حرف دل!

نویسنده: moeinem

وبلاگ من
نویسنده: moeinem
سلام بر شما توپچی های گل.من معین هستم 17ساله از مهد و پایتخت والیبال ایران گنبد عاشق ارسنالم از بارسا متنفرم.از سال 2006 یا 2007 عاشق ارسنالم .بازيكنان مورد علاقم تئو والكات و جکی و چمبو هستن و همه ي ايرونيارو دوس دارم.زياد به قهرماني فك نميكنم برام تيم مهمه ازنيمچه فوتباليست ها (مث سمير نصري و سسك وانري و... خوشم نمياد چون يادشون ميره كجابودن و از كجا اومدن و چي شدن)البته ببخشید به اسطورتون توهین کردم(انری)ولی نظر شخصیم این اسطوره نیس.
کل بازدید: 49,994 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حرف دل!

سلام توپچی های گل.یه سوال داشتمآیا بازیمنایی مث دنیس برگکمپ و تی تی و پت ویرا و لیونبرگ و تونی آدامز کبیر و... وقتی به دنیا اومدن ستاره بودن؟اگه ستاره بودن بگید که شما از کجا میدونید و آیا باهاش بزرگ شدید یا اینکه نه بعد از گذشت زمان به عنوان ستاره خودشون رو معرفی کردن؟خیلی از توپچی ها میان از سیاست رئیس حمایت میکنن خیلیا هم مخالفش هستن و بازیکنایی مث الکس سانگ و جکی و رمسی و تئو و چمبو و ... رو با اسطوره ها مقایسه میکنن ولی اگه دقت کرده باشین میبینین که این بازیکنا خیلی جوووون هستن ولی گاهی بازیایی نمایش میدن که غیر قابل باورن از شما خواهش میکنم 3-2 سال دیگه اینا رو با ستاره ها مقایسه کنید.و در اخر خیلیا میان به رئیس توهین میکنن که یه دنده هست و از فوتبال هیچی نمیفه ولی اگه به نتایج قبلی رئیس نیگا کنیم(برد 5-1اینتر تو زمین خودشون .برد 6-3لیورپول تو زمین خودشون.برد 5-3 چلسی توزمین خودشون.یا قهرمانی بدون شکست در یه فصل )از دستاورد های این مرد بزرگه  که هیچ مربی با بازیکنای ستاره دار الانش نمیتونه این کار رو بکنه.ما طرفدار آرسنال هستیم و باید پشت تیممون رو گرم نگه داریم.این اولین پست منه شرمنده که سرتون رو درد آوردم.تا ابد آرسنال چه با جام چه بی جام.من تیمم رو به خاطر جام گرفتن انتخاب نکردم که با جام نگرفتن ترکش کنم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 30/11/1390 | 22:17 گفت:

دست بردارید از گذشته ، گذشته ها گذشته !!

حالا چی دارید....!!؟؟

farshad در 30/11/1390 | 22:16 گفت:

مرسی اقا معین . هر وقت خواستین آرسنال رو واسه کسی تعریفش کنیین بگین :آرسنال, بهترین داستانی که تا کنون شنیده ام.

moeinem در 30/11/1390 | 21:45 گفت:

دم تک تک همتون گرم.

محمد حسینی در 30/11/1390 | 20:15 گفت:

خوش اومدی معین جان
لایک

Amirhosein در 30/11/1390 | 20:09 گفت:

من هم باهت موافقم آقا معين .

غلامحسین ایمانی در 30/11/1390 | 20:08 گفت:

معین جان منم با تو 100 درصد هم عقیده ام.

توپچی جنوب در 30/11/1390 | 18:36 گفت:

کاملا با هات هم عقیده ام معین جان به جمع بلاگ نویسان هم خوش اومدی

دانیال در 30/11/1390 | 17:27 گفت:

در هر صورت باید یه بازیکن با تجربه و میدون دیده حداقل برای خط میانی پیدا کنند. چون من بعید می دونم ویلشر هم بتونه یه تنه بار
خط میانی رو بکشه (بدون کمک با تجربه)

ali jamshidi در 30/11/1390 | 16:20 گفت:

اولا با جمله آخرت خیلی حال کردم. (من تیمم رو به خاطر جام گرفتن انتخاب نکردم که با جام نگرفتن ترکش کنم)
دوماً حرفت رو قبول دارم ولی هوادار انتظار داره. این سیاست غلط مدیران یا مربی یا اصلاً من (هرکسی که باعث فروش ستاره ها و نخریدن بازیکن بزرگ میشه) باعث شده فشار رو این جوان ها زیاد بشه. اصلاً رمزی واقعاً از نظر روحی نمی تونه خط هافبک آرسنال رو جلوی یه تیم بزرگ رهبری کنه. این بازیکن ها در کنار بازیکن های با تجربه نمایش بهتری خواهند داشت چون آرامش دارن.
کاری که منچستر می کنه. یا بارسا
همین بارسا اینیستا رو اگه یادتون باشه خیلی کم بهش بازی می داد تا کنار ژاوی خودشو پیدا کرد اما ما چی؟ بازیکن 28 می فروشیم 24 ساله می خریم. 21 ساله می فروشیم 17 ساله میاریم جاش.
تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل (اگه اشتباه نکنم) حافظا...

حمید فرازی در 30/11/1390 | 15:48 گفت:

نه ظاهرا جدیدی تو اون یکی پست فکر کردم قبلا فعالیتتو شروع کردی ولی ظاهرا تازه شروع کردی پس بازم بهت خوش آمد میگم(البته اینبار زودتر از بقیه :دی) و امیدوارم روزای خوربیو در کنار بقیه داشته باشی معین جان.

در مورد مقالت هم راستش من فعلا دیگه زیاد نمیتونم در بحثا شرکت کنم ولی اینم بگم به عنوان یه شخص بی طرف که فعلا نظر خاصی ندارم باید بگم تک بعدی به قضیه نگاه نکن..من به شخصه نه طرفداری میکنم نه انتقاد خاصی البته هر دو رو انجام میدم چون انتقاد نکردن وقتی معنا پیدا میکنه که یه مجموعه هیچ اشتباهی نداشته باشه و البته انتقاد صرف هم وقتی معنا پیدا میکنه که شخص یا مجموعه هیچ کار مفیدی انجام نداده باشه که به هرحال مجموعه آرسنال از این دو قاعده خارجه و من به شخصه اگه بخوام انتقاد یا طرفداری کنم مجموعه رو در نظر میگیرم نه شخصو.
حالا خوبه نمیخواستم نظر بدم :)

رضا کاظمی در 30/11/1390 | 15:46 گفت:

دمت‏ ‏گرم‏ ‏به‏ ‏مولا

دانیال در 30/11/1390 | 15:33 گفت:

داش معین دمت گرم با اون 2 جمله آخرت بیشتر از همه حال کردم.

ثابت کردی آرسنالی یعنی این

hosein در 30/11/1390 | 15:28 گفت:

داداش حرفت جز واقعیت چیزی نیست بحث چند روز پیش منم با یکی از کاربران در رابطه با همین موضوع بود که میگفتن بازیکنان قبل ارسنال همگی ستاره بودن در صورتی که اکثر بازیکنان کنونی جهان رو اگه نگاهی بکنیم از ارسنال گذشته اند و در این باشگاه به ستاره تبدیل شده اند در هر صورت ارسنال تیم ماست دوستش داریم و بهش احترام میگذاریم و در مورد ونگر هم بگم که بزرگترین مربی دنیاست همین چلسی با این همه خرج و تعویض مربی در هر فصلش باز هم از ارسنال عقبتره یا همین لیورپولی که امسال و سال قبلش بازیکنان بزرگی رو به تیمش اورد یا همین تاتنهام که به تنهایی 4 تا مهاجم تراز اول تو تیمش داره .خواهش میکنم از هوادار نماها اینقدر حاشیه سازی علیه ونگر نکنن بگذارید کارشو انجام بده

سید سجاد حسینی در 30/11/1390 | 15:18 گفت:

حتما پشت سر مسی و فابرگاس و ویا مدرسه ی لاماسیا هست

masoud mahmudpur در 30/11/1390 | 14:54 گفت:

حرفت درسته.اما رمسی عمرا اگه ستاره بشه