
خواهش داداش

سید محمد رضا در 8/5/1392 | 11:58 گفت:

Ares:
عکس خودته؟
-----------
آره

سید محمد رضا در 8/5/1392 | 11:58 گفت:

یسلام داش من یک مشکل بزرگ دارم این ماهواره اذرست من میگیرم ولی فرکانس ایدیوazبالا نمییاد حیف والا
شنیدم طرفای ما منطقه عسلویه سیگنال نداره هرکاری کردیم نشد اصلا بالا نمیاد
میشه یکی کمکم کنه ممنون میشم
-------------
دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم یه جا خونده بودم که تو ایران این ماهواره باید بهتر از ترکست بگیره

توپچی جنوب در 8/5/1392 | 04:33 گفت:

ba ba nasssab kart doroste

هلموت در 8/5/1392 | 04:12 گفت:

بچه های اهواز و ماهشهر هر کی خواست با این شماره تماس بگیره که واسش نصب کنم
0938-757-7007

هلموت در 8/5/1392 | 04:12 گفت:

بچه های اهواز و ماهشهر هر کی خواست با این شماره تماس بگیره که واسش نصب کنم
0938-757-7007

هلموت در 8/5/1392 | 04:09 گفت:

سید جان به راحتی گرفتمش
دستت درد نکنه

یاسر بحرینی در 8/5/1392 | 03:21 گفت:

بنظرتون علت چیه ک نمیشه این دوفرکانس رو بگیرم

یاسر بحرینی در 8/5/1392 | 03:20 گفت:

یسلام داش من یک مشکل بزرگ دارم این ماهواره اذرست من میگیرم ولی فرکانس ایدیوazبالا نمییاد حیف والا
شنیدم طرفای ما منطقه عسلویه سیگنال نداره هرکاری کردیم نشد اصلا بالا نمیاد
میشه یکی کمکم کنه ممنون میشم

Ares در 7/5/1392 | 23:34 گفت:

عکس خودته؟

ali arsenal در 7/5/1392 | 21:48 گفت:

مرسی بابت کدبیس

Ares در 7/5/1392 | 20:47 گفت:

سید جان دستت درد نکنه استفاده کردیم

سید محمد رضا در 7/5/1392 | 20:24 گفت:

میلاد جان بدون تنظیم دیش نمیتونه شبکه رو پیدا کنه
دلیل این که روی جهت های دیگه کانال اضافه کرده هم این بوده که کانال یابی در ریسیور به این معنا هست که دستگاه یه سری فرکانس که قبلا برای هر ماهواره براش تعیین کردن رو جستجو میکنه ، اما فرکانس هایی که بعد از تولید دستگاه اضافه میشن رو نمیتونه پیدا کنه و باید بهش دستی فرکانس بدی تا پیداشون کنه.
پیدا شدن این شبکه های جدید هم حاصل یکسان بودن بعضی از فرکانس های تعریف شده ی بقیه ماهواره ها هست با بعضی از فرکانس های تعریف نشده ماهواره ای که در حال حاضر استفاده میکنید.

با فایندر هم احتمالا میشه پیدا کرد اما با توجه به نزدیک بودن این ماهواره به ترکست احتمالا صدای فایندر کم خواهد بود

هلموت در 7/5/1392 | 19:50 گفت:

بسیار بسیار ممنون به خاطر پست مفیدت
سید جان من هفته پیش این کارارو انجام دادم
اسم ماهواره جدیدو که Azerspace باشه رو وارد کردم
فرکانسا رو هم وارد کردم
بدون تنظیم کردن دیش,کانال یابی کردم ولی شبکه ای اضافه نشد
جهتای دیگه رو کانال یابی کردم شبکه هاش اضافه میشد
یه چیز دیگه : با Finder راحت پیدا میشه ؟

akbar در 7/5/1392 | 17:43 گفت:

دمت گـــــــــــــــــــــــــــــــرم

Morteza Bauer در 7/5/1392 | 17:25 گفت:

درود بر سید همشهری.من که ماهواره ندارم

امیر صفای نیکو در 7/5/1392 | 17:20 گفت:

مرسی و ممنون....

سید محمد رضا در 7/5/1392 | 16:20 گفت:

سلام آقا فرشاد عزیز
خیلی ممنون ، نظر لطفتونه.
من در خدمتم.
گنبد باز؟؟؟؟
یه داستان ازش خیلی وقت پیش شنیدم ، الان هر چی بهش فکر میکنم یاد شاه عباس و کرکس می افتم ، باید طرفای نطنز باشه ، درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farshad khadem در 7/5/1392 | 16:05 گفت:

درودبه اقا سید
چقدر کیف میکنم از سبک نوشتنت مثل اینکه مقابلم نشستی داریم حرف میزنیم روون وراحت . ارتباط با مخاطبت حرف نداره .بهت تبریک میگم
سید جان رسیورم hd وLMBهم هاتبرد نصابی که سیستم را وصل کرد مدعی بود تا یک سال کانالهای کارتی رایگانه کانالهای SKY SPORT را هم دارم ولی دریغ از پخش یک بازی از لیگ برتر .حالا با توضیحات قشنگی که دادی مجبورم این پست سیو کنم برم سر وقت یک دیش جدا با LMB خودمم که اینکاره نیستم بدم نصاب نصب کنه . تو هم که اطلاعات عمومیت خوبه موردی شد باید کمکم کنی
راستی تو که اطلاعات تاپه بگو بدونم کوه گنبد باز کجاست بچه کاشون .

amir در 7/5/1392 | 14:34 گفت:

دستت دردنکنه سید جون بابت پستت

سید محمد رضا در 7/5/1392 | 14:32 گفت:

اعععععععععععععععع ساعت 3و نیمه!!!!!
من از ساعت 12 که از بیرون اومدم خونه مشغول نوشتن شدم ، اصن حواسم به ساعت نبود

سید محمد رضا در 7/5/1392 | 14:30 گفت:

شبکه رایگان برا پخش بازی های لیگ برتر نیست...
یه سری شبکه ها هستند که بازی های مهم لیگ قهرمانان رو پخش میکنن که اون بازی ها رو شبکه 3 و ورزش میپخشن و نیازی بهشون نیست.
در مورد شبکه های پولی : شبکه های روی هاتبرد هیچ کدوم با رمز باز نمیشن و نیاز به کارت دارن که هزین خرید کارت خیلی بالاست ، سالی 500 برات آب میخوره
اما به روش شیرینگ میتونی این شبکه ها رو باز کنی فقط با ماهی حداکثر 20 تومن
تو گوگل سرچ کنی میتونی روشش رو پیدا کنی

iman در 7/5/1392 | 14:29 گفت:

سيد جون دستت درد نكنه بابت پستت ولي چه فايده ما ماهواره نداريم

morteza در 7/5/1392 | 14:19 گفت:

سلام دوست من خسته نباشی . روی هاتبرد شبکه ای نیست که رایگان پخش کنه ؟ یابه صورت دستی کد باز شدن شبکه های پولی رو بهمون یاد بدی !!!
مرسی بابت پستت .منتظر جوابم .