شرم و تاسف(اعتراض)

نویسنده: mohamad

وبلاگ من
نویسنده: mohamad
mohamad zahedi hastam
کل بازدید: 681 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شرم و تاسف(اعتراض)

شکست مفتضحانهسلام


آرسنال 0 – 4 میلان!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


واقعا متاسفم


واسه خودم واسه هوادارا که فقط باید تحقیر بشیم


آقای ونگر واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟


تحقیر دیگه تا کی؟؟؟؟؟؟


واقعا بازیکنایی مثل ژسنی و گیبز و ژورو و...... در قابل مقایسه هستند با دیوید سیمن و لمن و آدامس و کیون و پیرس و.......؟؟؟؟؟؟؟؟


آقای ونگر شما و بازیکنات چه ببری چه ببازی پولتونو می گیرین ولی با دل شکسته تماشاگراتون چه کار می کنید؟


با اشکاشون چی؟


هواداری که این همه راه و تا میلان میاد.میاد که شاهد تحقیر شدن خودشو تیمش باشه؟؟؟؟تو این وضعیت اقتصادی که جهان دچارشه اون این همه راه رو میاد که حامی و همراه شماها باشه.اینه دستمزدش؟؟؟؟


چرا تو نقل و انتقالات ما همش باید حسرت بخریم ولی بقیه تیما بازیکنایه خوب بخرن.


شما همش میگید که اونا پول دارن.ولی نه اینطور نیست اونا جرات دارن.


ما که همش داریم می بازیم چه نیازی به ورزشگاه 60000 نفری داریم؟همون هایبوری که بهترین خاطره هامون تو اوون بود کافی بود.


تا کی باید آدمای پولداری که دارن واسه یه تیم 125 ساله تصمیم بگیرن؟؟؟؟؟


چرا این علیشیر عثمانف و کرونکه و هیلوود نمیرن از آرسنال.همش ما جز 4 تیم اول بودیم الان جز تیم های ته جدولیم.خدا کنه لااقل بتونیم برای فصل آینده سهمیه یورو لیگو بگیریم چون این فصل در حدی نیستیم که جز 4 تیم اول باشیم.یه زمانی با چلسی و سیتی و یونایتد مبارزه می گردیم الان باید با استوک و ساندرلند و بلکبرن در یه سطح باشیم.خدا کنه لیگ پایین تر نریم


 


 


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

جواد تی تی در 27/11/1390 | 20:25 گفت:

ونگر مربی بزرگ دوست داشتنی و فوق العاده هست ولی باید با احترام با لگد بندازنش بیرون البته بعد از بیرون کردن عثمانفو بقیه مدیران نوبت ونگر میرسه

جواد تی تی در 27/11/1390 | 20:07 گفت:

امان از ونگرپرستان امان

توپچی جنوب در 27/11/1390 | 19:22 گفت:

رفتن ونگر از ارسنال میتونه بزرگترین اشتباه قرن باشه بزرگترین اشتباه

سید امین هاشمی در 27/11/1390 | 18:03 گفت:

اگه تحقیره،من این تحقیرو دوس دارم

El Pistolero در 27/11/1390 | 17:09 گفت:

رئال هم داشت ورشکست میشد ولی با یه سیاست تبلیغاتی اومد جلو و تیموشو نجات داد.
حالا شاید راه ما هم همین باشه.البته تا حدی که نیاز داریم ، نه تا نیمکت ذخیره.
آرسنال به یک خون جدید توی رگهاش احتیاج داره.
الان فقط رابین و چمبو و سانگ و کوشیلنی و ورمالن و سانتوز و شزنی و سانیا و والکات در حد آرسنالند و بقیه در حد قرضی بازی کردن و تجربه کسب کردن توی تیم های متوسط برای بازی توی سال های بعد هستن.
همونطور که میبینید اگه دو سه تا از افراد لیست بالا مصدوم بشن تیم سه هفته میبازه.پس معلومه توازنی توی تیم نیست عزیز.

Saeed Milani در 27/11/1390 | 15:47 گفت:

منظورم به کسایی بود که بی علت از ونگر حمایت می کنن و انگار چشم وگوششون کور و کر شده و واقعیت های فوتبال رو نمی بینند. ونگر تا وقتی با سیاست های کلان باشگاه همسو باشه جایگاهش هم صد در صد محفوظ خواهد بود. در این شکی نیست. اما همه مربی ها مثل ونگر مطیع نیستند و ... کاش یکم رگ غیرتش بزنه بیرون و ببینه داره با گذشته اش و افتخاراتش و آینده این تیم چه معامله ای می کنه. امیدوارم زودتر متوجه بشه هرچند خیلی کم.

حمید فرازی در 27/11/1390 | 15:33 گفت:

سعید جان واقعا اگه با رفتن ونگر همه چیز درست میشه منم حاضرم بره.به خدا من در آرسنال دلبسته هیچ کس نیستم و فقط عاشق باشگاهم.حتی به برگکمپ هم دلبسته نیستم.واقعا نمیدونم اگه ونگر بره وضع تیم درست میشه یا نه.این خیلی جای بررسی داره ولی ما همه اتفاق نظر داریم که مدیرا هم خیلی افتضاح بودن و فقط به فکر جیب خودشون بودن.حالا با وجوداین مدیرا کدوم مربی میتونه خوب کار کنه؟ فقط امیدوارم وضع باشگاه از این بدتر نشه و اگه قراره با رفتن کسی درست شه هرچه سریع تر این اتفاق رخ بده

Saeed Milani در 27/11/1390 | 14:55 گفت:

ونگر بالاخره از این تیم میره ، اگه خودش نره هوادارایی که تو لندن هـــــــــــــــــــــو کردنش بیرونش می کنن. اونوقت اون طرفدارارنی که به اصطلاح " ونگر پرست " هستند هم روی واقعی شون رو نشون می دن و معلوم میشه چیزی از فوتبال متوجه نمی شدند و فقط ونگر رو مثل یک بت می پرستیدند و اونها هم از آرسنال خواهند رفت.

توپچی جنوب در 27/11/1390 | 14:26 گفت:

همچیز درست میشه کار هایی که ونگر واسه ارسنال کرده رو در اینده نتیجه اش رو میبینیم فقط اندکی صبر صبر صبر

حمید فرازی در 27/11/1390 | 14:13 گفت:

برام جالبه یکی میگه عثمانوف چرا نمیاد یکی میگه چرا نمیره.البته جنبه مثبت این باخت فعالیت کاربرای جدیده که خیلی منو خوشحال میکنه.ولی سعی کنید به جای خالی کردن عقده این باختا منطقی بحث کنید

جواد تی تی در 27/11/1390 | 13:52 گفت:

ونگر باید بره من میگم اون مدیرها هم کلاه بردارن و دستشون با ونگر تو یه کاسه هست و هردو گروه باید با هم برن باید باشگاه فروخته بشه به یک کمپانی دیگه و یا در اختیار هواداران قرار بگیره مثل رئال و بارسلونا

Hossein Y در 27/11/1390 | 13:51 گفت:

فعلا با اين مهد كودك آرسنال و مديرش ونگر وعض همينه

محمد رستگار در 27/11/1390 | 13:45 گفت:

تا ونگر باشه وضع خراب تر هم می شه