فینال - احساس تعطیل

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 304,321 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فینال - احساس تعطیل

سلام ,طبق معمول امیدوارم حالتون خوب باشه.


همونطور که از اسم پست معلوم هست , قراره احساس رو بذارم کنار و در مورد فینال منطقی صحبت کنیم...

شروع بازی : دقیقا مثل بقیه بازی های بزرگ این فصل, با کلی امید شروع شد و خیلی زود امید ها پرپر شد...

بعد شروع طوفانی هال سیتی , ضربه سر گیبز آرسنال رو همچنان مدعی نگه داشت.

آغاز تفاوت : آرسنال بعد از خوردن 2 گل , مثل بازی با لیورپول عجله نمیکنه برا گل زدن , ذره ذره سوار بر بازی میشه و متفاوت تر از همیشه به گل میرسه... ضربه ایستگاهی!

انگار سهمیه مون از ضربه ایستاهی فصلی یک گله! اگه درست یادم باشه پارسال پولدی به ساوتهمپتون زد و سال قبلش آرتتا به استون ویلا!!

اگه بخوام مثل گزارشگر های صداوسیما آمار مسخره بدم میشه گفت یه ضربه ایستگاهی مثل گل پولدی به ساوتهمپتون, "فنی" و مثل گل آرتتا به استون ویلا " به زاویه مخالف"!!!

همچنان بازی رو عقب بودیم اما خبری از عجله نبود , برام جالب بود , آخه تا لب دروازه تمرکز داشتیم , ولی توپ های آخر خراب میشدن , یه تضاد عجیب!!

روند عادی بازی داشت دنبال میشد و متاسفانه تعویض پودولسکی... کلا وقتی پودولسکی از زمین میره بیرون من اعصابم به هم میریزه اما باز هم یه تفاوت دیگه...

ورود سانوگو , ونگر مثل بازی با ویگان برا گل زدن سیستم  4-4-2 رو پیاده میکنه , شاید توی این چند ساله همه مون یه تنفر خاصی نسبت به 4-2-3-1 پیدا کردیم!!!

چند وقت پیش ونگر تو یکی از مصاحبه هاش گفته بود به یک مهاجم برای بازی در کنار ژیرو نیاز داریم , همون موقع میدونستم صحبت از 4-4-2 هستش و قرار نیست سیستم چرخشی اعمال بشه!

به هر حال از همین الان سر 4-4-2 بازی کردن آرسنال توی حداقل نصف بازی های فصل آینده شرط میبندم!

10 دقیقه از تعویض گذشته بود و دوباره یک گل متفاوت , البته نه به اندازه قبلی , ضربه کرنر و گل توسط سلطان گل های حساس , کوشینلی!

همچنان فشار و البته تیزهوشی ونگر در تعویض ها!
بالاخره گل سوم و پیروزی!میشد بازی رو راحت تر برد اگه :

اینقدر فشار به خاطر 9 سال بی جامی نبود و البته اگه اینقدر ضربات آخر بی دقت زده نمیشد.


و البته اشتباهات عجیب داور رو نمیشه در نتیجه بازی دخیل ندونست!

به عنوان مثال :

1-حداقل 2 پنالتی صد در صد برای آرسنال گرفته نشد.

2-توپی که کوشینلی گل کرد , اصن کرنر نشده بود.

3-پاس رو به عقبی که پشت مدافعان به سانوگو رسید در نهایت کرنر شد که داور ضربه دروازه اعلام کرد.


اما به هر حال صبر کردیم و ز غوره حلوا ساختیم!


پایان بحث اصلی

اما بحث های متفرقه

1- با تشکر از سجاد که یادم آورد , امسال هر وقت گل اول رو خوردیم تو ادامه بازی به دردسر افتادیم , البته میشه بازی با وستهم رو قلم گرفت!

2-خداحافظی با سانیا و فابیانسکی 

از بابت رفتن فابیانسکی خوشحالم چون حقشه یه جا فیکس بازی کنه و ما به آینده ژسنی نیاز دارم و البته نسبت به رفتن سانیا احساس خاصی ندارم , چون امسال خیلی با اوجش فاصله داشت , سال آخر ونپرسی کلی باس گل داد اما امسال فقط توپ رو میکوبوند به مدافع های جلوش به جایه سانتر... به هر امیدوارم جیکینسون فیکس نشه!

3-لباس جدید , پوما

بدون شک نایک و آدیداس خیلی سر تر از پوما هستن , اما تصمیمه باشگاهه , آخرین بازیه ارسنال با نایک به جام ختم شد و این خودش میتونه نوعی قدر دانی باشه , خیلی منتظرم ببینم لباس فصل آینده به چه شکل خواهد بود( اگه آدیداس بود فقط 3تا خط رو آستینش اضافه میشد :) ) پایان , امیدوارم مفید بوده باشه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Alireza در 1/3/1393 | 18:54 گفت:

خووووووبببببببببب

علی ارشدی در 1/3/1393 | 13:08 گفت:

مرسی سید خوب بود

منم خودم لحظه ای که پولدی تعویض شد حرصم گرفت ولی بعد که نگاه کردم واقعا کار خاصی نکرد و اومدن سانوگو به شدت کمک کرد به تیم

خیلی خوب پرس کرد و باعث شد عملکرد ژیرو هم بهتر بشه

masoud mahmudpur در 1/3/1393 | 12:41 گفت:

مرسی اما دو جا باهات مخالفم
1-سانیا این فصل به نظر من بهترین فصلش بود!اخرین فصلی که ونپرسی تو آرسنال بود سانیا اکثر فصل مصدوم بود
2-پوما هیچی کم تر از آدیداس و نایک نداره و جدیدترین تکنولوژی روز رو تو محصولاتش به کار میبره!سبک ترین کفش فوتبال جهانم ماله پوما هست که این خودش نشون میده شرکت بزرگیه..درضمن مهم تر از همه اینه که قرارداد ما با پوما با گرون قیمت ترین قرارداد تاریخ لیگ اینگلیسه(150 میلیون پوند 5 سال)

حاکم 26 در 1/3/1393 | 11:21 گفت:

خداحافظ دیوی ازت متنفرم
کاملا حرفات و تحلیلات درست بود (البته اینو دیگه برعکس نکن )

رضا در 1/3/1393 | 09:12 گفت:

فدای آواتارت بشم من

میثم محمودی در 1/3/1393 | 08:50 گفت:

ممنونم سید جان عالی بود
کلا استرس تو چهره بازیکنان اون شب کاملا نمایان بود
گلهایی که هم خورد کلا بخاطر استرس زیاد بود
همش ترس همش ترس بخاطر نبردن این جام اخر بود
ونگر واقعا اگر این جام رو از دست داده بود دیگه امیدی از تمدید قرار دادش نبود
اگر تیمایی مثل چلسی سیتی یونایتد و لیورپول و حتی اورتون هم بود شاید خیلی بهتر از ما بازی میکردن
واقعا گل کازورلا ارسنال رو دوباره زنده کرد کاری که ما نه از لوکاس نه از اولیور ژیرود و نه از رمزی دیدیم
یه بازیکن باتجربه که خدایش باید جفت اینیستا تو تیم ملی فیکس بازی کنه
امیدوارم سالهای بهتر و بی استرس تر بازی کنن
با دو الی سه خرید خوب و دو خرید متوسط

mehdi در 1/3/1393 | 08:47 گفت:

ما هر وقت دو مهاجمه بازی کردیم، خیلی زهردارتر بودیم.

محسن عاشوری در 31/2/1393 | 23:56 گفت:

مرسی دوست عزیز ... با لیورپول و چلسی خیلی عجول بودیم و مدافعان دفاع رو کلا ول کرده بودن

Lotfali khan zand در 31/2/1393 | 23:48 گفت:

یکی از بچه مصاحبه با پت و روی کین و داد
حتما دانلودش کنین تا یادتون بیاد چه لیدری داشتیم
واقعا این تیم یکی وسط زمین میخاد که دعوا کنه و بزنه بازیکنا حریفو
تا بترسن و به خودشون اجازه ندن واسه امتیاز بیا تو زمین

Lotfali khan zand در 31/2/1393 | 23:41 گفت:

اما یه جنبه مثبت دیدم تو تیم بالاخره تو یه بازی مهم مثل منچستر زمان فرگی به بازی برگشتیم. من یه بار گفتم دوباره میگم

اگه 6-0 میبردیم اندازه این برد به تیممون واسه فصل بعد شخصیت نمیداد

برگشتن به بازی تو فینال حتی مقابل هالی که دبل شده فوق العادس و نشان از شخصیت تیم میده باید به بچه ها اعتبار بدیم

Lotfali khan zand در 31/2/1393 | 23:39 گفت:

گر صبر کنی زغوره پیتزا سازی برادر جان