دروازه بان نداشتیم بجاش هویچ گذاشتیم:)

نویسنده: moeinem

وبلاگ من
نویسنده: moeinem
سلام بر شما توپچی های گل.من معین هستم 17ساله از مهد و پایتخت والیبال ایران گنبد عاشق ارسنالم از بارسا متنفرم.از سال 2006 یا 2007 عاشق ارسنالم .بازيكنان مورد علاقم تئو والكات و جکی و چمبو هستن و همه ي ايرونيارو دوس دارم.زياد به قهرماني فك نميكنم برام تيم مهمه ازنيمچه فوتباليست ها (مث سمير نصري و سسك وانري و... خوشم نمياد چون يادشون ميره كجابودن و از كجا اومدن و چي شدن)البته ببخشید به اسطورتون توهین کردم(انری)ولی نظر شخصیم این اسطوره نیس.
کل بازدید: 49,976 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دروازه بان نداشتیم بجاش هویچ گذاشتیم:)

یه سوال...


سلام و درود بر شما توپچی ها.یه سوالی ذهنم رو مشغول کرده:چرا پارسال ژسنی دروازه بان قابل اعتمادی بود ولی الان داره گل های مفت میخوره!به نظر من نداشتن یه دروازه بان دوم خوب برای رقابت با ژسنی؟آقا حمید خان فرازی اشتباه نکنم 1 ماه پیش یه پست گذاشتین که آینده دار ترین دروازه بان جهان تو تیم رزروه چرا تو 2-3 تا از بازیا از اون استفاده نمیکنن چون اگه خوب جواب بده رقابتش با ژسنی بیشتر میشه و میتونیم از یه پست خیالمون راحت باشه!(البته گاهیم تقصیر مدافعانه که دروازه بان گل میخوره)حال این نظر شخصیه خودمه.موفق و پیروز باشیدو تا ابد توپچی.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 1/12/1390 | 14:04 گفت:

ممنون از همگیتون!

محمودرضا معینی در 1/12/1390 | 12:31 گفت:

دقیقا مشکل تیم ما اینه که برای بعضی از پستها تنها یک بازیکن قابل اعتماد داریم،همین ژسنی،رمزی،ون پرسی،تا زمانی که رقابت در تیم نباشه هیچ بازیکنه جوونی پیشرفت نمی کنه،یه مثال ساده شما فقط به پدرو تو بارسا نگاه بنداز داره با آلکسیس سانچز رقابت می کنه و جالبیش اینه که توی هر بازی که میاد تو خیلی تاثیر گذاره!!!!خود آلکسیس سانچز هم می دونه اگه بازی رو بد بازی کنه میره رو نیمکت چون پدرو آماده است(فقط یه مثال بودا)

HAMED toopchi در 1/12/1390 | 11:07 گفت:

روحت شاد سيمن

شاهين در 1/12/1390 | 02:54 گفت:

ممنون حمید جان ، ببخشید اشتباه من بود ولی در کل هر دو دروازه بانای آینده داریند .
راستی این قوانین چیه ، حیفه این دو بازیکن با استعداد رو از دست بدیم !!!!!

T.Vermaelen در 1/12/1390 | 00:28 گفت:

ممنون از پستتون
معین جان ژسنی در این دوران قحطی دروازبان عالی داره کار میکنه...تازه هنوز 20 سالشه و یه دروازبان تا سن 40 سالگی هم میتونه راحت بازی که...ژسنی با قد بلند و انعطاف پذیری که داره یکی از بهترین دروازبانهای جهان میشه...هنوز یادم نرفته کت تو باز پارسال با منچستر یه گلم مسلم روی ضربه ایستگاهی رونی رو گرفت و 1-0 آرسنال برد....
بعد من میگم و قدیما هم گفتم که فابیانسکی باید زودتر فروخته بشه..چون هیچ پیشرفتی نخواهد کرد و بدرد نیمکت نشینی هم نمیخوره....
جیمز اگه بیاد به تیم اصلی قد وقوارش خوبه...

حمید فرازی در 30/11/1390 | 23:11 گفت:

ساهین جان الان آرسنال 4 ساله داره پدر خودشو درمیاره که پدرو بوتلهو رو بیاره ولی این قوانین مزخرف مجوز کار بهش این اجازه رو نداده.با این حال من عقیده دارم باید قید ولینگتون و بوتلهو رو بزنیم

حمید فرازی در 30/11/1390 | 23:09 گفت:

معین جان واقعا خیلی خوشحالم که اون پست رو با دقت خوندی چون واقعا دوست داشتم بچه ها با دقت بیشتری بخوننش.

آقا چرا اطلاعات علط میدید؟ :) بنده خدا اسمش مارتینز هست که آرزانتینیه.جیمز شی هم دروازه بان آینده داری نشون داده ولی امسال دخیره مارتینز بوده.اول اینکه من گفتم یکی از آینده دارترین دروازه بانان جهانه نگفتم همین الان که بهترین دروازه بان جهانه.درسته دروازه بانه آینده داریه ولی هنوز خیلی کم تجربه هست و اصلا برای رقابت خوب نیست چون هم سنش کمه و براش مناسب نیست و هم الان در تیم رزرو فیکس هست که درست نیست نیمکت نشین بشه.تازه شده 18 سالش ولی امسال دوبار رو نیمکت تیم اصلی نشسته اگه اگه اشتباه نکنم مقابل منجستر هم بود و مطمئن باش همون فابیانسکی خیلی رقیب جدی تریه و در بازی قبل هم نسبتا خوب نشون داد هرچند که بهش اعتقاد ندارم.
با این حال به نظر خودم ژسنی دروازه بان خوبی میشه و تا اینجا اوتقدرا هم بد کار نکرده که همه میگن

moeinem در 30/11/1390 | 21:57 گفت:

ببخشید بی ربطه ولی در جواب آقا سپهر تیم والیبال هاوش گنبد هم اینجوریه تو خونه خوب بازی میکنه خارج خونه اعصابمون رو خورد میکنه.البته امروز(1شنبه)تو خونه به تیم قعر جدولی آلمینیوم بندر عباس باختیم و تماشاگرا صندلی شکستن و بر علیه مربی و بازیکن خودی شعار دادن(3 هفته ی پیاپی داریم میبازیم و اکثر باختمون به صورت تبانی شکل میگیره و به خاطر همین گنبدیا این کارو کردن)

sepehr najafian در 30/11/1390 | 21:39 گفت:

آرسنال تو خونه واقعا عاليه.ولي خارج از خونه

moeinem در 30/11/1390 | 21:38 گفت:

ببخشیدا ولی من مطمئنم که آرسنال میبازه اونم تحقیر آمیز(امروزه هر چی پیش بینی کردم غلط از آب در اومده به امید بر عکس شدن پیش بینیم:)

mohsen abbasi در 30/11/1390 | 21:36 گفت:

چسنی روحیه لازم رو نداره این علت ضعفشه ولی کلا الان دوران فقر دروازبانه
تمام دروازبانا جوونن اونقدر که کاسیاس که اماده هم نیست میشه بهترین دروازبان
جهان این ایراد نیست ضعف خیلی از تیماست همین چلسی دور رفت چک بدترین بازیکن
زمین شد

masoud mahmudpur در 30/11/1390 | 21:33 گفت:

بچه ها تلوزیون بازی ارسنال و تاتنهام رو پخش میکنه یا نه؟

moeinem در 30/11/1390 | 21:31 گفت:

آق شهرام امسال که هیچی نمیشیم باید به جوونا میدان بدیم تا خودشون رو نشون بدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 30/11/1390 | 21:19 گفت:

دروازبان خوبی می تونه بشه!!!!!111

moeinem در 30/11/1390 | 21:15 گفت:

آقا شاهین ممنون

شاهين در 30/11/1390 | 21:10 گفت:

آره ، اسمش James Shea
http://www.arsenal.com/reserves-youth/players/james-shea

بایستی فصل بعد Pedro Botelho رو هم بیاره
http://www.arsenal.com/first-team/players/pedro-botelho
اونم بازیکن آینده داری ...

sepehr najafian در 30/11/1390 | 21:08 گفت:

اکثر اوقات تقصير مدافعاست.و ژسني جاي پيشرفت داره.