مسئولان بی علم فوتبال...

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 304,319 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مسئولان بی علم فوتبال...

صعود توپچی ها به فینال و شاهکار جدید سایت ورزش 3...
لطفا , لطفا تا انتها خوانده شود.امروز (شنبه) اولین بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس بین تیم های آرسنال و ریدینگ در ورزشگاه ومبلی شهر لندن برگزار شد که طی آن شاگردان آرسن ونگر توانستند با کسب پیروزی 2 بر یک ضمن صعود به فینال , فرم خوبشون در بازی های گذشته رو حفظ کنند.

هر چند که روی کاغذ توپچی ها نسبت به حریف خودشون از شانس بیشتری برای صعود به فینال برخوردار بودند اما ریدینگی ها پا به پا با حریف نامدار خودشون حرکت کردند و در لحظات آخر روی اشتباه گلرشون فدریچی مغلوب ستاره شیلیایی آرسنال , الکسیس سانچز شدند.

اما بدون شک یکی از عجیب ترین اتافاقات پیرامون این بازی رو تماشاگران عزیز و فهیم تیم آرسنال در ایران تجربه کردند , در شبی که همه آرسنالی ها منتظر صعود تیمشون به فینال قدیمی ترین رقابت فوتبالی جهان و تلاش برای دفاع از عنوان قهرمانی بودند , بازی حساس بین تیم های چلسی و منچستر یونایتد مانع پخش این مسابقه از صدا و سیما ج.ا.ا شد.

همچنین در شرایطی که این عزیزان دوست دار  تیم ریشه دار انگلیسی در ایران منتظر اعلام برنامه سایت ورزش3 برای پخش مسابقه این 2 تیم بودند این سایت در اقدامی عجیب تا آخرین ساعات جمعه برنامه روز بعد خودش رو اعلام نکرد.

سرانجام با اعلام برنامه این سایت پر طرفدار و قرار گرفتن بازی آرسنال در لیست پخش زنده , آرسنالی های ایران هم خیالشون بابت تماشای بازی راحت شد اما اقدامی عجیب از سوی این سایت پرطرفدار موجب به وجود آمدن سوالی بزرگ اما تکراری در ذهن بینندگان این مسابقه شد...

در شرایطی که بازی در 90 دقیقه با نتیجه 1-1 مساوی به پایان رسیدو همه هواداران آرسنال و دیگر بینندگان بازی منتظر شروع وقت های اضافه جهت تماشا ادامه مسابقه بودند, این سایت از ادامه دادن به پخش این بازی خودداری کرد تا بار دیگر در ذهن فوتبال دوستان ایرانی علامت سوالی بزرگ نقش ببندد , آیا مسئولان ورزشی این کشور به اندازه کافی ورزشی نیستند؟؟؟

البته علاقه مندان این تیم لندنی دفعه اول نبود که با این اشتباه از دیدن ادامه بازی تیمشون محروم می شدند , سال گذشته در جریان برگزاری یکی از بازی های آرسنال در دیگر جام حذفی انگلیس که نسبت به fa cup جایگاهی پایین تری دارد بعد از تساوی دو تیم در وقت معمول شبکه ورزش صدا و سیما کشور عزیزمون اقدام به پخش فیلم ضبط شد رقابت های فرمول یک کرد...

هر چند مشکل به وجود آمده در شبکه ورزش بعد از 8 دقیقه از شروع وقت اضافه اول مسابقه برطرف شد اما امشب سایت ورزش 3 بعد از با خبر شدن از اشتباه خود , با برنگرداندن پوشش تصویری بازی , علاقه مندان خودش رو به شدت ناراحت کرد.

از عبارت با خبر شدن نسبت به اشتباه در این متن به این دلیل استفاده شده که بخش نتایج زنده این سایت که فقط به پوشش نتایج بازی مربوط هست بعد از چند دقیقه وقفه , پوشش بازی رو دوباره آغاز کرد.

اما این پایان حرکات عجیب این سایت پرطرفدار نبود و در شرایطی که پخش زنده بازی آرسنال قطع شده بود این سایت بعد از پایان بازی دو تیم چلسی و منچستر یونایتد اقدام به 15 دقیقه اضافه پخش کردن برنامه شبکه ورزش کرد...

آیا واقعا حفظ کردن قوانین تکرار باز ها در جام های حذفی انگلیس برای مسئولین ورزش ما تا به این اندازه سخت است یا این عزیزان برای ملت نازنین کشورمون به اندازه کافی ارزش قائل نیستند؟؟بنده از آقای آرمان امیراحمدی , مدیر کانون هواداران آرسنال در ایران خواهشمندم طی ارسال نامه ای اعتراض اعضا سایت رو نسبت به رفتار مسئولین این سایت اعلام کنند.

لطفا هر کی موافق این طرح هست , با نوشتن نظر برای این پست اعلام موضع کنه.

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farshad khadem در 5/2/1394 | 21:16 گفت:

اَقای سید محمد رصای عزیز راجع به این پست وموضوعی که شب باز یبا ردینک با عث دلخوری هواداران شده یک خاطره از شیرین کاری این بروبچه های گزارشگر براتون تعریف میکنم تا زیادیخواه نباشید وشکر خدا کنید که همین گزارشگرهای دو زاری باعث میشن بخاطر اشتغال زایی برای خودشون یه مسابقه پخش مستقیم ببینیم خیلی سالها پیش که مثل حالا پخش مستقیم به این شکل نبود مسابقه مهم الکلاسیکو با کلی تبلیغ قرار بود یک 4شنبه ای پخش مستقیم بشه اون زمان هنوز خبری از فردوسی پورر نبود ما که قبل از انقلاب مردان بزرگی مثل عطابهمنش وحبیب روشنزاده را به عنوان مقسر وررپورتاژ میشناختیم وعادت داشتیم به گزارششون کارمون افتاد به بهرام شفیع وکوتی ومجید وارث از همه بهتر جهانگیر کوثری بود که میشه با خیابانی تو یک ردیف فرار داد شب الکلاسیکو مفسر جدیدی برای اولین بار پخش مستقیم را گزارش میکرد بنام ارمنده از بارسا لویز فیگو ولویز انریکه و از رئال رائول را یادمه ولی اون زمان اسامی بازیکنای دوتیم از حفظ بودم بازی شروع شد گزارش گر اسامی نفرات با رنگ پیراهن که مثلا بارسا از چپ به راست میزنه را اعلام کرد وفاجعه اغاز شد باور کن اقا سید زبی زارتا دروازه بان بارسا شد سنگر بان زئال و شماره 7معروف رئال (رائول) شد اسطوره بارسلون یعننی 90 دقیقه بازی به این مهمی را دادن به یک تازه وارد دوزاری که نمیدونست فیکو بارساونیه نه رئال مادریدی عجیب بود که حین مسابقه یکی پیدا نشد به این سوگلی بگه اقا لیست نفرات را جابجا میگی وفردا صبح روزنامه های صبح از شیرینکاری این اقا جوک وطنز وتیکه نسار سیمای اون زمان که دست اقای لاریجانی بود نثار کردند فکر میکنید چی شد کافیه روزهای جمعه رادیو ورزش را گوش کنید همین اقای ارمنده یا ارونده مسول رادیو ورزش شده وعجیب علاقه مند به گزارش رادیویی هم هست از این دست به زعم شما اقا سید بی احترامی به دوسداران ورزش ما زیاد دیدیم وقتی اقای فردوسی پور شماره کفش دایی کریس رونالدو را طی گزارش میگه تفاوت مشخص میشه که اقا یک زارشگر حداقل شب قبل بازی یک مشت اطلاعات باید جمع اورری کنه شب قبل همین بازی ارسنال با ردینگ یکی از دوستان کانون مسیج داد ولطف کرد تولد منو تبریک کفت ازش سوال کردم علی افا باز ی فردا برنده باید داشته باشه یا برگشتم داره که در جواب گفت خیر حتما برنده باید داشته باشه مطمئنم 90 درصد بچه های اینجا میدونستن بازی باید برنده داشته باشه غیر از اون گزارشگر 2زاری حالا تو بنظرت به ما توهین شده بله شده ولی روزی هزاران بار به اشکال گوناگون شاهد اینگونه برخورد از این اقایون هستیم که ایجا جای گفتنش نیست .خیلی زیاد شد وراجی من متاسفم که دیر دیدم این پستو احتمالا همین امشب به هیستوری خواهد رفت ولی حیفم اومد نگم شاید کمی اروم شده باشی وقتی ببینی چی به سر ما اومده
سربلند باشید

سید محمد رضا در 2/2/1394 | 13:59 گفت:

نقل قول :
اگر اعتراض نکنیم دراینده نهچندان دور تکرار تمرین های رئال و بارسا جای بازیای تیمای انگلیسی(به جز چلسی) پخش میکنن.


پاسخ شما : واقعا که..

mohammad در 2/2/1394 | 13:32 گفت:

اگر اعتراض نکنیم دراینده نهچندان دور تکرار تمرین های رئال و بارسا جای بازیای تیمای انگلیسی(به جز چلسی) پخش میکنن.

علی ارشدی در 31/1/1394 | 23:20 گفت:

البته اون بازیم که به جاش فرمول یک گذاشتن آرسنال ویگان بود نیمه نهایی پارسال

محسن عاشوری در 31/1/1394 | 01:52 گفت:

آرسنال - استون ویلا ----------- 30 ماه می 2015 ( شنبه 9 خرداد )

فعلا که تاریخ فینال همینه

کمیل در 30/1/1394 | 21:50 گفت:

من که همیشه بهشون یا اس میدم با ایمیل، خسته شدم دیگه، هر چی بگی گوش شنوایی پیدا نمیشه، دوستان فینال چه روزیه؟ چندم؟

حسن در 30/1/1394 | 21:10 گفت:

همون قدري مسئولان بي سوادن همون قدر منتظر بهانه براي پخش نكردن بازيامون هستن،،،به اينا اعتراض كنيم ميترسم بازيامونم ديكه پخش نكنن
واقعا نامردي بود كه قطع شد

ahmad behrozi در 30/1/1394 | 19:43 گفت:

اینم از لیورپول
استون ویلا 2 1 لیورپول

توپچی جنوب در 30/1/1394 | 14:27 گفت:

وقتی یه مشت بی سواد به پست و مقام برسن همین میشه
اگه غیر این اتفاق میوفتاد من تعجب میکردم

mohammad در 30/1/1394 | 14:11 گفت:

دیشب مسئولین سایت ورزش3 با اعصاب و روان ما هوادارا بازی کردن
من که اگه مسئول سایت نزدیکم بود خرخره اش رو می جویدم

به نظرم سید درست میگه، لازمه یه نامه اعتراض آمیز نوشته بشه و اعتراضمون رو کتبا اعلام کنیم تا بعدها شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم

midya در 30/1/1394 | 13:51 گفت:

اینا از چشم مشکلات جامعه قطره به دریاست ما اگر بیایم اون مشکلاتو حل کنیم اینا هم خود به خود حل میشه ما دیگه عادت کردیم حیف که اینجا جاش نیست بگم

masoud mahmudpur در 30/1/1394 | 11:04 گفت:

اینا فقط دو تا تیم تو دنیا میشناسن.اونم بارسا و رئاله
وقتی تو نظر سنجی "محبوب ترین مربی لیگ قهرمانان اروپا"ی به اضافه فوتبال بین 7 تا گزینه که شامل انریکه (با کمتر از یه سال سابقه سرمربیگری تو لیگ قهرمانان) و سیمئونه و کلوپ میشه اسمی از ونگر نمیارن دیگه نمیشه انتظاری از اینا داشت.
تنها چیزی که میتونیم بهش امیدوار باشیم اینه که تیمای اینگلیسی و مخصوصا آرسنال خودمون تو چمپیونزلیگ بزنن دهن این اسپانیاییا رو آسفالت کنن تا اینا بفهمن لیگ اینگلیس هنوزم بهترین لیگ دنیاست.
مرسی سید

Amir در 30/1/1394 | 10:36 گفت:

عاقا اصن باید به شبکه ورزش و سه نامه رسمی بزنین
یادمه پیارسال بازی تاتنهام آرسنال رو دقیقا تو آغاز بازی اعلام کردن که پخش میکنن و قبلش قرار بود بازی دورتمند پخش شه
بعدشم مگه چقدر یه نفر میتونه تحمل داشته باشه
تمام بازی های بارسا و رئال پخش میشه در حالی که 90 درصدشون بازیای کاملا یک طرفن و هیچ جذابیتی ندارن ولی بازیای مهم و نزدیک لیگ جزیره که تو همه ی دنیا ترجیح داره بر اسپانیا تو ایران پخش نمیشه
البته مظلوم ترین تیم تو بین تیم های انگلیسی آرسناله

Enrique در 30/1/1394 | 09:31 گفت:

نيست يك دم شكند خواب به چشم كس و ليك....

غم اين خفته ي چند ؛

خواب در چشم ترم مي شكند....

Enrique در 30/1/1394 | 09:21 گفت:

توهین پشت توهین...
تحقیر پشت تحقیر...

ولی کسی اعتراضی نداره !!!! جالبه...

همه عین هویج سر جامون نشستیم و کسی نیست که یه اعتراضی بکنه...
3 سال تمام نتایج لیگ انگلیسو از شبکه 3 پخش نکردن...
3 سال تمام ؛ با تمام قوا تیمای انگلیسی رو کوبیدن و به ذهنیت مردم رو نسبت به تیمای انگلیسی به شدت بد کردن....
تو تمام این مدت به شدت تیمای اسپانیایی و آلمانی رو گنده کردن و مردم رو به زور طرفدار این تیما کردن !!!! یعنی فقط کم مونده بود که تمرینات رئال و بارسلونا رو برامون پخش زنده کنن... و البته جدیدا بایرن مونیخ... در حالی که من خودم شاهد بودم که بازی آرسنال_منچستر رو پخش نکردن و در عوض رئال_ختافه رو پخش کردن تو همون ساعت
ما همه ی اینا رو دیدیم ولی باز هم سر جامون نشستیم و کسی چیزی نگفت

آخه تبعیض و توهین و تحقیر دیگه تا چه حد ؟؟؟؟؟
.
.
دوست عزیز :
من اگر بنشینم ؛ تو اگر بنشینی ؛ چه کسی برخیزد ؟؟؟؟

این تبعیض بالاخره باید یه روزی برداشته بشه یا نه ؟؟

قسم میخورم نصف گزارشگرای شبکه 3 و شبکه ورزش طرفدار تیمای انگلیسی هستن ولی چون جرات ندارن بگن که طرفدار لیگ انگلیس و تیمای انگلیسن میگن رئالی هستن یا بارسایی !!!!

محمود در 30/1/1394 | 09:01 گفت:

واقعاً خیلی عجیب و مسخره بود. من هم داشتم بازی رو از طریق پخش زنده‌ ورزش 3 می‌دیدم که با این اتفاق عجیب روبرو شدم. من هم با دادن یک تذکر جدی به مسئولین این سایت کاملا موافقم.

علیرضا در 30/1/1394 | 08:38 گفت:

واقعا شرم آور که پربازدید ترین سایت ورزشی مملکت و 4اُمین سایت پربازدید کشور مسئولاش نمیدونن که بازی نیمه نهایی جام حذفی انگلیس برگشت نداره.اون از پارسال شبکه ورزش اینم از این
از سر نفهمی مسخره کردن ملتو

محسن عاشوری در 30/1/1394 | 01:58 گفت:

فک کردن بازی دوباره تکرار میشه و وقت اضافی درکار نیست ..
(احتمالا نمیدونستن که تو انگلیس قانون تکرار بازیها تا قبل از نیمه نهایی ها اعمال میشه)
همچنین نمیدونستن که بازیهای نیمه نهایی و فینال تک بازی و در ومبلی خواهد بود ..

انقده بی فکرن اینا

محسن عاشوری در 30/1/1394 | 01:49 گفت:

فک کردن بازی دوباره تکرار میشه و وقت اضافی درکار نیست ..
(احتمالا نمیدونستن که تو انگلیس قانون تکرار بازیها تا قبل از نیمه نهایی ها اعمال میشه)
همچنین نمیدونستن که بازیهای نیمه نهایی و فینال تک بازی و در ومبلی خواهد بود ..

انقده بی فکرن اینا

نیما در 30/1/1394 | 01:26 گفت:

واقعا مسخرست
اتفاق پارسالم درست سر فینال جام حذفی بود

mohsen abbasi در 30/1/1394 | 01:06 گفت:

خلاصه بازیم بی شرفا از شبکه کره شمالی گرفتن صحنه اهسته نداره انگار نوده

گزارشگرم همش زوزه میکشه

mohsen abbasi در 30/1/1394 | 01:00 گفت:

والا دیگه عادی شده

کلن توقعیم بیش از این نداریم اینا فقط لالیگا می بینن اصلا درکی از سایر لیگا ندارن برا اینا فوتبال فقط تو رئال و بارسلونشون خلاصه میشه

Sajad در 30/1/1394 | 00:39 گفت:

عزیز من این مملکت اونقدر مشکل داره که همچین چیزهایی به حساب هم نمیاد.

Mamal در 30/1/1394 | 00:11 گفت:

b khoda arzesh re brim 1.5 m pul bdim inghad mnate in seda o sima ro nakeshim
rahat o ba keyfiyat az Bein bbinim

mnam karegam vaze malim khub ni ama hazeram az sal dg inkaro konm dg khaste shodim

میثم محمودی در 30/1/1394 | 00:08 گفت:

واقعای شرم اوره
قطر با اون کوچیکی یه پکیج ورزش زده که دنیا رو به طرف خودش اورده
اونوقت کشور ما با اون همه سرمایه و ثروت دو کانال ورزشی نداره
و چیزای دیگه که نباید گفت بخاطر موقعیت سایت

من با خط اخر مطلب سید محمد رضا موافقم
ارمان باید نامه اعتراضی برای مسولین بفرسته