برترین ها تا هفته 31

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 301,822 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

برترین ها تا هفته 31

سلام , امیدوارم حالتون خوب باشه.
نصف شبی خوابم نمی برد , رفتم یه کم مطالعه درسی کنم که سر از whoscored.com در آوردم , مقاله جالبی خوندم , حیفم اومد شما نبینیدش.
مقاله با عکس ژیرو شروع میشه چون در بین همه بازیکنان بیشترین نمره رو گرفته!

در این نوشته می خوایم بررسی کنیم که در پست های مختلف کدام بازیکنان بیشترین نمره رو در 3 بازی اخیرشون گرفتن!

از گلر ها شروع میکنم!


همینطور که ملاحظه میکنید , داوید اسپینا که از میانه فصل جانشین ژسنی شد تونسته نمره 6.94 رو کسب کنه و هشتمین گلر برتر لیگ لقب بگیره , اما یه توضیح وجود داره در مورد رتبه گلرمون که ترجیح میدم الان نگم.


بعد از گلر ها میرسیم به مدافعان


بخش جالب این پست همینجاس , جایی که گابریل جوان تونسته در 3 بازی آخرش بالاترین نمره رو بین تمامی مافعین لیگ بگیره , بدون شک تکل های دقیقش تاثیر زیادی تو نمره ش داشته.
از گابریل که بگذریم در رده های پنجم , ششم و دهم , به ترتیب اسم کوشینلی , گیبز و مونرئال به چشم میاد.
عملکرد با ثبات کوشینلی توی هفته های گذشته جای هیچ بحثی در مورد رتبه ش باقی نمیذاره , اما در مورد گیبز , تقریبا بیشترین نوسان رو از لحاظ نمره بین بازیکنان حاضر در این لیست داره و البته حضورش در این لیست رو مدیون بازی با QPR میدونه که با توجه به فاز هجومی تونست نمره بالایی بگیره که البته تو همون بازی سر گلی که دریافت کردیم مقصر بود.
اما هنوز عجایب این قسمت تموم نشده , به شخصه فکر  میکردم ناچو باید خیلی بالاتر باشه تو این لیست و البته نمره های خوبی هم در 3 بازی اخیرش گرفته , اینطور که معلومه نمره هر بازیکن همون میانگین نمرات 3 بازی قبلش در لیگه , وقتی چنین محاسبه ای روی نمرات ناچو انجام میگیره عدد 8.32 به دست میاد که با اختلاف زیاد در صدر قرار میگیره!!!

پست بعدی هافبک ها :


در این لیست 2 تا نماینده داریم که حضورشون اصلا تعجب آور نیست!
کوکلین در رتبه ششم و اوزیل در رتبه نهم , هردوشون پس از بازگشت به ترکیب کلا عوض شدن , چه کوکلین که از دوره قرضی برگشت و چه اوزیلی که با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد.


و اما بخش مهاجمان :


ژیرو  رتبه اول و الکسیس که این چند بازی یکم افت داشت به رتبه ششم دست پیدا کرد.
عملکرد درخشان الکسیس در این فصل  اصلا جایی برای هیچ توضیحی باقی نمیذاره اما در مورد ژیرو و این فرم خوبش بعد از مصدومیت فقط میتونم بگم به احترامش کلاهم رو از سرم برمیدارم!چیز زیادی برا گفتن باقی نمونده فقط یه نکته در مورد اسپینا  میخوام بگم , این که مسلما عالی ظاهر شدن مدافعان فرصت درخشش رو از این گلر گرفته وگرنه میتونست حتی رتبه بهتری به دست بیاره!
 
والبته نکته بعدی این که در این آمار بازی های این هفته ( لیورپول ) لحاظ نشده.

پایان. امیدوارم مفید باشه , لطفا نظراتون رو بیان کنید , تشکر.

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید محمد رضا در 21/1/1394 | 22:37 گفت:

تشکر از همه دوستانی که وقت گذاشتن و این پست رو خوندن و البته کسایی که کامنت گذاشتن.

اما 2تا چیز خیلی خاص داره این پست : پسندیده شدن این پست توسط آقا فرشاد خادم به عنوان اولین نفر و البته کامنت ایشون , آقا تشکر

Enrique در 18/1/1394 | 22:59 گفت:

چیز زیادی برا گفتن باقی نمونده فقط یه نکته در مورد اسپینا میخوام بگم , این که مسلما عالی ظاهر شدن مدافعان فرصت درخشش رو از این گلر گرفته وگرنه میتونست حتی رتبه بهتری به دست بیاره!


پ چیه این دادا؟!!

========

خخخخخخخخ... مقاله تو تازه رسیده بودم خونه که خوندمش. اصلا و ابد این جمله تو ندیدم بخدا

سید محمد رضا در 18/1/1394 | 22:10 گفت:

نقل قول :
کوتاه ؛ مختصر و مفید !!! پست خیلی خوبی بود :
.
.
.
اما یه توضیح وجود داره در مورد رتبه گلرمون که ترجیح میدم الان نگم.
======
اون توضیحه رو آخرش نگفتیا


پاسخ شما : چیز زیادی برا گفتن باقی نمونده فقط یه نکته در مورد اسپینا میخوام بگم , این که مسلما عالی ظاهر شدن مدافعان فرصت درخشش رو از این گلر گرفته وگرنه میتونست حتی رتبه بهتری به دست بیاره!


پ چیه این دادا؟!!

Enrique در 18/1/1394 | 18:00 گفت:

کوتاه ؛ مختصر و مفید !!! پست خیلی خوبی بود :
.
.
.
اما یه توضیح وجود داره در مورد رتبه گلرمون که ترجیح میدم الان نگم.
======
اون توضیحه رو آخرش نگفتیا

مهرزاد در 18/1/1394 | 17:33 گفت:

پست فوق العاده ای بود. تشکر.

ittch

محسن عاشوری در 18/1/1394 | 14:34 گفت:

انصافا اولیور ژیرو در حال حاضر جز 5 مهاجم برتر اروپاست .

نیازی به خرید مهاجم نمی بینم با وجود ژیرو

نیما در 18/1/1394 | 12:56 گفت:

مرسی

منم به شخصه به این تیم و این بازیکنا امید دارم برای موفقیت بدجور

محمود در 18/1/1394 | 12:30 گفت:

خیلی جالب بود. ممنون. فکر می‌کردم کازورلا هم تو لیست بهترین هافبک‌ها باشه ولی ظاهراً تو اون سه بازی خیلی هم عالی نبوده!

Mobinho در 18/1/1394 | 11:14 گفت:

دروازبان بزرگ و هافبک دفاعی تنومند و توپگیر میخایم،یکی از علل اصلی صدرنشینی چلسی وجود ماتیچ و کورتوا ست.

Vishka در 18/1/1394 | 08:57 گفت:

منم موافقم که اوسپینا گلر خوبیه و جای پیشرفتو هم داره و نیازی به پتر چک نیست

farshad khadem در 18/1/1394 | 08:38 گفت:

سلام اقاسید عزیز
مثل همیشه پستت حرف نداره ممنون از شما

سید محمد رضا در 18/1/1394 | 03:34 گفت:

ضمن تبریک بابت رسیدن به رتبه دوم!
باید بگم که از اول هفته به برخی از دوستان تو گروه میثم گفته بودم که آلن پاردو کسی نیس که جلو سیتی کم بیاره. و البته بالاتر بودن کیریستال پالاس ار نیوکاسل هم خیلی حال میده.

و اما نکته بعدی ,‌الان دیدم پست قبلی هم تقریبا در همین مورده , از آقا مجید عذر میخوام , اصلا یاد پستشون نبودم وگرنه یکی-دو روز دیگه این پست رو می نوشتم.