آمار بازی ، نمرات بازیکنان

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 297,678 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آمار بازی ، نمرات بازیکنان

سلام خدمت دوستان عزیز ، امیدوارم حال همه تون خوب باشه.
امشب هر چی صبر کردم تا کسی  پستی بذاره به این عنوان ، خبری نشد.
دیگه به یاد قدیما خودم آستین بالا زدم!
قسمت اول : آمار بازی


تصویر شماره یک : اتفاقات مهم بازی به تفکیک زمان

تصویر شماره دو : آمار کلی بازی 

تصویر شماره سه : آمار بازیکنان برترقسمت دوم : نمرات بازیکنان

تصویر شماره چهار: نمرات بازیکنان از دید sky


تصویر شماره پنج : نمرات بازیکنان از دید whoscored
در صورت باز نشدن هر یک از تصاویر روی شماره اون کلیک کنید!

یک ----- دو ----- سه ----- چهار ----- پنج

پایان ، امیدوارم مفید بوده باشه
الانم ساعت 48 دقیقه بامداد هستش!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 3/6/1392 | 13:02 گفت:

روسیچکی واقعا عالیه و پاس هاش چشم نوازه .. سرعتی هم بازی میکنه

حیف که این چند سال زیاد مصدوم شده ..

بهزاد کاویانی در 3/6/1392 | 11:37 گفت:

روسیچکی فقط یه کم پایین تر از حد انتظار بود اونم شاید به خاطر پستی که توش بازی کرد.
به مرته چرا نمره کم دادن؟؟؟!!!

masoud mahmudpur در 3/6/1392 | 10:53 گفت:

مرسی.

nima در 3/6/1392 | 10:14 گفت:

کازورلا به نظر من خیلی خوب بود نمره کم دادن بهش

محمد مهدي نوروزي در 3/6/1392 | 08:14 گفت:

مرسی داداش
شزنی کم کم داره ادم می شه
پودولسکی هم اگه ونگر بازی بهش بده عالی بازی می کنه
اگه اوزیل بره منچستر واقعا بد می شه

امیر صفای نیکو در 3/6/1392 | 07:48 گفت:

خیلی ممنون و متشکرم از پست زیبای شما....عاشق پست فنی ام....

آرین در 3/6/1392 | 00:48 گفت:

امروز بازی خیلی قشنگ و روونی کردیم.ولی به نظرم یه سری مشکلات هم داریم. خط هافبکمون فقط یه هافبک دفاعیه توپ خراب کن و جنگنده با قدرت بدنی بالا کم داره.حمله هم یه بازیکن چند پسته ی شوت زن و سرعتی تر از ژیرو نیاز داره.مدافع ها هم کلا سوتی زیاد میدن که تو بازی های بزرگ خطرناکه.3 تا بازیکن تو دفاع و هافبک دفاعی و حمله میتونه بیشتر مشکلات تیمو حل کنه.من موندم این سانوگو کجا بازیش شبیه هانریه؟؟!!

simone در 3/6/1392 | 00:39 گفت:

وای چقد سانتی خوب شده روسیس که نگو
امیدوارم یه جام بیاریم این فصل دیگه
ممنون بابت پستت

سید حسین در 3/6/1392 | 00:07 گفت:

بازم لیگ شروع شد و زحمت این آمارها افتاد گردن آقا سید عزیز ما

سید محمد رضا در 2/6/1392 | 23:51 گفت:

تو عکس آخر موس رو اسم برباتوف بودهمتوجه نشدم ، به بزرگی خودتون ببخشید