امپراطوری پاس هایه رو به عقب...

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 304,320 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

امپراطوری پاس هایه رو به عقب...

سلام , خدمت تمام دوستان عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه.
با این پست میخوام یه سری مطالبی رو بیان کنم که بعضا قبلا توسط بعضی از دوستان به صورت نه چندان کامل بیان شده و البته چند مورد هم اصلا بیان نشده...

از مهم ترین اتفاق فصل قبلمون شروع میکنم.

1-قهرمانی در FA CUP

تیمی که به هیچ وجه کامل نبود تونست یه قهرمانی با شکوه رو به دست بیاره تا دوباره ونگر مورد ستاش قرار بگیره و عملا سومین دوره حضورش در آرسنال شروع بشه.

سومین دوره چون , به شخصه پایان دوره اول رو ساخت ورزشگاه امارات میدونم , نه فروش ستاره ها...

دوره دوم هم از امارات شروع شد تا پایان فصل قبل که به نظر میرسید آرسنال داره احیا میشه و تک تک طرفداران به اندازه 3 گانه گرفتن خوشحال بودند.


2-شروع فصل جدید ( نقل و انتقالات )

همه چیز طبق برنامه پیش میرفت حتی برخلاف سال های قبل تونستیم همون روزهایه اول سانچز رو بگیریم و تیمی نسبتا خوب رو آماده کنیم.


3-پیش فصل 

شروع مشکلات این بخشه , جایی که جام جهانی نادیده گرفته شد تا حداقل ناآلمانی ترین بازیکنان تیم ملی آلمان که هر 3 شون آرسنالی هستن فصل رو دیرتر از بقیه هم تیمی های ملی و باشگاهیشون شروع کنند.

*ناآلمانی ترین = 3 بازیکن آلمانی ما نسبت به بقیه بازیکنان تیم ملی آلمان بازی احساسی تری دارند.

*هم تیمی های ملی = تونی کروز و حتی خدیرا که شرایطش کاملا مبهم بود خیلی زودتر از پودولسکی که زیاد تو جام جهانی بازی نکرده بود به تمرینات تیمشون برگشتن.


4-بازی های پیش فصل و خود فریبی

مثل سال گذشته به نظرم برای شروع فصل بازی های خوبی در نظر گرفته شده بود اما مهمترین مسئله ای که به تیم ضربه زد , خودفریبی هستش.
وقتی ونگر با اتکا به قدرت دیابی با لج بازی های همیشگی خودش قید خرید هافبک دفاعی رو زد.


5-شروع فصل (تاکتیک تیم)

به شخصه وقتی ترکیب 4-1-4-1 رو دیدم خیلی تعجب کردم , سیستم واقعا عجیبی هستش , جایی که فلامینی -امپراطور پاس های رو به عقب- به جای توپ گیری از مدافعان و انتقال به یکی از 4 نفر جلو , شروع کرد به تمرین حفظ توپ با مرته ساکر!!

البته این پایان کار نبود چرا که درصورت ضربه بلند زدن به توپ از طرف ژسنی , ژیرو برای توپ اول مبارزه میکرد و پاسی که برای 4 نفر عقب آماده میکرد به خودش برگردونده نمیشد و عملا در تیم 2تا پله 4 عضوی داریم که توپ به هر کدوم میرسه همونجا حفظ میشه تا لو بره , به طور مثال نیمه اول بازی چلسی که پرس از جلو نبود , بازی رو از عقب شروع میکردیم و تا پایان نیمه تنها یک ضربه رو به چارچوب داشتیم...

6-چیدمان بازیکنان

مسئله عجیب بعدی پست شماره 10 بود که بر خلاف انتظار به کازورلا سپرده شد تا اوزیل به گوش بره , مصاحبه های کوبنده اوزیل نتونست نداشتن تفکر مناسبش رو مخفی کنه و پیش از مصدومیتش ضعفش برای همه آشکار شد...

و البته نمیشه بازی ندادن به لوکاس و توماس که معمولا محرک های خوب تیم هستن رو فراموش کرد و مهمتر از همه جالبه بدونید ما بازیکنی داریم به نام کمپل که این فصل برگشته آرسنال ....7-نداشتن تمرکز

از تمامی مسائل بالا که بگذریم یه سری چیزا توی تیم ما رعایت نمیشه که واقعا برام عجیبه...

فقط به یک نمونه اشاره میکنم...

بازی با چلسی , از اونجایی که هازارد داره خوشحالی بعد گل انجام میده یک دقیقه به عقب برگردید...

اعلام آفساید برای آرسنال , اشتباهات این یک دقیقه تیم رو مرور میکنیم...

1-در شرایطی که تیم به گل نیاز نداره و هیچ بازیکنی در فاز هجومی وجود نداره , گیبز بازی رو سریع شروع میکنه و توپ رو میرسونه به سانچز.

2-سانچز صاحب توپ میشه اما چون تک و تنهاست اقدام به دریبل میکنه اما متاسفانه رو به وسط.

3-هازارد که میشد با خطا ساده ( مثل خطا های اسکار ) متوقف بشه شروع کرد به حرکت.

4-توپ وارد محوطه شد , کوشینلی جا موند اما مشخصا هازارد به توپ نخواهد رسید , کوشینلی به جای دزدیدن پا , پاش رو ثابت نگه داشت تا هازارد بتونه پاش رو به پای مدافع ما گیر بده ( صحنه برخورد رو مرور کنید , در لحظه برخورد زانوهای هازارد کاملا باز هستن)

5- بچه گانه ترین اشتباه , هازاردی که دوئل قبلیش رو برده بود , تنها 30 ثانیه بعد گلش رو جشن گرفت , هیچ کس از تیم ما در روند بازی هیچ مکثی به وجود نیاورد تا هازارد با اعتماد به نفس کامل پشت توپ قرار بگیره...


همه این چند مورد عواملی هستن که باعث شدن من تماشای بازی چلسی و دید زدن اوا کارنیرو رو بیشتر از بازی های آرسنال دوست داشته باشم , چرا که تا اینجای فصل روی به اوج رسیدن اوزیل قمار کردیم و الان اوزیلم مصدوم شده...

عملا شانسی برای قهرمانی ما وجود نداره ,مگر این که ونگر روی چندتا از اساسی ترین تصمیماتش تجدید نظر کنه.
پایان , امیدوارم مفید بوده باشه.

ثبت نظر شمانظرات پیشین

EBI KAPAK در 22/7/1393 | 02:33 گفت:

سلام دوستان آرسنال گل

من در بازی مستر90 عضو هستم و از اونجایی که بازی شبیه ساز فوتبالی مهیج و سرگرم کننده ای هست گفتم لینک دعوت بازی رو براتون بفرستم

از طریق دکمه و یا لینک زیر به بازی وارد شوید ثبت نام کنید تا با هم دوست بشیم و پیشرفت کنیم

http://mr90.ir/home/mGiaaGWUpq8

خیلی ممنون

EBI KAPAK در 22/7/1393 | 02:32 گفت:

سلام دوستان آرسنال گل

من در بازی مستر90 عضو هستم و از اونجایی که بازی شبیه ساز فوتبالی مهیج و سرگرم کننده ای هست گفتم لینک دعوت بازی رو براتون بفرستم

از طریق دکمه و یا لینک زیر به بازی وارد شوید ثبت نام کنید تا با هم دوست بشیم و پیشرفت کنیم

http://mr90.ir/home/mGiaaGWUpq8

خیلی ممنون

EBI KAPAK در 22/7/1393 | 02:23 گفت:

سلام دوستان آرسنال گل

من در بازی مستر90 عضو هستم و از اونجایی که بازی شبیه ساز فوتبالی مهیج و سرگرم کننده ای هست گفتم لینک دعوت بازی رو براتون بفرستم

از طریق دکمه و یا لینک زیر به بازی وارد شوید ثبت نام کنید تا با هم دوست بشیم و پیشرفت کنیم

http://mr90.ir/home/mGiaaGWUpq8

خیلی ممنون

حامد در 21/7/1393 | 21:44 گفت:

واقعا کی فکرشو می کرد اوزیل اینجور بشه واقا تقصیر کیه؟؟ تقصیر رییس بلد نیست ازش بازی بگیره یا اوزیل سطح خودشو بالاتر از باشگاه میبینه؟؟چی فکر کردیم چی شد یعنی اگه اوزیل بره تاثیر بدی داره تو وجهه ی تیم شایدم تیم. شاید هم به نفع هردو باشه این جدایی ولی من بعید میدونم بره ولی تکلیفش با رییس روشن نیست شاید تکلیف رییس روشن نیست با خودش یه بار چپ یه بار راست یه بار وسط

همه بازیکنا مثل هم نیستن یه غلطی کرد تو المان چپ بازی کرد دیگه ول کن نیست رییس
يك تيم موفق هواداراي ميخواد ك هميشه پشت تيم و حامي تيم باشن نه اين كه تحقيرش كنن بعد از باخت .. اقاحسین جون یه جور میگی انگار بچه ها رفتن تو ورزشگاه شعار دادن

( چون چمپيونز ليگ جام شگفتي هاست اون جام حذفی که چمپیونز که اینجور نیست

بلاخره یه چیزی نشون میدی بعد میگن ارسنال شگفتی شده حالا ما هنوز چیزی نشون ندادیم تکرار میکنم هنوز نشون ندادیم

حرف درسته هااا منم میگم تا اخر فصل اتفاقا زیادی میفته ولی اونایی که اینو میگن که قهرمان نمیشیم من فک میکنم این طرز تفکر رو دارن که

مگه چلسی هم ارسنال که قافیه رو ببازه اونجور که یهو ببینه ای وای قهرمانی چیه فعلا اروپا از دست رفت؟؟؟برندگیشون از ما بیشتره

فیزیکال و جسمانی هم بهتره تیم یکنواختی دارن از لحاظ مهره اگه بهتر نباشن ولی ضعیف تر هم نیستن از طرفی مربیشون راه بردن رو بلده و همه ی تیما ازش میترسن چیزی واسه ما اصلا صدق نمیکنه از طرفی تو فصل 10 تا مصدوم هم نمیدن

البته مورینیو جلو تیما ضعیف امتیاز از دست داده ولی امسال تا الان اینطور نشده مهمتر اینکه تیمش واقعا تقویت شده یعنی حملش که مشکلش بود الان نقطه ی قوتش شده ولی ما همون تیم پارسال هستیم

پس بی راه هم نگفتن یه جورایی

حسن در 21/7/1393 | 16:39 گفت:

قهرماني تو ليگ چيزي نيست ك الان دربارش دارين صحبت ميكنين! رو چه حسابي ميگين قهرمان نميشيم؟! ليورپول فصل قبل اختلافه با ما ك صدرنشين بوديم و خيلي ادعا داشتيم چقدر بود؟! بگذريم اخرش چي؟ مگه بالاتر از ما نشد؟... اين چلسي ك الان ميبينين اينقدر ادعا داره معلوم نيست ك شايد اصلا سهميه نگيره. پس به خاطر چند باخت تيم رو زير سوال نبرين! يك تيم موفق هواداراي ميخواد ك هميشه پشت تيم و حامي تيم باشن نه اين كه تحقيرش كنن بعد از باخت ...
اين كه رييس گفته ژيرو كنار ولبك بازي كنه معنيش اين نيست كه ولبك بره وينگ ، معنيش اينه كه ما ميخوايم با ٢ مهاجم بازي كنيم كه يكيش مهاجم سايه هست و اين تدبير ونگر به نظرم فوق العاده است( مثل روزاي اوجمون ميشيم)( تيم ملي فرانسه بنزما كنار ژيرو، ايا ژيرو اونجا فوقالعاده نبود؟؟؟؟)
در مورد اوزيل اگه خودش خواسته كه بره به نظر من بره بهتره چون معلومه قلبش واسه باشگاه نميتپه( از بازي كردنش معلومه)
اين فصل شانسمون براي قهرماني بيشتر از فصل قبله تو ليگ ايشالا...
حرف اخر اين كه من قلبا هميشه هميشه دوس داشتم و دارم كه ما تو چمپيونز ليگ بريم فينال چون هم جذابيت بيشتري داره و هم به تيم اعتبار ويژه اي ميبخشه!ايشالا امسال ١ پاي فينال ما باشيم ( چون چمپيونز ليگ جام شگفتي هاست)
به اميد درخشش ارسنال و ارسن!!!

حامد در 21/7/1393 | 15:05 گفت:

خدایااااااااااااااااااااااااااااااااا دل کسی به حال ما نمیسوزه خودت یه عنایتی کن

مصاحبه رییس رو خوندید گفته جیرود زودتر از قبل بر میگرده نکتش اینجاست که گفته ولبک میتونه کنار جیرود بازی کنه چون ولبک یه وینگ بوده تو منچستر میشه تو وینگ ازش استفاده کرد

حالا من!!!!!!!!!!!

اقا مهدی مهدوی کیا
علی اقا کریمی

خدایا خودت ظهور کن

رییس رو چشم زدن قبلا اینجور نبود

Ramin در 21/7/1393 | 13:12 گفت:

الان یه خبر تو یاهو امده مثل اینکه اوزیل می خواد از آرسنال بره...
لینک خبر:
https://uk.eurosport.yahoo.com/news/premier-league-paper-round-ozil-wants-january-exit-065040449--sow.html

Ramin در 21/7/1393 | 12:54 گفت:

الان یه خبر تو یاهو امده مثل اینکه اوزیل می خواد از آرسنال بره...
لینک خبر:https://uk.eurosport.yahoo.com/news/premier-league-paper-round-ozil-wants-january-exit-065040449--sow.html

محسن عاشوری در 21/7/1393 | 04:17 گفت:

حرفات بیشتر علمی هست .. درست هم میگی ..
دقیقا

مورینیو برای دقیقه به دقیقه بازی فک میکنه ..
بازیکنای ما عجول و بی دقت هستن .. بعضی جاها هم خنگ ..

سید محمد رضا در 21/7/1393 | 01:41 گفت:

اول از همه یه تشکر ویژه بابت وقتی که گذاشتین و این پست رو خوندین.

یه چند تا کامنت ها رو جواب میدم.

@توپچی جنوب:1- فقط پیشنهاد به اشنایدرلین رو قطعی میدونم , بقیه رو بعید میدونم... 2- راجب سیستم هم حرف های زیادی دارم , انشاالله پست های بعدی3- از کوش که تو جام جهانی بازی کرده و کلی با لباس آرسنال تو لیگ بازی کرده انتظار اینطوری پنالتی ندادن به نظرم زیاد نیس ,ضمنا اگه قرار بود هازارد به توپ برسه باید کوش اخراج میشد4- گفتم اگه ونگر رو تصمیماتش تجدید نظر نکنه شانسی برا قهرمانی نداریم.


@حامد **رنگی**: وقتی فاصله توپ با بازیکن زیاد میشه دیگه بازیکن به توپ نمیرسه , حالا چه مرته ساکر باشه و چه گرت بیل...

@محمد يزداني: کاملا باهات موافقم تیم داره فانتزی بازی میکنه...

arsenal در 20/7/1393 | 19:11 گفت:

سوتی ورزش3
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1178599&title=%D8%AA%D8%BA%D9%8A%D9%8A%D8%B1_%D9%88%D8%B6%D8%B9%D9%8A%D8%AA_%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%88_%D8%A8%D8%A7_%D8%AA%D8%BA%D9%8A%D9%8A%D8%B1_%D9%BE%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86(%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%88%D9%86)

محمد يزداني در 20/7/1393 | 09:25 گفت:

خیالتون جمع تنها راه قهرمانی آرسنال تغییر تفکر در نوع خرید بازیکن هستش.قبلا بازیکن نمیخریدیم حرص میخوردیم که چرا بازیکن نمیخرن الان بازیکن میخرن ولی بازیکنای ظریف و مستعد مصدومیت.یه نگاه به بازیکنای دفاعی و هافبک چلسی و سیتی بندازین و مقایسه کنید با بازیکنای مامانی ما خداییش اگه با این بازیکنای ما قهرمان بشیم معجزه رخ نداده؟
من یکی بازی چلسی آرسنالو 3 بر صفر پیش بینی کرده بودم که یکی کمتر خوردیم ولی مطمئنم شکستهای بدتر از این تو راهه و حالا حالاها انتظار قهرمانی ندارم و دیگه هم از بابت شکستها حرص نمیخورم چون عیار آرسنال تو همین حده و افتخاری بهتر قرار گرفتن تو چهارتا نصیب ما نمیشه مگر اینکه یه تفکر جدید اتخاذ بشه.
منظور از تغییر تفکر تغییر مربی در مرحله اول نیست در انتها اگه جواب نداد باید به فکر تغییر مربی بود.چون ونگر یه جورایی به آرسنال ابهت میده ولی دیگه متاسفانه با لجبازیاش داره همون یه ذره ابهتم از بین میبره.ظاهرا براش مهم نیست تعدادباختهاش به مورینیو هر بازی داره زیادتر میشه در صورتی که حتی یه بردم نداشته.

حسن در 19/7/1393 | 12:23 گفت:

بچه ها احتمالا هانري دوباره برگرده ارسنال سال 2015
موناكو و پي اس جي هم ميخوانش ولي فكر كنم اگه رييس اونو بخواد مياد ارسنال...

حسن در 19/7/1393 | 12:10 گفت:

بچه ها احتمالا هانري دوباره برگرده ارسنال سال 2015
موناكو و پي اس جي هم ميخوانش ولي فكر كنم اگه رييس اونو بخواد مياد ارسنال...

حامد **رنگی** در 18/7/1393 | 20:00 گفت:

ممنون از پستت رفیق

ولی خوبه آدم واقع بین باشه انقدر سر سری انتقاد نکنه خدایی هازارد به توپ نمیرسد اخه کی اونم هازارد؟؟؟
اینم یادمون نره درسته فصل پیش رو با یه باخت شروع کردیم ولی بعد از اون موتور تیم روشن شد تقریبا 10 هفته تیم اول بودیم همه حرف از قهرمانی میزدن ولی دوباره مشکل همیشگی ضعف در برابر تیمهای با اسم رسم کار دستمون داد

اونموقت الان 5و6 تا بازی کردیم چجوری به این نتیجه رسیدی که(عملا شانسی برا قهرمانی نداریم)من نمیدونم!
انقدر درباره هرچی ساده نظر ندیم مایی که نهایت 10 تا12 سال با تیم آشنا شدیم یقین کنید به اندازه رییس تیمو نمیشناسیم و در آخر ..... شدیم انقدر پست تخریبی و انتقادی دیدیم باشد که امیدوار باشیم

حامد در 18/7/1393 | 19:42 گفت:

مجید جون منم که گفتم در گرو خیلی چیزهاست من فقط در مورد قسمت مربوط به رییس گفتم.مصاحبه اشنیدرلین رو نخوندم میشه لینکش رو بدی یا بگو از کجا بخونم

اخه من میگم رییس سرمربی دیگه چرا رو قیمت نظر میده کدوم تیم اینجوره.اره رییس قیمت واقعی میده ولی تو بازاری که هیچکس رعایت نمیکنه ما شدیم کاسه داغ تر از آَش واینکه مثلا اسپورتینگ گفته 37 تا ما بش میگیم 20 تا خب معلومه نمیاد

یا اینکه میگه کیفیت ندارن یا در حد ما هستن اگه در حد ما هستن تیمای دیگه نیستیم

البته اینم بگم خرید بازیکن دلیلی بر موفقیت تیم نیست چه بسا ما اوزیل رو خریدم ولی ازش بهره ی کافی رو نبردیم هی میگیم باید سازگار بشه انگار تو انگلیس فوتبال جوره دیگس این همه بازیکن از لیگ های دیگه اومدن اینجا فقط ما اینو میگیم

اما در کل موافقم نقل و انتقلات رو هیچکس نفهمیده چه جور میشه

مهرزاد در 18/7/1393 | 17:48 گفت:

@ حامد: :

به راستی زمان تغییر است!

majid در 18/7/1393 | 17:06 گفت:


نقل و انتقلات در گرو خیلی چیزها هست اما ببخشید اگه رییس کسی رو بخواد میخره نمونش چمبرز بود که 16 تا داد همه گفتن زیاد اما گفت نه میخوامش پس تا از ته دل راضی نباشه نمیخره

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نه حامد جان من این حرفتو قبول ندارم. نقل و انتقالات در گرو خیلی چیزا هست اما ونگر همه میدونن حاضر نیست بیشتر از قیمت واقعیه بازیکن بپردازه. درمورده چمبرز هم اگه 16تا داد دلیلش این بود که یک استعداد ناب 19 ساله به نظرم بیش از اینم میرزه. خداییش چمبرز 16 تا نمیرزه؟؟؟ پس بحث علاقه ی شخصیه ونگر تو بیشتر یا کمتر پیشنهاد دادن مطرح نیست, قیمت واقعی مطرحه. در ضمن این قیمت هایی که ما داریم میبینم تو نشریات تو خبرگذاریها یا از زبان بعضی کارشناسا و ... فقط یه زاویه از بحث نقل و انتقال بازیکنه در صورتی که ده ها موضوع دیگه در انتقال یک بازیکن میتونه نقش داشته باشه که ما بی اطلاعیم ازش. الان مصاحبه ی اشنایدرلین و خوندین؟؟؟ خداییش تا قبل از خوندن مصاحبش از این قضایا خبری داشتین شما؟؟؟ درمورده تمام بازیکنا همچین مورد هایی وجود داره. ما این فصل خداییش بد خرید نکردیم اما من 120% مطمئنم که یا همین ژانویه یا تابستونه اینده یه هافبک دفاعی درست حسابی هم خواهیم خرید

حامد در 18/7/1393 | 15:01 گفت:

زمان تغییر است این مال نظر مهرزاد بود یادش رفت

کاری ندارم با چه ترکیبی بازی میکنیم این شیوه ای که بازی میکنیم تنها کسی که جواب میده شماره 10 تیم هست بقیه به فنا میره

جلو استون ویلا اوزیل وسط بود خوب بازی کرد جلو چلسی جکی بود اونم خوب بود ولی همینا وقتی میره کنار میشن پشمک
این ترکیب اگه مارو نفرستاد لیگ اروپا حالا ببینید

بد شانسی چیه چرا نمیگیم خوش شانس بودیم که 2 بازی رو دقیقه اخر مساوی کردیم
هنوز 2 بازی سخت با لیور و منچستر داریم 7بازی 2 برد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ارسنال اینجور میخواد این فصل بره اروپا؟؟؟؟؟؟؟؟

ولی نمیتونم تا اخر فصل نا امید باشم به همین دلیل هرچیز کوچکی رو بهانه ای میکنم واسه امید دادن به خودم

""این حرفت کاملا اشتباهه و میتونی به پیشنهاداتی ک در طول تابستون به هافبک دفاعی های مختلف دادیم رجوع کنی اگه ما واسه این پست به دیابی دل بسته بودیم هیچوقت برای خرید خدیرا و بعدش اشنایدرلین (ک جدیدا مصاحبه هم کرده) و کاروالیو (دو پیشنهاد در روز پایانی و قبل خرید ولبک داده شد) اقدام نمیوردیم""
نقل و انتقلات در گرو خیلی چیزها هست اما ببخشید اگه رییس کسی رو بخواد میخره نمونش چمبرز بود که 16 تا داد همه گفتن زیاد اما گفت نه میخوامش پس تا از ته دل راضی نباشه نمیخره

ولی واسه کاروالیو چقد چونه زد اصلا اینا هیچ خدیرا مصدوم کدوم عاقلی به پیشنهاد میده یعنی فلامینی بمونه هافبک دفاعی هر بازی هم خراب کنه ولی نریم بازیکن مصدوم بگیریم

کوش هم از اول فصل مصدوم بود اما دفاع نخرید واسه چنین روزی که دفاعمون شد مونرئال که میگه کیفیت داره ولی موقع خرید همه میشن بی کیفیت یعنی هر بلایی سرمون بیاد نصف حقمون نیست

ولی نمیتونم تا اخر فصل نا امید باشم به همین دلیل هرچیز کوچکی رو بهانه ای میکنم واسه امید دادن به خودممهرزاد در 18/7/1393 | 13:29 گفت:

من واقعا موندم انگلیسی ها تو شبکه های اجتماعی خوب اعتراض می کنن. یعنی مسئولان ارسنال این صدا رو می شنون و هیچ تاثیری روشون نداره؟ واقعا عجیبه.

masoud mahmudpur در 18/7/1393 | 12:35 گفت:

اوایل فصل که خیلی بد بازی میکردیم.فقط هم اوزیل نبود.همه بد بودن.اما رفته رفته بهتر شدیم.بازی با چلسی هم پایاپای بازی کردیم اما چلسی زرنگ تر بود و تونست گل بزنه.وگرنه نه ما خیلی موقعیتی داشتیم نه چلسی
قهرمانی هم دیگه خیلی سخته و باوجود اختلاف 9 امتیازی و این چلسی آماده بعید میدونم بتونیم تو لیگ قهرمان بشیم.

احسان در 18/7/1393 | 12:10 گفت:

من که نظرم درمورد این تیم خیلی مثبته...به نظرم ارسنال تا به اینجای فصل فقط یکم بدشانس بوده...الان فقط تو دفاع وسط مشکل داریم...مقابل چلسی ام مساوی باهاشون بازی کردیم رو اشتباهات فردی گل خوردیم..جلو هر تیم دیگه اینجوری بازی کنیم هفت هشتا راحت گل میزنیم...فقط یه شوت زن کم داریم اون جلو خدایی..

توپچی جنوب در 18/7/1393 | 03:58 گفت:

پست خیلی خوبی بود مرسی
ولی یه چند نکته ک از نظر بنده جای تامل بیشتر داره رو دوست دارم بگم.

1.سال گذشته به نظرم برای شروع فصل بازی های خوبی در نظر گرفته شده بود اما مهمترین مسئله ای که به تیم ضربه زد , خودفریبی هستش.
وقتی ونگر با اتکا به قدرت دیابی با لج بازی های همیشگی خودش قید خرید هافبک دفاعی رو زد.
............. ........ ....... ......... ..........
این حرفت کاملا اشتباهه و میتونی به پیشنهاداتی ک در طول تابستون به هافبک دفاعی های مختلف دادیم رجوع کنی اگه ما واسه این پست به دیابی دل بسته بودیم هیچوقت برای خرید خدیرا و بعدش اشنایدرلین (ک جدیدا مصاحبه هم کرده) و کاروالیو (دو پیشنهاد در روز پایانی و قبل خرید ولبک داده شد) اقدام نمیوردیم.

2. کلا سیستمی ک بازی میکنیم 4_1_4_1 خیلی جای بحث داره و همینجوری سر سری نمیشه بگی خوبه یا بگی بدرد نمیخوره ، در مورد پست شماره 10 و نوع بازی دادن بازیکنامون ک دلیل اصلیش همین سیستمه و گوش بازی دادن اوزیل ک یوگی تو تیم ملی هم همونجا بازیش میداد با اینکه پولدی رو داشت ، ونگر بار تو مصاحبه گفته ک برای ایجاد بالانس تیمی ممکنه گاهی اوزیل رو چپ یا راست یا وسط بازی بده و میخواد ک بازیکنان پست شماره 10 رو تو این سبستم تیمی جدید تطبیق بده و این تطبیق دادن و خو گرفتن بازیکنانمون نیاز به زمان داره ولی خوب حالا ک دوتاش(رمزی و اوزیل ) مصدوم شدن و دیگه خبری از گوش بازی دادن اوزیل نیست.

3. در مورد پنالتی : هازارد از سانتی عبور میکنه و میرسه به چمبرز با قدرت دریبلینگ خوبش چمبرز رو هم جا میزاره اینجا چمبرز میتونه بیرون محوطه متوقفش کنه ولی چمبرز کارت زرد داره و با هوشیاری کامل خودش رو میکشه کنار و خطا نمیکنه تا اخراج نشه میرسه به کوش کوش طبق معمول پاش رو میبره واسه توپ ولی پای هازارد رو میزنه اینکه بگی پاش رو بدزده تا پنالت نشه یه کم سختگیرانه است تو اون شرایط و تو جو بازی خیلی فرق میکنه تا الان ک بیای صحنه رو ببینی و نظر بدی در موردش با جمله "مشخصا هازار ب توپ نخواهد رسید " هم یه کم مشکل دارم هازارد سرعتش هنگام دریبل زدن عالیه و با هر دو پا هم میتونه تو 18 توپ رو به گل تبدیل کنه.


جالبه ک هفته 7 تم به این نتیجه رسیدی ک عملا شانسی واسه قهرمانی نداریم

بازم مرسی بابت پست خوبت از این مدل پست هایی ک انتقاد منطقی و میکنن ک میشه دوشون بحث و گفتگو کرد خوشم میاد

میلاد در 18/7/1393 | 01:28 گفت:

عالی بود
حرف دلمو زدی
ولی حرفای ما به هیچ جا نمیرسه
فقط باید حرص بخوریم
در ضمن منتظر پاسخ های کوبنده ی ونگر پرستا باش!!!!

میلاد در 18/7/1393 | 01:27 گفت:

عالی بود
حرف دلمو زدی
ولی حرفای ما به هیچ جا نمیرسه
فقط باید حرص بخوریم
در ضمن منتظر پاسخ های کوبنده ی ونگر پرستا باش!!!!