برد با نهایت کیفیت! + آمار

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 298,553 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

برد با نهایت کیفیت! + آمار

سلام , امیدوارم حالتون خوب باشه!


پستم رو با تشکر از شبکه ورزش شروع میکنم , در حال حاضر در کنار ایدمان , تنها شبکه رایگانی هستند که اینقدر خوب مسابقات رو پوشش میدن , یا حداقل من اینجوری فکر میکنم

خب اکثرا بازی رو دیدید پس میشه در مورد چندتا مساله بحث کرد!

1-ژسنی , تا اینجا فصل عالی بوده اما بازی قبل سوتی بدی داد و امروز نزدیک بود یه گل به حریف هدیه کنه , برا همین 2تا سوال برام پیش اومده , اولی اینه که ما برا چی گلر فیورنتینا رو قرض گرفتیم؟ و البته دومی هم مساله دنبال کاسیاس رفتن در ژانویه هستش!

2-تعویض آرتتا با گیبز و رفتن فلامینی به پست دفاع چپ! , راستش رو بخواید یه لحظه رفتم سراغ شبکه اصفهان تا ببینم نتیجه والیبال باریج اسانس و کاله چند چنده , دلیلشم این بود که مطمئن بودم ویلشر میره بیرون , میخوام بدونم که گیبز مصدوم شد یا این یه تعویض عادی بود؟!!

3-ژیرو , گل زد اما دهنم من یکی رو آسفالت کرد از بس توپ لو داد , امروز تاکید کرده که دوست نداره ونگر ماجم بخره , باهاش موافقید؟!! (وقتی میشینه رو زمین و به نشونه درد داشتن مچ دستش رو با انگشت های باز تکون میده , اعصاب منو خورد میکنه!!!)

4-مصدومیت اوزیل , بازی با کاردیف در لیگ و تاتنهام در FA CUP رو به دلیل مصدومیت از دست میده , توی دقیقه 81 بازی وستهام که تعویض شد که مصدوم نبود, بود؟!!!

5-و در آخر نظرتون رو میخواستم بدونم در مورد "قهرمانی به سبک منچستر" , یعنی گرفتن حداکثر امتیازات در برابر تیم های معمولی و غول "نکشی" , امکان داره در این راه موفق بشیم؟!!آمار بازی

اتفاقات مهم بازی و آمار کلی
بازیکنان برتر


نمرات بازیکنان از دید sky


نمرات بازیکنان از دید whoscored
خب اگه هنوز براتون سواله که منظور من از برد با نهایت کیفیت چی بود , باید بگم که تنها ربطی که این تیتر به آرسنال داره اینه که اولین باری بود که من بازی آرسنال رو با عینک میدیدم. بی مزه هم خودتون هستید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهرزاد در 10/10/1392 | 00:16 گفت:

اقای حسن ویلشر بنده مخلص شما و اقای ویلشر هستم!
در این که گوینده به خصوص کارشناس وسط بازی گفت 55% نیوکاسل می بره اشتباه کردن شکی نیست,ولی وجدانا فکر می کردین امتیازش 8.2 بشه؟
ویلشر یه پاس خیلی خوب هم داد که والکات می تونست بزنه برگشتشم جیرود گل نکرد.
متاسفان دومین کامنتی که تو این سایت گذاشتم یه خورده احساسی(فقط یه خورده) بود دوستان به ما بدبین شدن!

مهرزاد در 9/10/1392 | 00:37 گفت:

دوستان اگه باعث ناراحتی شما شدم ببخشید.من بیشتر حرفم این بود که اگه بخوایم تیمای به اصطلاح بزرگ چنین اشتباه هایی کنیم,موقعیت های 100% گل نکیم دیگه نمی شه که. باور کنین وقتی جیرود دروازه خالیو گل نکرد سرم درد گرفت!
هر بازی ارسنالو می بینم اگه ده تا هم جلو باشه باز استرس دارم بعد بازی هم که دیگه نمی دونم باید چی کار کنم.
دوستان بازم شرمنده.

مهرزاد در 9/10/1392 | 00:33 گفت:

دوست غزیز اقا حسین من یه خورده احساساتی شدم!
شدیدا هم روی تیمم تعصب دارم و روی بازیکناش, حتی جیرود و بنتنر و جنکینسون و...
برادرم تقریبا 10 سال پیش طرفدار ارسنال بود منم چند تا بازیشو دیدم ازش خوشم اومد ولی خیلی اخبارشو دنبال نمی کردم تا 3 سال پیش که دوباره بازی هاشو دیدم می دونستم چندین سال جام نگرفته ولی مثل کسایی که فوتبالو جام می دونن طرفدار یه تیم دیگه نشم و نخواهم شد.(حتی بعضی از دوستام از وقتی که هانری رفت دیگه ارسنالو ول کردن!)
واقعیتش بعضی از این حرفارو خواستم پارسال بزارم که نکردم اینجوری شد.
شعار خودم و ارسنالی ها هم تا ابد Arsenal For Ever هست!

ali در 9/10/1392 | 00:13 گفت:

ژیرو فقط بلد نیست تموم کنه وگرنه خیلی خوبه ... تمام زربه سرا رو وقتی ژسنی میفرسته میزنه...تمام اوتارو واسش میندازن و توپو حفظ میکنه ... تو یکو دو ها ام خوب کار میکنه ... زیادم دوندگی داره . کلا مفیده

آرین در 8/10/1392 | 23:56 گفت:

اوزیل از ناحیه ی شانه مصدومه! به احتمال زیاد بازی با کاردیف هم نیست!

محمد حسینی در 8/10/1392 | 23:56 گفت:

*مطمئنا

محمد حسینی در 8/10/1392 | 23:54 گفت:

داشتن سه دروازه بان احتیاط ضروریِ اگه ژسنی مصدوم بشه و فابیانسکی اخراج بنتنرُ باید میذاشتیم دروازه نه؟

البته فهمیدن فهمیدن اینکه ونگر چی تو سر داره برای ژانویه واقعا کار سختیِ! بنتنر برای خروج مصمم و می خواد بازی کنه و به نظرم تعویضشم برای نشون دادن بازیش به تیمای دیگه تا برای خریدش بیان جلو اما در مورد ژیرو اول اینکه ژیرو مطمعنا مهاجم با کلاس بالایی نیست اگر گلاش رو چه تو آرسنال ببینیم یا تو مون پلیه ببینید اکثرا یا مفت خوریه یا با سر یعنی نسخه ی دیگه ای از دمبابا تو لیگ! درستِ تو این چند بازی موقعیت های زیادی رو هدر داده اما نکات مثبتی رو هم میشه دید نسبت به پارسال! توانایی حفظ توپ و کار روی زمین رو پیدا کرده و این نشون میده که داره پیشرفت می کنه می تونه واسه تیم خطا بگیر ِ و پاس گل بده ژیرو مهاجمی خوب برای نیمکتِ تا دقیقه 60-70 بیاد و سر بزنه یا تو شلوغیا توپُ هل بده تو گل(کسایی که از ژیرو انتقاد می کنن خب چیز خاصی نیست قبلا هم یادمون از سانگ انتقاد می کردن یا کوشیلینی یا رمسی و ..) اما مطمئنا ما به یک مهاجم خوب نیاز داریم و ونگر با پیشنهاد 50 میلیون و یک پوندیش بیشتر از مبلغی که برای اوزیل پرداخت کردیم نشون داد که به این نیاز آگاه و خی تیمای فرانسوی که گند زدن تو بازار
اما چرا پودولسکی به ژیرو ترجیح داده نمی شه جواب تنها یک چیز قدرت بدنی پایین و بودن روی نوار مصدومیت چیزی که ژیرو ازش دوره

اوزیل هم که از ناحیه شونه مصدومه مصاحبه رئیس هست

به دست آوردن قهرمانی باعث افزایش اعتماد به نفس راحت تر شدن خرید بازیکنا میشه و یادمون نرِ که ما چه تعداد بازیکن جوون داریم و می تونیم 5 -6 سال آینده درو کننده باشیم مطمئنا قهرمانی در لیگ دستاورد مهمیه

آرین در 8/10/1392 | 23:46 گفت:

روزنامه ديلي ميل نوشت باشگاه رئال مادريد حاضر است آلبارو موراتا مهاجم 21 ساله و ذخيره تيم خود را با قرارداد قرضي به مدت 6 ماه و از اول سال 2014 به تيم آرسنال منتقل کند.

رقم انتقال موراتا در حال 15 ميليون پوند است اما رئال مادريد تمايلي به فروش قطعي او ندارد. موراتا در سال هاي اخير با درخشش در تيم هاي جوانان و اميد اسپانيا قهرمان اروپا شد.


(به نظر من ونگر خیلی اشتباه میکنه.باز اگه قطعی 4 5 ساله بود عالی میشد ولی 6 ماهه!!!.در واقع داره برا ژیرو ذخیره میاره به جای اینکه یکی رو بیاره ژیرو بشه ذخیرش!!!)

آرین در 8/10/1392 | 23:43 گفت:

ممنون.اول تبریک بابت برد.بازی اصلا خوب نبود و به نظرم بیشترش به خاطر خستگی بازیکنا بود.در مورد امار هم به نظرم خیلی تخیلیه!! ژیرو به جز گل چیکار کرد!یا ویلشر 8.2!!!! مثل اینکه اونی که این امتیازارو داده خیلی ارسنالی بوده!
درمورد سوالا
1.گلر فیورنتینا رو برا دست گرمی قبل اوزیل گرفته بود !! عمرا کاسیاس بیاد ارسنال.چون به احتمال زیاد باز هم کاسیاس تو رئال میمونه و اگر هم جدا شه با توجه به اینکه مشتری هایی مثل سیتی و psg داره امکان نداره بیاد ارسنال
2.فکر میکنم تعویض فنی بود من که ندیدم مصدوم شه.دلیلش هم, دبوشی شده بود مهاجم دوم نیوکاسل! بس که گیبس فضا بهش داده بود!
3.این که دیگه جواب نمیخواد! فقط یه بار خودش فیلم بازیاشو ببینه چقدر توپ خراب میکنه خودش نظرش عوض میشه میشینه رو نیمکت!
4.اینو دقیق نمیدونم! ولی گزارشگر و چند تا سایت نوشته بودن استراحت داده بهش
5.به نظرم امسال با همین روش جام میاریم

ممنون از بلاگ جالبت
لطفا نظر پایینیمو پاک کن!!

آرین در 8/10/1392 | 23:39 گفت:

ممنون.اول تبریک بابت برد.بازی اصلا خوب نبود و به نظرم بیشترش به خاطر خستگی بازیکنا بود.در مورد امار هم به نظرم خیلی تخیلیه!! ژیرو به جز گل چیکار کرد!یا ویلشر 8.2!!!! مثل اینکه اونی مه این امتیازارو داده خیلی ارسنالی بوده!
درمورد سوالا
1.گلر فیورنتینا رو برا دست گرمی قبل اوزیل گفته بود !! عمرا بریم سراغ کاسیاس.چون به احتمال زیاد باز هم کاسیاس تو رئال میمونه و اگر هم جدا شه با توجه به اینکه مشتری هایی مثل سیتی و psg داره امکان نداره بیاد ارسنال
2.فکر میکنم تعویض فنی بود من که ندیدم مصدوم شه.دلیلش هم, دبوشی شده بود مهاجم دوم نیوکاسل! بس که گیبس فضا بهش داده بود!
3.این که دیگه جواب نمیخواد! فقط یه بار فیلم بازیاشو ببینه چقدر توپ خراب میکنه خودش نظرش عوض میشه میشینه رو نیمکت!
4.

حسین در 8/10/1392 | 23:36 گفت:

ونگر بعد از بازي با وستهام درباره پولدي گفت : برای 4 ماه خارج از ترکیب بود، او حتی یک بازی هم انجام نداد. سعی می کنم به آرامی او را به سطح رقابت ها بازگردانم

حسین در 8/10/1392 | 23:29 گفت:

آقا محمد رضا هويج چيه ، شما سرور ماييد . به نظر من اميليانو رو براي ژسني گرفتن تا رقيب داشته باشه كه ظاهرا تاثير خودش رو هم گذاشته . تو بازي قبل درسته سوتي داد ولي در كل امسال خوب بوده و اميدي به آوردن كاسياس نبايد داشته باشيم . به نظر من مشكل ژسني اعتماد به نفس زياد از حدش هست كه اونم با بيشتر شدن تجربش درست ميشه

سید حسین در 8/10/1392 | 23:21 گفت:

سلام سید جان ....خوبی؟ در جواب شما و آقا مهرزاد باید بگم که الان تو ایام کریسمس هستیم قبول دارم زیاد خوب نبودیم ولی بازیکنان خسته بودند مقابل وستهام خیلی خوب بودیم ...تازه نیوکاسل خیلی تیم خوبیه خصوصا تو خت میانی ...حالا ببین تیمهای بزرگ رو تو اینجا زمینگیر میکنه ...گیبس هم مصدوم نشد راستیتش منم تعجب کردم شاید خواست جلوی حرکات بن عرفا رو بگیره که زیاد هم موفق نبود...بعدشم امروز تو دفاع خوب بودیم ....ولی اینکه از پولدی استفاده نکرد خیلی تعجب کردم ....حتما یه مهاجم نوک میخوایم ...موراتا هم دسترسترینشه هم جوونه هم آینده دار که ژیرو اینقدر راحت بیرقیب نمونه موقعیت خراب نکنه ...در ضمن بابت آمار خیلی متشکر داداش یا علی ...

سید محمد رضا در 8/10/1392 | 23:08 گفت:

یکی هم به سوالای اون مرتیکه هویجی که این پست رو گذاشته جواب بده

حسین در 8/10/1392 | 22:55 گفت:

آقا مهرزاد من نمیدونم حرفات درسته یا نه ، فقط یه سوال داشتم ، یعنی شما بهتر از ونگر میدونی کی باید بازی کنه ؟! هر چقدرم ونگر بد باشه شما چجوری تو سایت آرسنال میگی از مورینیو و فرگوسن بدتر هست ؟!
ضمنا یکی از جذابیت های آرسنال طرفدارای با تعصبش هست ، شاید آرسنال هم مثل بارسلونا طرفدارای الکی هم داشته ولی بعد از این 8-9 سال دیگه رفتن . پس طرفدارای آرسنال نمیتونن تعصب رو کنار بزارن ، شما هم اگر تونستی این کارو بکنی به آرسنالی بودنت شک کن !

محسن عاشوری در 8/10/1392 | 22:47 گفت:

1. واقعا باید به شبکه ورزش خسته نباشید گفت .. احسنت به این شبکه ..
---------------------------------------------------
2. نکات عجیب و مسخره تو این بازی زیاد بود که داشت حرص همه رو درمیاورد
---------------------------------------------------
3. بعد از 8 سال ناکامی (عدم قهرمانی) ، همین که قهرمان بشیم کافیه و عالی .. پس نیازی به غول کشی نیست.
.............

(ممنون از سیدجان)

حسین در 8/10/1392 | 21:40 گفت:

این بازی برد به سبک چلسی بود.

مهرزاد در 8/10/1392 | 21:23 گفت:

کات مثبت بازی از نظر این حقیر:
1.اگه شک داشتم که جیرود لیاقت ترکیب اصلی ارسنال نداره الان فهمیدم لیاقت ذخیرش نداره.
2.حتما باید زیر 23 سال باشی بازی ات بد باشه تا بتونی واسه ارسنال بازی کنی.
3.اگه فرانسوی باشی هرچه قدر هم خراب کنی مهم نیست.
4.پودلسکی بزرگترین اشنباه زندگی شو کرد که اومد این جا.

بابا پدولسکی تیم ملی المان بازی می کنه بازیش نمی ده, اونوقت ...
بزنم به تخته ویلشر هم که توپ کم خراب نکرد.
روسیچکی هم کار خاصی نکرد.
ما تو حمله فقط والکات پدولسکی خوبن که خوشبختانه پدولسکی که 30 دقیقه اومد تو زمین بازیو متحول کرد(1 گل 1 پاس گل) که تو نیست
اقا تعصب بزارین کنار ارسنال به هیچ وجه خوب بازی نکرد,نیوکاسل هم موقعیتش از ما بیشتر بود هم از ما قشنگ تر بازی کرد.
منچستر یونایتد مسخره کردم که چرا این جوری بازی می کنن.
رفتن به پشت 18 قدم و پاس کاری کردن وقتی نتونیم کاری کنیم فایدش چیه!؟
یعنی جیرود باید دروازه خالی(دیگه واقعا خالی!) هم گل نکنه!؟ امیدوارم بنتنر بره چون ذخیره ی چنین ادم بودن واقعا سخته.
ما تو تیممون دفاع که کلا تعطیل.خوشبختانه کوشیلی کیفیتشو باره دیگه ثابت کرد. فقط کاپیتان دومون نسبتا خوبه.
قسمت خنده داره قضیه کار زیبای جنکینسون در مکس طولانی واه پرتاب بود در صورتی که دروازه بان حریف تو وسط زمین بود.
یه کامنتی تو فیسبوک ارسنال خوندم,یعنی سوانسی باید سر 9 سال جام نگرفتن ما دو تا جام بگیره بعد ما هیچی!؟
یه سانت درست حسابی هم نکردیم.
حتی اگه بایرمونیخ هم ببریم ارزشی نداره.
زسنی واس چی این جوری سوتی داد.
با این که اصلا از مورینو خوشم نمیاد اون با پرتو جام گرفت با اینترمیلان هم همین جور یعنی پورتو بازیکنه بازیکناه خیلی خوبی داشت. فرگسن هر چی جام بود درو کرد. ونگر مربی بزرگیه ولی به نظر من از فرگسن بیشتر نیست.
درد دلام بود که خیلی وقت تو گلوم بود داشت منو خفه می کرد.اینو وقت بردن گفتم که نگن یه بازی باختیم داره خودشو می کشه. نبریک!

مهرزاد در 8/10/1392 | 21:21 گفت:

ویلشر 8.2!؟ مگه خیلی توپ خرای نکرد!؟