بدترین شرایط + آمار و نمرات بازیکنان

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 298,473 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بدترین شرایط + آمار و نمرات بازیکنان

سلام , امیدوارم حالتون خوب باشه!
تصمیم گرفتم برگردم اما خب اصلا از این که چنین شبی برگشتم خوشحال نیستم...احتمالا بازی امشب رو همه دیدید , آرسنال با بهترین عملکرد دوم شد تا یکی از شگفتی های چند سال اخیر اتفاق بیوفته.
گروهی که  3 تیمه 12 امتیازی داره و شب آخر به آرسنال روی خوش نشون نمیده.
با گل لحظات پایانی دورتموندی ها کار آرسنال خیلی بیشتر از حد تصور سخت شد , شاید در ظاهر مشکل اصلی به عنوان تیم دوم صعود کردن باشه ,اما خب با کمی دقت میشه به عمق این اتفاق ( به عقیده من فاجعه) پی برد.

در حال حاضر حریف آرسنال در مرحله بعد یکی از تیم های "رئال , PSG , بایرن ,اتلتیکو مادرید و بارسلونا" خواهد بود.

این در حالی هستش که اگه به عنوان تیم اول صعود کرده بودیم باید با یکی از تیم های "لورکوزن , گالاتاسرای , المپیاکوس , شالکه , زنیت یا میلان"  بازی میکردیم.

همینطور که خودتون هم میتونید قضاوت کنید آرسنال در مرحله بعد فقط در صورت برخورد با اتلتیکو مادرید میتونه شانس زیادی برای صعود داشته باشه ولی در بازی با بقیه تیم ها به جز PSG که میشه شانس برابری برای هر دو قائل شد , در صورت برد آرسنال از نتیجه بازی به عنوان شگفتی یاد خواهد شد.

ولی اگه دورتموند در لحظه آخر گل نمیزد فقط تیمی مثل گالاتاسرای و میلان میتونست صعودمون به مرحله دوم حذفی رو مشکل کنه.

جدای اینکه الان حسرت گل نشدن ضربه فنی کازورلا در دیدار رفت با دورتموند برام تازه شده مسئله بعدی که خیلی اذیتم میکنه بازی کردن در مقابل تیم های چلسی و السیتی هستش.

آرسنال در بازی قبلی در برابر اورتون تقریبا توپ و بازی رو به حریف باخته بود , امشب هم هر چند میشد با ترکیبی قوی تر راهی زمین شد اما باز هم بازی خوبی رو شاهد نبودیم.

احتمالا این آغاز یک بحران میتونه باشه , بحرانی که با مساوی با اورتون شروع و با باخت با سیتی و چلسی میتونه تکمیل بشه.(البته امیدوارم چنین چیزی رخ نده)

بازی روز شنبه در ساعت 12 و45 دقیقه به وقت گرینویچ در ورزشگاه اتحاد خیلی چیز ها رو میتونه ثابت کنه , بازی که بازیکنان حریف هم از لحاظ بدنی و هم از لحاظ روحی در اون برتر هستند.

امیدوارم حداقل یک نتیجه مساوی آرسنال رو زنده نگه داره...
به هر حال الان بهترین آرسنال چند سال اخیر دچار بدترین شرایط شده و امیدوارم این نهالی که تازه به زندگی برگشته دراین زمستون زنده بمونه. ( چه مثال داغونی زدم , انگار نوشتن یادم رفته) آمار سایت هم که معمولا دست من بوده , امشب هم تقدیم شما

آمار بازی

تصویر شماره یک: آمار کلی بازی 


 تصویر شماره دو : آمار بازیکنان برتر


تصویر شماره سه: نمرات بازیکنان از دید sky


تصویر شماره چهار : نمرات بازیکنان از دید whoscored "امیدوارم مفید بوده باشه." از امشب با "غرور" دیگه این جمله در آخر پست هام استفاده نمیکنم , چون در این مدتی که پست نمیدادم و پست های بقیه رو میخوندم , پست مفید کم پیدا میشد..

ضمنا اسپم نویسان عزیز ,شعور کاربر ها رو در پس نوشتنتون در نظر بگیرید  و البته از همه کسانی که پست مفید میذارن به شدت تشکر میکنم.
 

و البته چندتا نکته , آقای ونگر دلگیرم ازت چون قبل بازی و موقع بازی کاملا خودتو باخته بودی , حتی وقتی نتیجه صفر بر صفر بود و البته از این که یه تعویض رو تلف کردی , چرا والکات یا بنتنر رو بعد گل رو نفرستادی داخل زمین ؟!!!!
و در آخر 4-4-2 ام آرزوست...

(نصف)شبتون خوش


آپدیت : کل متن رو دیشب نوشتم و بازی های این 2 هفته را شرایط سخت خوندم اما الان به اشتباهم پی بردم...
تقویم بازی های بعدی رو نگاه کنیدFebruary:
2nd: Crystal Palace
8th: Liverpool
12th: Manchester United
15th: FA Cup 5th Round
18th/19th: Barcelona/Real Madrid/Atletico/PSG/Bayern
22nd: Sunderland

March:
1st: Stoke City
8th: Swansea
11th/12th/18th/19th: Barcelona/Real Madrid/Atletico/PSG/Bayern
15th: Spurs
22nd: Chelsea
29th: Manchester Cityتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 22/9/1392 | 11:38 گفت:

بابا اوزیل چندتا بازی خیلی خوب داشت بازی میکرد.ولی بازی با ناپولی خسته بود.از همه ی بازیکنامون بیشتر بازی کرده بدبخت

Vishka در 21/9/1392 | 23:05 گفت:

سید و بازگشتی رویایی. به خاطر پست فنی و شاهکارت مرسی داری. من ترجیح میدم شاهد بحث جالبتون باشم:دی

M o o r I در 21/9/1392 | 21:34 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : ما تا وقتی ژیرود مهاجم اصلیمون باشه به هیچ جا نمیرسیم، تیم به یه مهاجم سرعتی و پا به توپ نیاز داره، ژیرود دیگه داره حالمو به هم میزنه خیلی کند بازی میکنه، مهاجم ها تیم های دیگه رو میبینم بیشتر اعصابم به هم میریزه، نمیدونم اونایی که میگفتن ژیرود خوبه ژیرود عالیه هنوزم سر حرفشون هستن؟ خواهشا واقع بینانه نظر بدن، امیدوارم ژانویه یه مهاجم بگیریم وگرنه تو لیگ هم به مشکل میخوریم تو لیگ قهرمانان که دیگه حرفشو نزنیم بهتره

پاسخ شما : والا نمیدونم شما چوبت فقط ب ژیرو گیر کرده ؟؟!!

دیشب کل تیم بد بود اونوخ تو میای میگی ژیرو افتضاحه ژیرو فلانه ژیرو بهمانه !!!!

اگ ژیرو بد بود پس جنکینسون و آرتتا چی بودن من نمیدونم !!!

نمیدونم چ خصومتی با ژیرو داری ک تو هر پست از ژیرو انتقاد میکنی ولی اینو بدون 1 روزی ژیرو از اون خائنم بهتر میشه اون روزه ک میام سلامت میکنم

خدایی بسه دگ این همه انتقاد ! ژیرو دیشب جز اینکه مث سگ تو زمین دوید و تو برخوردهای فیزیکی شرکت کرد و درخدمت تیم بود چیکار میتونس بکنه ؟؟

الان باز میای میگی تیم ب ی تمام کننده تمام عیار نیاز داره مث سوارز . اینو خودمم میدونم و حرفتو کاملا قبول دارم ولی دگ دلیل این همه انتقاد از ژیرو رو نمیفهمم


پاسخ شما : -------------اونایی که میگفتن ژیرود خوبه ژیرود عالیه هنوزم سر حرفشون هستن؟ -------------- هنوز هستم.
باهات موافقم منم موندم چرا این بدبختو که این همه تلاش میکنه و میجنگه تو زمین اینجوری می کوبن.
دیشب کل تیم ضعیف بود.


پاسخ شما : منم منظورم همون بود داداش

ی دسته ای میان تا بازیکن یکم پیشرفت میکنه میگن وای چقد خوبه !!!

همین ک گل نزنه میگن بدترین خرید تاریخه و ....

ژیرو جز در خدمت بودن تیم هیچ کار دیگه ای نمیکنه نمیدونم چرا اینارو نمیبینن !!!!

خودم ب قدری ب ژیرو امیدوارم ک ب اون خائن نبودم . و همه جام گفتم ی روزی بهتر از اون خائن میشه

mohsen abbasi در 21/9/1392 | 18:24 گفت:

اوزیل اگه همینجور ادامه بده بدترین خرید تاریخ میشه حتی بدتر از تورس یه ذره از روسیچکی یاد بگیره دیشب مثه اسب می دویید حیف که مصدومیت اجازه نداد تا فوق ستاره ارسنال بشه

Enrique در 21/9/1392 | 17:44 گفت:

اگه بتونیم رئالو حذف کنیم (که من میگم به راحتی میتونیم) اون وقت همه دنیا یه جور دیگه ای به تیممون نگاه میکن...

بهزاد کاویانی در 21/9/1392 | 17:38 گفت:

نقل قول : نقل قول : ما تا وقتی ژیرود مهاجم اصلیمون باشه به هیچ جا نمیرسیم، تیم به یه مهاجم سرعتی و پا به توپ نیاز داره، ژیرود دیگه داره حالمو به هم میزنه خیلی کند بازی میکنه، مهاجم ها تیم های دیگه رو میبینم بیشتر اعصابم به هم میریزه، نمیدونم اونایی که میگفتن ژیرود خوبه ژیرود عالیه هنوزم سر حرفشون هستن؟ خواهشا واقع بینانه نظر بدن، امیدوارم ژانویه یه مهاجم بگیریم وگرنه تو لیگ هم به مشکل میخوریم تو لیگ قهرمانان که دیگه حرفشو نزنیم بهتره

پاسخ شما : والا نمیدونم شما چوبت فقط ب ژیرو گیر کرده ؟؟!!

دیشب کل تیم بد بود اونوخ تو میای میگی ژیرو افتضاحه ژیرو فلانه ژیرو بهمانه !!!!

اگ ژیرو بد بود پس جنکینسون و آرتتا چی بودن من نمیدونم !!!

نمیدونم چ خصومتی با ژیرو داری ک تو هر پست از ژیرو انتقاد میکنی ولی اینو بدون 1 روزی ژیرو از اون خائنم بهتر میشه اون روزه ک میام سلامت میکنم

خدایی بسه دگ این همه انتقاد ! ژیرو دیشب جز اینکه مث سگ تو زمین دوید و تو برخوردهای فیزیکی شرکت کرد و درخدمت تیم بود چیکار میتونس بکنه ؟؟

الان باز میای میگی تیم ب ی تمام کننده تمام عیار نیاز داره مث سوارز . اینو خودمم میدونم و حرفتو کاملا قبول دارم ولی دگ دلیل این همه انتقاد از ژیرو رو نمیفهمم


پاسخ شما : -------------اونایی که میگفتن ژیرود خوبه ژیرود عالیه هنوزم سر حرفشون هستن؟ -------------- هنوز هستم.
باهات موافقم منم موندم چرا این بدبختو که این همه تلاش میکنه و میجنگه تو زمین اینجوری می کوبن.
دیشب کل تیم ضعیف بود.

Enrique در 21/9/1392 | 17:38 گفت:

رئیس ترسووووووووووووو !!!

د آخه من تا کی باید چپ و راس پیش حسن_ویلشر ازش دفاع کنم؟؟؟ کاراش بعضی وقتا دیگه شدیدا رو اعصابه

دیشب تیم 1_0 عقبه ، اومده دفاع چپ (ناچو) میاره تو واسه من ؟؟؟؟ الان من سر خودمو نکوبم به دیوار از دست این
کارای رئیس ؟؟؟

ما دیشب فقط و فقط به "ترس" رئیس باختیم و دیگر هیچ !!!

دقیقا مث بازی با منچستر ...!!!

بخدا قسم منچستر مث سگ از ما ترسیده بود ولی تفکرات شدیدا محتاطانه و دفاعی رئیس (بازی با 2 هافک دفاعی: آرتتا+فلامینی) باعث شد که منچستر از دقیقه 1 تا 90 ما رو شدیدا تحت فشار بذاره و نتونیم هیچ غلطی بکنیم و از منچستر تو فاجعه بار ترین فصلشم ببازیم !!!!

به دلم مونده یه بار به عنوان تیم اول صعود کنیم ....

د آخه ما تا کی باید به عنوان تیم دوم صعود کنیم تا بعدش به سرگروه ها و بخوریم بازی برگشتم میهمان باشیم و بازی رم ببازیم و تو همون مرحله یک هشتم حذف شیم ؟؟؟ هاااااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

majid در 21/9/1392 | 17:20 گفت:

نقل قول : بچه ها به نظر من خوبه که دوم شدیم....
بگید چرا؟
ببینید اگه آرسنال میخواد در حد قهرمان ظاهر شه به نظر من بهتره تو این مرحله نشون بده میتونه یا نه... نه اینکه الان به یه تیم آسون بخوره بیاد مرحله بعد بخواد ببازه .... حداقل حسنش اینه که اگه قراره لیگ قهرمانانو از دست بده تمرکزش میره رو لیگ ... غیره اینه مگه خدایی؟


پاسخ شما :
گرچه هنوز این بازیه ضعیفو هضم نکردم اما حرفت کاملا درسته

majid در 21/9/1392 | 15:49 گفت:

فقط یه چیو بگم این آرسنال بازی دیشب حالمو بهم زد

mehdi در 21/9/1392 | 15:43 گفت:

خدایی این همه بازیکن خوب داریم واقعا نمیفهمم واقعا حقمون باخت 2 0 بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کاش ولکات رو ونگر از این به بعد بزاره مهاجم نوک البته پولدی هم خوبه لالقل مثل جیرود تک به تک ها رو خراب نمیکنن.مشکل جیرود اینه که تک به تک زن خوبی نیست فقط به درد نبردهای هوایی میخوره و بس...

امیرحسین در 21/9/1392 | 14:56 گفت:

بچه ها به نظر من خوبه که دوم شدیم....
بگید چرا؟
ببینید اگه آرسنال میخواد در حد قهرمان ظاهر شه به نظر من بهتره تو این مرحله نشون بده میتونه یا نه... نه اینکه الان به یه تیم آسون بخوره بیاد مرحله بعد بخواد ببازه .... حداقل حسنش اینه که اگه قراره لیگ قهرمانانو از دست بده تمرکزش میره رو لیگ ... غیره اینه مگه خدایی؟

M o o r I در 21/9/1392 | 14:24 گفت:

نقل قول : ما تا وقتی ژیرود مهاجم اصلیمون باشه به هیچ جا نمیرسیم، تیم به یه مهاجم سرعتی و پا به توپ نیاز داره، ژیرود دیگه داره حالمو به هم میزنه خیلی کند بازی میکنه، مهاجم ها تیم های دیگه رو میبینم بیشتر اعصابم به هم میریزه، نمیدونم اونایی که میگفتن ژیرود خوبه ژیرود عالیه هنوزم سر حرفشون هستن؟ خواهشا واقع بینانه نظر بدن، امیدوارم ژانویه یه مهاجم بگیریم وگرنه تو لیگ هم به مشکل میخوریم تو لیگ قهرمانان که دیگه حرفشو نزنیم بهتره

پاسخ شما : والا نمیدونم شما چوبت فقط ب ژیرو گیر کرده ؟؟!!

دیشب کل تیم بد بود اونوخ تو میای میگی ژیرو افتضاحه ژیرو فلانه ژیرو بهمانه !!!!

اگ ژیرو بد بود پس جنکینسون و آرتتا چی بودن من نمیدونم !!!

نمیدونم چ خصومتی با ژیرو داری ک تو هر پست از ژیرو انتقاد میکنی ولی اینو بدون 1 روزی ژیرو از اون خائنم بهتر میشه اون روزه ک میام سلامت میکنم

خدایی بسه دگ این همه انتقاد ! ژیرو دیشب جز اینکه مث سگ تو زمین دوید و تو برخوردهای فیزیکی شرکت کرد و درخدمت تیم بود چیکار میتونس بکنه ؟؟

الان باز میای میگی تیم ب ی تمام کننده تمام عیار نیاز داره مث سوارز . اینو خودمم میدونم و حرفتو کاملا قبول دارم ولی دگ دلیل این همه انتقاد از ژیرو رو نمیفهمم

آرین در 21/9/1392 | 13:34 گفت:

نقل قول : شبکه من سيتي آرسنال ساعت16 بخش نميکنن
فرداش منچستر استون ويلا رو ساعت 17 بخش ميکنه


لينک ارتباط با شبکه سه
لينک را کبي کنيد و در مرورگر خود وارد کنيد

http://origin.tv3.ir/index.php?option=com_rsform&formId=5

اين هم لينک برس وباسخ صدا وسيما

http://www.pririb.ir/persian/ModulesPage.aspx?modulename=SedaSima_Questionپاسخ شما : میلاد جان شبکه ورزش میپخشه.تازه ساعت 4:20 استقلال-فجر بازی داره.اینا وقتی لیگ های دیگه فوتبالی نداره هم بازی های جزیره رو از شبکه 3 نمیذارن نمیشه حالا که فوتبال داخلی داره اونو پخش نکنن!؟ از شبکه ورزش ببین

کمیل در 21/9/1392 | 13:25 گفت:

ما تا وقتی ژیرود مهاجم اصلیمون باشه به هیچ جا نمیرسیم، تیم به یه مهاجم سرعتی و پا به توپ نیاز داره، ژیرود دیگه داره حالمو به هم میزنه خیلی کند بازی میکنه، مهاجم ها تیم های دیگه رو میبینم بیشتر اعصابم به هم میریزه، نمیدونم اونایی که میگفتن ژیرود خوبه ژیرود عالیه هنوزم سر حرفشون هستن؟ خواهشا واقع بینانه نظر بدن، امیدوارم ژانویه یه مهاجم بگیریم وگرنه تو لیگ هم به مشکل میخوریم تو لیگ قهرمانان که دیگه حرفشو نزنیم بهتره

محمد عرفان مرادی در 21/9/1392 | 13:09 گفت:

دیشب بچه ها تو زمین فقط راه رفتن ولی این تنها بازی بد آرسنال بعد از بازی با استون ویلا بود. پس نمیشه نا امید بود
سیتی رو میبریم.
مرسی از پست خوبت

milad در 21/9/1392 | 12:55 گفت:

بازي آرسنال تيم اول جزيره رو فقط اين فصل بازي با چلسي و فنرباغجه رو بخش کردن در مقايسه با تيم بحران زده منچستر خيلي کمه

منظورم شبکه3 همگي اعتراض کنيد

milad در 21/9/1392 | 12:54 گفت:

شبکه من سيتي آرسنال ساعت16 بخش نميکنن
فرداش منچستر استون ويلا رو ساعت 17 بخش ميکنه


لينک ارتباط با شبکه سه
لينک را کبي کنيد و در مرورگر خود وارد کنيد

http://origin.tv3.ir/index.php?option=com_rsform&formId=5

اين هم لينک برس وباسخ صدا وسيما

http://www.pririb.ir/persian/ModulesPage.aspx?modulename=SedaSima_Question

masoud mahmudpur در 21/9/1392 | 12:45 گفت:

من نمیدونم کسی بازی بایرن با سیتی رو دید یا نه؟بایرن با ترکیب اصلیش تو خونه ی خودش باخت اونم به سیتی ای که نصف ذخیره هاش رو بازی داده بود
نباید انقدر زود ناامید شیم.ما همه ی بازیای فصلمونو قشنگ بازی کردیم حالا که یه دونه رو گند زدیم عیب نداره بازی با سیتی جبران میکنم
سید مرسی بابت پستت

ناصر در 21/9/1392 | 12:36 گفت:

ديشب به معناي واقعي افتضاح بازي كرديم
اينكه ناپولي بود،اگه بخواهيم با رئال يا پي اس جي يا بايرن بازي كنيم ديگه چي ميشه!
مشكل اصلي تيم كه هنوز به نظر من برطرف نشده،"مقابله،پيروزي و ديكته كردن بازي مقابل تيم هاي بزرگه"،همينو بس.
خيلي زور داشت كه حتي يه حمله درست و حسابي رو دروازه ي اونا نداشتيم??-:

Morteza Bauer در 21/9/1392 | 12:17 گفت:

نمیدونم چرا همتون ترسیدین.الان تیمای غول اروپایی باید ازاین بترسن به مانخورن.یادتون نیست به رئال خوردیم همه گفتن حذفیم ولی توبرنابئو اونارو بردین.درسته سخته ولی مگه بعدش به تیم سخت نیمخوردیم تو جام باشگاهای اروپا همه قوین هیچ تیمی ضعیف نیست.من فقط نگران بازی شنبم که بعضی بازیکنا به خصوص اوزیل و جیرود خستن.البته اوزیل خیلی به هودش فشار نیاورد.ولی خیلی نگران بازی شنبم خدا به خیر کنه
مرسی داش سید از پست خوب وکاملت

majid در 21/9/1392 | 12:09 گفت:


الان باز یه مخالف میاد میگه اینکه 2-0 میبازه و به عنوانه تیم دوم صعود میکنه و فلان و فلان...نشونه ی اینه که ونگر

میدونه چیکار میکنه؟ اما الان دارم میگم دیگه حوصله ی تکرار شدنه پروسه ی زمانه نقل و انتقالات و ندارم... همه ی

مخالفا خوش باشین

majid در 21/9/1392 | 12:05 گفت:


البته منظورم بیشتر بلاگ قبلیه

majid در 21/9/1392 | 12:03 گفت:


البته هنوزم میگم ژیروبد نیست اما ما به یک مهاجم بهتر احتیاج داریم... دیشب خیلی از بازی ناراضی بودم چون حقیقتآ

افتضاح بودیم. اما به این تیم هنوزم ایمان دارم گرچه از اولم گفته بودم این تیم تازه فصل اولیه که پا گرفته و واقعا میگم نباید ازش

خیلی انتظار داشت (حتی تو لیگ برتر) اما فک میکنم هدف ونگر لیگ برتره و فک میکنم هدفش تو اروپا فقط صعود از گروه

بود. به هر حال من به بازیه شنبه امیدوارم... به اینم امیدوارم که دوباره بعضیاتون اینجا رو با چاله میدون اشتباه نگیرینو هرچی

از دهنتون درمیاد نثار ونگر نکنید... هزار بار ثابت کرده میدونه داره چیکار میکنه الانم از این قاعده مستثنا نیست

milad در 21/9/1392 | 12:02 گفت:

چيزي که من رو ميترسونه اينه که امسال با تيمهاي قدر انگليسي نتيجه خوبي نگرفتيم با منچستر بحران زده و اورتون و چلسي امتياز از دست داديم يا حذف شديم

تا حالا فقط تيم ها آسان رو برديم به جز ليوربول

نميخوام شما رو نااميد کنم ولي اگه با سيتي و چلسي کمتر از 3 امتياز بگيريم ديگه به قهرماني اميدي نيست و دوباره يه سال تکراري ديگه

milad در 21/9/1392 | 11:53 گفت:

اوزيل ديروز رکورد کند ترين بازيکن جهان رو زد

فک کنم امسال سلطان کند ترين هاي جهان شه
بزن به افتخارش

milad در 21/9/1392 | 11:43 گفت:

مشکل ما فقط يه مهاجمه
جيرود تنها حسني که داره اينه که تو توب هاي هوايي خوب کار ميکنه و هالبته همون توب رو به عقب باس ميده
زياد باهوش نيست خيلي کنده
اصلا تيمي که بهترين گلزنش يه هافبک دفاعيه معلومه که مهاجمش خوب نيس تازه سلطان باس گل هم داريم

رسول در 21/9/1392 | 11:40 گفت:

نقل قول : نقل قول : خب اگه می خوایم قهرمان لیگ قهرمانان بشیم بالاخره به تیمای قوی می یفتیم اگرم بخوایم حذف شیم همین بهتر که زود تر حذف شیم الکی انرژی مصرف نکنیم و تمرکزمون رو لیگ باشه.

پاسخ شما : موافقم ! اگه به حذف شدنه ! زودتر بریم لیگمونو بگیریم ، بسه


پاسخ شما : والا ما از همون اولم گفتیم آرسنال هنوز تیم لیگ قهرمانان نیست باید یکی دو فصل توی لیگ و جامهای داخلی خودشو بسازه بعد بیاد لیگ قهرمانان .....امسال هم حکایت 2007 -08 هست که با عنچستر توی کورس قهرمانی بودیم و ونگر بخاطر بلند پروازی هاش برای لیگ قهرمانان همه جامها رو فدا کرد و آخرشم شدیم سوم لیگ جزیره...امسالم همونه مگه ونگر سر عقل بیاد!!!!

علی اسدی در 21/9/1392 | 11:16 گفت:

ما رو بگو رفتیم برا این بازی 100 هزارخرج کردیم بالاخره یه دیجیتال مسخره که مفت گرونه خریدیم تا این بازی رو ببینیم ولی چی شد
آرسنال تا وقتی پاشنه آشیلهایی مثل جنکینسون وگیبس داره که حر لحظه امکان هنر نماییشون هست به جامی نمیرسه وجلو تیمهای بزرگ کم میاره
در مورد ترکیب دیشب هم همه دوستان گفتند ولی واقعا از ونگر بعید بود همچین ترکیبی رو بفرسته زمین مخصوصا هافبکها چون آرتتا وفلامینی بازیشون کاملا شبیه هم هست ویکیشون باید تو ترکیب باشه که اون هم فلامینی خوبه آرتتا دیگه سن وسال دارشده وبه درد نمیخوره فقط اخراج میشه
رمزی رم گذاشته بیرون ونیمه دوم میارش که بهترین بازیکن این فصل آرسنال بوده وباید فیکس بازی میکرد
ژیرود بنده خدا خیلی هم بد نبود وتو درگیریها خوب شرکت میکرد واون جنگندگی همیشگی رو داشت واین اوزیل هم که تا حالا نتونسته اونی باشه که تومادرید بودو کار مفیدی نکرد
کلا نمیخام نا امید باشم ولی امیدی به گرفتن جام این فصل هم نداریم ودوست داشتم لااقل اول نشدیم سوم میشدیم میرفتیم جام یوفا وبا تیمهای هم سطح وپایینتر از خودمون بازی میکردیم قهرمان میشدیم یه جام میگرفتیم چون تو مرحله بعد راحت حذفیم ببخشید زیادی حرف زدم اولین کامنتم بود وبیشتر میومدم مطالب رو میخوندم به امید روزهایی آقایی در اروپا

parsa در 21/9/1392 | 11:12 گفت:

نقل قول : سلام.خیلی ممنون از پستت...متاسفانه یکی از چیزهایی که توی 3 بازی آخر آرسنال خیلی منو زجر میداد آماده نبودن سانتی هست...خیلی زیاد افت کرده و توپ ها رو پیاپی لو میده....اگه ما تا حالا انقدر خوب کار کردیم دلیلش بدون شک عملکرد خط میانیمون بوده...در حالی که الان اون شادابی قبل رو اصلا نداریم....امیدوارم با تمرین کردن زیاد برطرف بشه...

پاسخ شما : وای پسر گل گفتییییییییی
چرا اینجوری شده سانتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی میدونه؟؟؟؟؟؟؟
الان 4و5تا بازی داره افتضاح بازی میکنه وفقط جلو لیورپول که گل زد خوب بود

parsa در 21/9/1392 | 11:10 گفت:

میدوارم این نهالی که تازه به زندگی برگشته دراین زمستون زنده بمونه.
....................
خخخخخخخخخ
مرسی بابت پست سید جان .عالی بود
من فکر میکنم میخوریم به بارسا

امیر صفای نیکو در 21/9/1392 | 10:54 گفت:

سلام.خیلی ممنون از پستت...متاسفانه یکی از چیزهایی که توی 3 بازی آخر آرسنال خیلی منو زجر میداد آماده نبودن سانتی هست...خیلی زیاد افت کرده و توپ ها رو پیاپی لو میده....اگه ما تا حالا انقدر خوب کار کردیم دلیلش بدون شک عملکرد خط میانیمون بوده...در حالی که الان اون شادابی قبل رو اصلا نداریم....امیدوارم با تمرین کردن زیاد برطرف بشه...

سید محمد رضا در 21/9/1392 | 09:46 گفت:

ممنون , الان مشکل رو برطرف کردی؟!

آرمان امیراحمدی در 21/9/1392 | 09:43 گفت:

راستی متن پستت عالی بود ... اطلاعات بسیار خوبی داد ... مرسی

آرمان امیراحمدی در 21/9/1392 | 09:42 گفت:

نقل قول : نقل قول : چرا من شکلک میذارم نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ شما :
مطمئنی ؟!


پاسخ شما : اومدا

آرمان امیراحمدی در 21/9/1392 | 09:42 گفت:

نقل قول : چرا من شکلک میذارم نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ شما :
مطمئنی ؟!

آرمان امیراحمدی در 21/9/1392 | 09:41 گفت:

نقل قول : خب اگه می خوایم قهرمان لیگ قهرمانان بشیم بالاخره به تیمای قوی می یفتیم اگرم بخوایم حذف شیم همین بهتر که زود تر حذف شیم الکی انرژی مصرف نکنیم و تمرکزمون رو لیگ باشه.

پاسخ شما : موافقم ! اگه به حذف شدنه ! زودتر بریم لیگمونو بگیریم ، بسه

Mohammadhadi در 21/9/1392 | 09:24 گفت:

خب اگه می خوایم قهرمان لیگ قهرمانان بشیم بالاخره به تیمای قوی می یفتیم اگرم بخوایم حذف شیم همین بهتر که زود تر حذف شیم الکی انرژی مصرف نکنیم و تمرکزمون رو لیگ باشه.

سید محمد رضا در 21/9/1392 | 02:54 گفت:

نقل قول : خیلی خوب بودhttp://arsenal.ir/images/smile/1.gif
ولی حتی بدون گل آخر دورتموند بازم ما دوم بودیم،چون تفاضل ما3و اونا5!!این یعنی ما خودمونم نباید گل دومو میخوردیم،در این صورت اول میشدیم!!


پاسخ شما :

دورتموند اگه گل دوم رو نمیزد سوم میشد با 10 امتیاز , اونوقت ناپولی می اومد بالا چون 12 امتیاز داشت ولی به دلیل یکسان بودن نتیجه رفت و برگشتش با آرسنال , تفاضل منظور میشد که از آرسنال بهتر بود.
برای به کار بردن شکلک هم کافیه به جای کپی کردن لینکشون داخل کامنتت از کارکتر هایی که زیرشون وجود داره در متنت استفاده کتی

shima در 21/9/1392 | 02:44 گفت:

چرا من شکلک میذارم نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shima در 21/9/1392 | 02:43 گفت:

خیلی خوب بودhttp://arsenal.ir/images/smile/1.gif
ولی حتی بدون گل آخر دورتموند بازم ما دوم بودیم،چون تفاضل ما3و اونا5!!این یعنی ما خودمونم نباید گل دومو میخوردیم،در این صورت اول میشدیم!!

علی در 21/9/1392 | 02:20 گفت:

دادا پستت حرف نداشت
اصن ی اعتبار دادی ب این قسمته پستا
ایشالا کاربرای دیگه هم اینقدر باربط و محتوا تر پست بزارن و مث خود من تراوشات صرفا ذهنیشونو نچسبونن اینجا
10000تا لایک واسه برگشتنت
فدایی داری
راسی آواتارتم مبارک
یاعلی